IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

    Е, ако тогава знаех за лошите момчета в темата като mirodes , representjah или Бай Стамен тракториста или дори prectical въпреки че този много ме дразни, може би нямаше много да се замисля по този въпрос да се намеря любовник
    така като кажете любовник. А замислили ли сте се другата страна как ще действа като научи. А мъжа и има много приятели, той се хвали с нея, а тя ще го изложи пред тях. Аз не бих рискувал, особено ако няма забежки. Дори и да не я пребие, може да и направи мноого черен живота.
    По разкази ще лъсне сексуалната му немощ, а мъж с положение може и да не може да го преживее мирно и тихо
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
      Ти пил си Виагра?Ами то целият се одървяш.Свършваш и пак си нагоре.Аз даже се уплашиш,че няма да може да ми спадне.А това е много опасно.
      Ще се изненадаш, но сексът за жените не е само механика.
      Ако беше така, има достатъчно играчки да се оправят и сами.

      Като си почнал така с медикаментите... ще трябва и кока, амфетки...

      Коментар


      • Кристина, сега ще ти разкажа една истинска история, която съм я чул разказвана от двете страни с подобни проблеми на твоите..
        Семейство, където мъжът е 12 години по- голям и има отлична търговия, бил е и дипломат.За съжаление като дете е карал някаква болест и това се е отразило на половата му мощ- 2-3 минути рядко..За него разбира се това нямаше значение, защото смяташе , че е задоволил всички материални желания на жена си..Пари, подаръци, много почивки където пожелае, каквато кола пожелае.Много работа, печели пари и бизнеса върви..Тя много добро умно и морално момиче, но на 4тата година се сеща , че секса е малко, но и дете няма..Той казва, че тя е виновна и той имал незаконно дете..Да се изледвала тя, той не държал на това..
        Тя се изследва много и всичко беше наред и накрая взе решение..Направила го по договорка с едно старо гадже с предварителната договорка , че е за деца и не става за любовница..Има 2 деца и е щастлива с тях..Той ги прие и е сигурен , че е бащата..БРАКА Е НОРМАЛЕН ..Както виждаш всичко е ,както в романите за които ти говоря..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
          Не ти се връзват защото не си бил "успешен предприемач". Пробвай да бачкаш 12-14 часа на ден, пък после и да "любиш". Пак добре, че и толкова се е справял човека...
          Ти пил си Виагра?Ами то целият се одървяш.Свършваш и пак си нагоре.Аз даже се уплашиш,че няма да може да ми спадне.А това е много опасно.
          Един познат беше взел Виагра и каза,че се е отказал да прави секс,а се е любувал на ерекцията си.Не бил толкова щастлив от години.
          Last edited by mirodes; 16.05.2020, 21:26.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

            Е, ако тогава знаех за лошите момчета в темата като mirodes , representjah или Бай Стамен тракториста или дори prectical въпреки че този много ме дразни, може би нямаше много да се замисля по този въпрос да се намеря любовник
            Така и така си започнала да разказваш, я кажи след развода разби ли се и как беше секса

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

              Е, ако тогава знаех за лошите момчета в темата като mirodes , representjah или Бай Стамен тракториста или дори prectical въпреки че този много ме дразни, може би нямаше много да се замисля по този въпрос да се намеря любовник
              Акъл не обичам да давам,но в този случай ще си позволя.Този мъж те е обичал и най-вероятно още те обича.Ако още е свободен звънни му ,почти съм убеден,че няма да те върне.Нека да пие Виагра и да пробвате дали ще станат нещата.Ако не станат пак си тръгни,но ако станат се върни при него.Ако естествено само това е причината за развода.
              Като види,че няма проблем в секса ще иска да правите секс всеки ден.Тогава не е искал,защото се е притеснявал от проблема
              Last edited by mirodes; 16.05.2020, 21:30.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                Проблемът им се е решавал с посещение до близката аптека.Нещо не ми се връзват нещата.
                Не ти се връзват защото не си бил "успешен предприемач". Пробвай да бачкаш 12-14 часа на ден, пък после и да "любиш". Пак добре, че и толкова се е справял човека...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                  Така де, ама дефиниция, кое е добро и кое зло - не е имало... Освен това - човек дори не предполага какви премеждия може да премине и как да тълкува подобни премеждия... Трябва да го има онова постоянно гледане в очите, в преносния смисъл на думата, но се оказва, че хората на тая възраст не се променят /в добрия смисъл/, или дори не знаят, що е то семейство...
                  Проблемът им се е решавал с посещение до близката аптека.Нещо не ми се връзват нещата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

                    .... добре не искам повече да говоря за него. Хайде, разкажете и вие нещо за себе си, да чуя и вас
                    Ми какво да ти кажат, то само със висене по 10 часа във Инвестира не става.
                    Питай някой който има най-малко мнения на ден тук.
                    Аз да кажем на 30 год го можех 2-3 на ден в течение на седмици.
                    Зависи от приятелката де, какъв е дразнителя.
                    Естествено тя се отказваше от такъв ритъм.
                    ​​​​

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Ами ето аз ти казах-и в нашето семейство имаше проблем.Но двамата заедно с жена ми решихме как да го преодолеем.И то много по-сериозен от вашият,щото с Виагра и други лекарства и мъртвец ще го вдигне.
                      Ако толкова лесно се отказваш от човек,който те обича,не говори добре за теб.На сватбата сте се заклели да бъдете заедно в добро и зло.А не само,когато всичко е наред.

                      Така де, ама дефиниция, кое е добро и кое зло - не е имало... Освен това - човек дори не предполага какви премеждия може да премине и как да тълкува подобни премеждия... Трябва да го има онова постоянно гледане в очите, в преносния смисъл на думата, но се оказва, че хората на тая възраст не се променят /в добрия смисъл/, или дори не знаят, що е то семейство...
                      Last edited by безимeн; 16.05.2020, 21:14.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

                        Уважаеми, не се дразня, яд ме е, че се подлъгах тогава и загубих едни от най-хубавите години в живота на една жена. Това вие мъжете не можете да го разберете. Няматe такава опция в мозъчния ви софтуер. А колкото до селфитата, да правила съм си и то на такива места, които ти гледаш само по телевизията и добре, че няма в такива моменти жена до тебе да те пита : "А ти кога ще ме заведеш там?"
                        Просто разговора тръгна в тази посока и разказах част от живота си. Разкажи ти нещо от твоя живот. Моля
                        Само жена ми е казвала, че ми е дала времето си.
                        Това породено от желанието за внимание ли е или заучено, може и друго аз не разбирам толкова?
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

                          обясних, че бившия не искаше деца, не било сега момента, по-късно в бъдещ етап, все отлагаше темата и разговорите, не искаше много да се говори за деца, дразнеше се. Иначе беше много умен, интелигентен, културен човек и което не мога да отрека този можеше да прави пари, направо съм се чудела какви схеми измисляше, можеше да вкара в схема 100 човека и да предвиди всеки какви ходове ще направи. В това отношение беше невероятен. А иначе пълен сухар, никакви емоции, а уж ме обичал..... добре не искам повече да говоря за него. Хайде, разкажете и вие нещо за себе си, да чуя и вас
                          Ами ето аз ти казах-и в нашето семейство имаше проблем.Но двамата заедно с жена ми решихме как да го преодолеем.И то много по-сериозен от вашият,щото с Виагра и други лекарства и мъртвец ще го вдигне.
                          Ако толкова лесно се отказваш от човек,който те обича,не говори добре за теб.На сватбата сте се заклели да бъдете заедно в добро и зло.А не само,когато всичко е наред.А и най-вероятно рядко е правел секс,защото се е притеснявал.
                          Аз не мога да разбера как интелигентни хора не са се погрижили да решат проблем,който е имал елементарно решение.
                          Last edited by mirodes; 16.05.2020, 21:14.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

                            То хубаво ама ако зададе въпрос на мъжа, ти кога ше ме заведеш на тези места които гледаме на картинки, няма пръстен с три диаманта, кафенце във Виена ко шо правим
                            Доста ще ограничим кръга от мъже за нова връзка, а и не сме първа младост вече.

                            Е, тъкмо е в най-хубавата си възраст, както писа - добре се поддържа и носи - оттук - натам си го има и опита... Супер си е!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                              Тебе лъжа, мене - истина, ама...

                              При новата връзка - веднага правИ детето! Пожелавам да са близначета!
                              То хубаво ама ако зададе въпрос на мъжа, ти кога ше ме заведеш на тези места които гледаме на картинки, няма пръстен с три диаманта, кафенце във Виена ко шо правим
                              Доста ще ограничим кръга от мъже за нова връзка, а и не сме първа младост вече.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                Липсвала е комуникация? Ей така споделяне на малки проблемчета? Липсата на секс е огромен проблем на млади години, някои успяват да го подтиснат в името на "доброто име", децата бла бла
                                Като че ли имаме потвърждение на теорията ми(наблюденията) че хубавите жени по често страдат от липса на секс …
                                Поздравления че не си се възползвала от мъжката слабост (ако е истина).
                                Тома неверни в мен не може да изчезне току така

                                И си абсолютно прав!

                                Коментар

                                Working...
                                X