IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение


    Прииска ми се , заради нещо от написаното от теб , да те черпя с нещо аудио-визуално
    Готина нощ !

    https://m.youtube.com/watch?v=0jdQk7CNB0s
    Благодаря за почерпката! Въпреки, че не бях изчерпил темата (Видно е, че тя е неизчерпаема) - за себе си реших да взема поне 4-те си часа сън, защото днес (както и в околните дни) си имам нерегламентираните ангажименти, които изискват и време, и внимание...

    Благодаря за пожеланията за готина нощ! Дано и за теб сънищата да са приятни, леля!

    Тъй като нямам никакво съмнение, че под тоя ник е представена дама, искам да добавя това, че, щом дама обобщава възможноста за преливане на "страховете" при първа среща на двата пола, аз се присъединявам към тезата, след като снощи говорих за опит за психопортрет, но и споменах, че не искам да добавям още "страхове", а също и каква е причината за това... (постът ми е долу)...

    ..............

    Значи, с теб поддържаме мнението, че - ако и тези "страхове" да бяха диференцирани, с болдван текст "мъже/жени" - то те могат да бъдат общи, да преливат и да бъдат допълнително разширявани.

    Не пожелах да ги допълвам, а една от причините за това е тая, че имам наблюдения, че мъже/жени сме пристрастни и по-често виждаме "недостатъците" у другите, а самите ние, съвсем "скромничко" - пропускаме нашите... Ама - нямаме съмнение, че сме и безпогрешни, де! ))

    Всъщност, изтъкани сме от недостатъци - и мъже, и жени, но, нашето ЕГО не ни позволява да признаем това! Аха, да отворим уста, за да си признаем - и ЕГОТО ни забърсва шамар: "не бъди глупав/глупава и не признавай! Живей с така НЕпривлекателните за теб - твои скрупули и никога не вярвай, че те могат да се превърнат в нещо, което привлича друга/друг към теб!"

    Такива неща... Хубав и усмихнат ден на всички!




    ​​​​

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

      Не обобщавам. Предлагам менюто, пък ти можеш да си избереш...
      Ако нищо не си харесаш, мога да изредя по още 10, но тези са най-често срещаните.
      Не проявявам интерес Но това едва ли би те спряло

      Защо си премахнал част от писанията ми ?
      Last edited by Lelq; 04.06.2020, 01:55.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
        Не бих обобщавала ! Например , някои от изброените от теб "женски" страхове , са ми непонятни и далечни . За сметка на това припознавам , някои от "мъжките".
        Не обобщавам. Предлагам менюто, пък ти можеш да си избереш...
        Ако нищо не си харесаш, мога да изредя по още 10, но тези са най-често срещаните.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
          Един кратък стар лаф ме върна към темата:

          Жена изпраща sms на съпруга си: "Ти си най-готиният мъж на света!!!"

          Той отговорил: "Пиеш ли, или сравняваш?"

          ..................................

          Как разсъждавам в подобна ситуация?

          1. Коя жена би изпратила sms с подобно съдържание на мъжа си?

          2. Колко от мъжете, представени във форума са получавали подобно /спонтанно/ съобщение?

          3. Ако /и когато/ някои от мъжете - получихте подобно съобщение, как и защо реагирахте - именно по този начин?

          ..........................................

          Изводите до тук /без претенции за изчерпателност/:

          - бракът, след всяка следваща година - все повече се изражда, при което лъсват недостатъците, за сметка за предимствата, които са ни привличали в началото, а това ни пречи, за да бъдем нежните съпрузи, които сме били в самото начало... Всичко рефлектира върху децата, които регистрират всяка промяна в настроенията на родителите си.

          - недоверието и досадата започват да изместват вниманието и желанието, след скандали и подчертано лошо отношение, занемарена външност и неприязън... Отново, всичко се отразява на децата. Техните характери се израждат, което директно се отразява и на следващото поколение.

          ...........................................

          Всъщност, има и други семейства. В тях нещата се развиват по различен начин. На въпросното съобщение от страна на дамата, той отговаря с усмивка: "Благодаря, че те има, красавице на моето сърце!" И това - след 20 и повече-годишен брак.

          ............................................

          Има и други "страхове" при началното представяне на представителите и на двата пола, но не ми се говори за тях /те са за хора, които са интимни, в достатъчна форма и нямат скрупули в обсъждането на своите "недостатъци", още повече - че самите те знаят, че именно "недостатъците" им са се превърнали в притегателна сила за партньора, защото философията на тая двойка е точно такава и няма кой да промени подобна философия /по много причини, които няма да споменавам/.

          Всъщност, ще призная, че са ме гледали с неразбиращо любопитство, като са ми се чудили на желанието, с което преоткривам... света около себе си..., на специфичното проявление на внимание. Да, хората обичат вниманието, поднесено под различна форма, а не са го имали по някакви причини, защото... /е, има много причини.../


          Така де. Всеки да кара според собствените си виждания /да повторим: които виждания - нито са от днес, нито пък се градят за 2-3 дни/

          Здрави и щастливи!

          Прииска ми се , заради нещо от написаното от теб , да те черпя с нещо аудио-визуално
          Готина нощ !

          https://m.youtube.com/watch?v=0jdQk7CNB0s

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            По принцип се получават много недоразумения между хората без оглед на пола.
            Ама да си кажа все пак за страховете, преди безимен да се спука от любопитство.

            Жени:
            -страх от изтичащото време
            -непредсказуемост (включително и собствената)
            -неспособност да се управляват събитията
            -страх от оценка (в това число и на външния вид)
            -страх от промяна на тялото
            -страх от старостта
            -страх от различни физически ситуации, предизвикващи срам - петна, изпотяване, случайни докосвания

            Мъже:
            -материална несъстоятелност
            -неспособност за отстояване на интересите си
            -страх от несправяне с определена дейност (съмнение в професионалните способности)
            -страх от проява на емоции
            -страх от отхвърляне, неприемане в определена обюност
            -неуважение, унижение
            -страх от проява на неловкост в отношенията
            И кво излиза ?! Страховете на единя пол , са очакванията на другия за първият . Колко елементарно !

            Не бих обобщавала ! Например , някои от изброените от теб "женски" страхове , са ми непонятни и далечни . За сметка на това припознавам , някои от "мъжките". Сигурна съм , че не съм единствена .
            Лекинка
            Last edited by Lelq; 04.06.2020, 01:26.

            Коментар


            • Един кратък стар лаф ме върна към темата:

              Жена изпраща sms на съпруга си: "Ти си най-готиният мъж на света!!!"

              Той отговорил: "Пиеш ли, или сравняваш?"

              ..................................

              Как разсъждавам в подобна ситуация?

              1. Коя жена би изпратила sms с подобно съдържание на мъжа си?

              2. Колко от мъжете, представени във форума са получавали подобно /спонтанно/ съобщение?

              3. Ако /и когато/ някои от мъжете - получихте подобно съобщение, как и защо реагирахте - именно по този начин?

              ..........................................

              Изводите до тук /без претенции за изчерпателност/:

              - бракът, след всяка следваща година - все повече се изражда, при което лъсват недостатъците, за сметка за предимствата, които са ни привличали в началото, а това ни пречи, за да бъдем нежните съпрузи, които сме били в самото начало... Всичко рефлектира върху децата, които регистрират всяка промяна в настроенията на родителите си.

              - недоверието и досадата започват да изместват вниманието и желанието, след скандали и подчертано лошо отношение, занемарена външност и неприязън... Отново, всичко се отразява на децата. Техните характери се израждат, което директно се отразява и на следващото поколение.

              ...........................................

              Всъщност, има и други семейства. В тях нещата се развиват по различен начин. На въпросното съобщение от страна на дамата, той отговаря с усмивка: "Благодаря, че те има, красавице на моето сърце!" И това - след 20 и повече-годишен брак.

              ............................................

              Има и други "страхове" при началното представяне на представителите и на двата пола, но не ми се говори за тях /те са за хора, които са интимни, в достатъчна форма и нямат скрупули в обсъждането на своите "недостатъци", още повече - че самите те знаят, че именно "недостатъците" им са се превърнали в притегателна сила за партньора, защото философията на тая двойка е точно такава и няма кой да промени подобна философия /по много причини, които няма да споменавам/.

              Всъщност, ще призная, че са ме гледали с неразбиращо любопитство, като са ми се чудили на желанието, с което преоткривам... света около себе си..., на специфичното проявление на внимание. Да, хората обичат вниманието, поднесено под различна форма, а не са го имали по някакви причини, защото... /е, има много причини.../


              Така де. Всеки да кара според собствените си виждания /да повторим: които виждания - нито са от днес, нито пък се градят за 2-3 дни/

              Здрави и щастливи!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                По принцип се получават много недоразумения между хората без оглед на пола.
                Ама да си кажа все пак за страховете, преди безимен да се спука от любопитство.

                Жени:
                -страх от изтичащото време
                -непредсказуемост (включително и собствената)
                -неспособност да се управляват събитията
                -страх от оценка (в това число и на външния вид)
                -страх от промяна на тялото
                -страх от старостта
                -страх от различни физически ситуации, предизвикващи срам - петна, изпотяване, случайни докосвания

                Мъже:
                -материална несъстоятелност
                -неспособност за отстояване на интересите си
                -страх от несправяне с определена дейност (съмнение в професионалните способности)
                -страх от проява на емоции
                -страх от отхвърляне, неприемане в определена общност
                -неуважение, унижение
                -страх от проява на неловкост в отношенията

                Не, че съм бил преди възпламеняване /от любопитство/ - но толкова добре подредени основания, в същото време и формулирани точно, лаконично - не съм срещал. Мисля, че човек може лесно да направи психопортрет в ситуация, като моята /доста приказвам, което ме навежда на мисълта, че трябва да понамаля участието си тук.../

                Адмирации и благодарности от името на хората, които си позволяват да скачат в дълбокото.

                Коментар
























                • Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                    И за мен бе изненада. Престави си колко разминавания се получават при интерпретацията на поведението при двата пола.
                    По принцип се получават много недоразумения между хората без оглед на пола.
                    Ама да си кажа все пак за страховете, преди безимен да се спука от любопитство.

                    Жени:
                    -страх от изтичащото време
                    -непредсказуемост (включително и собствената)
                    -неспособност да се управляват събитията
                    -страх от оценка (в това число и на външния вид)
                    -страх от промяна на тялото
                    -страх от старостта
                    -страх от различни физически ситуации, предизвикващи срам - петна, изпотяване, случайни докосвания

                    Мъже:
                    -материална несъстоятелност
                    -неспособност за отстояване на интересите си
                    -страх от несправяне с определена дейност (съмнение в професионалните способности)
                    -страх от проява на емоции
                    -страх от отхвърляне, неприемане в определена обюност
                    -неуважение, унижение
                    -страх от проява на неловкост в отношенията

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                      На теферич сега излазям. Лека вечер на всички дами и кавалери .

                      Щом излазяш на теферич - успехи и поне внимавай - да не ти се вие свят на връщане, за да уцелиш правилната врата! Лека и от мен!

                      Коментар


                      • На теферич сега излазям. Лека вечер на всички дами и кавалери .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Анджък де, просветли моя заблуден ум

                          Хитруша! Няма да ти мине номера! Всичко на теферич! Тцтцтц!

                          /по-добре е да си мислиш, че съм Джак Изкормвача!/

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Определено не. Ама дай да уточним от къде тръгнахме. Евго търсеше съпруга и се оплакваше, че интернетните запознанства не му подават веднага еднократен секс .

                            Дай да ги уточним параметрите, че иначе става манджа с грозде.

                            Аха, влязох в час!

                            При Евго нещата са различни. Той събира всякаква информация, която сравнява с въображаеми "качества" на някакъв мачо, живеещ в неговото съзнание. Това е събирателен образ от: разкази, чути от нета, от прочетени книги, от гледани филми и т.н....

                            И сега - не мога да преценя, кое е лошото, ако е добре - и да се чете, и филми да се гледат /аз на времето изглеждах всички нови филми, като съм търчал между киносалоните - на километри, защото прожекциите бяха от 14, 16, 18 ч... , с което казвам, че Евго е един готин мъж, който в един момент почва да попива всякакви истории, разказвани в нета, а това, заедно с напредващата възраст почва да променя стереотипа му на чак толкова положителен герой...

                            Може и да греша, но съвсем не казвам, че Евго е стар. Напротив - в най-готината възраст си е, а - сравнявайки го с моя син - много добре го разбирам, защото и синът ми беше убеден, че ще се ожени на възрастта на Евго..., после отиде на един поход в планината, запознаха се ... и така..., бременността беше ЖЕЛАНА, втората - също!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                              Без опити за обиди, моля!

                              Май и на теб доста неща ти се губят в близката далечина, определена ЕДНОЗНАЧНО от митове и легенди, разпространявани между... приятелКИ..., или пък - плод на твоите фантазии /не искам да те обидя, разбира се, ако и подобни думи да звучат, по-скоро като обидни/...
                              Анджък де, просветли моя заблуден ум

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Което за мен е донякъде парадоксално, защото привидно именно мъжете съвършено не се интересуват от емоции. Има известна логика ако се вярва на твърдението, че мъжете по-трудно работят с емоциите, поради самата структура на мъжкия мозък. Ти ще кажеш доколко е вярно.
                                Без опити за обиди, моля!

                                Май и на теб доста неща ти се губят в близката далечина, определена ЕДНОЗНАЧНО от митове и легенди, разпространявани между... приятелКИ..., или пък - плод на твоите фантазии /не искам да те обидя, разбира се, ако и подобни думи да звучат, по-скоро като обидни/...

                                Коментар

                                Working...
                                X