IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [QUOTE=Selena;n3602319]
    Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

    Всяка живо жива материя усеща енергиините полета и се синхронизира с тях. Така и жените са като антени и приемат както вселенските вибрации така и на общноста или някокой голем облачвател. Скоро ти пуснахти клип с такъв.

    А тук видяхме как мъжете се бяха завладяни от енергията на ..Криси.. и некои ..изгубиха умът си ..

    А пъка женските се беха изнервили от загубата на равновесие в системата.[/QUOTE]

    И си се събудил изпотен. Женските се забавляваха с целия водевил в тая пандемична скука.
    Нищо забавлително не забелязах в женските реакции.


    Кака каза че нема да влиза в темата като това до сега не беше се случвало . Валче беше потресена от реакцията на уж ..сериозни мъже.. А ти с зъби и нокти одстояваше на барикадата морални принципи .
    Мога да пусна няколко забавлителни коментара с теб и ........ Миродес.

    Коментара е към коментара на Селена пиша от некъв смотен телефон за тва така.

    ПП То хубаво жените да не падат по гръб и да запазат своето достонство.

    Но. нека от време на време да се отзовават по гръб или поне по корем.
    Last edited by Todor Sabev; 21.05.2020, 16:48.

    Коментар


    • [QUOTE=Todor Sabev;n3602286]

      Всяка живо жива материя усеща енергиините полета и се синхронизира с тях. Така и жените са като антени и приемат както вселенските вибрации така и на общноста или някокой голем облачвател. Скоро ти пуснахти клип с такъв.

      А тук видяхме как мъжете се бяха завладяни от енергията на ..Криси.. и некои ..изгубиха умът си ..

      А пъка женските се беха изнервили от загубата на равновесие в системата.[/QUOTE]

      И си се събудил изпотен. Женските се забавляваха с целия водевил в тая пандемична скука.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Ко речи!? Га ма изнервиш, ще ти сипя, такова питие у Кръчмата, каквото душа ти сака. Нищо, че съм от хабитатя и черпенето ми е забранено с родови декрет.
        Наздраве, сър Събев!
        Нека не офтопите, говорете си чикиджийските ви неща в Кръчмарското поле.

        Прав ли съм?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

          Всяка живо жива материя усеща енергиините полета и се синхронизира с тях. Така и жените са като антени и приемат както вселенските вибрации така и на общноста или някокой голем облачвател. Скоро ти пуснахти клип с такъв.

          А тук видяхме как мъжете се бяха завладяни от енергията на ..Криси.. и некои ..изгубиха умът си ..

          А пъка женските се беха изнервили от загубата на равновесие в системата.
          Ко речи!? Га ма изнервиш, ще ти сипя, такова питие у Кръчмата, каквото душа ти сака. Нищо, че съм от хабитатя и черпенето ми е забранено с родови декрет.
          Наздраве, сър Събев!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

            Само в очите, само в очите ги гледаш, те не знаят ама и черни слънчеви очила да си сложат това няма да ги спаси , двоен удар говориш и ги гледаш, ама ти трябва енергия, горивото, иначе нищо няма да се получи, енергията преминава през очите и речта ми, те са нещо като проводник само, при мен е така, така се получава, ама няма ли енергия нищо не става, гледаш ги, говориш им, ама к@р тате баница
            Ся отивам да видя как е трактора ми, че ще ми трябва тия дни
            Гледането в очите е стар психологически трик за показване на надмощие и увереност.И тъй като жените търсят самоуверени мъже,то това им оказва въздействие.Освен това ако имаш и харизма може и да постигаш резултати.Распутин е бил с такъв харизматичен поглед.
            Жив и здрав,щом те влече и ти се отдава нищо лошо няма.
            Откакто гледах предаване за един руснак с 4 жени и общо 15 деца вече нищо не може да ме учуди в тази посока.И то жените не бяха грозни и необразовани,а две от тях работеха и го издържаха,а тоя им вземал парите заедно с детските и само той пазарувал в семейството.И даже още му се натискаха и една кандидатка я показаха в предаването.Много красива жена.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
              "Бабо, бабо! Чичо се насра!"
              И това ще мине ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

                какво ще им говориш няма много голямо значение, те чуват гласа ти, тембъра и вибрацията на гласа ти., моят е плътен, басов и тежък, думите не са важни, важна е енергията, да усетят енергията ти, а при мен енергията и взрива идват от вибрацията, абе откачена работа, номера е просто да говориш повече от тях
                Всяка живо жива материя усеща енергиините полета и се синхронизира с тях. Така и жените са като антени и приемат както вселенските вибрации така и на общноста или някокой голем облачвател. Скоро ти пуснахти клип с такъв.

                А тук видяхме как мъжете се бяха завладяни от енергията на ..Криси.. и некои ..изгубиха умът си ..

                А пъка женските се беха изнервили от загубата на равновесие в системата.
                Last edited by Todor Sabev; 21.05.2020, 15:10.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Гледаш ли ги в очите?
                  Само в очите, само в очите ги гледаш, те не знаят ама и черни слънчеви очила да си сложат това няма да ги спаси , двоен удар говориш и ги гледаш, ама ти трябва енергия, горивото, иначе нищо няма да се получи, енергията преминава през очите и речта ми, те са нещо като проводник само, при мен е така, така се получава, ама няма ли енергия нищо не става, гледаш ги, говориш им, ама к@р тате баница
                  Ся отивам да видя как е трактора ми, че ще ми трябва тия дни

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

                    какво ще им говориш няма много голямо значение, те чуват гласа ти, тембъра и вибрацията на гласа ти., моят е плътен, басов и тежък, думите не са важни, важна е енергията, да усетят енергията ти, а при мен енергията и взрива идват от вибрацията, абе откачена работа, номера е просто да говориш повече от тях
                    Гледаш ли ги в очите?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Нещата са ясни. За мен. Остава само детайлът с торсионните облъчвания.

                      Не ща да влизам в ролята на грачещата гарга и няма да ти кажа това, което вече сам си знаеш.
                      На лични ще ти пиша за това. Довечера

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

                        Абе ще станем приятели с тебе, ама по-трудния начин
                        Нещата са ясни. За мен. Остава само детайлът с торсионните облъчвания.

                        Не ща да влизам в ролята на грачещата гарга и няма да ти кажа това, което вече сам си знаеш.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Имам страхотен семеен Розентал, но е наследствен. Когато в Мадрид се нормализира ситуацията можем да поговорим по темата щом те интересува. Тук са текли реки от всякаква стъклария.
                          Абе ще станем приятели с тебе, ама по-трудния начин

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                            Да не казваш, че бай Стамен е жена в мъжко тяло?
                            не се интересувам от мъже . Най-добрата ми приятелка е такава. От 15 години се виждаме, сега рядко че друга жена мрънка. Никакъв секс че ми каза че ще загубя разсъдъка си. Поклецах покрай нея. Тя и на жени влияе или чете. Не мога да и хвана спатиите, а 10 години поне ми е обяснявала. По цели вечери, избирала ми е жени, хващали сме се на бас за мъже, жени ей така за купон.
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

                              Порцелан, Груев, антикварен порцелан, колекционирам стар порцелан от 19-ти век най-късно до 1950 година, предимно немски
                              Бравос, бай Стамене, богоугодно колекционерство е това. Наздраве
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

                                Ами по най-ранни спомени още като ученик, ама тогава изобщо не съм знаел какво се случва и защо и как. Ама си спомням, че като съм гледал някои момичета в училище и те са били като препарирани. С годините почнах да разбирам, че нещо ми има в центровката в главата и не съм съвсем добре През годините почнах да се наблюдавам, особено в такива случай, какво става с мен, как се чувствам и прочие. Силата и осъзнаването станаха след като Всемогъщия Бог ме върна обратно в тялото ми. Не ми беше дадено да умра, когато поискам. Сега знам, че ако успея умишлено и по изкуствен начин да провокирам в мен определено емоционално съзнание и за момент да спра ума и съзнанието си, тогава почти винаги мога да провокирам тази вибрация да се появи. Тогава Селена надали ще искаш да си близо до мен
                                А с торсионни полета от каква възраст работиш не на теория а в практически досег?

                                Коментар

                                Working...
                                X