IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Malka Boza Разгледай мнение
    Тези дни разбрах едно ...
    40 г живея с една жена и така и не разбрах какво иска.....


    Ето тази книжка ако се прочете Джон Грей
    Мъжете са от Марс, жените — от Венера


    ще даде много отговори на темите тук,има я в Читанка бг,аз си я чета в оригинал в момента ,стигнах до средата.Ами дотук ми даде много теми за размисъл.
    В оригинал я има на Пирате
    Enjoy
    То , това с книжките , като с хороскопите . Обобщаването , не води до нищо добро .
    Ако истински те интересува и искаш да дадеш, най -лесно е просто да попиташ , твоята жена или твоят мъж какво иска . Не би трябвало да те вълнуват и желанията , на целият останал свят .
    Ма не е лошо и да се чете

    Коментар


    • Тези дни разбрах едно ...
      40 г живея с една жена и така и не разбрах какво иска.....


      Ето тази книжка ако се прочете Джон Грей
      Мъжете са от Марс, жените — от Венера


      ще даде много отговори на темите тук,има я в Читанка бг,аз си я чета в оригинал в момента ,стигнах до средата.Ами дотук ми даде много теми за размисъл.
      В оригинал я има на Пирате
      Enjoy

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

        Айде отвори ме, за какво живее един мъж?
        Повечето мъже , живеят за да бъдат отглеждани . Първо от мама , после от жената , а ако доживеят и от децата . А пък , жените живеят за да искат и получават и да раждат , между другото. Така горе-долу излиза от разговорите ви до тук. И къде се срещат в нуждите си не се разбра .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Тези дни разбрах едно ...
          40 г живея с една жена и така и не разбрах какво иска.....
          Може да не е правилната

          А защо постоянно мъжете ,казвате , че не знаете , какво иска дадена жена ? Задължително е да удовлетворявате желанията и , ли ? Това ли представляват "връзките" ? Искам-давам и всичко е шест ?
          Значи истинската жена трябва да иска , а истинският мъж да удовлетворява желанията и ? Така ли ?

          Коментар


          • Тези дни разбрах едно ...
            40 г живея с една жена и така и не разбрах какво иска.....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
              Т.е. твоята теза е че мъжЪт живее щото иска хубава,умна ,имотна жена ?! Попитай някой дядо или баба за смисъла на живота, пиленце ! Кажи на бабата ,че мъжа живее за жената да видиш какво ще ти "рече" .
              Айде отвори ме, за какво живее един мъж?
              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                Знанието лесно се не дава,щото нищо не би струвало . Но принципно твърдя ,че не ги разбирам много нещата . :P
                Какво знание ? Нали не ги разбираш нещата ?

                По-добре си мълчи , не допълвай . Ще слушаме разбиращите

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                  Аз също . За това и не ги коментирам . Ма ти каза нещо и грешно реших , че си в час . Видях опция , да науча нещо .
                  Знанието лесно се не дава,щото нищо не би струвало . Но принципно твърдя ,че не ги разбирам много нещата . :P

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                    Каквото и да прави един мъж, го прави за някоя жена. Що бе, брат?
                    Щото е хубава? Не, и по-хубави има от нея.
                    Щото е добра? Не, и по-добри има от нея.
                    Щото е умна? Не, и по-умни има от нея.
                    Щото е имотна? Не, и по-имотни има от нея.
                    Щото е you-name-it? Не, щото има друга с повече от това.

                    Правиш го, защото е твоя, брат. С всичките й предимства и недостатъци. Но тя е избрала да е твоя, а не ти. И това ти е голям кеф, ама не си го признаваш, и много мъже не си го признават, ама знаят че е така..
                    Т.е. твоята теза е че мъжЪт живее щото иска хубава,умна ,имотна жена ?! Попитай някой дядо или баба за смисъла на живота, пиленце ! Кажи на бабата ,че мъжа живее за жената да видиш какво ще ти "рече" .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                      Това трява дамите с дълги постове и искащи мъжът да се върти около тяхната душевност да го кажат. Аз малко не ги разбирам нещата
                      Аз също . За това и не ги коментирам . Ма ти каза нещо и грешно реших , че си в час . Видях опция , да науча нещо .

                      Коментар


                      • Ква душа, у кухнята да пържи кюфтета в кюфтетата е душата.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                          Ти да видиш ! От кое бил зависим ?! От душата на жената ... Мили дами, ако искате джендъри продължавайте в същия дух но уверявам ви че ще плачете на приятелката си на рамото която много често може да е мъж, така става в днешно време . Любовта междуполовата не би трябвало да бъде център и смисъл на един мъж. Да си мъж или пък жена но в истинския смисъл на тая думичка е нещо доста трудно и в повечето случаи витиевато за съвременната действителност .
                          Каквото и да прави един мъж, го прави за някоя жена. Що бе, брат?
                          Щото е хубава? Не, и по-хубави има от нея.
                          Щото е добра? Не, и по-добри има от нея.
                          Щото е умна? Не, и по-умни има от нея.
                          Щото е имотна? Не, и по-имотни има от нея.
                          Щото е you-name-it? Не, щото има друга с повече от това.

                          Правиш го, защото е твоя, брат. С всичките й предимства и недостатъци. Но тя е избрала да е твоя, а не ти. И това ти е голям кеф, ама не си го признаваш, и много мъже не си го признават, ама знаят че е така. Щото те е избрала и тя с всичките ти предимства и недостатъци.

                          Last edited by Kildirim_Bei; 08.02.2021, 12:55.
                          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение



                            Бързам и не съм проверявал правописа.

                            Държа се кавалерски и ме харесват по принцип.

                            Отварям вратите, задържам ги, нося колички на майките с деца, поздравявам възрастни, в работата ми младите семейни колежки си избраха мен да сме в една стая, предпочетоха ме пред други хора.

                            Последната мадама не беше за мен и имах 2 срещи на живо, за да го разбера.

                            Няма да ви разкажа за гнусната история,

                            Но ми се иска да прочета някоя история от Репрезентативния, който е голям психолог
                            Ето , чувстваш се удовлетворен, предпочитан , харесваш да четеш историйки , за какво ти е друго?!
                            Спри да я мислиш последната и да си разваляш рахата . Нали я разкара ? Какво само я дъвчеш ?
                            Да върви на Франкфурт, а ти си гледай живота . Твоя

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                              Кой е истинският сисъл в тези две думички ? Какво е истински мъж и какво е истинска жена ? Може би дефинирането им , ще му помогне , на Евго , повече от "съветите", как да живее ? М?
                              Това трява дамите с дълги постове и искащи мъжът да се върти около тяхната душевност да го кажат. Аз малко не ги разбирам нещата

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                                Ти да видиш ! От кое бил зависим ?! От душата на жената ... Мили дами, ако искате джендъри продължавайте в същия дух но уверявам ви че ще плачете на приятелката си на рамото която много често може да е мъж, така става в днешно време . Любовта междуполовата не би трябвало да бъде център и смисъл на един мъж. Да си мъж или пък жена но в истинския смисъл на тая думичка е нещо доста трудно и в повечето случаи витиевато за съвременната действителност .
                                Кой е истинският сисъл в тези две думички ? Какво е истински мъж и какво е истинска жена ? Може би дефинирането им , ще му помогне , на Евго , повече от "съветите", как да живее ? М?

                                Коментар

                                Working...
                                X