IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът прерастна в пандемия (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Български лекар от Швеция: Тук властите не всяват паника

    Автор: БГНЕС

    http://glasove.com/categories/novini..._tEp7quSI3fPFg


    Коментар


    • Въпреки, че съм на възраст, в която мъжът вече губи интерес към другия пол,
      доста ме интригува, как се справят в настоящата ситуация активните
      "донжуани". Знам, че това влечение е почти болестно състояние,
      но сега аргументи като чар, интелект, външен вид, състояние губят смисъл.
      Кое е по-силно, страхът или нагона?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
        Чета ви и си мисля следното. Не виждам разлика между нарушаващите правилата за придвижване и Пеевски. Така погледнато не разбирам защо толкова се оплакваха от него до сега. Той се обогатява за сметка на обществото а те си гледат кефа за сметка на обществото. Тоест и двете страни извличат лична изгода за сметка на общественият интерес. Видимо е, че по морал и ценностна система са на едно ниво. Така погледнато явно омразата към него не е идвала от ценностни различия а от завист на дребен маргинал към голям маргинал.
        Някакво изчистване имиджа на Пеевски активно тече. Особено, Нова Тв всеки лев, който дарява на закъсали държавни болници се афишира. Почнаха социологически агенции да го включват и мерят рейтинг...
        Маските падат!

        Коментар


        • Чета ви и си мисля следното. Не виждам разлика между нарушаващите правилата за придвижване и Пеевски. Така погледнато не разбирам защо толкова се оплакваха от него до сега. Той се обогатява за сметка на обществото а те си гледат кефа за сметка на обществото. Тоест и двете страни извличат лична изгода за сметка на общественият интерес. Видимо е, че по морал и ценностна система са на едно ниво. Така погледнато явно омразата към него не е идвала от ценностни различия а от завист на дребен маргинал към голям маргинал.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от марин Разгледай мнение

            Ами, така е.
            Криенето вкъщи май само отлага срещата с вируса.
            На какво да разчитаме - топло време, мутации, ваксини?
            Слънцето - Божа работа.
            Мутациите - доколкото съм чел, са в посока на приспособяване
            на гада към препаратите, с които човеците го атакуват.
            Ваксините - ще почакаме доста за да ги открият, тестват,
            произведат и имунизират по-голямата част от човечеството.
            Дотогава, със или без извънредно положение - с маски и на
            дистанция.
            https://www.marica.bg/balgariq/gavra...apusnali-sofiq
            Бих добавил "Софиянци go home"

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
              Г-н Груев събирането на повече от двама човека на куп е нарушение. Така, че описвате нарушение на разпоредбите при "кучкарите". Отишли сте на село, което пак е нарушение на разпоредбите. Странното е, че сте горд като нарушител и се хвалите. Нормалните хора, когато направят нещо нередно изпитват неудобство а не гордост е Това не е грип. Поканването на съседа на лаф е пример за безотговорно поведение. Вие не уважавате живота, здравето и прехраната на другите. Движихме се изключително добре с заболеваемостта, но разни маргинали, които нарушават определените правила издънват цялото общество. В резултат удължиха необходимостта от поддържането на тези мерки и ми съсипват лятото. Аз съм човек, който има минимум 60-70 нощувки в годината на планина или море и това ми съсипва начина на живот . Тежко ми е да го спазвам, но го правя. Това не е борба на държавата срещу вируса или срещу нас. Това е обща борба на цялото общество срещу вируса. За съжаление дребна бройка маргинали излизайки от София с документи с невярно съдържание подрониха лишенията на цялото общество, удължиха мерките и заплашиха живота, здравето и поминъка на околните. Ей това не мога да го разбера. За мен постигнат положителен резултат на отделният индивид водещ до ощетяване на обществото не е успех. Това си е дребен бандитизъм. Успех е когато положителните резултати за индивида са осъществени в рамките на обществото и допринасят за благоденствието му.
              Постът ти щеше да има повече стойност, ако не копираше думите на един елементарен човек, за когото хората, които му пълнят бюджета нямат никакво значение, а журналистиката трябва да е подчинена и мисиркоподобна.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                Ами както се заразяват по 40 на ден, айде да не са по 40, ще ги увелича 10 ПЪТИ, темпът на заразаване да е по 400 на ден. Ще ни трябват 48 години да се заразим всички.
                До тогава ще съм умрял от старост. И не само аз, ами и Кашчей Безмъртния ще е умрял. Я от старост, я от страх.
                Ами, така е.
                Криенето вкъщи май само отлага срещата с вируса.
                На какво да разчитаме - топло време, мутации, ваксини?
                Слънцето - Божа работа.
                Мутациите - доколкото съм чел, са в посока на приспособяване
                на гада към препаратите, с които човеците го атакуват.
                Ваксините - ще почакаме доста за да ги открият, тестват,
                произведат и имунизират по-голямата част от човечеството.
                Дотогава, със или без извънредно положение - с маски и на
                дистанция.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Аз да попипам....
                  Не трябваше ли около Великден да имаме пик на КОВИД 19 с десетки хиляди заболели (за умрелите не ми се пише - хладилниците нямаше да стигат....)
                  тъй де, че иначе наказателна отговорност за всяване на паника и увреждане на психическото здраве на хората

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от марин Разгледай мнение
                    Добро утро, вирусолози,

                    напоследък ме преследва едно странно предчувствие,
                    че мерките, които изпълняваме понастоящем - дистанция,
                    разстояние, предпазни средства ще ни останат траен начин
                    на живот поне още година - две.
                    Ами както се заразяват по 40 на ден, айде да не са по 40, ще ги увелича 10 ПЪТИ, темпът на заразаване да е по 400 на ден. Ще ни трябват 48 години да се заразим всички.
                    До тогава ще съм умрял от старост. И не само аз, ами и Кашчей Безмъртния ще е умрял. Я от старост, я от страх.
                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Докато обикаляте кафенетата ) от стая в стая, нещичко за промиване на мозъка

                      https://www.youtube.com/watch?v=_UEd...bcWjz8Bg567bV4

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                        Г-н Груев събирането на повече от двама човека на куп е нарушение. Така, че описвате нарушение на разпоредбите при "кучкарите". Отишли сте на село, което пак е нарушение на разпоредбите. Странното е, че сте горд като нарушител и се хвалите. Нормалните хора, когато направят нещо нередно изпитват неудобство а не гордост е Това не е грип. Поканването на съседа на лаф е пример за безотговорно поведение. Вие не уважавате живота, здравето и прехраната на другите. Движихме се изключително добре с заболеваемостта, но разни маргинали, които нарушават определените правила издънват цялото общество. В резултат удължиха необходимостта от поддържането на тези мерки и ми съсипват лятото. Аз съм човек, който има минимум 60-70 нощувки в годината на планина или море и това ми съсипва начина на живот . Тежко ми е да го спазвам, но го правя. Това не е борба на държавата срещу вируса или срещу нас. Това е обща борба на цялото общество срещу вируса. За съжаление дребна бройка маргинали излизайки от София с документи с невярно съдържание подрониха лишенията на цялото общество, удължиха мерките и заплашиха живота, здравето и поминъка на околните. Ей това не мога да го разбера. За мен постигнат положителен резултат на отделният индивид водещ до ощетяване на обществото не е успех. Това си е дребен бандитизъм. Успех е когато положителните резултати за индивида са осъществени в рамките на обществото и допринасят за благоденствието му.
                        Глупави разпоредби не изпълнявам.Не виждам нищо лошо да съм си на село в бащината къща.Който го е страх да си изкопае бункер или са слазя у мазето на блока.Аз от Бог не се крия дори и не си помислям да се крия.Направен съм по негов образ и подобие и само Той е фактор в моя живот.Казионните телевизии ме забавляват и клипове с полицаи връщащи хората в София с цел да плашат народа по телевизора само ме разсмиват.Казах го вече зад тоя вирус има разум Божествен разу, и за който е пратен ще го намери.Не ми е известно някой да е успял да се скрие от Бог.Паникьорите си налягайте задниците и плашете близките си дома с Караконджули.

                        Коментар


                        • Добро утро, вирусолози,

                          напоследък ме преследва едно странно предчувствие,
                          че мерките, които изпълняваме понастоящем - дистанция,
                          разстояние, предпазни средства ще ни останат траен начин
                          на живот поне още година - две.

                          Коментар



                          • ДО ТУК С ЛЪЖИТЕ КОЛКО СМЕ НАПРЕД..

                            Начало Коронавирусът България Бизнес Крими Свят Спорт Технологии Фото Свободно време ТВ програма
                            Борбата с COVID-19: Германия е първа в Европа, България е 27-ма
                            Израел е най-сигурната държава в света в условията на пандемия

                            Прочети още на: https://www.dnes.bg/top-novini/2020/...e-27-ma.446486


                            Ретро да обясни, как всички се учат от нас и СМЕ НАЙ ДОБРЕ СПОРЕД ВОЖДА МУ..

                            Коментар


                            • Аз да попипам....
                              Не трябваше ли около Великден да имаме пик на КОВИД 19 с десетки хиляди заболели (за умрелите не ми се пише - хладилниците нямаше да стигат....)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

                                За войната нали трябваше да почакаме до септември ??
                                Септември ще бъде МАЙ. май май ще да е .
                                Какво тук значи някаква си дата?
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X