IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    То ти живееш в епохата на влаковете, на провинциалните икономии и номера и на колетите. Само че не искаш да изпратиш колет на Ратко.

    Заради пандемията не съм ходил в последно време на срещи с жени.
    A Ратко какво ще му изпрати?

    Коментар


    • Има ли малоимотни ергени тук?
      Тя е и опитен състезател по езда и е завършила Станфордския университет

      Коментар


      • Честит празник и от мен, мили дами,

        Коментар


        • Честит празник на всички дами във форума! Бъдете много здрави, щастливи и обичани!
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            На Евго влака спира на всички гари и спирки и на къра даже спира ама никой не се качва
            То ти живееш в епохата на влаковете, на провинциалните икономии и номера и на колетите. Само че не искаш да изпратиш колет на Ратко.

            Заради пандемията не съм ходил в последно време на срещи с жени.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              Той за шоу е идеален. За всеки влак си има пътници.
              На Евго влака спира на всички гари и спирки и на къра даже спира ама никой не се качва

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Уникален е освен да помолим някоя телевизия да направи шоу Има ли толко изпаднала жена че да се омъжи за Евго
                Той за шоу е идеален. За всеки влак си има пътници.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  На моменти си толкова смотан, че ми иде да те гръмна. С добро чувство го казвам.
                  Уникален е освен да помолим някоя телевизия да направи шоу Има ли толко изпаднала жена че да се омъжи за Евго

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Имам вила на морето, там идват само семейства и лагерници и си няма много свободни мадами (украинки и рускини).

                    Ще търся, все пак.

                    Нали виждате в "Ергенът" какъв е контингента на свободните жени. Той и в реалността не е по-различен.
                    На моменти си толкова смотан, че ми иде да те гръмна. С добро чувство го казвам.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                      И аз съм забелязъл при старите моми (като аптеркаката), че са големи егоистки, меркантилни и много често имат куче или коте.
                      Изобщо не им пука за мъжа, а гледат да го изработят да харчи за тях, много често без хубав краен резултат,
                      Еми такава не ти трябва в къщата!

                      От туй предаване ергенът фанах епизод и половина - единствено приятно впечатление ми направи едно плахо девойче - студентка ли е, какво прави там, на 20 год. едно скромно момиче. Останалите 90% са талаш... но те и с такава цел явно са подбирани - да им устроят женски бай брадър, че да могат да се кълват, народа да гледа сеир и женски бой (надявам се не все пак заради едното им достойнство).

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Навремето е ясно как е било. И аз харесвам "Взех та Радке" и "Криворазбраната цивилизация" (мюзикалите), сега светът е различен.

                        Все пак, за да направиш хубаво тяло като на Виктор трябва много воля, пот и пари.
                        За да се ожениш не ти трябва хубаво тяло.Женят се и тия с не хубавите тела..Да имаш дете също.Хубавото тяло е да внимаваш какво и колко ядеш.Ма добре е да имаш хубава глава мозък имам предвид.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Предлагам сигурност и стабилност.

                          Мога да бъда чудесен мъж и баща,
                          Ама това никой не го знае освен тебе

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                            Напротив!

                            Достатъчно е силно его и голямо огледало!

                            Повечето двойки не се срещат защото и двете страни (и мъже и жени) са влюбени повече в собственото си отражение. С една дума Нарциси... А за да направиш семейство трябва да се научиш да мислиш повече за другия, а не за себе си!
                            И аз съм забелязъл при старите моми (като аптеркаката), че са големи егоистки, меркантилни и много често имат куче или коте.

                            Изобщо не им пука за мъжа, а гледат да го изработят да харчи за тях, много често без хубав краен резултат,

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                              Все пак, за да направиш хубаво тяло като на Виктор трябва много воля, пот и пари.
                              Напротив!

                              Достатъчно е силно его и голямо огледало!

                              Повечето двойки не се срещат защото и двете страни (и мъже и жени) са влюбени повече в собственото си отражение. С една дума Нарциси... А за да направиш семейство трябва да се научиш да мислиш повече за другия, а не за себе си!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение

                                Отиваш с една табела до границата
                                На Табелата надпис -
                                Аз съм Евго, търся сгодна жена,
                                работя, давам подслон, осигурявам почивка на Албена
                                Само кревата да скърца!
                                Предлагам сигурност и стабилност.

                                Мога да бъда чудесен мъж и баща,

                                Коментар

                                Working...
                                X