IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

    Аз съм ходил прав под масата в средата на 90те. Тогава не помня помня да е било модерно мъжете да си оформят брадите.

    Малко по-късно, в началото на новия век вече ходих да се бутам при батковците и какичките. Имаше само един в квартала, който си пускаше брада и много добре си спомням как чух едни момичета да си говорят и да му се присмиват на брадата.
    Имаше я вече модата на тридневните бради. Пе*алските бради дойдоха от съответните среди по-късно. Даже на американски сленг to Get a beard означава пе*ал да си намери жена за камуфлаж - те и брадите при тях са чист камуфлаж - привидна мъжественост.
    Last edited by Andi11; 12.05.2023, 14:00.

    Коментар


    • Някой от вас ползвал ли е Тиндър и иска ли ви GSM, на който да ви изпратят код?


      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение



        Хаха, сега е модерно всички да са като клонинги. И да липсва индивидуалност. Затова се правят прически, пускат се бради, оформят се вежди. Скоро ще почнат и друго да си бръснат. Гледайки отстрани как масово мъжете се вглъбяват във външния си вид, което е проява на женско поведение, неусетно почват да добиват и женски маниери - селфита, пози, реакции. Уви, създавайки огромни дефицити на мъжко поведение, както сме писали тука - старата школа, макар и вече на възраст ще се котира, именно заради него.
        Тука при мен отдавна всичко си бръснат и файда йок при липса на мозък.

        Коментар


        • Аз пък банските тип къси гащи. Ги носим като баш къси гащи в ежедневието летоска. Има едно спидо пасват на всички.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

            Вярно има нещо сбъркано в тези, дето носят дънки като клин. Имаше една теория, че дънките намаляват потентността на мъжете, защото кръвообращението се ограничава. Представям си с тези прилепнали дънки какво е.

            Иначе, Миро, банските от много време са къси гащи. С тези прилепнали дето търсиш, всички ще ти се смеят на плажа. По нашето море само малки деца носят такива.
            Аз имам и от двата вида бански, но тези като слип не ги нося от 5 лета.

            Миналото лято един млад спасител беше забил някаква мургавелка и понякога се мляскаха или влизаха заедно в морето. Но не беше черна циганка, просто по мургава,

            Не харесвам шарените чорапи и клинове, но много често мъжете от фитнесите умишлено искат всичко да им е очертано и да се види добре кой какво има,

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

              Еми то историята ти от магазина показва каква е тенденцията на пазара, това което търсиш, не се предлага вече.

              По-скоро ще се смеят на някой тинейджър.
              Не се търси, щото се съобразяват с тъпата мода.Банските са предназначени специално за плуване, докато късите гащи се пълнят с вода.Нито са практични,нито удобни.За какво да ги слагам?
              А и с бански се изпичат по-голяма част от краката.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Смеят ми се на куков ден.Редовно ходя на море,спа хотели и градски плажове и винаги съм с бански.Пък не съм видял някой да се смее.А късите гащи НЕ СА БАНСКИ. НИКОГА няма да нося къси гащи на плажа, щото на някой му е хрумнало,че трябва да се носят къси гащи.
                Еми то историята ти от магазина показва каква е тенденцията на пазара, това което търсиш, не се предлага вече.

                По-скоро ще се смеят на някой тинейджър.
                Last edited by Kaizen9; 12.05.2023, 13:07.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                  Вярно има нещо сбъркано в тези, дето носят дънки като клин. Имаше една теория, че дънките намаляват потентността на мъжете, защото кръвообращението се ограничава. Представям си с тези прилепнали дънки какво е.

                  Иначе, Миро, банските от много време са къси гащи. С тези прилепнали дето търсиш, всички ще ти се смеят на плажа. По нашето море само малки деца носят такива.
                  Смеят ми се на куков ден.Редовно ходя на море,спа хотели и градски плажове и винаги съм с бански.Пък не съм видял някой да се смее.А късите гащи НЕ СА БАНСКИ. НИКОГА няма да нося къси гащи на плажа, щото на някой му е хрумнало,че трябва да се носят къси гащи.
                  Утре ще стане модно и пера в задника да носим.От какъв зор ще се съобразявам с някакъв идиотски дрес код.Как 100 години не е било проблем да се носят бански, сега чак било смешно.Кой ще ми се смее-някой плондер с бирено шкембе или някой рахитичен джендър?Ами първо да се видят на какво тяло са обули късите гащи и тогава да се смеят.
                  Last edited by mirodes; 12.05.2023, 13:07.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    много хитри са тия геюве
                    ще научат младежта да носи бради, кокчета, впити панталони и ярки чорапи, да си правят селфита с муцки...
                    а то от там до другото, е само една крачка
                    но те не ме бъркат.
                    лошо, че като няма сгодни мОмци и девойчетата се развалят
                    Нищо гейско не виждам в брадата. За мен брада на 4-5 дена, леко подсечена /оформена/ е най-добре.

                    На много жени брадите са им голям фетиш.

                    В предния пост пропуснах да уточня. Не нося прилепнали дънки, но всичките ми тениски, ризи, блузи са тесни - подчертават добре оформени мускули и жените откачат.





                    Last edited by Kaizen9; 12.05.2023, 13:03.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                      Те отдавна ги научиха, е вчера бяхме в мола с мойта и гледам, че масово се носят дънки Ultra Slim Fit, ама и на прасците и навсякъде. Ако му кажа да клекне с тях ще се скъсат поне на 3 места.
                      Вярно има нещо сбъркано в тези, дето носят дънки като клин. Имаше една теория, че дънките намаляват потентността на мъжете, защото кръвообращението се ограничава. Представям си с тези прилепнали дънки какво е.

                      Иначе, Миро, банските от много време са къси гащи. С тези прилепнали дето търсиш, всички ще ти се смеят на плажа. По нашето море само малки деца носят такива.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                        Добре бе Мире, не те ли стягат, или ако вземеш по-свободни да ти се вири хобота?
                        Не ми стягат.А ми стоят добре на фигурата с тесен ханш и широки рамене.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                          Ако ми кажеш ,че носиш слипове би имало логика някаква мнението ти .
                          Естествено, че нося слипове. Не обичам някои органи на тялото да ми шават насам натам.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            много хитри са тия геюве
                            ще научат младежта да носи бради, кокчета, впити панталони и ярки чорапи, да си правят селфита с муцки...
                            а то от там до другото, е само една крачка
                            но те не ме бъркат.
                            лошо, че като няма сгодни мОмци и девойчетата се развалят
                            Те отдавна ги научиха, е вчера бяхме в мола с мойта и гледам, че масово се носят дънки Ultra Slim Fit, ама и на прасците и навсякъде. Ако му кажа да клекне с тях ще се скъсат поне на 3 места.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Гледах едно интервю на Евгени Минчев и той каза,че тая мода на оформените бради дошла от гей средите.А той със сигурност е наясно с тия неща.
                              И друго стана модно в последните години-на плажа и в басейна мъжете не са с бански,а с къси гащи.Отивам миналото лято в един магазин и искам бански. И ми предлагат къси гащи. Викам им искам бански ,а продавачката отговори, че това били банските и други нямало. И често се случва на басейна само аз да съм с бански .
                              Егати и модата.
                              много хитри са тия геюве
                              ще научат младежта да носи бради, кокчета, впити панталони и ярки чорапи, да си правят селфита с муцки...
                              а то от там до другото, е само една крачка
                              но те не ме бъркат.
                              лошо, че като няма сгодни мОмци и девойчетата се развалят
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Гледах едно интервю на Евгени Минчев и той каза,че тая мода на оформените бради дошла от гей средите.А той със сигурност е наясно с тия неща.
                                И друго стана модно в последните години-на плажа и в басейна мъжете не са с бански,а с къси гащи.Отивам миналото лято в един магазин и искам бански. И ми предлагат къси гащи. Викам им искам бански ,а продавачката отговори, че това били банските и други нямало. И често се случва на басейна само аз да съм с бански .
                                Егати и модата.
                                Добре бе Мире, не те ли стягат, или ако вземеш по-свободни да ти се вири хобота?

                                Коментар

                                Working...
                                X