IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
    Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Всичко е Божа работа. Понеже виждам, че ти е интересно, ако отида на вечеря с готин спортист (плувец, ръгбист или волейболист), хапнем, пийнем и той ми каже, че много ме харесва, и видя искреността и усмивката на лицето му, може и да се съглася да се приберем у нас или у тях,


    Евгич ,баце , ти си си гей ,ок ,лошо нЕма. За кво е тоя зор тука?!
    С мръсно подсъзнание си - ние само ще си допием у нас или у тях.

    Те спортистите само мацки оправят!
    Last edited by Evgo; 02.05.2024, 16:30.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Всичко е Божа работа. Понеже виждам, че ти е интересно, ако отида на вечеря с готин спортист (плувец, ръгбист или волейболист), хапнем, пийнем и той ми каже, че много ме харесва, и видя искреността и усмивката на лицето му, може и да се съглася да се приберем у нас или у тях,


      Евгич ,баце , ти си си гей ,ок ,лошо нЕма. За кво е тоя зор тука?!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение

        Аз, аз съм волейболист! Бивш.

        Сваляли са ме , та сигурно ставам.

        Ще те заведа у дома и ще те изхвърля веднага през балкона.
        Колко си висок и колко годишен? И защо искаш да ме мяташ от балкона?
        Last edited by X_Y; 02.05.2024, 18:05.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

          Мантрите за "младата българка" са, за да самооправдае собствената си несъстоятелност. Как пък не се намери за него една харна мома?! Няма да коментирам речника, който ползва - на мен лично ми се повдига.

          Без да те апострофирам, смятам, че въпросът ти към Евго не е съвсем точно формулиран.

          Със сигурност Евго всеки ден вижда харни моми. Ясно е, че често греши в подхода към тях, когато е решил до него да бъде мома, разбира се!!!

          Такъв му е характера: търси "извинения" за своето бездействие във въображаеми нейни лоши черти (напр. "тя ще му харчи парите"... , а парите и имуществото следват човека, дори и в отвъдното..., ИЛИ ...? - специфичен подход във възпитанието, но оставам с впечатление, че е живял в нормално семейство, ако само това е причината, но не е само тя...)..., но има много дами, които го "превъзхождат" по доходи и, които не се притесняват от това, че Евго "ще им харчи парите"..., но вероятно не е попаднал на такава! Дали биха си паснали? Поне ще изчезне причината "да ми харчи парите".

          Е, подобни грешки в отношението към чувствителна по свой начин дама - всички сме правили и някои от нас не сме могли да открием правилния подход, което е причина за прекъсване на взаимоотношенията в някаква връзка...

          В конкретния случай - се намесват и други "харни" същества (мОмци) от пола на Евго - и тук вече - нямам коментар.

          Здрава, щастлива, усмихната!
          Last edited by mikomikov; 02.05.2024, 15:50.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Всичко е Божа работа. Понеже виждам, че ти е интересно, ако отида на вечеря с готин спортист (плувец, ръгбист или волейболист), хапнем, пийнем и той ми каже, че много ме харесва, и видя искреността и усмивката на лицето му, може и да се съглася да се приберем у нас или у тях,
            Аз, аз съм волейболист! Бивш.

            Сваляли са ме , та сигурно ставам.

            Ще те заведа у дома и ще те изхвърля веднага през балкона.
            Last edited by X_Y; 02.05.2024, 18:06.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Всичко е Божа работа.
              Не трий бе Евго. В 21ви век сме.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                Повече напомня на AI генериран текст. Може би е нечий съчинен образ с цел социален експеримент
                Сини бръмбари в главата. Евго си е автентичен балкански продукт. Какво АИ какви пет лева?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

                  Ми щом ти харесва, кои сме ние да те съдим?
                  А какъв е твоят опит с правенето на бебета? Бързо ли ти се получава?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    баби нямам от доста години
                    предните поколения малко ги отричат тия работи. от комунизма е останало още.

                    но яне е евроатлантик, предполагам споделя модерните ценности
                    когато не е индоктриниран дори пише смислено
                    не знам, дали е спортист, но сигурно може да го компенсира с друго

                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Всичко е Божа работа.

                      Понеже виждам, че ти е интересно, ако отида на вечеря с готин спортист (плувец, ръгбист или волейболист), хапнем, пийнем и той ми каже, че много ме харесва, и видя искреността и усмивката на лицето му, може и да се съглася да се приберем у нас или у тях,
                      Ми щом ти харесва, кои сме ние да те съдим?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        ммм, майка ти и баба ти няма ли да са против
                        баби нямам от доста години

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Всичко е Божа работа.

                          Понеже виждам, че ти е интересно, ако отида на вечеря с готин спортист (плувец, ръгбист или волейболист), хапнем, пийнем и той ми каже, че много ме харесва, и видя искреността и усмивката на лицето му, може и да се съглася да се приберем у нас или у тях,
                          ммм, майка ти и баба ти няма ли да са против
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

                            Изследванията са едно, реалността друго. Вече не си на 25, момичето също няма да е. Никаква гаранция няма за зачеване, за което опитите може да започнат след години ухажване, после години докато стане, евентуално първото, ако няма проблеми с бременността, ти си вече към 50, а момичето вече (оптимистично) е на около 40, щото ако е на повече, цялата схема рухва още в началото. А второ/трето кога? И дори и поне едно да се пръкне, на 65 ще се бориш с тийнейджър/и, мислиш ли че ще се справиш? Гледаш някакви кинозвезди, ама имаш ли парите за детегледачки и колко ще са ти деца тогава?
                            Всичко е Божа работа.

                            Last edited by Evgo; 02.05.2024, 14:15.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Да, обаче съм здрав и материалът ми е добър.

                              А един братовчед опитвал да забремени 3 жени и нищо не станало (доста опити е правил, но не станало и вероятно за това се е разделил с тези жени). Не си е правил изследване, но вероятно има проблем.
                              Изследванията са едно, реалността друго. Вече не си на 25, момичето също няма да е. Никаква гаранция няма за зачеване, за което опитите може да започнат след години ухажване, после години докато стане, евентуално първото, ако няма проблеми с бременността, ти си вече към 50, а момичето вече (оптимистично) е на около 40, щото ако е на повече, цялата схема рухва още в началото. А второ/трето кога? И дори и поне едно да се пръкне, на 65 ще се бориш с тийнейджър/и, мислиш ли че ще се справиш? Гледаш някакви кинозвезди, ама имаш ли парите за детегледачки и колко ще са ти деца тогава?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                                Евго, със сигурност сте около 45 г. - преди няколко години декларирахте, че сте на 42 г. Това си е зряла възраст, а зад писанията ви сякаш стои някой пъпчив тийн с флуидна идентичност.
                                Повече напомня на AI генериран текст. Може би е нечий съчинен образ с цел социален експеримент

                                Коментар

                                Working...
                                X