IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
    Може да съм леко нисък и умерено дебел, с частично оплешивяване в горната част на главата и до 97% от темето, ама като кажа на жена не, не се налага да повтарям
    А под кревата криеш ли се след като кажеш “не”?

    Коментар


    • Може да съм леко нисък и умерено дебел, с частично оплешивяване в горната част на главата и до 97% от темето, ама като кажа на жена не, не се налага да повтарям

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Браво!
        -------------------

        Арана,

        Миро е по-добре, гони си разни задачи (и за жени мисли) и когато реши, ще почне да пише.

        Но не се е излекувал на 100%.
        Демек прескочи трапа. Щото бяха едни вопли драматургични. Радвам се. Казахме му го тука.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          Сал за тебе си мечтая . 5 дена не съм спал ....
          на туй изявление сега как да реагирам.

          Да видим Ратко какво ще ме посъветва

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Не прекъсвай всеки мъж да си излее фантазиите
            Сал за тебе си мечтая . 5 дена не съм спал ....
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение

              Да, висок, хубав на тяло и лице, атлетичен с бърза реакция и физически и умствено, свободен до хулиганство в избрани случаи, весел, бъзиклия, естет и любител на женското.
              Едно време, де
              Браво!
              -------------------

              Арана,

              Миро е по-добре, гони си разни задачи (и за жени мисли) и когато реши, ще почне да пише.

              Но не се е излекувал на 100%.

              Коментар


              • Евго, пиши какво става с Миро? Жив ли е?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Прочетох и лайкнах.

                  Все пак ми отговори?
                  Да, висок, хубав на тяло и лице, атлетичен с бърза реакция и физически и умствено, свободен до хулиганство в избрани случаи, весел, бъзиклия, естет и любител на женското.
                  Едно време, де

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение

                    Оставѝ мен.

                    Виж идеята за мартеници.
                    Прочетох и лайкнах.

                    Все пак ми отговори?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                      Сигурно навремето си бил висок и с хубава фигура?
                      Оставѝ мен.

                      Виж идеята за мартеници.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение
                        Не ми е на сърце този хайп с поздравленията по официални или общоприети празници, вкл. и с Б. ви Марта – китайката.

                        Ще купя червено и бяло червило, ще ги боядисам ляво/дясно и така ще ѝ ги поднеса, ще я поздравя.

                        Идеята не е панентована, познавам я от хулиганската младост още, така че може да се ползва свободно от всеки/всяка/всички.

                        ПП. За добро изпълнение мож да теглите разделителна черта с дебел молив за вежди. Ако момата е кабил и ѝ е интересно, всичко това може да направи тя саморъчно.
                        ППП: Женският вариант е с гърдите или с големите срамни устни.

                        Сигурно навремето си бил висок и с хубава фигура?

                        Коментар


                        • Не ми е на сърце този хайп с поздравленията по официални или общоприети празници, вкл. и с Б. ви Марта – китайката.

                          Ще купя червено и бяло червило, ще ги боядисам ляво/дясно и така ще ѝ ги поднеса, ще я поздравя.

                          Идеята не е панентована, познавам я от хулиганската младост още, така че може да се ползва свободно от всеки/всяка/всички.

                          ПП. За добро изпълнение мож да теглите разделителна черта с дебел молив за вежди. Ако момата е кабил и ѝ е интересно, всичко това може да направи тя саморъчно.
                          ППП: Женският вариант е с гърдите или с големите срамни устни.
                          Last edited by Turbolan; 29.02.2024, 16:05.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                            Толко' плътен?
                            еми, много папкам
                            препоръка е

                            Коментар


                            • И пародията на кюстендилската слива

                              https://www.facebook.com/watch/?v=41...85&ref=sharing

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                не, за медицинска топка
                                Толко' плътен?

                                Коментар

                                Working...
                                X