IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
    СВЕТЪТ ИЗТРЕЩЯ: Културист се жени за .... секс кукла


    ===============

    новината я има в много медии, избрах произволна
    Я па ти, че това вече не е изненада. Спрях да им се вързвам на такива новини
    Преди година верна поданичка на английската кралица се беше омъжила за... полилей.
    Да бе - онова дето виси от тавана с няколко крушки. Любов, какво да кажеш -- нема граници....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

      Явно нямаш синче, инак нямаше да пишеш по тоя начин

      Виж сега! Още ли не си разбрал истината?

      Ако "Еднър" не "НИ" обясни ситуацията - откъде можеш самият ти да имаш мнение? Как може изобщо да мислиш, че си компетентен, ако и 40-50 години да си на тоя свят!?!

      Като зная разсъжденията на една бивша колежка (самотна майка) за сина й - обзема ме такова съжаление... А момчето, наистина е изпълнително и се вслушва в разумните съвети и доводи. Само доста личи, че отсъствието на баща е сериозен проблем - от думите й и нейната "загриженост", свързана с половите му потребности (такива теми - преди време - тя обсъждаше на всеослушание..., ама как не съм познавал "Еднър", за да я консултира!)....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Мдам. Сетих се за нещо гадно, ама ти с тази “новина” ме провокира. Помниш ли онзи луд австриец дето отвлече една жена и я държа затворена докато тя не избяга. Щото искал той да си я оформи.

        Тука малко Еднър трябва да ни помогне с псохопрофила на подобен индивид.

        На мен ми идва наум неувереност, но явно има и други работи.
        Явно нямаш синче, инак нямаше да пишеш по тоя начин

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
          СВЕТЪТ ИЗТРЕЩЯ: Културист се жени за .... секс кукла

          https://pik.bg/светът-изтрещя-култур...ews942200.html

          =============================
          ми кат се замисля плащаш еднократно един 1000 еврака и тва е .....
          Предимства :
          нема да те юрка и да ти вдига скандали, да те изнервя и ядосва и да те прай на луд
          поддръжка 0 (нула) лв,, нема да й купуваш парцали, бижута, подаръци, коли, да я водиш по кръчми ресторанти и механи,
          не яде, не ходи по молове да арчи пари
          винаги е готова за секс и никога не ти отказва секс щото ме боли главата, изморена съм, дойде ми .... няма нужда за слагаш капути и можеш да свършваш в нея без да се притесняваш,, че ще забременее, няма да ти натресе СПИН ,, сифилис или срамни въшки танкисти
          кат си на работа тя е в къщи и нема да се тревожиш и кахъриш кат Евго , че мое да си води гаджета у вас докато ти бачкаш
          никога нема да ти изневери с друг
          кат се прибереш тя те чака у вас
          и най- важното тя НЕ ГОВОРИ .... най- после жена да не говори и да си мълчи

          винаги съм казвал че най- стабилните и здрави връзки са тия, при които партньорите са на едно интелектуално ниво

          ===============

          новината я има в много медии, избрах произволна
          Мдам. Сетих се за нещо гадно, ама ти с тази “новина” ме провокира. Помниш ли онзи луд австриец дето отвлече една жена и я държа затворена докато тя не избяга. Щото искал той да си я оформи.

          Тука малко Ендер трябва да ни помогне с псохопрофила на подобен индивид.

          На мен ми идва наум неувереност, но явно има и други работи.
          Last edited by Selena; 30.11.2020, 20:22.

          Коментар


          • СВЕТЪТ ИЗТРЕЩЯ: Културист се жени за .... секс кукла

            https://pik.bg/светът-изтрещя-култур...ews942200.html

            =============================
            ми кат се замисля плащаш еднократно един 1000 еврака и тва е .....
            Предимства :
            нема да те юрка и да ти вдига скандали, да те изнервя и ядосва и да те прай на луд
            поддръжка 0 (нула) лв,, нема да й купуваш парцали, бижута, подаръци, коли, да я водиш по кръчми ресторанти и механи,
            не яде, не ходи по молове да арчи пари
            винаги е готова за секс и никога не ти отказва секс щото ме боли главата, изморена съм, дойде ми .... няма нужда за слагаш капути и можеш да свършваш в нея без да се притесняваш,, че ще забременее, няма да ти натресе СПИН ,, сифилис или срамни въшки танкисти
            кат си на работа тя е в къщи и нема да се тревожиш и кахъриш кат Евго , че мое да си води гаджета у вас докато ти бачкаш
            никога нема да ти изневери с друг
            кат се прибереш тя те чака у вас
            и най- важното тя НЕ ГОВОРИ .... най- после жена да не говори и да си мълчи

            винаги съм казвал че най- стабилните и здрави връзки са тия, при които партньорите са на едно интелектуално ниво

            ===============

            новината я има в много медии, избрах произволна
            Last edited by Асо Пика; 30.11.2020, 19:49.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
              "Всъщност вие сте способни да си създадете който и да е свят. Когато фиксирате вниманието, вие го заостряте върху онова, което буквално изпълва света ви и постоянно изниква пред очите ви. А други неща, които са престанали да съществуват в мислите ви, безследно изчезват.

              Например жена, която мрази пияниците, постоянно се сблъсква с тях в реалността. Както знаете, каквото ви дразни, това владее мислите ви. Освен това и поляризацията вследствие на излишния потенциал влиза в действие- дразнителите буквално се залепват по слоя на вашия свят, сякаш са железни стружки, привлечени от магнит.. И ако омразата към пияниците обсеби нашата позната, те тотално ще запълнят нейния слой.
              В света на нещастната жена щя нахлуят клатещи се о досаждащи й алкохолици. И всичките й мъже ще бъдат алкохолици. И децата й също."
              (ако не промени гледната си точка, мое мнение).

              "Същото се случва и при някой мъж, който дълбоко в душата си осъзнава, че е далеч от съвършенството и затова всячески се мъчи да се убеди, че всички жени са пачаври или в най- добрия случай тъпачки. Точно затова той ще срещне именно такива. Жените от "висшата лига" ще са далеч от неговия слой, защото самият той е направил избора си и го е обявил на света си."
              ( отново докато не промени гледната си точка, според мен)
              Някои го знаем , подсъзнателно , може би /и не броим чаши/ За това сме с отворени сърца и умове . Срещаме различни хора и никога не се концентрираме , в доста случаи и не забелязваме "пороците" им. Включително собствените си
              Но усещаме с цялото си същество , същността им. Която е сърце , душа и ум . И друго , всеки ! е съвършен ! Щом го има , щом диша , обича и мисли , значи е нужен ! С целият му багаж , барабар и извънгабаритния

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
                "Всъщност вие сте способни да си създадете който и да е свят. Когато фиксирате вниманието, вие го заостряте върху онова, което буквално изпълва света ви и постоянно изниква пред очите ви. А други неща, които са престанали да съществуват в мислите ви, безследно изчезват.
                +100 за тия мисли
                Не го копирах цялото, за да не харчим излишно място по екраните
                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                Коментар


                • Каква е тая нова психария, излизат жени мисирки журналистки по ТВ и защищават убийцата от Сандански с цел да добият гледаемост ?
                  Тая, ако е яла много бой да е заминала при майка си, не да трепе малките деца.
                  ​​​​​
                  Last edited by hazard; 26.11.2020, 15:40.

                  Коментар


                  • "Всъщност вие сте способни да си създадете който и да е свят. Когато фиксирате вниманието, вие го заостряте върху онова, което буквално изпълва света ви и постоянно изниква пред очите ви. А други неща, които са престанали да съществуват в мислите ви, безследно изчезват.

                    Например жена, която мрази пияниците, постоянно се сблъсква с тях в реалността. Както знаете, каквото ви дразни, това владее мислите ви. Освен това и поляризацията вследствие на излишния потенциал влиза в действие- дразнителите буквално се залепват по слоя на вашия свят, сякаш са железни стружки, привлечени от магнит.. И ако омразата към пияниците обсеби нашата позната, те тотално ще запълнят нейния слой.
                    В света на нещастната жена щя нахлуят клатещи се о досаждащи й алкохолици. И всичките й мъже ще бъдат алкохолици. И децата й също."
                    (ако не промени гледната си точка, мое мнение).

                    "Същото се случва и при някой мъж, който дълбоко в душата си осъзнава, че е далеч от съвършенството и затова всячески се мъчи да се убеди, че всички жени са пачаври или в най- добрия случай тъпачки. Точно затова той ще срещне именно такива. Жените от "висшата лига" ще са далеч от неговия слой, защото самият той е направил избора си и го е обявил на света си."
                    ( отново докато не промени гледната си точка, според мен)
                    Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                    Коментар


                    • Как го правиха(да ни сближат) в близкото минало АДРЕС 4000;Теоретичен видео урок за срамежливи........
                       

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                        Това с джуките не го разбирам. То грозно та грозно, няма ли кой да им го каже, или и батювците са изперкали Какво ли се чудя, като се видяха вече и "модните" изгъзици на батювците, - педалските подкъсени панталонки за да се вижда, че маат на бос крак, комплект с педикюри, обработените вежди и всуете суетности
                        Хич не са хубави тези работи, аз понеже на боя го докарвам до цигане, а по физиономия и одухотвореност на погледа до произволен охранител на Гешев, и при подстригване редовно ме питат за веждите, в началото малко се обиждах, вече само тъжно поклащам глава

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                          Почвам да подозирам, че идеята ти за магистърската програма по-скоро е нещо като "Как да сваляме мадами с минимални разходи за най-кратко време"
                          С минимални разходи трудно става, Дори мачо типът имат проблеми и не могат да намерят половинка.


                          Миналата седмица по Канал 1 гостуваше чужденец (англичанин) във връзка с пандемията.

                          Преводачката беше моя преподавателка от СУ, на 60+. Обаче много голям професионалист, не е мръднала за 20 г, с много хубава дикция, произношение, превежда всичко и без спадове (ти знаеш за какво говоря, ).

                          Още навремето много я харесвахме заради хубавия английски, но в СУ не са я допуснали да направи кариера, тъй като искат да работят до 70 години и не допускат външни хора без връзки да правят академична кариера.

                          Коментар


                          • ПО добре как да вдигнеш мъртвец (за жени)
                            И как да накараш жена да крещи (за мъже). Ама не като изуеш вмирисаните чорапи .
                            Свалянето лесно - едно кроше между очите и действаш докат е не се е разврякала. После прилагаш тактиката на горния ред ...
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              То дори го има и под друга форма:

                              кой ще купи по-мощна и голяма кола, кой ще купи по-скъп апарт в по-престижен квартал, кой ще се яви на партито с готина Джуконда,
                              Почвам да подозирам, че идеята ти за магистърската програма по-скоро е нещо като "Как да сваляме мадами с минимални разходи за най-кратко време"
                              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                То дори го има и под друга форма:

                                кой ще купи по-мощна и голяма кола, кой ще купи по-скъп апарт в по-престижен квартал, кой ще се яви на партито с готина Джуконда,
                                Това с джуките не го разбирам. То грозно та грозно, няма ли кой да им го каже, или и батювците са изперкали Какво ли се чудя, като се видяха вече и "модните" изгъзици на батювците, - педалските подкъсени панталонки за да се вижда, че маат на бос крак, комплект с педикюри, обработените вежди и всуете суетности

                                Коментар

                                Working...
                                X