IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    та това ми е идеалът за жена!

    отдавна не бях попадал на думата 'черномур"
    Ще викаме Купата да превежда.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ЦветомирК Разгледай мнение
      Ма това е приказка бе човек, Какви селени, какви граждане.
      СофИята е из основе селендур, гражданете се пръснаа по селата

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ЦветомирК Разгледай мнение

        ххахахахахаха, представяш ли си, кольо вземе, че организира революция и отиде да секвестира мазето на бай пешето.... и.... изненадаааааа, нема никой у мазето... хахахахахахахахахахахха

        пп. пешето ще му покаже пътя към селската бакалия, ти поне зеле у Папурково тури ли или ви забраниха и на вас да претакате зелето в мазетата?
        напълнил съм кацата на терасата
        ама никак не ми се караше зимата на постно кисело зеле
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение

          Дай некоя снимка по монокини – с маска.
          ?
          - с каска.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Моля!? Я, да ми обясниш какво не харесваш на черномура богиня, висока 1,55 м, 73 кила живо тегло и с прасец като на римски легионер!? Без мустаки
            Наздраве!
            та това ми е идеалът за жена!

            отдавна не бях попадал на думата 'черномур"
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Моля!? Я, да ми обясниш какво не харесваш на черномура богиня, висока 1,55 м, 73 кила живо тегло и с прасец като на римски легионер!? Без мустаки
              Наздраве!
              Нищо не му е. Сал една 20г русалка 173/55 за баланс трябва
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Моля!? Я, да ми обясниш какво не харесваш на черномура богиня, висока 1,55 м, 73 кила живо тегло и с прасец като на римски легионер!? Без мустаки
                Наздраве!
                Дай некоя снимка по монокини – с маска.
                ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  убавите инженерки са само по холивудската продукция
                  Моля!? Я, да ми обясниш какво не харесваш на черномура богиня, висока 1,55 м, 73 кила живо тегло и с прасец като на римски легионер!? Без мустаки
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                    Тъни Мъни мани го не му отваряй очите..приятел е ама не вдява кво да правя?За IQ на трите девици не си права.То не се доближава до това на колежка а до това някоя улична кучка де обикаля окол УНСС...То и затова са го заградили за да не го завършват скитащите бездомни кучета из Студентския град...И за другото не си права..Това че има повече момичета в УНСС не прави изборът по голям щото то какъв избор измежду кухи лейки...
                    Прав си, Пеше! Не съм права, излегнах се на дивана и почвам да чета бисерите ви.
                    Наздраве!

                    П.П. Пеше, инженерите трябва да се подкрепяме.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ЦветомирК Разгледай мнение

                      ххахахахахаха, представяш ли си, кольо вземе, че организира революция и отиде да секвестира мазето на бай пешето.... и.... изненадаааааа, нема никой у мазето... хахахахахахахахахахахха

                      пп. пешето ще му покаже пътя към селската бакалия, ти поне зеле у Папурково тури ли или ви забраниха и на вас да претаката зелето в мазетата?
                      ако нема никой у зимника, па добре
                      ма да не е там да го чака пешето със запратнати ръкаве и по един кръпел у сека десница
                      Last edited by ratten; 01.12.2021, 16:34.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                        арее, щом и пешето не е веке производител,
                        накъде отива тая държава?!
                        ми то нема на кой зимника да обере човек!!
                        ххахахахахаха, представяш ли си, кольо вземе, че организира революция и отиде да секвестира мазето на бай пешето.... и.... изненадаааааа, нема никой у мазето... хахахахахахахахахахахха

                        пп. пешето ще му покаже пътя към селската бакалия, ти поне зеле у Папурково тури ли или ви забраниха и на вас да претакате зелето в мазетата?
                        Last edited by ЦветомирК; 01.12.2021, 14:50.

                        Коментар


                        • арее, щом и пешето не е веке производител,
                          накъде отива тая държава?!
                          ми то нема на кой зимника да обере човек!!
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ЦветомирК Разгледай мнение

                            зАсрами се бе Пеше! Вие у село стАнаАхте по-гражанье от софянците бре! Сигур и млеко на прах си купуваш да правиш закваска налЕ...
                            Млеко не купуваммо си прав селяните станаха по големи фраждани от софиянци.По София поне имат кучета и котки.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ЦветомирК Разгледай мнение

                              зАсрами се бе Пеше! Вие у село стАнаАхте по-гражанье от софянците бре! Сигур и млеко на прах си купуваш да правиш закваска налЕ...
                              Сега по провинцията хората рядко гледат стока - старите са грохнали, а младите ги мързи или са забегнали.

                              Аз си имам красива етнографска колекция - неща, изработени от бабите ми и си я пазя. Някой неща ги ползваме.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                                Свин ско на магазина колкото искаш няма прасета за клане.
                                зАсрами се бе Пеше! Вие у село стАнаАхте по-гражанье от софянците бре! Сигур и млеко на прах си купуваш да правиш закваска налЕ...

                                Коментар

                                Working...
                                X