IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    То не е лошо да те възпитава и мъж - да те научи да шофираш, да те научи на домашни ремонти и как се свалят жени.

    Макар че много мъже не ги могат тези неща както трябва. Един колега ме насърчаваше за "коки умения" и дори имаше един успех, под негово ръководство. Още се уважаваме, макар и да не работим заедно от много време.

    Навремето имах стар дядо и той много обичаше да ме поучава: "Опчай си акъла, момче. Опичай си акъла." Искаше да ме научи как да държа пари и как да изкарвам пари. И не одобряваше нечестните пари и също не вярваше, че трябва да се работи хамалогия.

    Имаше и доста умни и приложими съвети, беше събрал много пари за соц. времената (и ни ги даде). Имаше и грешки, като всеки човек.

    Ако беше жив, щеше да му е мъчно, че нямам репродукция за сега. Но пък щеше да се гордее с другите ми успехи.

    Иначе и нас са ни гледали жени предимно,
    баща ти къде беше, да ви удара по един задвратник когато се налага
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      Айде пред всички желаещи от форума. Дан опищиш само цяла европа та чак путин да си помисли че някой е нападнал БГ? Щи платя билета от испанията, подмий си дупенцето убаво
      ботчо, а билета за на обратно
      или ще я взимаш за булка?
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

        Такива са времената, жените могат да правят каквото си искат, което всъщност е добре спрямо преди 100 или 200 години, че и даже преди 50.
        Смятам, че не може да е проблема само при тях а трябва да е и при мъжете. Тези мъже, съседите ти не знаеш дали нямат вина също, независимо как ти изглеждат в разговори. Моята теория е, че в преобладаващо жени възпитават мъже, в смисъл от деца с тях се занимават майки, баби и учителки, учители почти вече няма и на мъжко поведение се учат от улицата, от други малко по-порастнали деца и крайния резултат не се харесва на същите тези жени.

        Гледах преди време някакъв клип в youtube но не го намерих сега, някакъв руснак във Филипините питаше за пътя към плажа някакво може би 18 годишно момиче, поговориха си на английски, тя му показа къщата си, сестра си с нейните деца и мъж, после отидоха до плажа, разправя му за живота си, за семейството си, щяла да слуша и обича мъжа си, така са възпитани, само не приема изневярата и беше навита да тръгва с него. Та готина ми се стори, малко нисичка и необразована, има си позитиви и негативи ако си вземеш такава жена, бях писал, че трудно се интегрира такъв човек в нашето общество. Между другото, там има доста християни и не можеш да ги намериш по дискотеките. Има доста клипчета в тубата на тази тема на каквито искаш езици, образовай се малко за схемите, които прилагат и какво може да очакваш.
        То не е лошо да те възпитава и мъж - да те научи да шофираш, да те научи на домашни ремонти и как се свалят жени.

        Макар че много мъже не ги могат тези неща както трябва. Един колега ме насърчаваше за "коки умения" и дори имаше един успех, под негово ръководство. Още се уважаваме, макар и да не работим заедно от много време.

        Навремето имах стар дядо и той много обичаше да ме поучава: "Опчай си акъла, момче. Опичай си акъла." Искаше да ме научи как да държа пари и как да изкарвам пари. И не одобряваше нечестните пари и също не вярваше, че трябва да се работи хамалогия.

        Имаше и доста умни и приложими съвети, беше събрал много пари за соц. времената (и ни ги даде). Имаше и грешки, като всеки човек.

        Ако беше жив, щеше да му е мъчно, че нямам репродукция за сега. Но пък щеше да се гордее с другите ми успехи.

        Иначе и нас са ни гледали жени предимно,

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Ако течеше ток нямаше да мрънка как космосът му бил крив, не му се оряло и прочее дивотии.

          Остави го Ботльо да си дреме на топло.
          Айде пред всички желаещи от форума. Дан опищиш само цяла европа та чак путин да си помисли че някой е нападнал БГ? Щи платя билета от испанията, подмий си дупенцето убаво
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Женскиот Биг брадър набира сила!

            чиливизиите са му хванали цаката - важното е двойно подчертано.


            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
              +100

              И в моя блок две жени избягаха при нов мъж и си взеха 2-те деца.

              Един от зарязаните мъже е скромен, но културен, говори тихо, и има пари и професия. 2г стоя сам, обаче успя да си намери жена с деца, той няма много контакти, не е по нощния живот, но въпреки това успя да си намери. Но не живеят заедно. И мацката му не е лоша, беше качил снимки от море от екзотична дестинация. Но уикенда ходи да си купува храна от топлата витрина или от дюнерите.

              Има най-различни случаи. И едно изглежда, а в действителност е съвсем друго.

              Дори един водещ на новините и друг водещ на спорта от същата медия си падат по мъже, с вероятност над 50%, за единия е сигурно.
              Такива са времената, жените могат да правят каквото си искат, което всъщност е добре спрямо преди 100 или 200 години, че и даже преди 50.
              Смятам, че не може да е проблема само при тях а трябва да е и при мъжете. Тези мъже, съседите ти не знаеш дали нямат вина също, независимо как ти изглеждат в разговори. Моята теория е, че в преобладаващо жени възпитават мъже, в смисъл от деца с тях се занимават майки, баби и учителки, учители почти вече няма и на мъжко поведение се учат от улицата, от други малко по-порастнали деца и крайния резултат не се харесва на същите тези жени.

              Гледах преди време някакъв клип в youtube но не го намерих сега, някакъв руснак във Филипините питаше за пътя към плажа някакво може би 18 годишно момиче, поговориха си на английски, тя му показа къщата си, сестра си с нейните деца и мъж, после отидоха до плажа, разправя му за живота си, за семейството си, щяла да слуша и обича мъжа си, така са възпитани, само не приема изневярата и беше навита да тръгва с него. Та готина ми се стори, малко нисичка и необразована, има си позитиви и негативи ако си вземеш такава жена, бях писал, че трудно се интегрира такъв човек в нашето общество. Между другото, там има доста християни и не можеш да ги намериш по дискотеките. Има доста клипчета в тубата на тази тема на каквито искаш езици, образовай се малко за схемите, които прилагат и какво може да очакваш.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                чул съм, че тия жици, къде уж не тече ток по них, са най-много жертви земали
                каквото и да правиш, стой далече от жицата!
                Ако течеше ток нямаше да мрънка как космосът му бил крив, не му се оряло и прочее дивотии.

                Остави го Ботльо да си дреме на топло.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Бъзльо е той. Там отдавна ток не тече по жицата. Вари да си почива не го вади извън зоната му на комфорт.
                  чул съм, че тия жици, къде уж не тече ток по них, са най-много жертви земали
                  каквото и да правиш, стой далече от жицата!
                  препоръка е

                  Коментар


                  • [QUOTE=ratten;n4159323]
                    Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    ботчо, покажи, че не си бъзе!
                    ако искаш посочи си подизпълнител
                    може примерно евго
                    Бъзльо е той. Там отдавна ток не тече по жицата. Вари да си почива не го вади извън зоната му на комфорт.

                    Коментар


                    • [QUOTE=Arana;n4159317]
                      Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      Ех, че си ми кибик тиииии.

                      Ботьо ще го е бъзе, че ша го спичеля баса

                      Измисляй залога, че инак ще ти е скучно
                      Не ми са занимава да ора занемарени задни дворове
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Ех, че си ми кибик тиииии.

                        Ботьо ще го е бъзе, че ша го спичеля баса

                        Измисляй залога, че инак ще ти е скучно
                        ботчо, покажи, че не си бъзе!
                        ако искаш посочи си подизпълнител
                        може примерно евго
                        Last edited by ratten; 22.02.2024, 22:44.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • [QUOTE=ratten;n4159307]
                          Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                          един бас няма ли да вържете?
                          Ех, че си ми кибик тиииии.

                          Ботьо ще го е бъзе, че ша го спичеля баса

                          Измисляй залога, че инак ще ти е скучно

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            ех как обичаш да си проветряваш устата (разкършваш пръстенцата). Хванал съм те, никогиш не моем ти се вържем
                            един бас няма ли да вържете?
                            Last edited by ratten; 22.02.2024, 22:45.
                            препоръка е

                            Коментар


                            • [QUOTE=Arana;n4159172]
                              Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Не думай - зе тебе вервам, за него имам съмнения.
                              ех как обичаш да си проветряваш устата (разкършваш пръстенцата). Хванал съм те, никогиш не моем ти се вържем
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • [QUOTE=Evgo;n4159077]
                                Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Ние сме от един ВУЗ и една специалност с него, но той е малко по-голям.

                                Навремето са ни приемали с висок успех и много учене.


                                Вчера гледах "Ергенът". Мадамите са хубави, но отново са подбирани да са кифли и посредствени като хора, комерсиални, присмиват се и с големи критерии към мъжете.

                                От тримата ергени до момента, Виктор е най-готин и е играч.
                                Не думай - зе тебе вервам, за него имам съмнения.

                                Коментар

                                Working...
                                X