IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Това са твои необосновани предположения. Забележи, че ти реагирам нормално на глупостите.

    Замислям се обаче в твоята спалня как точно стоят нещата, защото подскачаш като див петел на всяко мнение различно от твоето. Даже си има термин “свръх реакция”.

    Къде вписа себе си в моето изказване и къде реши, че говоря за твоето семейство?

    Или по инерция мислиш само за себе си. Осъзнай се - говоря за доста голяма група мъже, на които така им е удобно. Никъде не те включвам тебе лично в тази група.

    Прочее дъщерите принципно приличат повече на бащите си, а синовете на майките си.

    И за стотен път ще ти повторя - в момента в който направиш изказване отъждествяващо жената със слугиня и как ти не пипваш домакинска работа в този точно момент всеки форумец те е преценил и премерил.

    Айде сега пак кажи нещо за “спалнята ми”
    Не ми прилагай точно на мен тия номера.Бил съм неуверен и комплексар.И уж общо говорела за тъпи и грозни деца,ама ясно е като бял ден,че имаш предвид мен. Тия женски номера са ми ясни. При мен няма как да минат. Коя си ти, та ще ми говориш така?
    И не отъждествявам жената със слугиня,но грижите по домакинството са женско задължение,не мъжко. И фактът, че има путьовци,които слагат престилката си е техен проблем. После да не се чудят откъде са им рогата.
    Last edited by RUBLA; 23.02.2023, 18:07. Причина: Спазвайте добрия тон!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Тишината в твоята спалня ражда безумия. Затова си и толкова злобна.А моята жена е завършила със златен медал езикова гимназия и с отличие университет. А и дъщерите ми са много красиви.Ако майка им беше грозна,нямаше да са толкова красиви.Аз грозна и тъпа жена няма как да си взема. А фактът ,че се грижи за домакинството и децата, не я прави безлична тъпачка и чистачка.Тъпачки са тия,които се мислят за голямата работа и не искат да се занимават с домакинството. И после или са самотни,или се събират с някой путьо,който да сложи престилката.
      И остави на мъжете да преценят коя жена е грозна и коя хубава.Все едно аз да се изказвам за мъжка красота.
      Това са твои необосновани предположения. Забележи, че ти реагирам нормално на глупостите.

      Замислям се обаче в твоята спалня как точно стоят нещата, защото подскачаш като див петел на всяко мнение различно от твоето. Даже си има термин “свръх реакция”.

      Къде вписа себе си в моето изказване и къде реши, че говоря за твоето семейство?

      Или по инерция мислиш само за себе си. Осъзнай се - говоря за доста голяма група мъже, на които така им е удобно. Никъде не те включвам тебе лично в тази група.

      Прочее дъщерите принципно приличат повече на бащите си, а синовете на майките си.

      И за стотен път ще ти повторя - в момента в който направиш изказване отъждествяващо жената със слугиня и как ти не пипваш домакинска работа в този точно момент всеки форумец те е преценил и премерил.

      Айде сега пак кажи нещо за “спалнята ми”
      Last edited by Arana; 23.02.2023, 16:19.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Таз Меган е грозна, бе джанъм. Сега ще я преслушам и умна ли е? Умна е. Но тя е бясно амбициозна и пак не си я преценил правилно. Както те гледа с леко кривогледите си очички ще те изпапка на закуска.

        Ква тишина, ква спалня, кви пет лева???

        Относно подчертаното - в никакъв случай ако е жена с характер. Или по дефиниция красивата жена не може да е със силен характер и трезво поведение?

        От горното твое изказване избива просто мъжка несигурност. И ти като Евго “играеш на сигурно”, а в живота сигурност няма. Може именно красивата жена понеже нищо не ѝ липсва и е със самочувствие никога да не ти изневери, а именно грозната да е овършала орталъка именно щото е грозна и всеки път ѝ е “като за последно”.

        Това някои мъже сте си глупави създания, не ми се обиждай ама да ти имам обратната логика. После децата Ви грозни и тъпи, щото се метнали на безличната тъпачка и чистачка станала Ви съпруга. Ужас.
        Тишината в твоята спалня ражда безумия. Затова си и толкова злобна.А моята жена е завършила със златен медал езикова гимназия и с отличие университет. А и дъщерите ми са много красиви.Ако майка им беше грозна,нямаше да са толкова красиви.Аз грозна и тъпа жена няма как да си взема. А фактът ,че се грижи за домакинството и децата, не я прави безлична тъпачка и чистачка.Тъпачки са тия,които се мислят за голямата работа и не искат да се занимават с домакинството. И после или са самотни,или се събират с някой путьо,който да сложи престилката.
        И остави на мъжете да преценят коя жена е грозна и коя хубава.Все едно аз да се изказвам за мъжка красота.
        Last edited by mirodes; 23.02.2023, 16:04.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Нещо много си изнервена. Тишината в спалнята ражда безумия.
          Има поговорка"Красивата жена е чужда жена",защото й се натискат много мъже и жената като слабо същество поддава на тези ухажвания.Или ако не поддаде почва много да си вири носа.Естествено един уважаващ себе си мъж няма да се ожени за крокодил или хипопотам, ама и прекалената красавица не е много препоръчителна.Такава като Мегън е идеална за съпруга. Не е крокодил, ама не е и мис Свят.
          Иначе ако една жена не се грижи за домакинството и децата за какво ми е?Аз ще жертвам свободата си и да съм само с една жена, а тя няма да си изпълнява съпружеските задължения. Тегля й шута в задника на такава принцеса и да си търси някой мухльо,който да командва.
          А тези жени, които не са"безлични слугини"или остават стари моми,или се развеждат бързо и си търсят някой пухчо да им гледа децата. А в повечето случаи си остават сами след развода.
          Таз Меган е грозна, бе джанъм. Сега ще я преслушам и умна ли е? Умна е. Но тя е бясно амбициозна и пак не си я преценил правилно. Както те гледа с леко кривогледите си очички ще те изпапка на закуска.

          Ква тишина, ква спалня, кви пет лева???

          Относно подчертаното - в никакъв случай ако е жена с характер. Или по дефиниция красивата жена не може да е със силен характер и трезво поведение?

          От горното твое изказване избива просто мъжка несигурност. И ти като Евго “играеш на сигурно”, а в живота сигурност няма. Може именно красивата жена понеже нищо не ѝ липсва и е със самочувствие никога да не ти изневери, а именно грозната да е овършала орталъка именно щото е грозна и всеки път ѝ е “като за последно”.

          Това някои мъже сте си глупави създания, не ми се обиждай ама да ти имам обратната логика. После децата Ви грозни и тъпи, щото се метнали на безличната тъпачка и чистачка станала Ви съпруга. Ужас.
          Last edited by Arana; 23.02.2023, 15:37.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Ти Жоро ли се казваш, пич?
            Хаха не, Евгич, не се познаваме, спокойно

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Аз съм я коментирал преди тук.

              И вече е минало. И не иска да свири, а дрънка доста глупости, включително за екскрементите си (което много ме издразни).
              евго, закачам се.
              просто не е била на кеф.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                по тая част спор няма
                но подозирам, че евго излишно се е забавил да показва къщата и да черпи с баница
                и може малко да и е попреминал мерака
                Аз съм я коментирал преди тук.

                И вече е минало. И не иска да свири, а дрънка доста глупости.
                Last edited by Evgo; 23.02.2023, 15:07.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                  Изобщо не трябва да се подлага на съмнение, че влизайки в къщата , жената вече е "готова" и чака зелена светлина като пернишки голф на полусъединител.
                  по тая част спор няма
                  но подозирам, че евго излишно се е забавил да показва къщата и да черпи с баница
                  и може малко да и е попреминал мерака
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                    Е, стига де, тъкмо си представях един прекрасен свят, изпълнен с красиви свободни жени...които никой не ги иска за годеж
                    Ти Жоро ли се казваш, пич?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Типично изказване на неуверен в себе си мъж. Това, че е красива не я прави автоматично лоша или развратна. Характерно за комплексирания мъж е да се жени за безлична слугиня.
                      Нещо много си изнервена. Тишината в спалнята ражда безумия.
                      Има поговорка"Красивата жена е чужда жена",защото й се натискат много мъже и жената като слабо същество поддава на тези ухажвания.Или ако не поддаде почва много да си вири носа.Естествено един уважаващ себе си мъж няма да се ожени за крокодил или хипопотам, ама и прекалената красавица не е много препоръчителна.Такава като Мегън е идеална за съпруга. Не е крокодил, ама не е и мис Свят.
                      Иначе ако една жена не се грижи за домакинството и децата за какво ми е?Аз ще жертвам свободата си и да съм само с една жена, а тя няма да си изпълнява съпружеските задължения. Тегля й шута в задника на такава принцеса и да си търси някой мухльо,който да командва.
                      А тези жени, които не са"безлични слугини"или остават стари моми,или се развеждат бързо и си търсят някой пухчо да им гледа децата. А в повечето случаи си остават сами след развода.
                      Last edited by mirodes; 23.02.2023, 13:45.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                        може да е имала няква форма на вагинизъм?
                        Far from it

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Типично изказване на неуверен в себе ви мъж. Това, че е красива не я прави автоматично лоша или развратна. Характерно за комплексирания мъж е да се жени за безлична слугиня.
                          Е, стига де, тъкмо си представях един прекрасен свят, изпълнен с красиви свободни жени...които никой не ги иска за годеж

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                            Изобщо не трябва да се подлага на съмнение, че влизайки в къщата , жената вече е "готова" и чака зелена светлина като пернишки голф на полусъединител.
                            Хахаха

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              и аз помислих, че може да не е било готово момичето
                              но реших, че евго си знае работата


                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                и аз помислих, че може да не е било готово момичето
                                но реших, че евго си знае работата
                                Изобщо не трябва да се подлага на съмнение, че влизайки в къщата , жената вече е "готова" и чака зелена светлина като пернишки голф на полусъединител.

                                Коментар

                                Working...
                                X