IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
    Ако всички българи имаха по две деца като менромите нямаше да се увеличават драстично процентно спрямо населението. Да щяха да увеличават броя си, но и броят на българите щеше да се запази и подмяната населението да става с векове, не с десетилетия.
    Механичния прираст в най-добрия случай само щеше да удължи с една идея агонията, нищо повече. Като имаш отворени граници и такива фрапиращи разлики м/у държавите не само в заплащането, но изобщо в законодателството, условия на живот, реализация, корупция ако щеш и прочее - как по-точно ще спреш естествения миграционен 'арбитраж'? Всеки иска да живее на уредено и няма цял живот да чака и тук да стане така! Така че ще продължим да бъдем донор на по-развитите държави за съжаление и това е. По същия начин прецакахме и македонците - там дори обезлюдяването е наполовина, щото с нашите паспорти границите са им отворени!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
      Тогаз що мрънкаш, че ромите ни превземали?

      Техните разбирания са сигурно от 1-ви век!

      Имаш значи накъде да се "развиваш".

      п.п.
      С такова "напреднало" мислене от 10-ти век няма как да биеш гениите от 1-ви век!
      Ако всички българи имаха по две деца като менромите нямаше да се увеличават драстично процентно спрямо населението. Да щяха да увеличават броя си, но и броят на българите щеше да се запази и подмяната населението да става с векове, не с десетилетия.
      И това, че циганите се размножават успешно, не означава, че трябва да са ни пример за подражание. Не е нужно българките да раждат по на 13 години,за да има прираст на населението. От 22 до 30 годишна възраст спокойно могат да родят по 3 деца.За пример трябва да са ни нашите предци, които са имали по много деца.
      Last edited by Andi11; 21.10.2022, 13:15.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
        А бъдещото принадлежи на тия с разбиранията от 10-и век.Много модерните изчезват.И от тях ще остане само спомен, ако изобщо в бъдещото на някой му пука за тях.Иначе наистина е много прогресивно жените да имат по няколко аборта,да раждат по на 45-50 години или изобщо да не раждат,мъжете да се обличат в женски дрехи. Ама пак казвам-бъдещото принадлежи на ония с разбиранията от 10-и век.Или с разбиранията от 10-и век преди Новата ера. Щото откакто съществува Хомо сапиенс от около 200 хиляди години разбиранията за секса,съвместното съжителство, създаването, раждането и отглеждането на деца са били едни и същи.В последните няколко десетилетия някои станаха много прогресивни.А който не спазва природните закони, природата го елиминира. След смъртта си престава да съществува, а тия с разбиранията от 10-и век,продължават да живеят чрез следващите поколения.
        Тогаз що мрънкаш, че ромите ни превземали?

        Техните разбирания са сигурно от 1-ви век!

        Имаш значи накъде да се "развиваш".

        п.п.
        С такова "напреднало" мислене от 10-ти век няма как да биеш гениите от 1-ви век!
        Last edited by Julius_BG; 21.10.2022, 12:55.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          За “женицата”, да адски е долно. Моето мнение е малко по-различно от потресаващото тесногръдие в стил десети век, което се излива по-долу.

          Жената го е преценила Евго и явно се дърпа.

          Евго да прескача на следващата.
          Лельо-снимка съм си сложил,не виждаш ли,че са ми широки гърдите?И доста жени са полягали на тях.
          А бъдещото принадлежи на тия с разбиранията от 10-и век.Много модерните изчезват.И от тях ще остане само спомен, ако изобщо в бъдещото на някой му пука за тях.Иначе наистина е много прогресивно жените да имат по няколко аборта,да раждат по на 45-50 години или изобщо да не раждат,мъжете да се обличат в женски дрехи. Ама пак казвам-бъдещото принадлежи на ония с разбиранията от 10-и век.Или с разбиранията от 10-и век преди Новата ера. Щото откакто съществува Хомо сапиенс от около 200 хиляди години разбиранията за секса,съвместното съжителство, създаването, раждането и отглеждането на деца са били едни и същи.В последните няколко десетилетия някои станаха много прогресивни.А който не спазва природните закони, природата го елиминира. След смъртта си престава да съществува, а тия с разбиранията от 10-и век,продължават да живеят чрез следващите поколения.
          Last edited by mirodes; 21.10.2022, 12:18.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
            Добро утро,

            мисля тези дни да дам координатите на девствената на приятеля ми Миродес, Попитах я какви планове има за уикенда и ако отново се измъкне, няма да се занимавам с нея.

            Обаче ми се струва, че Миродес няма да може да я покори. Той търси сексуална жена, а тази е дърво.


            Ага,

            ние с теб също сме приятели, знаеш, че съм успял като за България, предвид общата ситуация. Просто исках колегата да се представи, а не само да коментира и да се подиграва.
            Евго, когато чета коментарите ти, започвам да се ядосвам на баба си и родителите си за възпитанието, което са ми дали. Редовно имам голямо желание да ти тегля една дълга, ама пустото ми държание и поведение на дама ... Не ми позволява да говоря цинизми и да обиждам хората, въпреки че го заслужават.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              За “женицата”, да адски е долно. Моето мнение е малко по-различно от потресаващото тесногръдие в стил десети век, което се излива по-долу.

              Жената го е преценила Евго и явно се дърпа.

              Евго да прескача на следващата.
              И аз съм я преценил и не ми хареса на срещата - държа се откачено (както понякога се получава).

              Все още има шанс, не сме се блокирали или ънфрендвали.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Има една професорка по английски от СУ. Преди няколко години тя и мъжът й си осиновиха дете (когато те бяха на 50+).

                Не съм сигурен, но май нямат други деца. Това дете ще даде смисъл на живота им, ще ги наследи и те ще го отгледат и възпитат добре. Жената е доста мила, културна и се държи добре със студентите.

                Така че има смисъл от осиновяването, когато не можеш да имаш или няма партньор.


                Девствената ми писа, че е болна и си е вкъщи.
                не вървят добре нещата. Не почнеш ли да и викаш ЖЕНАТА (дори да не е твоя) няма да стане.
                Ти не я възприемаш като жена, е как искаш да ти стане такава?
                научи се съществата дето имат цепка отдолу да ги възприемаш като ЖЕНИ - не като курви, девственици, въртящи номера и не знам си кво друго
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                  А бе те си имат и основания, че трябва да притежават повече, отколкото са изработили, затова ходят на нощен пазар. Разбира се, че не трябва да ги клеветим, то си е част от етническата им характеристика. И кой е казал, че крадат...не, те си взимат Но както и да е, отделихме им прекалено много внимание, има си закон, чието незнание не оправдава неспазването му.

                  П.С.
                  Тая женица, жалната, ако знаеше как я "подмятате" тука из форума като добитък. Дайте по-сериозно, ако наистина някой се интересува, да действа...подигравката с чувствата на хората е комплексарщина. Евго, уж си на 40+, пък детски изпълнения правиш - пускаш куката, да си четкаш Егото като клъвне, а не да уловиш нещо.
                  За “женицата”, да адски е долно. Моето мнение е малко по-различно от потресаващото тесногръдие в стил десети век, което се излива по-долу.

                  Жената го е преценила Евго и явно се дърпа.

                  Евго да прескача на следващата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                    Това за самотните майки не е вярно. Нека не клеветим братята-роми...
                    Те си имат своите основания за ранни бракове, без значение дали това ни харесва или не.
                    А бе те си имат и основания, че трябва да притежават повече, отколкото са изработили, затова ходят на нощен пазар. Разбира се, че не трябва да ги клеветим, то си е част от етническата им характеристика. И кой е казал, че крадат...не, те си взимат Но както и да е, отделихме им прекалено много внимание, има си закон, чието незнание не оправдава неспазването му.

                    П.С.
                    Тая женица, жалната, ако знаеше как я "подмятате" тука из форума като добитък. Дайте по-сериозно, ако наистина някой се интересува, да действа...подигравката с чувствата на хората е комплексарщина. Евго, уж си на 40+, пък детски изпълнения правиш - пускаш куката, да си четкаш Егото като клъвне, а не да уловиш нещо.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение



                      И аз не бих гледал жена с чужди деца - тя си е правила кефа преди години, с мъжа й да си ги гледат, това е тяхна отговорност, не моя.

                      В съвремения свят има случаи мъж да се навие на връзка с такава жена, ако децата не са при тях и имат техни собствени деца.

                      Много ми е интересно това, което разказваш как кварталните момичета преспиват с половин дузина мъже или с една дузина и забременяват от тях (и после го махат),

                      Наистина го има и това.
                      Има го.А една жена била ли е с много мъже(да не използвам думата,която се употребява в такива случаи),тя си остава с такива наклонности цял живот.Имах един приятел, който ходеше сериозно с една мадама. И веднъж я беше сварил на калъп с друг мъж.И оная му се беше молила да й прости и той и прости. Една година след това отново му изневери. Би й шута,ожени се за едно скромно момиче и имат две деца.А оная нито се омъжи,нито деца има.
                      Затова ти и казвам ,че тази, с която излизаш, е подходяща за съпруга. Естествено ако ти върти много номера, няма смисъл да се занимаваш.Но ако проблемът е единствено в това, че не се е навила за секс още на първите срещи ,то като се поотпусне в твое присъствие и това ще стане.
                      Но ти ще си прецениш сам най-добре.
                      Last edited by mirodes; 21.10.2022, 11:06.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Както и ще да го възпитават,това дете няма да има общи гени с осиновителите си. А в крайна сметка природата ни е създала, за да се възпроизвеждаме и да предаваме гените си на следващите поколения. Аз лично ако не можех да създам деца по някаква причина бих подпомагал финансово моите племенници .И те биха ме наследили. А не да ме наследи чужд човек, с който нямам никаква родствена връзка.Поради същата причина и никога не бих имал сериозна връзка с жена с деца.Чужди деца не бих отглеждал при никакви обстоятелства.
                        Ако нямам и племенници бих подпомогнал децата на братовчедите ми.


                        И аз не бих гледал жена с чужди деца - тя си е правила кефа преди години, с мъжа й да си ги гледат, това е тяхна отговорност, не моя.

                        В съвремения свят има случаи мъж да се навие на връзка с такава жена, ако децата не са при тях и имат техни собствени деца.

                        Много ми е интересно това, което разказваш как кварталните момичета преспиват с половин дузина мъже или с една дузина и забременяват от тях (и после го махат),

                        Наистина го има и това.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Има една професорка по английски от СУ. Преди няколко години тя и мъжът й си осиновиха дете (когато те бяха на 50+).

                          Не съм сигурен, но май нямат други деца. Това дете ще даде смисъл на живота им, ще ги наследи и те ще го отгледат и възпитат добре. Жената е доста мила, културна и се държи добре със студентите.

                          Така че има смисъл от осиновяването, когато не можеш да имаш или няма партньор.


                          Девствената ми писа, че е болна и си е вкъщи.
                          Както и ще да го възпитават,това дете няма да има общи гени с осиновителите си. А в крайна сметка природата ни е създала, за да се възпроизвеждаме и да предаваме гените си на следващите поколения. Аз лично ако не можех да създам деца по някаква причина бих подпомагал финансово моите племенници .И те биха ме наследили. А не да ме наследи чужд човек, с който нямам никаква родствена връзка.Поради същата причина и никога не бих имал сериозна връзка с жена с деца.Чужди деца не бих отглеждал при никакви обстоятелства.
                          Ако нямам и племенници бих подпомогнал децата на братовчедите ми.
                          Last edited by mirodes; 21.10.2022, 10:48.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Има огромна разлика между племенник и осиновено дете.С племенниците ти имате общи предци и носите общи гени.И те са гаранция, че родът ви няма да се затрие.Докато осиновеното дете няма нищо общо с твоите предци и няма никаква логика човек да отделя време и ресурси, за да отгледа деца, с които няма родствена връзка. Това се отнася не само до осиновени деца,но ако мъж се ожени за жена с деца .
                            Така че много добре правиш, че отделяш внимание на племенниците си.И аз много си играех с племенницата ми,докато беше в България и я гледаше майка ми една година.
                            Има една професорка по английски от СУ. Преди няколко години тя и мъжът й си осиновиха дете (когато те бяха на 50+).

                            Не съм сигурен, но май нямат други деца. Това дете ще даде смисъл на живота им, ще ги наследи и те ще го отгледат и възпитат добре. Жената е доста мила, културна и се държи добре със студентите.

                            Така че има смисъл от осиновяването, когато не можеш да имаш или няма партньор.


                            Девствената ми писа, че е болна и си е вкъщи.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                              Добро утро,

                              мисля тези дни да дам координатите на девствената на приятеля ми Миродес, Попитах я какви планове има за уикенда и ако отново се измъкне, няма да се занимавам с нея.

                              Обаче ми се струва, че Миродес няма да може да я покори. Той търси сексуална жена, а тази е дърво.


                              Ага,

                              ние с теб също сме приятели, знаеш, че съм успял като за България, предвид общата ситуация. Просто исках колегата да се представи, а не само да коментира и да се подиграва.
                              На тоя етап съм замразил търсенето.Но ако се разведа и си търся нова връзка точно такъв тип жена ми трябва. Не ми трябва някоя,която е овършала половината квартал или някоя принцеса с претенции.
                              Така че ако нищо не стане между вас може да ми дадеш координатите й.Евентуално ако се наложи ,да я имам предвид.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                                Добро утро,

                                мисля тези дни да дам координатите на девствената на приятеля ми Миродес, Попитах я какви планове има за уикенда и ако отново се измъкне, няма да се занимавам с нея.

                                Обаче ми се струва, че Миродес няма да може да я покори. Той търси сексуална жена, а тази е дърво.


                                Ага,

                                ние с теб също сме приятели, знаеш, че съм успял като за България, предвид общата ситуация. Просто исках колегата да се представи, а не само да коментира и да се подиграва.
                                Евго, не знам какво си представяш под успял човек, много ми е интересно да кажеш според теб, какво означава ? После ще ти напиша мнението си и аз за да имаме обща представа от възприятията си.

                                Коментар

                                Working...
                                X