IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът прерастна в пандемия (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

    На лични се ухажвайте
    Айде ся и ти...Ще изтраеш две-три лирически отклонения....
    Я сега кажи ,кои са задкулисните играчи пуснали Ковид-а и предизвикали кризата?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение


      Сепсис) получава се при висока инфекциозна доза (като се заразиш не с минималното да те инфектира ами гребеш с пълни шепи от вируса) - затова ако се заразявате вложете макс усилия да намалите инфекциозната доза и опортюнистичните инфекции (защото и те предразполагат към остра реакция на имунната система




      Много от хората, заразени с коронавирус, умират от сепсис. В действителност това не е точно "отравяне на кръвта", а свръхреакция на имунната система.

      https://www.dw.com/bg/%D1%81%D0%B5%D...%81/a-52779553

      Коментар


      • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

        Ти нали си у ред?!Какво те бърка "лудостта" на другите?!
        На лични се ухажвайте

        Коментар


        • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
          Гигов, вероятно сте специалист по фалшификатите....



          моля кажете, тия 1375 кадъра дали са фалшиви.

          И ъъъ, путин защо е пудкарантина

          пп
          байдевея, засега афроамериканците гинат най-много от тоя вирус. В америка научните среди си анализират расовите различия, не е каквото в България православно ни проповядват....
          В комернтарите под видеото местните казват, че в това общинско гробище погребват от много години, един милион били погребани вече там. Може да се потърси на Hart Island, но на мен не ми се занимава, вярвам им.
          The remains of more than one million people are buried on Hart Island, though since the first decade of the 21st century, there are fewer than 1,500 burials a year. Burials on Hart Island include individuals who were not claimed by their families or did not have private funerals, as well as the homeless and the indigent.
          Кое във видеото казва, че погребват именно умрели от ковид? Даже надписите във видеото са внимателно подбрани, така, че да не можеш да ги обвиниш, че твърдят, че се погребват именно умрели от ковид.

          Айде малко по-внимателно с Гардиън, моля...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

            Ти си луд.. 99.99 % се занимават с тъпотии.. не може да те научи на нищо смислено.. ако излиза от тялото си.. пътува във времето има смисъл... ноо... и споменава бог... мъка
            Ти нали си у ред?!Какво те бърка "лудостта" на другите?!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

              Наборе (аз съм 68-ми) ника ми просто потвърждава, тъй като болшинството от хората нямат никаква или минимална дълбочина на проникване на съзнанието в материята, колко лесно се моделира и манипулира човешкото поведение съответво мисли и емоции. Затова се възприева като даденост само външната форма на битието и материята, а тя има и първична вълново-полева форма ... опс, навлизаме в тъмни и дълбоки води .... а и това е вече в моята сфера ....
              Да поживи Бог дните ти
              Наборе(аз съм на ръба м/у 68 и 69,но все пак 69),голямо благодаря за последните 5 думи....Носят изключително позитивен заряд!
              А иначе бях сигурен ,че не си тракторист...Те в момента са на полето и нямат време за форуми...
              Подозирам,че твойта сфера е твърде сложна за мойта глава,ама "Здраве да е..."-както казва един мой приятел...Така му остана прякора - "Здравето"...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                Ти си луд.. 99.99 % се занимават с тъпотии.. не може да те научи на нищо смислено.. ако излиза от тялото си.. пътува във времето има смисъл... ноо... и споменава бог... мъка
                Кефиш колега, искрено се забавлявам в тия теми, въпросът е, че аз не искам никого да уча на нищо и не искам да създавам нови приятелства. Както написах по-долу от 12 год. не съм влизал в този сайт, дори се учудих, че регистрацията ми е още валидна, сега се мотая немотивирано във форума заради тъпата блокада в света и съм в дълга почивка, после отново изчезвам. Жив и здрав, прав и корав

                Коментар


                • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                  Наборе,ти що така подвеждаш хората с тоя ник,та да се налага да те пращам на полето да ореш?!То май беше в друга тема ,ама те толкова теми се нароиха,че се чудя дали да не пусна и аз една със заглавие "Ще се превърнели пускането на теми свързани с Ковид-19 в пандемия ?
                  А иначе, аз съм много любопинен човек и веднага бих дал една година от живота си ,за да съм твой приятел,ама не знам на кой да я дам тая година?!
                  Ти си луд.. 99.99 % се занимават с тъпотии.. не може да те научи на нищо смислено.. ако излиза от тялото си.. пътува във времето има смисъл... ноо... и споменава бог... мъка

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                    Снимката е очеваден фалшификат.
                    Фотошоп е. Нещо като кацането на Луната

                    Коментар


                    • Coronavirus : Emmanuel Macron veut encore serrer la vis
                      Emmanuel Macron ще ни затегне гайките в понеделник


                      Какво ще ни сервира в понеделник?
                      • продължаване на карантината до средата или края на май
                      • отваряне на училищата чак през септември
                      • 1 месец карантина води до загуба от 75 млрд евро за икономиката на Франция
                      • 8 милиона франсета са в частична безработица, държавата им дава 1 милиард на ден
                      • държавата е готова при необходимост да приватизира голямите фирми

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                        Наборе,ти що така подвеждаш хората с тоя ник,та да се налага да те пращам на полето да ореш?!То май беше в друга тема ,ама те толкова теми се нароиха,че се чудя дали да не пусна и аз една със заглавие "Ще се превърнели пускането на теми свързани с Ковид-19 в пандемия ?
                        А иначе, аз съм много любопинен човек и веднага бих дал една година от живота си ,за да съм твой приятел,ама не знам на кой да я дам тая година?!
                        Наборе (аз съм 68-ми) ника ми просто потвърждава, тъй като болшинството от хората нямат никаква или минимална дълбочина на проникване на съзнанието в материята, колко лесно се моделира и манипулира човешкото поведение съответво мисли и емоции. Затова се възприева като даденост само външната форма на битието и материята, а тя има и първична вълново-полева форма ... опс, навлизаме в тъмни и дълбоки води .... а и това е вече в моята сфера ....
                        Да поживи Бог дните ти

                        Коментар


                        • Oт коментарите:

                          "Через неделю будет другая очередь... а через две просто грузовики."

                          Коментар


                          • satz: и това ли е фейк? (много интернационални фейкажиите)


                            Само 80 линейки на опашката
                            Русия 12/4/2020: 2 186 случаев заболевания COVID-19

                            Кадры огромной очереди из машин скорой помощи в Химках увидели во всем мире
                            Не отрицают этого и в Департаменте столичного здравоохранения. Там объяснили, почему образовалась такая пробка.
                            – За последние сутки количество больных, которое московская скорая отвозит в стационар, увеличилось до 1300. Две недели неделю назад было в два раза меньше. При этом люди не перестали страдать другими заболеваниями.

                            Коментар


                            • и това ли е фейк? (много интернационални фейкажиите)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

                                Не разбирам какво искате да кажете, не се заяждам с никого, чета темите, забавлявам се общо взето, научавам по нещо интересно, уплътнявам си времето, пускам по някой неутрален пост, не искам с никого да влизам в спорове и дискусии. Но колеги, ако знаехте с какво точно се занимавам бихте дали 1 година от живота си, за да сте мой приятел....
                                Живи и здрави да сте и вируса да не ви хваща
                                Наборе,ти що така подвеждаш хората с тоя ник,та да се налага да те пращам на полето да ореш?!То май беше в друга тема ,ама те толкова теми се нароиха,че се чудя дали да не пусна и аз една със заглавие "Ще се превърнели пускането на теми свързани с Ковид-19 в пандемия ?
                                А иначе, аз съм много любопинен човек и веднага бих дал една година от живота си ,за да съм твой приятел,ама не знам на кой да я дам тая година?!

                                Коментар

                                Working...
                                X