IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

    Напълно съм съгласен. Даже ще надградя с допълнителни екстри. Тези дни бяхме на парти с жената, общувам си с различни хора и по едно време една мацка започна да се заиграва с мене, че и ми говори на галено име, че и ме пипа по рамото. Усетих се накъде вървят нещата, приключих с нея и жена ми по едно време идва и казва да внимавам с въпросната, че явно си търси мъж, и тя е я усетила. То това не е нещо персонално, нито съм толкова хубав, известен или заможен, но понеже съм с атрактивна жена, някоя друга решава, че явно струвам нещо и започва да се пробва. Плюс някаква форма на конкуренция с жена ми, да си докаже, че и тя струва нещо. Случвало ми се е десетки пъти и не ме учудва, но все пак, нямат задръжки някои хора, виждат, че съм с жена си, пишат и се приятелки а пак ходят да крадат мъже. Абсолютно автоматично поведение, неосъзнат модел, който прилагат някои жени и не могат да излязат от него. Ако ги питаш защо го правят, доста объркани обяснения дават. Много са ми забавни да им наблюдавам програмите.
    Тези твои наблюдения идеално се връзват с темата "Какво искат жените".На пръв поглед е много труден отговора на тоя въпрос,защото жените имат много различно поведение понякога,но в действителност нещата не са толкова сложни.Жените търсят сред мъжете алфа мъжкаря-самоуверен и смел мъж,който има положение в обществото и финансова стабилност, който се облича добре,в добра физическа форма е ,може да води непринуден разговор и да е харесван от други жени. В посоченият от теб случай ти си бил харесан от жена и то атрактивна,което автоматично ти е повишило акциите сред останалите жени.Не очаквай обяснение за това тяхно поведение-никоя жена няма да си признае защо прави такива неща.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Възможност е,защото жените също се оглеждат за мъже,само че те не са директни като мъжете и дават знаци,че харесват някой мъж.И като видят атрактивен мъж с жена за тях тоя мъж е ценен, защото някоя жена вече е преценила, че е такъв щом е с него. И често се случва приятелки да си отмъкват гаджетата.Докато за мъжете приятелството е по-важно и рядко се случва подобно нещо .Жени колкото щеш,ама истинските приятели са малко.
      Напълно съм съгласен. Даже ще надградя с допълнителни екстри. Тези дни бяхме на парти с жената, общувам си с различни хора и по едно време една мацка започна да се заиграва с мене, че и ми говори на галено име, че и ме пипа по рамото. Усетих се накъде вървят нещата, приключих с нея и жена ми по едно време идва и казва да внимавам с въпросната, че явно си търси мъж, и тя е я усетила. То това не е нещо персонално, нито съм толкова хубав, известен или заможен, но понеже съм с атрактивна жена, някоя друга решава, че явно струвам нещо и започва да се пробва. Плюс някаква форма на конкуренция с жена ми, да си докаже, че и тя струва нещо. Случвало ми се е десетки пъти и не ме учудва, но все пак, нямат задръжки някои хора, виждат, че съм с жена си, пишат и се приятелки а пак ходят да крадат мъже. Абсолютно автоматично поведение, неосъзнат модел, който прилагат някои жени и не могат да излязат от него. Ако ги питаш защо го правят, доста объркани обяснения дават. Много са ми забавни да им наблюдавам програмите.

      Коментар


      • За Евго.
         

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

          Аз пиша за своите усещания.
          Най-общо съм с критични нагласи към "труда", който "упражняват" философи от различни "школи".
          Фактът, че съм споменал науката "философия" , съвсем не означава, че имам интерес да развивам у себе си някакви качества в тая посока, да громя "лоши" и да подкрепям "добри" философи. За мен всички те са в един общ кюп: на забравените (след задължителните занимания в студентските години).

          Понякога присъствам в темата и подобен уклон.не ми е по вкуса. Затова писах за негативното ми отношение към философията, което някак погрешно се е възприело като опит да тълкувам някаква философска школа, а аз не съм желал това...
          Прочети пак предишното си мнение и поразсъждавай какво точно написа Арана по повод нова тема във форума . Ако откриеш несъответствия си на прав път .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

            Ти понеже не пишеш в таз посока , не .
            Аз пиша за своите усещания.
            Най-общо съм с критични нагласи към "труда", който "упражняват" философи от различни "школи".
            Фактът, че съм споменал науката "философия" , съвсем не означава, че имам интерес да развивам у себе си някакви качества в тая посока, да громя "лоши" и да подкрепям "добри" философи. За мен всички те са в един общ кюп: на забравените (след задължителните занимания в студентските години).

            Понякога присъствам в темата и подобен уклон.не ми е по вкуса. Затова писах за негативното ми отношение към философията, което някак погрешно се е възприело като опит да тълкувам някаква философска школа, а аз не съм желал това...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение



              В тоя смисъл, подкрепям идеята за създаването на тема, е която да спориТЕ за смисъла на живота според "философите".
              Ти понеже не пишеш в таз посока , не .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                [/B]

                .......

                Затова каквото и да почнеш да четеш малко по-задълбочено от дадено течение и го сравниш с друго течение, накрая винаги напипваш няколко общи принципа. Препоръчвам никога човек да не се ограничава само с четене на едно течение, а да ги сравнява и да се обогатява с нюансите на всички тях.

                .......
                .
                Подобни препоръки имат смисъл за някой преподавател по философия.
                Най-вероятно такива хора са единици. Ако имат представител тук (по-вероятно е да нямат такъв), този човек (преподавател) - със сигурност е достигнал до извода, че трябва да разглежда отделно течения във философията и да съпоставя отделните школи.

                За хората, които са вън от преподавателската сфера - има много по-приятни неща, с които да запълват свободното си време (лично убеждение)

                Лично на мен философията винаги ми е била, крайно неприятна (като вариант на познанието и способност да разбираме света). А да чета и съпоставям философски школи - по-голяма скука в живота от това няма (и няма как да има)

                В тоя смисъл, подкрепям идеята за създаването на тема, е която да спорите за смисъла на живота според "философите".

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                  Въртиш думите ,"въпрос на вкус казало кучто и си облизало задника" .
                  ПП Не знам къде е извора ,но знам ,че не е там където се натрапва .
                  Значи сме двама...по послеписа. По първата част си сам.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Мите, никъде Карлос не обсъжда прераждането директно. Индиректно енергиите са навсякъде - помниш ли един негов персонаж, който идва от отвъдното за още енергия и практически живее вечно?

                    Походката?
                    Коментара му е в самото учение, има го на 100 места Ако не успееш да преминеш нататък се вливаш в общото цяло. Частите от теб са безсмъртни, но никога повече няма да са точно в тази комбинация...
                    Персонажа го помня, също и коментара на дон Хуан, че същият е лошият пример. Закотвил се е тук и не може да премине нататък... което е основната цел на това ниво.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Възможност е,защото жените също се оглеждат за мъже,само че те не са директни като мъжете и дават знаци,че харесват някой мъж.И като видят атрактивен мъж с жена за тях тоя мъж е ценен, защото някоя жена вече е преценила, че е такъв щом е с него. И често се случва приятелки да си отмъкват гаджетата.Докато за мъжете приятелството е по-важно и рядко се случва подобно нещо .Жени колкото щеш,ама истинските приятели са малко.
                      Женското приятелство си е направо мит. По-скоро го оприличавам на движение по интереси. Затова си крадат и гаджетата. Когато интереса да имат даден мъж, превиши този от "приятелството" и се обръща палачинката. Не, че и при нас мъжете не се случва, но е по-скоро изключение отколкото правило.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Възможност е,защото жените също се оглеждат за мъже,само че те не са директни като мъжете и дават знаци,че харесват някой мъж.И като видят атрактивен мъж с жена за тях тоя мъж е ценен, защото някоя жена вече е преценила, че е такъв щом е с него. И често се случва приятелки да си отмъкват гаджетата.Докато за мъжете приятелството е по-важно и рядко се случва подобно нещо .Жени колкото щеш,ама истинските приятели са малко.
                        Жените може да не са били директни някога , днешните млади моми са по директни и ловящи от подрастващите мъжлета . Относно приятелствата , само един шемет разбира последен ,че жена му са я минали всички .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                          [/B]

                          Мая. Според ведите.

                          Иначе, почти всички течения набарват отдолу “фундамента”. Просто го описват по различен начин, но сходствата накрая са потресаващи. Затова каквото и да почнеш да четеш малко по-задълбочено от дадено течение и го сравниш с друго течение, накрая винаги напипваш няколко общи принципа. Препоръчвам никога човек да не се ограничава само с четене на едно течение, а да ги сравнява и да се обогатява с нюансите на всички тях.

                          Затова пак повтарям. Всички пътища водят за Рим - е има и една две магистрали, но важен е пътят все пак .
                          Сходствата са потресаващи ,щото играеме в един цирк . Лошото е ,че не знаем в какъв точно .
                          ПП На мнение съм ,че ако има прераждания то е за да ни еб....т във въздуха отново , Мантрата да развиваме нещо дето някой ни го е дал е смехотворна .Целта на цирка е все още неизвестна за мене .Но купонът е пълен , само ако можехме да го "изживяваме" като такъв !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                            То и физиката за първи курс, погледната от друг ъгъл си е художествено литературно произведение.
                            Не съм следовател на Кастанеда.....че е пич. пич е. Извора ясно е другаде, ама още го търся къде е. Ако ти го знаеш.....давай локация..
                            Въртиш думите ,"въпрос на вкус казало кучто и си облизало задника" .
                            ПП Не знам къде е извора ,но знам ,че не е там където се натрапва .
                            Last edited by pa4anga; 16.05.2023, 11:26.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                              Както кажеш Селенче, като енергийни същества не бива да хабим енергията за излишни неща.

                              П.П. Само исках да ви обърна внимание(за което вече съжалявам) на леееката разлика, че единият господин, цитиран от теб, вярва в натрупването на опита в много животи, а другият, че има само един в конкретната ни същност.
                              Мите, никъде Карлос не обсъжда прераждането директно. Индиректно енергиите са навсякъде - помниш ли един негов персонаж, който идва от отвъдното за още енергия и практически живее вечно?

                              Походката?
                              Last edited by Arana; 16.05.2023, 09:44.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                                Много буквално възприемаш и вярваш на художественото литературно произведение , та това да не ти е физика за първи курс ?! Кастанеда е пич ама другаде и извора .
                                То и физиката за първи курс, погледната от друг ъгъл си е художествено литературно произведение.
                                Не съм следовател на Кастанеда.....че е пич. пич е. Извора ясно е другаде, ама още го търся къде е. Ако ти го знаеш.....давай локация..

                                Коментар

                                Working...
                                X