IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът прерастна в пандемия (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ...Ти да видиш, само: Каската-глобус още, стана и невидимка. Постнах я тук, пък тя...

    И СЕГА, КАКВО ПРАВИМ С ПАНДЕМИЯТА? 7 000 000 000 (СЕДЕМ МИЛИАРДА) ДУШИ, БЕЗ КАСКАТА?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

      Абсолютно некомпетентни измислици, дължащи се на тотална некомпетентност по въпроса. Това се нарича ефект на Дъниннг-Крюгер, който обяснява безкрайното самочувствие на некомпетентните, в мозъка на които има супа от измислици и простотии, които обаче същите тези некомпетентни са си въобразили, че са истински знания.

      https://nauka.offnews.bg/news/Skepti...te_121870.html

      В горния постинг няма нито едно вярно изречение. Целия постинг прилича на бръщолевенията на пияница в 3-та фаза, който освен това е надрусан с тройна доза наркотици.
      Калпаво си я измислил земята, еле па съществата обитаващи я …
      Ама и некадърния господ си.
      Създал си
      И некомпетентни същества
      И безкрайно самочувствие - опс то той за тебе беше. Ма нали съм прост и се обърквам
      И бръщолевим небивалици - ханс на тебе сме се метнали, твой образ и подобие
      Надрусан ли беше като прави човеците на земята?
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение
        Ето моето механистично обяснение на това, че даже интелигентни хора затварят очи пред истината:

        1. По познанията до сега в човешкия разум или мислене (се) създават, още от дете и най-вече от дете, устойчиви маршрути или кръгове на биотоци в мозъка (милиарди по милиарди), които накрая се изразяват като резултат от тази мозъчна електрическа механика, наречена мислене или даже съзнание.
        2. Колкото повече микроампери минават по даден невронен маршрут (по-често или пък с по-голяма сила на тока), толкова по-ниско става електрическото съпротивление на маршрута/кръга и, съответно, при прилагане на напрежение на входа на частите на мозъка биологичните токове текат по маршрута на най-ниско съпротивление. На този механизъм, казват, се дължат паметта, научаването, логиката и възприятието на външния свят – в 90% то се създава от обработката в мозъка (вж. явлението "илюзия).
        3. Напрежението на входа на мозъка се създава от доста по-ниската нервна структура, наречена инстинкти и емоции. Как след това мозъкът ще преработи тези напрежения, не е въпрос на хормоните, инстинктите и емоциите, освен ако:
        4. Хормоните (на страха или на секса, например, или аромата също) не влияят постоянно управляващо върху мозъчната електромеханика, което, разбира се, е извън определението "мислене".
        5. Страхливците са поели с майчиното си курвенско млеко и с бащиния педерастизъм страха като главен довод за "логиката" им, без да се усещат и без надежда да се усетат, че не мислят.
        6. Големият страх, силните хормони в мозъка им, а също и подтвърждението им в главата, още от малки, от курвенската майка и педерастическия баща, ги карат да преценяват страха като най-важен елемент на мисленето.
        7. От там нататък, поради големото напрежение на вход на мозъка от страха и хормоните им, важни точки на възможни разпределения на биотоковете, където се решава от 5-6 разклонения кое да бъде избрано, са дадени на късо, както един контактор, през който минава прекалено силен ток, остава заварЕн от този ток. Тези "интелектуалци" са просто на късо, не могат помогнат ни себе си, ни некому. Аз свалям шапка на тези живи мъртви – може би са се стараели на 7-8 месечна възраст, кой знае?

        И така двукраките ломотещи стават по-недостойни от животните, но са най-натискащите нас, хората, да се откажем от човешкото си – само да се почувстват хора, макар и да им е невъзможно. Но това не става така, свинчета. Ако ни унищожите, кой ще ви учи?
        Абсолютно некомпетентни измислици, дължащи се на тотална некомпетентност по въпроса. Това се нарича ефект на Дъниннг-Крюгер, който обяснява безкрайното самочувствие на некомпетентните, в мозъка на които има супа от измислици и простотии, които обаче същите тези некомпетентни са си въобразили, че са истински знания.

        https://nauka.offnews.bg/news/Skepti...te_121870.html

        В горния постинг няма нито едно вярно изречение. Целия постинг прилича на бръщолевенията на пияница в 3-та фаза, който освен това е надрусан с тройна доза наркотици.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

          Сега май не браниш, а (ни) учиш, макар и да ти е полезно да се самоубиеш като фалирал двукрак, според мен. А?
          Тази агресия, мислил ли си, че ти вреди първо на теб? Притесняваш ме. Добре ли си?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

            Като я произведат, като я изпитат, като я приложат ДОБРОВОЛНО на хора, като се убедя че е ефективна, като ме убедят че не вреди, че създава траен имунитет, тогава може да се ваксинирам. Ако естествено се убедя, че това вирусче е много страшно и може да ме убие.
            Че като гледам кого е убило вчера... пак пътници и без вируса.

            Ако ме питат децата един ден, дали да ваксинират техните деца срещу едра шарка-ще кажа ДА. Срещу туберкулоза- ДА, срещу полиомиелит- ДА, ама срещу грип- НЕ, защото е ненадеждна и не създава траен имунитет.
            Това, с грипа, не е до „ненадежден” а, до специфичен ЗА КОНКРЕТНИЯ ЩАМ, имунитет. Идва друг, съвсем малко вляво или вдясно от Генералната Линия (Г.Л.) и ние, пред него, сме като със свалени гащи. Та...страх ме е да си помисля, ако с КВ стане същото.
            Затова, дайте, да съберем парички и да финансираме колегата в Габрово. Казвам ви, в него ни е Спасението. Той е добър човек. Той шъ нъ упрай. Давам 10( десет ) лв, понеже, съм льолю и от каски не разбирам грам.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

              Дааа, корумпираните африкански правителства "избрали".... Моля? Че там са по-корумпирани от правителството на ГЕРБ, "патриотите", БСП, СДС, ДПС и Магарешки взети заедно.

              А пък тия, които са произвели и им продават опасната ваксина са безскрупулни убийци. Билгейтсовци и подобна милиардерска паплач.
              И точно ТЕ, убийците на африкански деца ще ми произведат ваксината и ще ме накарат насила да се ваксинирам. Само през трупа ми!
              Знае се че има еФтина и скъпа васкина еФтината се администрира като капки през устата и може лесно да достигне много хора , скъпата иска еднократни игли и обучен персонал който да я сложи....


              Това е като пръскането с ДДТ дето ти защитаваше - знае се че уврежда плода при бременни жени ама в африка маларията убива много хора предценява се за и против и там още пръскат с него
              Last edited by marketleverage; 09.05.2020, 16:19.
              mWPCloud.com

              Коментар


              • Коронавирусната пандемия, по „визията” на виден габровски бизнесмен, трябваше да доведе до създаванеро на, много или малко, универсална „каска-глобус за 7 млрд души”. По неизвестни.на нас причини, въпросният колега, който можел - стига да бил видел перапектива в нещо - и сам да го разработи, опита да прехвърли недомислицата си, да му я разработвам аз, дето той ме бил защитавал само, щото не съм бил лош човек. Преценил, че тази чудо-каска е свръх моите възможности, му отказах но, с трепет, очаквам кога ще я пусне на пазар (безумно евтино само дето, наистина, ще трябва още и да работи номинално ) та, да извадя 50 лв и да ида и да си купя. Щото ми трябва, ама съм не точно способен сам да си направя за толкова малко пари.
                Та, дайте да открием сметка, да съберем парички, и да Му дадем, щото няма. Пък той, после, ще ни ги прави 1000 пъти по-евтино.
                Давам 10 (десет) лв.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                  И що е нужно от тази на Бил Гейтс да се ваксинираш?В момента над 30 държави са на път да изкарат ваксина включително и българска и руска и
                  китайска ще има.
                  Като я произведат, като я изпитат, като я приложат ДОБРОВОЛНО на хора, като се убедя че е ефективна, като ме убедят че не вреди, че създава траен имунитет, тогава може да се ваксинирам. Ако естествено се убедя, че това вирусче е много страшно и може да ме убие.
                  Че като гледам кого е убило вчера... пак пътници и без вируса.

                  Ако ме питат децата един ден, дали да ваксинират техните деца срещу едра шарка-ще кажа ДА. Срещу туберкулоза- ДА, срещу полиомиелит- ДА, ама срещу грип- НЕ, защото е ненадеждна и не създава траен имунитет.
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

                    Сега май не браниш, а (ни) учиш, макар и да ти е полезно да се самоубиеш като фалирал двукрак, според мен. А?
                    Неотдавна, в темата на пичагата Ив Макс, един тест ме изкара, че съм от медиаторите. Целта ми е да помирявам, не да поучавам. С какво моето ритуално самоубийство ще помогне за твоето самоусъвършенстване? Каква е целта , за да го искаш толкова много?
                    Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение

                      Ще излезе че пак защитатвам Баце ама не си прав щото ги изкарваш виновни че не са се справили по в началото от Путин, Столаицата не ЕС както го водят Брюксел, САЩ и Израел където се пратили разузнаването да домъква маски и се хвалят с успешни акции по намриането им

                      Москва липса на защитни средва полват и водолазно оборудване като няма шлемове
                      ...............
                      Тази поръчка е вятър работа поради обема си и искането за цени ... китайците като окупирали 90+% достаявят с предимство на тези дето плащат кеш и премиум
                      Еми пак защитаваш Боко. С доста тъпата теза, че ОНИЯ не са се справили. Ами и ТОЙ не се е справил! Но от устата му ще чуеш самохвалства до бога.
                      Имаше ли маски в НАШИЯ държавен резерв? НЕ!
                      Кой управлява от десет години насам?
                      Имаше ли защитни облекла в НАШИЯ държавен резерв? Не!
                      ЗАЩО? Защото ни управлява параноичен нарцисист, който за здравен министър си е сложил финансист, щото е послушен. А преди него беше оная от Делиормана, русенката с лекото поведение. Тя пък пишман юрист, ама била "тежката артилерия".

                      Затова у нас 11% от заразените са медици. ФАКТ неоспорим.
                      Затова у нас повече се заразяват в болниците, отколкото навън. За колко много случаи вече чуваме, че влязал да се лекува от едно, пък се заразил с Ковид и взел та умрял.
                      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                        Дааа, корумпираните африкански правителства "избрали".... Моля? Че там са по-корумпирани от правителството на ГЕРБ, "патриотите", БСП, СДС, ДПС и Магарешки взети заедно.

                        А пък тия, които са произвели и им продават опасната ваксина са безскрупулни убийци. Билгейтсовци и подобна милиардерска паплач.
                        И точно ТЕ, убийците на африкански деца ще ми произведат ваксината и ще ме накарат насила да се ваксинирам. Само през трупа ми!
                        И що е нужно от тази на Бил Гейтс да се ваксинираш?В момента над 30 държави са на път да изкарат ваксина включително и българска и руска и
                        китайска ще има.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                          Билгейтсовци и подобна милиардерска паплач.
                          Прав си да ги мразиш. Без тяхната ваксинация Африка щеше да е наполовина по население.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                            https://www.facebook.com/xiaoyu.wang...59437979248943- kitajsko dete отива на училище
                            Това означава да се научим да живеем с вируса - а не да го караме по старо му... колкото и да не им е приятно на някой

                            Иначе те си нямат доктор Мангъров да им обясни че маските са като сито , ръкавиците най много да докарат гъбички а дезинфектантите само размиват мърсотията


                            mWPCloud.com

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение

                              В африка избират течната форма на ваксината която се приема като капки през устата тя е опасна защото имаш малък процент заразени за разлика от инжекционната - техните правителсва избират тази по евтина
                              Дааа, корумпираните африкански правителства "избрали".... Моля? Че там са по-корумпирани от правителството на ГЕРБ, "патриотите", БСП, СДС, ДПС и Магарешки взети заедно.

                              А пък тия, които са произвели и им продават опасната ваксина са безскрупулни убийци. Билгейтсовци и подобна милиардерска паплач.
                              И точно ТЕ, убийците на африкански деца ще ми произведат ваксината и ще ме накарат насила да се ваксинирам. Само през трупа ми!
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение
                                Сега май не браниш, а (ни) учиш, макар и да ти е полезно да се самоубиеш като фалирал двукрак, според мен. А?
                                Човече, чудя се... ти способен ли си да водиш нормален разговор или само по форумите си така?

                                Коментар

                                Working...
                                X