IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът прерастна в пандемия (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бе Груйьо!

    Кога ше омираме, кво стаа?
    Или сме омрели вече?

    Айде да я дават тая Страшна Пандемия(ТМ), изчака ми се чакалото!

    Ми аз ше си омра от страх още преди да е дошла. Ми!!
    Ше си омра за срам и позор просто от страх! Докато я докарат...

    Кажи им, Груйьо!
    Last edited by 78-10; 20.05.2020, 15:19.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

      Какви точно права ти бяха отнети аз да попитам?

      Да не ходиш на ресторант и в мола ли?

      Или да не си отидеш до имота на село за 2 месеца?
      Ми я и аз да те питам - ма какви права пък са ти били отнели турците за 5 века? е, малко са поебавали жена ти - ма голяма работа, на нея пък може да ѝ е харесвало? Ма вземали децата ти за еничари - ми голяма работа, така са влизали в османската система и са се издигали, някои дори везири са ставали, а иначе щяха да са прости селяни. Ма били позаколвали някого - е, то пускането на малко кръвчица е здравословно и т.н.

      Абе вие чувате ли се какво говорите? То бива гьонсуратлък (на майчин език), ма това вашето минава всякакви граници, баси! Ма много ви моля, не излизайте от вкъщи, навън е мнооооого страшно и може да Омрете
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

        В Иран отчетливо тече втора вълна

        https://www.worldometers.info/coronavirus/country/iran/

        Само че информация какво се е объркало и защо така се получава трудно се намира.

        Дано не дойде из Европа че тогава ще настане поредния рев.
        Като гледам, Математико, двете страни на спора не се слушаме.

        Вие едно, ние друго, не си гледаме доказателствените материали, играем на публику (руски лаф).

        Коментар


        • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение

          Аз рева, че са ми отнели правата през цялото време. А тука някакви нервни мисирки ми се пънете, как ей ония чувал е за мене.
          Правилно!!! Когато ни вкарват в руслото - хляб-сън-тоалетна, рано или късно човек започва да мисли и за друго. Естестввено, зависи от ..... човека.
          И това ще мине ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

            Не става.

            С първата вълна не успяха, щото я нямаше, сега пък вещаят втора, много по-страшна вълна, есенес. Ма то 0 на колкото и да го умножиш, все си е 0.

            Но вироза успешно се засажда в главите на двукраките и вълните – първа, втора и т.н. – се люшкат там. Изглежда свободно место има много.
            В Иран отчетливо тече втора вълна

            https://www.worldometers.info/coronavirus/country/iran/

            Само че информация какво се е объркало и защо така се получава трудно се намира.

            Дано не дойде из Европа че тогава ще настане поредния рев.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение

              Аз рева, че са ми отнели правата през цялото време. А тука някакви нервни мисирки ми се пънете, как ей ония чувал е за мене.
              Какви точно права ти бяха отнети аз да попитам?

              Да не ходиш на ресторант и в мола ли?

              Или да не си отидеш до имота на село за 2 месеца?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от start Разгледай мнение

                На някои хора не може да се угоди и все някой им е виновен. Към момента се поразмина и ревете, че са ви отнели правата. Иначе щяхте да ревете, че са ви отнели живота...
                Аз рева, че са ми отнели правата през цялото време. А тука някакви нервни мисирки ми се пънете, как ей ония чувал е за мене.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
                  И ква стана тя?
                  Два месеца и нагоре по къщите и сега всичко по старому.

                  Апокалиптиците не ви ли е малко срам поне? Изтормозихте народа и се завряхте в миша дупка.

                  Там за човали, камиони, ледени пързалки с трупове няма да питам.

                  Минаха и две седмици от първите отваряния. Гледам новоинфектираните рязко падат и са все по маалите.

                  Усещате ли се в каква зловеща манипулация бяхте вкарани, че и нас навряхте?

                  Може и да ни отнехте свободата, но поне разсъдъка и критичността ни остана, за разлика от вас.

                  Мисля темата да я приключваме, бъдете здрави, че с целия тоя стрес.
                  На някои хора не може да се угоди и все някой им е виновен. Към момента се поразмина и ревете, че са ви отнели правата. Иначе щяхте да ревете, че са ви отнели живота...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
                    Мисля темата да я приключваме
                    Не става.

                    С първата вълна не успяха, щото я нямаше, сега пък вещаят втора, много по-страшна вълна, есенес. Ма то 0 на колкото и да го умножиш, все си е 0.

                    Но вироза успешно се засажда в главите на двукраките и вълните – първа, втора и т.н. – се люшкат там. Изглежда свободно место има много.

                    Струва ми се даже, че им харесва.
                    Първо, гъделичкане на нервите, които и без това са им заспали с тоя сигурен, но роб(от)ски живот.
                    Второ, придава им чувство за значимост, което отдавна нямат, още от тате-мама няма. Това да живееш в и да преживееш такава Страшна Пандемия(ТМ) е голяма работа и ги въздига в собствените очи. Ще има какво да разказват на деца и внуци... И сега с нелогична тръпка се облизват за следващия страх.
                    Но виновен е Холивуд, защото от десетки години прави едни и същи филми на ужаса и двукраките вече не се ужасяват от тях.
                    Last edited by 78-10; 20.05.2020, 12:43.

                    Коментар


                    • И ква стана тя?
                      Два месеца и нагоре по къщите и сега всичко по старому.

                      Апокалиптиците не ви ли е малко срам поне? Изтормозихте народа и се завряхте в миша дупка.

                      Там за човали, камиони, ледени пързалки с трупове няма да питам.

                      Минаха и две седмици от първите отваряния. Гледам новоинфектираните рязко падат и са все по маалите.

                      Усещате ли се в каква зловеща манипулация бяхте вкарани, че и нас навряхте?

                      Може и да ни отнехте свободата, но поне разсъдъка и критичността ни остана, за разлика от вас.

                      Мисля темата да я приключваме, бъдете здрави, че с целия тоя стрес.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

                        Заключението се пише от медицинско лице, а не от роднините. И никой няма да го оспори, тъй като аутопсия няма да има по обясними причини. Точка.
                        Като ше е точка, точка да е.

                        Приятно ви затваряне на очите.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

                          Имам предвид заключението за причина на смъртта без аутопсия.

                          Роднините имат право да откажат аутопсия, освен случаите, когато може да се подозира криминал.
                          Повечето отказват аутопсия и изводът не се прави от патологоанатом, а от лекуващите лекари, които по съвпадение получават и парите за лекуване.

                          Повтарям, че не твърдя, че е така, както писах по-долу, но е възможно.
                          Заключението се пише от медицинско лице, а не от роднините. И никой няма да го оспори, тъй като аутопсия няма да има по обясними причини. Точка.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                            Адски смешно. Направо мълтилевъл смешно.

                            За какво са и на болницата патологоанатоми? Направо да ги уволняват и при нужда да се допитват до роднините.
                            Сър, изказвате се неподготвен.
                            Нека желанията не заслепяват разума.

                            Сутринта по БНР слушах интервю на Главния консултант по патологоанатомия на страната (или нещо подобно) – лекарка от Плевен с особено име и фамилия – която каза точно това, което твърдя в поста си, на който опонирате така патетично, сър: на много малка част от писаните умрели "с Ковид-19" се прави аутопсия, повечето реднини отказват аутопсия.
                            Каза още, че има голям недостиг на патоанатоми и че са претрупани с работа.

                            What now?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

                              Ако вземат парите, роднините също са наказуеми за вземане на подкуп за участие в разпространяване на невярна информация.
                              Адски смешно. Направо мълтилевъл смешно.

                              За какво са и на болницата патологоанатоми? Направо да ги уволняват и при нужда да се допитват до роднините. Не само са компетентни, но по всичко личи и много по-неподкупни от докторите. Макар че как точно подкупваш някой дето не е длъжностно лице да каже нещо дето не му е от компетенцията е друг интересен казус. Ако Грую не изпитваше конфликт на интереси сигурно би го разяснил
                              Last edited by analog; 20.05.2020, 10:42.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

                                Общи приказки! Кой ще прави аутопсия на човек, (уж) починал от силно заразен вирус, защото роднините твърдят, че това не е така? Хората изтрещяха от стоене в къщи и плямпат всевъзможни щуротии...
                                Имам предвид заключението за причина на смъртта без аутопсия.

                                Роднините имат право да откажат аутопсия, освен случаите, когато може да се подозира криминал.
                                Повечето отказват аутопсия и изводът не се прави от патологоанатом, а от лекуващите лекари, които по съвпадение получават и парите за лекуване.

                                Повтарям, че не твърдя, че е така, както писах по-долу, но е възможно.
                                Last edited by 78-10; 20.05.2020, 10:38.

                                Коментар

                                Working...
                                X