IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът прерастна в пандемия (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение
    Ако вземат парите, роднините също са наказуеми за вземане за подкуп за разпространяване на невярна информация.

    Това е хипотеза.
    Общи приказки! Кой ще прави аутопсия на човек, (уж) починал от силно заразен вирус, защото роднините твърдят, че това не е така? Хората изтрещяха от стоене в къщи и плямпат всевъзможни щуротии...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

      И от кога написаното в смъртния акт зависи от роднините на починалия, за да се налага да им плащат?
      Не надавам много ухо на неподтвърдени ЕЖК, но подобни съобщения се чуват нерядко вече, и не само у нас, а и по света.

      Логиката в отговор на въпроса ти е, че така се споразумяват (ако наистина го има) с роднините, които добре познават здравната история на умрелия, да си мълчат, ако наистина не е умрял от ковида, вироза голема.
      Ако вземат парите, роднините също са наказуеми за вземане на подкуп за участие в разпространяване на невярна информация.
      А болницата ще вземе останалата горница (в Щатите за лекуван от вироза се плаща в пъти повече, отколкото за всички останали случаи) и ще щрака с пръсти.

      Това е хипотеза.
      Last edited by 78-10; 20.05.2020, 10:29.

      Коментар


      • Понеже, за разлика от мен, познаваш тези неща повече, а и четеш немски, би ли обобщил в две-три изречения основното, което ни съобщаваш? Не съм сигурен какво е.

        Благодаря!

        Коментар


        • Vicky Weiskircherдо Застраховки в Германия, финанси, баушпарен, инвестиране във фондове

          3 часа ·

          Днес получих предупреждение от фейсбук. В моята група се разпространява невярна информация. Намерили са видеото на коуч Сесил (мисля дори, че не бях го одобрила, за да не ви заливам с корона инфо, то не ми е много по вкуса, но вътре има много проверени факти). Ако в групата продължават да се разпространяват лъжи (според сертифицираните експерти на фейсбук), групата ще бъде саботирана. Да живее свободата на словото!



          • Vicky Weiskircher Между другото, професор Щреек отказва вече абсолютно да прави анализ на мерките. Организаторът на протестите в Щутгарт се отказва. Камионът с техниката на протестите пак в Щутгарт беше запален преди няколко нощи и има щети за 200 000 евро. Основателката на новата партия напусна поста си. На сайта не могат да се правят вече регистрации. Случват се странни неща.
            Скриване или докладване на това

          • Vicky Weiskircher Имам видеото веднъж неодобрено. Сега виждам, че са заличили още 5 подобни, които не съм одобрила.
            Скриване или докладване на това

          • Vicky Weiskircher При мен имаше и други интересно. Откакто започнах да се информирам широкоспектърно, бях залята с покани за приятелства от много странни фейк профили.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение

            Анализа не ми изглежда добър, някакви техни си теории са в основата на написаното, а не анализ на станалото по същество. Имаме повече нужда в тази държава да се говори по същество, защото понастоящем повечето журналисти все през призми "споделят" мнение.... Нищо чудно че сме на 111 място по свобода на словото, наша гордост са ни медиите!
            Изгледах с мъка интервюто, досадна работа имам предвид. Аз лично бих я помолил да си тръгне 20 минути по-рано и чак ако откаже да и пожелая приятен ден и аз да се изнеса.
            Що не ходи да тормози така някой от МС, ще и ръкопляскам, но в случая злоупотреби с възпитанието на човека.
            Не че твърдя че в МС не са възпитани, но ми се ще първо да се провери с подобно интервю
            Копни линка или кажи къде да потърся, моля!
            И това ще мине ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Van Basten Разгледай мнение
              Един добър анализ (от авторитет в медииите) относно бъдещия ни президент:


              Анализа не ми изглежда добър, някакви техни си теории са в основата на написаното, а не анализ на станалото по същество. Имаме повече нужда в тази държава да се говори по същество, защото понастоящем повечето журналисти все през призми "споделят" мнение.... Нищо чудно че сме на 111 място по свобода на словото, наша гордост са ни медиите!
              Изгледах с мъка интервюто, досадна работа имам предвид. Аз лично бих я помолил да си тръгне 20 минути по-рано и чак ако откаже да и пожелая приятен ден и аз да се изнеса.
              Що не ходи да тормози така някой от МС, ще и ръкопляскам, но в случая злоупотреби с възпитанието на човека.
              Не че твърдя че в МС не са възпитани, но ми се ще първо да се провери с подобно интервю

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                Бре голема делавера от 100 починали. То нема и един на ден .Как че разделят кинтите за умрелия часните болници.

                Мангизите с милиардите. за борба с последиците от короната при Данчо Ментата.
                Прав си...
                Може би ще могат да усвояват тез 700 млн евра отпуснати на България за борбата с КОВИД....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Чух в метрото за следната простотия...
                  Частни болници давали пари на близките на починалия ( покриване разходите по погребението ), ако се съгласи да впишат в смъртния акт - починал от КОВИД 19.....
                  И от кога написаното в смъртния акт зависи от роднините на починалия, за да се налага да им плащат?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Чух в метрото за следната простотия...
                    Частни болници давали пари на близките на починалия ( покриване разходите по погребението ), ако се съгласи да впишат в смъртния акт - починал от КОВИД 19.....
                    Дали пътеката е по-скъпа или има някаква друга далавара, не знам....Нооо, рано или късно ще се разбере...
                    Истината винаги излиза на бял свят !!!
                    Като претъпканите морги, хладилни камиони, ледени пързалки и купищата димящи клади около Перловската река ( даже реките Инд и Ганг се задръстили с пепеляка от кладите....,а Мъск щял да изстрелва ел.кораби към слънцето ...)
                    Бре голема делавера от 100 починали. То нема и един на ден .Как че разделят кинтите за умрелия часните болници.

                    Мангизите с милиардите. за борба с последиците от короната при Данчо Ментата.
                    Last edited by Todor Sabev; 18.05.2020, 21:53.

                    Коментар


                    • Чух в метрото за следната простотия...
                      Частни болници давали пари на близките на починалия ( покриване разходите по погребението ), ако се съгласи да впишат в смъртния акт - починал от КОВИД 19.....
                      Дали пътеката е по-скъпа или има някаква друга далавара, не знам....Нооо, рано или късно ще се разбере...
                      Истината винаги излиза на бял свят !!!
                      Като претъпканите морги, хладилни камиони, ледени пързалки и купищата димящи клади около Перловската река ( даже реките Инд и Ганг се задръстили с пепеляка от кладите....,а Мъск щял да изстрелва ел.кораби към слънцето ...)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Fake news. Мрат като мухи мед персонал, полицаи, продавачи.
                        Те и другите толкова мрат.
                        У нас умрели от Ковид днес: мъж на 77г с исхемична болест на сърцето (щото без вируса щеше да живей 100 години) и друг с мозъчна опреация за отстраняване на тумор. И той от Ковида.
                        Вчера пък една жена с перитонит. И перитонита от вируса.
                        Да живее Световната здравна организация и нейната методика за смятане на жертвите!

                        А иначе януари месец у нас са умирали по 500 човека повече седмично от предните две седмици.. С 20% повече от средностатистическите смъртни случаи. Ама тогава нямаше Ковид. Че от какво ли мряха като мухи тогава?
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Пост на проф. Дидие Раул в Туитър от 14.05.
                          Според изследване на разпространението на вируса, проведено в Испания, сред хората, заети в основни професии (т.е. тези, които не са спирали да работят), нивата на заразяване са по-ниски отколко сред онези, останали под домашна карантина. Това според професора изисква преразглеждане на карантината като адекватна мярка срещу разпространението на вируса.











                          7





                          Fake news. Мрат като мухи мед персонал, полицаи, продавачи.

                          Коментар


                          • Може би най-доброто обяснение за това как тръгват фалшивите новини,
                            как се разпространяват,
                            кой ги разпространява и т.н.
                            За съжаление е само на английски

                            Let's Stop the 5G Hysteria:
                            Understanding
                            Hoaxes and Disinformation Campaigns
                            https://www.troyhunt.com/lets-stop-the-5g-hysteria-understanding-hoaxes-and-disinformation-campaigns

                            Коментар


                            • Пост на проф. Дидие Раул в Туитър от 14.05.
                              Според изследване на разпространението на вируса, проведено в Испания, сред хората, заети в основни професии (т.е. тези, които не са спирали да работят), нивата на заразяване са по-ниски отколко сред онези, останали под домашна карантина. Това според професора изисква преразглеждане на карантината като адекватна мярка срещу разпространението на вируса.











                              7






                              Коментар


                              • Полицай наблюдава дали се почива правилно в Domino Park, Бруклин













                                Коментар

                                Working...
                                X