IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът прерастна в пандемия (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

    А бе дручко си е да сте на маса с бутилка ракийка,салатка и четири-пет резервни тестета,че по някое време движинията стават малко по-бурни и неконтролируеми и някои от картите отскачат в салатата...Ама Гигов,няма да го каня да играе при нас,щото вече е въздържател и няма да може да се "намести" в атмосферата....
    Не се играе с 4-5 резервни тестета, ами с осем и се казват контейнери. Раздават се всичките, изиграват се и пак се раздават. А ракията не се препоръчва, пречи на играта.
    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
      Нищо не ти разбрах, ама карай.
      Кое точно за Чернобил не ми е вярно? Да съм казал че няма заразени, че няма умрели. Има. Към 50 човека пряко загинали след работа в епицентъра . (Това число ми се върти, не ми се търси из нета). Има сигурно и няколко хиляди, за които може да се докаже пряка връзка с експлозията. Това е пак пряко свързаните или живеещи наоколо. За България няма доказана пряка връзка между взрива и раково болни.
      Да бе, разбрахме те - 50 са загинали от Чернобил, още толкова от короната.
      Няма нужда се излагаш повече.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от benassi Разгледай мнение
        Положителните стойности в Covid-19 на френския носач на ядрени самолети „Шарл де Гол“ и във въздушната и военноморска група,
        която го придружава, се покачиха на 940, от общо 2300 души, останалите тепърва се тестват !!!
        Сериозна армия имат франсетата

        Наполеон се върти в гроба. Ама не му е за първи път.


        Коментар


        • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

          Дотук. С Короната беше сравнително интересен. Но с Чернобил мина в графата, пълни, баш пълни идиоти.
          И ако не си разбрал. Щаба те пусна лично теб, и такива като теб да сееш вируси. Защото е неравномерно разпределен в България. Защото здравната система е готова. Така се прави. Отхлабват и затягат мерките. За да е равномерна кривата на заразени.
          Нищо не ти разбрах, ама карай.
          Кое точно за Чернобил не ми е вярно? Да съм казал че няма заразени, че няма умрели. Има. Към 50 човека пряко загинали след работа в епицентъра . (Това число ми се върти, не ми се търси из нета). Има сигурно и няколко хиляди, за които може да се докаже пряка връзка с експлозията. Това е пак пряко свързаните или живеещи наоколо. За България няма доказана пряка връзка между взрива и раково болни.
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от benassi Разгледай мнение
            Положителните стойности в Covid-19 на френския носач на ядрени самолети „Шарл де Гол“ и във въздушната и военноморска група,
            която го придружава, се покачиха на 940, от общо 2300 души, останалите тепърва се тестват !!!

            Още 847 смъртни случая от УК, 5 525 нови инфекции
            Броят на смъртните случаи от коронавирус, регистрирани във Великобритания само в болници,
            остава на рекордно високо ниво в Европа на този етап, като 847 смъртни случая са били през последните 24 часа срещу 861 вчера.
            Данните не включват хора, заразени и убити от Covid-19 в домове за пенсиониране, различни хоспитализации и частни домове.
            Е и?
            Населението им е колкото на Франция. Ще им трябват още 4-5 хиляди умрели докато ги стигнат. Ако изобщо ги стигнат.

            Сега соросоидната пасмина типосва всичко на Короната. Както у нас, така и САШШШШ, така и в Юкея.
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

              Че бридж вече се играе само по интернет, аз ли да те уча?
              А бе дручко си е да сте на маса с бутилка ракийка,салатка и четири-пет резервни тестета,че по някое време движинията стават малко по-бурни и неконтролируеми и някои от картите отскачат в салатата...Ама Гигов,няма да го каня да играе при нас,щото вече е въздържател и няма да може да се "намести" в атмосферата....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                И за Чернобил са изписани куп лъжи. Като американския филм. Данните за раковите заболявания са силно преувеличени и връзката им с Чернобил трудно се доказва. Освен тези в огнището на заразеност разбира се. С отдалечаване от епицентъра заразеността намалява с квадрата на разстоянието, приблизително. Съответно намалява влиянието на радиацията. Има значение естествено в каква посока са отнесени частиците отделени при взрива, състоянието на атмосферата и редица фактори. България почти не е усетила нищо. Само най-точните уреди са засекли някакви незначителни отклонения. Отделената радиация от комините на ТЕЦовете е в пъти повече. В кюмюра има доста радиоактивни елементи и при изгаряне се разсейват в атмосферата. Затова и разните хвостохранилища имат повишено ниво на радиационния фон.
                Чернобил не можаха да го скрият, въпреки че в Съветския съюз се контролираше цялата информация. Просто тези неща някога излизат наяве. И "кемтрейса" не може да се скрие. Все някой Сноудън щеше да го издъни.
                Дотук. С Короната беше сравнително интересен. Но с Чернобил мина в графата, пълни, баш пълни идиоти.
                И ако не си разбрал. Щаба те пусна лично теб, и такива като теб да сееш вируси. Защото е неравномерно разпределен в България. Защото здравната система е готова. Така се прави. Отхлабват и затягат мерките. За да е равномерна кривата на заразени.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                  а аз играя само бридж.
                  А гадовете и това ми забраниха!
                  Че бридж вече се играе само по интернет, аз ли да те уча?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                    Е, с това съм съгласен. В тази държава мръсотията е невъобразима и оцеляват само най-здравите, а тях Ковида ги заобикаля.
                    Ама защо ти и твоите хора искате да ни попречите да си поддържаме нормална имунната система?
                    Ми поддържайте я бе ,Гигов!Някой да те е задължил да се къпеш?!Даже и миенето на ръцете не е задължително,само препоръчително..Бацай си неумит и некъпан и си поддържай нормална имунна система ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от alex1001111 Разгледай мнение
                      А ако някой Сноудън се "измъкне" и разкрие какво повсеместно следене/пръскане се случва, все ще се намери някоя сойка присмехулка да го свали на собственото си ниво!
                      Сноудън, не им се давай на присмехулките, силата е в тебе



                      Attached Files

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                        Aми граби и ти бе. Аз се награбих вече, повече не мога
                        Не мога. Тази игра не е за мен. Тя е за финансови играчи, а аз играя само бридж.
                        А гадовете и това ми забраниха! Не можем да се съберем повече от една четворка и то в къщи. Затворих клуба! Мръсници!
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение


                          Всички бели стъпили в Индия се разболяват, някои даже много сериозно.

                          Вируса отишъл в Индия, видял с каква сериозна конкуренция си има работа и си тръгнал.

                          Да живееш в пренаселено и мръсно място има една единствена файда - супер развита имунна система.
                          Е, с това съм съгласен. В тази държава мръсотията е невъобразима и оцеляват само най-здравите, а тях Ковида ги заобикаля.
                          Ама защо ти и твоите хора искате да ни попречите да си поддържаме нормална имунната система?
                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                            Някаква мижава инфекцийка я раздухахте по целия свят, за да оправдаете срутването на икономическия балон. И да се награбите в мътната вода!
                            Aми граби и ти бе. Аз се награбих вече, повече не мога

                            Коментар


                            • И за Чернобил са изписани куп лъжи. Като американския филм. Данните за раковите заболявания са силно преувеличени и връзката им с Чернобил трудно се доказва. Освен тези в огнището на заразеност разбира се. С отдалечаване от епицентъра заразеността намалява с квадрата на разстоянието, приблизително. Съответно намалява влиянието на радиацията. Има значение естествено в каква посока са отнесени частиците отделени при взрива, състоянието на атмосферата и редица фактори. България почти не е усетила нищо. Само най-точните уреди са засекли някакви незначителни отклонения. Отделената радиация от комините на ТЕЦовете е в пъти повече. В кюмюра има доста радиоактивни елементи и при изгаряне се разсейват в атмосферата. Затова и разните хвостохранилища имат повишено ниво на радиационния фон.
                              Чернобил не можаха да го скрият, въпреки че в Съветския съюз се контролираше цялата информация. Просто тези неща някога излизат наяве. И "кемтрейса" не може да се скрие. Все някой Сноудън щеше да го издъни.
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
                                Някой да е чел някакво инфо от щаба какво се случва ако имаш антитела и си прекарал вируса безсимптомно? Говоря, антитела с документ от лаборатория. .

                                Ми за момента явно не им се рискува да се размахваш с документ че си здрав и все пак да си заразно болен, но ще трябва да стигнем и до нещо такова, ако сме от по-мъдрите. То ако си седиш в къщи шанса да те удари гръм намалява драстично, почти до нула, ако имате гръмоотвод в сградата, но шанса да умреш от глад ако не си купуваш храна си остава голям.
                                Поне дадоха нова статистика за тестовете, и според нея този вирус не ни обича и чувството май е взаимно
                                Хубав празник на всички.
                                Много здраве и късмет желая!

                                Коментар

                                Working...
                                X