IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    И аз им се чудя психар му не трябва.
    Трябва по малко да мисли и НИКАКВИ сметки, планове. Ръга, дава и квот стане. Даже може и много приятно да се изненада като не е по неговите планове. Живей си живота и остави жената да оправя къщата, децата и да си прави каквито иска сметки
    Така е, в случая нямаше хубаво сексуално привличане.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
      Не мисля, че психолог ще помогне. Най-много да му разбърка още чакрите...
      И аз им се чудя психар му не трябва.
      Трябва по малко да мисли и НИКАКВИ сметки, планове. Ръга, дава и квот стане. Даже може и много приятно да се изненада като не е по неговите планове. Живей си живота и остави жената да оправя къщата, децата и да си прави каквито иска сметки
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

        Аз не се бъзикам, просто имам особено мнение по въпроса. Какво очаквате с Дъри от един психолог? Да превърне Евго в свръхчувствителен емпат? Хайде, по-сериозно! Ще смени няколко психолога, които ще му наговорят сополиви глупости и накрая ще избере такъв, който да проповядва неговите представи и вярвания - да го надъхва, че жената е полу-човек и не заслужава уважение, че "кора е до време" и трябва да се развява максимално, че мъжа е мъж само ако е мачо и т.н. И едва тогава нещата ще си дойдат на място.

        Повечето хора се обръщат към психолог, за да потвърди представата им за света, а не да я промени. Ако не е в състояние да го направи, просто го заменят с подходящ.
        +100

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Онзи “идиот” беше друга бира. Точно противоположна.
          Друга бира, но етикетът й - същият.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение
            Евго е литературен образ. Все едно да пратите героя на Достоевски на специалист.
            Онзи “идиот” беше друга бира. Точно противоположна.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

              Аз не се бъзикам, просто имам особено мнение по въпроса. Какво очаквате с Дъри от един психолог? Да превърне Евго в свръхчувствителен емпат? Хайде, по-сериозно! Ще смени няколко психолога, които ще му наговорят сополиви глупости и накрая ще избере такъв, който да проповядва неговите представи и вярвания - да го надъхва, че жената е полу-човек и не заслужава уважение, че "кора е до време" и трябва да се развява максимално, че мъжа е мъж само ако е мачо и т.н. И едва тогава нещата ще си дойдат на място.

              Повечето хора се обръщат към психолог, за да потвърди представата им за света, а не да я промени. Ако не е в състояние да го направи, просто го заменят с подходящ.
              Ами. Описваш нарцистичен профил. Не претендирам за професионално познаване на материята.

              Все пак нарцистичните черти при някои индивиди подлежат на корекция.

              Ама пък и нищо да не се прави е малко тъжно.

              Коментар


              • Евго е литературен образ. Все едно да пратите героя на Достоевски на специалист.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Абе ние се бъзикаме, но има едно доста популярно руско предаване за събиране на двойки. Водещата там е достатъчно етична като засече проблем да праща човека на специалист.

                  Иначе и аз се чувствам като Дъри.
                  Аз не се бъзикам, просто имам особено мнение по въпроса. Какво очаквате с Дъри от един психолог? Да превърне Евго в свръхчувствителен емпат? Хайде, по-сериозно! Ще смени няколко психолога, които ще му наговорят сополиви глупости и накрая ще избере такъв, който да проповядва неговите представи и вярвания - да го надъхва, че жената е полу-човек и не заслужава уважение, че "кора е до време" и трябва да се развява максимално, че мъжа е мъж само ако е мачо и т.н. И едва тогава нещата ще си дойдат на място.

                  Повечето хора се обръщат към психолог, за да потвърди представата им за света, а не да я промени. Ако не е в състояние да го направи, просто го заменят с подходящ.
                  Last edited by Ender; 09.01.2021, 13:55.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                    Не мисля, че психолог ще помогне. Най-много да му разбърка още чакрите...
                    Абе ние се бъзикаме, но има едно доста популярно руско предаване за събиране на двойки. Водещата там е достатъчно етична като засече проблем да праща човека на специалист.

                    Иначе и аз се чувствам като Дъри.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                      Истината е ,че на мен , не ми се пише по темата, а ми е много ама много тъжно заради толкова съсипан човек от дете !
                      А ти какво ни лъжеш за Женевското езеро, не сме толкова тъпи да не разберем, че и ти си майсторка на дългия разказ ........
                      По TLC върви предаване за двойки, които да женят там. Допада ми, но е напудрено и не много приложимо за българската действителност. И успяха да оженят доста двойки там.
                      Last edited by Evgo; 09.01.2021, 13:47.

                      Коментар


                      • С каква упоритост Евго се придържа към своя аватар. Направо е за завиждане. Имал широк гръб и никоя жена не виждала какво голямо сърце крие той. Тупти по Питагоровата теорема. Нека после го разнасят, че хипотенузата му била къса.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                          Потърси консултация с психолог. Няма нищо срамно.
                          Не мисля, че психолог ще помогне. Най-много да му разбърка още чакрите...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                            Како Дъри виж ся .... ти наш Евго не го мисли .... шшшшшшшштттт .... да не чуе някой .... само на ушо ще ти го прошепна тихинко ..... наш Евго в момента сваля 5 девойки, да бе няма грешка.... ПЕТ моми недоклатени ..... Цели 5 девойчета е оплел в драми и интриги..... да му се ненадяваш нъл тъй ? И нещата май добре се получават Прай се на хамав Евго ама накрая и жените ни ще вземе и имотите ни ще вземе и пак ше бъдем занулени и ше почнем с комара
                            Истината е ,че на мен , не ми се пише по темата, а ми е много ама много тъжно заради толкова съсипан човек от дете !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                              Е ,това след като прочетох и вече нямам никакви съмнения, че наш Евго, жена няма да си намери
                              Како Дъри виж ся .... ти наш Евго не го мисли .... шшшшшшшштттт .... да не чуе някой .... само на ушо ще ти го прошепна тихинко ..... наш Евго в момента сваля 5 девойки, да бе няма грешка.... ПЕТ моми недоклатени ..... Цели 5 девойчета е оплел в драми и интриги..... да му се ненадяваш нъл тъй ? И нещата май добре се получават Прай се на хамав Евго ама накрая и жените ни ще вземе и имотите ни ще вземе и пак ше бъдем занулени и ше почнем с комара
                              Last edited by Асо Пика; 09.01.2021, 13:15.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Можеше да каже нещо.....просто без да го мисли, за да ме направи щастлив (един хубав комплимент, "Какъв широк и хубав гръб имаш", например, "Колко е яко у вас").

                                В случая става дума за дърво, което не е за мен.

                                Тези неща, които се искат за връзка и семейство ги имам и мога да ги осигуря. В случая тя просто не е за мен, жени има много в София, с проба и грешка ще намеря.


                                Намирам форума за полезен и има много готини хора тук.
                                Мдам. Огледален образ. Неприятна работа е това огледалото ...

                                Вече знам защо аптекарката избра мечока. Мечокът е бил емоционално достъпен. По това трябва да работиш.

                                В момента твоята емоционалност е на бетонобъркачка.

                                Потърси консултация с психолог. Няма нищо срамно. Иначе ще се въртиш в затворен кръг и като самотен хамстер ще изкарваш пари, без да има кого да зарадваш.

                                Не се ли научиш да даваш емоционалност, топлина, емпатия, обич (боя се, че не разбираш за какво пиша на този етап) маршрутът на бате Пешо се очертава като силно вероятен. Забрави думата аз.

                                Аз спирам да те бъзикам. Спирам въобще да ти подавам каквато и да е информация за известно време. Да видим как ще потръгне годината.

                                Много се боя обаче да не водим същите разговори и през 2030 г.

                                Last edited by Selena; 09.01.2021, 13:17.

                                Коментар

                                Working...
                                X