IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът прерастна в пандемия (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Като гледах погледа и изражението на Генерала тази сутрин, рекох си, че при отсъствие на важен Патрон, който да стои на главата му и да го озаптява, този (Генерала) е докаран до състояние да развърти калъчката.

    Странно, вече излиза информация, че на всички вкупом, като се започне от властта, взе да ни писва яко. Всеки някъде го стяга обувката.


    3 месеца ефективен затвор и 10 000 лева глоба за нарушена карантина!

    още един случай:

    Присъда и 10 000 лв. глоба за жена, нарушила карантината, за да отиде на помен

    Правораздавателната система е поставена пред сериозно изпитание. Горните случаи от двата линка засягат хора, които са доказано незаразени и здрави.
    Какво би трябвало да е съразмерното наказание за тези, които са тук н а място или пристигат в страната отвън с ясното съзнание, че носят Ковид 19
    , болни са и съзнателно го пръскат??!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

      А децата?! Отварят ли училища в Испания?
      Слава Богу не до септември и пак не е взето окончателно решение. Зависи от бройката на заразените и умрелите дотогава. Аз не съм оптимист.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Добър ден. А пък Педро другата седмица ни пуща веке да си мрем съобразно правилата на природата.
        А децата?! Отварят ли училища в Испания?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

          Начев, приличаш ми тука-тъй на един пичага от Телевизия Еврспа, известно име от преди, петминутно предаване един-два пъти на седмица, не запомних името.
          Ако шъй така, и даже не, какво би казал по долната ми мисъл?

          .
          Ако ме оприличаваш с Ивайло Цветков - Нойзи, това би било комплимент от сериозна величина! Ще остана в дълг и не знам дали ще мога д а го върна.

          По отношение на долната ти мисъл.
          Съгласен съм - много е долна!
          Грух-грух

          Коментар


          • Фактите показват, че страните без БЦЖ ваксинация имат 67% от всички заразени и 83% от всички починали от корона вирус докато
            представляват 10% от населението на света.

            Въпросът към имунолозите е можеше ли да се избегне пандемията ако имаше глобална политика за БЦЖ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              хехехе, батка, това беше готино, хареса ми. За Левски - не е тук темата, така че ще се въздържа от коментар, само ще ти кажа, че няма да фалираме, но това е друга бира.

              Иначе по темата - аз не съм против БХ за спорта в случая, а защото е крайно некадърен и няма никакъв план за действие. Айде, в началото това вървеше, щото нали нов вирус, всички ще измрем и т.н., ма сега, два месеца по-късно, тотално да не си в час и да нямаш план за действие е не просто скандално, подсъдно е!
              Така е.Тоя човек започва да ни вреди вече.Пълна некадърщина.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                Хубав въпрос и добро основание да споделя една информация от тази сутрин, която е важна.

                Мутафчийски: Считам, че от ШЕСТИМА с Ковид19 диагностицираме ДВАМА!

                На един доста по ранен етап се беше пуснала информация за експертна оценка на Щаба: От 11, хващат 2.
                Ще бъде интересно да с е чуят коментари и разяснения по тази тема, но Генерала видимо изпада все по-забележимо в лошо и заядливо настроение, та не храня много надежди.
                Математиците от БАН пращат нашите (техните) цифри и сметки в САЩ във Вирджиния (не съм разбрал в кой универсистет там) за да ги налагат с техните модели и те бяха казали вхащаме 2 от 11 след това преди около месец казаха че хващаме 2 от 7 ако сега е двама от 6 или 1 от 3 е доста по добре

                mWPCloud.com

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                  Взема повод от последните ти думи.
                  Вчера, в празничния ден попаднах случайно на разговор с Любев Дилов и Харалан, който се водеше сутринта по К1 БНТ. Разговорът естествено се въртеше около Ковида.
                  Тези тулупи и главанаци не са качили сутрешния блок в сайта днес, та не можах да ви намеря линк.

                  И двамата са умни мъже, всеки със своите особености и забежки (напълно разбираемо и човешко) и по време на краткия разговор родиха разни бисери.

                  Примерно, Дилов: Всички ще Омрем нЕкой ден, важното е накрая смъртта да н и завари живи!
                  Начев, приличаш ми тука-тъй на един пичага от Телевизия Еврспа, известно име от преди, петминутно предаване един-два пъти на седмица, не запомних името.
                  Ако шъй така, и даже не, какво би казал по долната ми мисъл?

                  Вече е ясно, че в тази тема никой не слуша другия, а се осланя на чувства.
                  Аз не вярвам/неискамдавиждам ковчезите на медиите. Отсреща не искат да вярват на моите фактологии като отбрани случаи от мен за моята теза.

                  Сега ще кажа така, Начев.
                  Двете страни на спора ми изглеждат вече еднакво субективни. Аз съм на едната страна, която казва, че ви работят.
                  Сега...
                  При вас, страхливите, давам аналогия с превключвател, койко се е заварил и залепил поради силния ток на страха и не може да се отлепи.
                  Мисленето на мозъка, конструкцияга му, зависи от:
                  -- процеси а възбуждане;
                  -- процеси на спиране;
                  -- и, накрая от равноесието им.
                  Начев, според неврофизиолозите пътят на мозъчните импулси минава по линиите на най-често използваните и най-напрегнатите микроамперни пътища. Вия ще си продължите с вашите линии на страха. Аз, разбира се, не, макар и да не му дреме некой, щото не сте хора и не се самонаблюавате. Свине сте, сър Начев, и ти там.

                  Страхът е непременно свързан с процесите на спиране в мозъка; сега вие свинските страхливци се кефите на спирането, макар и да не знаете, че страхът е само партньор на създаването. Вия сте легнали на страха, щото нямате душа и човешка полагаща се смелост. Грух-грух, Начев, продължавай да си грухтиш, те съветвам.

                  Ех, нема кому да говоря тези неща. Който ги знае ги знае.
                  Last edited by 78-10; 07.05.2020, 15:42.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                    Ареееееее,
                    The horse went into the river!

                    И шведите развяха байрака, а аз се кълнях в тях

                    Швеция призна провала си, изненадана е от големия брой жертви на COVID-19
                    Добър ден. А пък Педро другата седмица ни пуща веке да си мрем съобразно правилата на природата.

                    Коментар


                    • Ареееееее,
                      The horse went into the river!

                      И шведите развяха байрака, а аз се кълнях в тях

                      Швеция призна провала си, изненадана е от големия брой жертви на COVID-19

                      Коментар


                      • Коронавирус: водещ вирусолог предупреждава за "вирусен ураган наесен"

                        Не знам дали ще има втора и трета вълна. Залози има всякакви.
                        Слаб съм по вълновата теория.
                        Ще стоя на пусия и лукаво ще дебна.
                        Според развитието на нещата, ще набивам канчетата на сгрешилите в предвижданията си.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Матеев, наистина не разбирам що все се вреш между шамарите и искаш да се доказваш пред Вожда и Учителя? Знам, че закалката от ДКМС е силна, ма запри се, не си единственият успешен човек в този форум, а някои сме успешни и без наколенки пред силните на деня. параноята наистина води до много тежки последици - в началото те съжалявах, защото е гадно да имаш подобни здравословни проблеми в семейството си, сега вече дори не си ми интересен.

                          Апропо, беше обещал да се разкараш сам от форума - явно толкова важи "мъжката" ти дума и при преговори!
                          Струва ми се, че Матеев е искрен в повечето от писанията си тука.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

                            Остави умирането за на края, .
                            Взема повод от последните ти думи.
                            Вчера, в празничния ден попаднах случайно на разговор с Любев Дилов и Харалан, който се водеше сутринта по К1 БНТ. Разговорът естествено се въртеше около Ковида.
                            Тези тулупи и главанаци не са качили сутрешния блок в сайта днес, та не можах да ви намеря линк.

                            И двамата са умни мъже, всеки със своите особености и забежки (напълно разбираемо и човешко) и по време на краткия разговор родиха разни бисери.

                            Примерно, Дилов: Всички ще Омрем нЕкой ден, важното е накрая смъртта да н и завари живи!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                              Имам чувството, че слушам Корнелия Нинова. Явно добре са ви подковали по партийна линия. Те ли ви спускат постингите, които трябва да пишете, или сами си ги измисляте? Щото в твоите писания много добре си личи кога ти пишеш (по псувните и каруцарския език) и кога преписваш от спуснатия по партийна линия текст.
                              Матеев, наистина не разбирам що все се вреш между шамарите и искаш да се доказваш пред Вожда и Учителя? Знам, че закалката от ДКМС е силна, ма запри се, не си единственият успешен човек в този форум, а някои сме успешни и без наколенки пред силните на деня. параноята наистина води до много тежки последици - в началото те съжалявах, защото е гадно да имаш подобни здравословни проблеми в семейството си, сега вече дори не си ми интересен.

                              Апропо, беше обещал да се разкараш сам от форума - явно толкова важи "мъжката" ти дума и при преговори!
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                                Разбира се, че и избирателя е тъп. Въобще всички хора по целия свят са тъпи, с изключение на пияниците от кръчмарската тема. Само те са умните, интелигентните, красивите и годните да управляват страната и целия свят. При това забепежи - те са "герои" и целия си героизъм го проявяват между 2 чаши ракия, между 2 пръдвания или между 2 оригваяния.

                                Нека споделя, че мисля, че имаш предвид само Тракатрак в тая Кръчма, и лично него. Няма лошо, борбата е борба.

                                Къде ти е проблемът с него? За мен е умен човек, макар и него да смятам за страхлив.
                                Last edited by 78-10; 07.05.2020, 14:56.

                                Коментар

                                Working...
                                X