IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

    Егати и тъпотиите.Това е все едно да разбера една жена каква любовница е ,без да сме правили секс.Друг въпрос е ,че някой мъж може да е егоист в леглото и да задоволи повече една жена от някой, който се старае. По простата причина, че има по-големи сексуални възможности.Друг пък може да е надарен, ама да отговаря на израза"Голям го вади,ама мек".Варианти много и няма как предварително да се разбере. А и всяка жена има различни предпочитания. За една определен мъжки секс може да е задоволителен, за други различен.
    Браво. Отличен. Това го постнах с много хумор, пък гледам народа се е вързал

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

      Предполага се ,че си срещала мъж с голям фалос . От там насетне теории всякакви . И не изпадай в подробностите че това или онова .....
      Осъзнаваш ли каква голяма глупост си лепнал?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
        Ти наясно ли си, какво си в момента? И как да го разбере една жена, като се опитваш да създадеш погрешни впечатления?
        Наясно съм.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
          А знаете ли колко "шантонерки се изпожениха за големци",

          Която ме вземе, да ме вземе заради самия мен и това, което съм в момента!

          Имам двама познати/приятели с високи доходи, карат хубави немски машини от 3-ката по-долу, около 45 годишни, но не могат да намерят жени в СФ.
          Гледай сега, Евго. Организирайте се с тези твои приятели, вземете и Вергил. Нагласете се, наточете се и излезте да забиете няои мадами. Ако нищо не стане си направете танц със саби. Танц със саби.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
            Която ме вземе, да ме вземе заради самия мен и това, което съм в момента!
            Ти наясно ли си, какво си в момента? И как да го разбере една жена, като се опитваш да създадеш погрешни впечатления?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
              Как да разберете, че мъжът срещу вас е лош любовник: 9 признака, за които да внимавате преди "първия път"

              Егати и тъпотиите.Това е все едно да разбера една жена каква любовница е ,без да сме правили секс.Друг въпрос е ,че някой мъж може да е егоист в леглото и да задоволи повече една жена от някой, който се старае. По простата причина, че има по-големи сексуални възможности.Друг пък може да е надарен, ама да отговаря на израза"Голям го вади,ама мек".Варианти много и няма как предварително да се разбере. А и всяка жена има различни предпочитания. За една определен мъжки секс може да е задоволителен, за други различен.
              Last edited by Vergil1975; 13.01.2023, 20:39.

              Коментар


              • А знаете ли колко "шантонерки се изпожениха за големци",

                Която ме вземе, да ме вземе заради самия мен и това, което съм в момента!

                Имам двама познати/приятели с високи доходи, карат хубави немски машини от 3-ката по-долу, около 45 годишни, но не могат да намерят жени в СФ.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                  Как да разберете, че мъжът срещу вас е лош любовник: 9 признака, за които да внимавате преди "първия път"
                  Предполага се ,че си срещала мъж с голям фалос . От там насетне теории всякакви . И не изпадай в подробностите че това или онова .....

                  Коментар


                  • Как да разберете, че мъжът срещу вас е лош любовник: 9 признака, за които да внимавате преди "първия път"

                    Как да разберете, че мъжът срещу вас е лош любовник: 9 признака, за които да внимавате преди

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                      Евала Мире, кажи само кое от светата троица на немския премиум трябва да е - БМВ, Мерц или Ауди?
                      Няма значение. Важното да е спортна и по-нова.Естествено новите са много скъпи, ама и 5 годишна ще свърши работа. Ако има пари за Ферари, Порше, Ламборгини става още по-привлекателен в женските очи.Автомобилът в женските очи е символ на успеха на мъжа.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                        Давам му проверени от практиката съвети. И всички жени имат сходни предпочитания към мъжете. Независимо от интелект, образование, социално положение.
                        Евала Мире, кажи само кое от светата троица на немския премиум трябва да е - БМВ, Мерц или Ауди?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                          Важно е Евго, какво смята. А няколко човека му пълните главата със собствените си бръмбари и фантазми.
                          Давам му проверени от практиката съвети. И всички жени имат сходни предпочитания към мъжете. Независимо от интелект, образование, социално положение.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                            Точно така.Или смяташ,че интелигентните ,скромни,верни и немеркантилни жени не харесват богати,самоуверени и добре облечени мъже?
                            Важно е Евго, какво смята. А няколко човека му пълните главата със собствените си бръмбари и фантазми.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              А той за какво ги профука?
                              Жена му ги профука.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                                Важното е, че дава гаранция. (Ако не стане, връщаме парите?)
                                Следвайки подобни съвети, Евго ще си намери интелигентна, скромна, немеркантилна жена, която ще му е вярна и няма да му върти номера.
                                Точно така.Или смяташ,че интелигентните ,скромни,верни и немеркантилни жени не харесват богати,самоуверени и добре облечени мъже?
                                И биха предпочели бедняк без самочувствие, облечен с дрехи демоде?
                                Last edited by Vergil1975; 13.01.2023, 18:40.

                                Коментар

                                Working...
                                X