IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът прерастна в пандемия (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

    Отвън прилича на коронона вирус а отвътре 3-4 синтезирани белтъка на СПИН,съвършенно бойно оръжие.Ако това е вярно обяснима е паниката
    обхванала светът като цяло.
    4 шипа наподобяващи ХИВ, но в никакъв случай НЕ са. Така че притесненията ти са напълно безпочвени. Ако тезата за бойното оръжие е вярна, то забравяш да добавиш, че то поразява единствено и само територията на която е пуснато, след което се разпада за определен период на време и съответно става безвредно. Така че НЯМА никакви причини за притеснение, а трябва единствено да се проявява трезва преценка и критично мислене. Трябва да проверяваш източниците си, да ги анализираш, ако разполагаш с такива от първа ръка най-добре и на тяхна база да формираш мирогледа си.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
      Инсайдерът Зукърбърг обяви, официалният локдаун е две подстрижки време. Вече виждаме, че напук на фейк числата всички отваря отново. Локдауна беше с икономически цели, не здравни. Кой разбрал, разбрал.
      Локдауните имаха за цел да се спрат евентуални бунтове и безредици, като бяха доста интересен способ за предотвратяване- Използваха се и за всяване на страх и паника, за отклоняване на вниманието от реални проблеми и въпроси, рекетиране на полтически противници, печелене на политически дивиденти, и разбира се преразпределение на финансови активи. Никога не са имали здравен характер. Междудругото Лукашенко се изгаври със така наречения Запад във тази медийна вакханалия обхванала целия така наречен западен свят.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
        що не вземете да я затворите тая излишна за коментари тема
        в тази тема само вятър приказки чета от четири месеца
        само си чешете езиците глупаците от форума
        Извинявам се за откровението на това ми е искреното мнение
        И аз още преди месец и нещо призовах санитаря да дойде и да и сложи мандалото ама си остана глас в пустиня.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
          що не вземете да я затворите тая излишна за коментари тема
          Aми не, как ще е излишна? Аз например се обогатих с невероятно количество тъпни поствани с огромни букви. Познай от кого

          И изобщо научих повече за някои от участниците във форума отколкото бих научил от всички останали теми вкупом.
          Last edited by analog; 16.05.2020, 11:12.

          Коментар


          • До вчера сядането на скамейка в парка беше опасно и наказуемо,
            а от Понеделник ще отварят моловете със хилядите хора там плюс един бог знаещ каква вентилационна система.
            https://www.bloombergtv.bg/biznes-st...tsii-v-ofisite
            Филтрите имат ефект само ако се сменят редовно.
            0.3 micron (µ) = 333 nanometer (nm).
            HEPA филтрите са със 0.3 микрона, а вируса е със големина 125 нанометра.
            значи поне наполовина тези филтри ще спират вирусите.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              С твоя панически страх знаеш ли колко собствени мозъчни клетки си осъдил на смърт. Че и си изпълнил смъртните им присъди
              Хареса ми. Като разбиране. Слагам ти лайк за което.
              Иначе е тъжно, разбира се. Такова падение...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                Други са кръглите нули в нашето общество, а не ген. Мутафчийски. Кръглите нули са тези, които заради собствения си кеф са готови да жертват чужди животи. И тези кръгли нули за да оправдаят пред себе си долните си постъпки, започват да търсят виновници някъде другаде. Например във власта или в свестните хора, които виждат долните постъпки на кръглите нули, и не ги одобряват.

                Независимо кой какво приказва за собственото си самооправдание, основния факт си остава, и КРЕЩИ НА ВСЕОСЛУШАНИЕ:

                Някой хора са готови заради собствения си кеф да осъдят на смърт други непознати хора.

                Това е голата истина. Всичко останало е търсене на самооправдания за тази долна постъпка.

                Критикуването на действията на властимащите е ЗАЩИТНА РЕАКЦИЯ, каквато има всеки един престъпник или психопат, който опитва да се изживява като жертва. Например "ама тя ме погледна накриво и затова аз я ......". Голата истина обаче е тази, че измисленото самооправдание не оправдава деянието, което всички го виждат, и което е несъвместимо с принципите на правовото общество.

                Знам, че сега някои хора ще се нахвърлят върху мене, но това няма да промени написаното с дебелите червени букви. Това само ще даде доказателство за търсенето на самооправдание като естествена защитна реакция.
                С твоя панически страх знаеш ли колко собствени мозъчни клетки си осъдил на смърт. Че и си изпълнил смъртните им присъди
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                  що не вземете да я затворите тая излишна за коментари тема
                  в тази тема само вятър приказки чета от четири месеца
                  само си чешете езиците глупаците от форума
                  Извинявам се за откровението на това ми е искреното мнение
                  Портрета, нали ти беше любимата тема за да лашкаш в нея текстове по метър на метър,
                  Откакто ви разпуснаха мерките и се хванахте за палците.
                  Няма какво да съчинявате вече

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                    Инсайдерът Зукърбърг обяви, официалният локдаун е две подстрижки време. Вече виждаме, че напук на фейк числата всички отваря отново. Локдауна беше с икономически цели, не здравни. Кой разбрал, разбрал.
                    Много си близо! И ако замениш "икономически" със "спекулативни" ще си съвсем в целта.
                    Вероятно повече от половината участници в този форум са пробвали в една или друга форма финансови спекулации. Иначе трудно биха се заинтересували от форума. И повечето са наясно, че ако можеш да предвидиш една икономическа, политическа или друга криза, която се отразява на движението на цените на акциите, фючърсите и т.н. (не ги разбирам тези неща), то може да направиш пари. И повечето от нас са спекулирали, може да предпочитате думата "търгували", с акции или други финансови инструменти, с надежда да познаем бъдещото развитие и да спечелим пари.
                    Обаче най-най-големите играчи не чакат да предвидят кризите, те ги предизвикват и управляват. Това са фигурите от калибъра на Бъфет, Сорос, Гейтс. Те имат силата, властта, влиянието и инструментите да правят това. Те владеят или имат огромно влияние върху средствата за масова информация, включително интернетските и предизвикват управляема криза. В този случай медицинска. Вземат някаква зараза, напълно съпоставима с грип от нов щам и я раздухват по целия свят. Резултатът е видим.
                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                      що не вземете да я затворите тая излишна за коментари тема
                      в тази тема само вятър приказки чета от четири месеца
                      само си чешете езиците глупаците от форума
                      Извинявам се за откровението на това ми е искреното мнение
                      Не, не, не съм съгласен. Има и многоумници.
                      Last edited by vikhunter; 16.05.2020, 08:48.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

                        От самото начало на измислената "световна пандемия" говоря, че нещата са първо икономически, после социално-политически и едва накрая здравно-медицински
                        Аз си мисля, че последно са икономически. Постоянно от някъде се чува - нов световен ред. Заключването, маските, следенето с телефоните, цялата тази дресировка е насочена към децата. В бъдещето се планира да отглеждаме натъпкани с ваксини безполови бройлери. Някои многоумници тук си мислят, че някой се грижи за здравито ни. Че нали като заключиш за два месеца "любимите си баби и дядовци" половината ще сдадат багажа. Аз си мисля, че всичко е за власт. Писна им на управляващите да правят избори. Да не мислите, че Урсула фон Лайнен иска да я избират.
                        Last edited by vikhunter; 16.05.2020, 08:37.

                        Коментар


                        • що не вземете да я затворите тая излишна за коментари тема
                          в тази тема само вятър приказки чета от четири месеца
                          само си чешете езиците глупаците от форума
                          Извинявам се за откровението на това ми е искреното мнение
                          Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                            Инсайдерът Зукърбърг обяви, официалният локдаун е две подстрижки време. Вече виждаме, че напук на фейк числата всички отваря отново. Локдауна беше с икономически цели, не здравни. Кой разбрал, разбрал.
                            От самото начало на измислената "световна пандемия" говоря, че нещата са първо икономически, после социално-политически и едва накрая здравно-медицински

                            Коментар


                            • Инсайдерът Зукърбърг обяви, официалният локдаун е две подстрижки време. Вече виждаме, че напук на фейк числата всички отваря отново. Локдауна беше с икономически цели, не здравни. Кой разбрал, разбрал.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                                Други са кръглите нули в нашето общество, а не ген. Мутафчийски. Кръглите нули са тези, които заради собствения си кеф са готови да жертват чужди животи. И тези кръгли нули за да оправдаят пред себе си долните си постъпки, започват да търсят виновници някъде другаде. Например във власта или в свестните хора, които виждат долните постъпки на кръглите нули, и не ги одобряват.

                                Независимо кой какво приказва за собственото си самооправдание, основния факт си остава, и КРЕЩИ НА ВСЕОСЛУШАНИЕ:

                                Някой хора са готови заради собствения си кеф да осъдят на смърт други непознати хора.

                                Това е голата истина. Всичко останало е търсене на самооправдания за тази долна постъпка.

                                Критикуването на действията на властимащите е ЗАЩИТНА РЕАКЦИЯ, каквато има всеки един престъпник или психопат, който опитва да се изживява като жертва. Например "ама тя ме погледна накриво и затова аз я ......". Голата истина обаче е тази, че измисленото самооправдание не оправдава деянието, което всички го виждат, и което е несъвместимо с принципите на правовото общество.

                                Знам, че сега някои хора ще се нахвърлят върху мене, но това няма да промени написаното с дебелите червени букви. Това само ще даде доказателство за търсенето на самооправдание като естествена защитна реакция.
                                Откога си толкоз напрегнат, че почна да правиш глупости? Разреди напрежението, пий едно ббавно, бавно кааве и може, освен кръглите нули, и облите да забележиш. Някои хора не се усещате, вече. Мутафчийски е точно толкова „генерал”, колкото и Кръсникът, дето го промотира.

                                Коментар

                                Working...
                                X