IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът прерастна в пандемия (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от alex1001111 Разгледай мнение
    ... разкъсване на молекулни връзки...
    Няма как да стане тая работа. Някой не е внимавал в часовете по химия. Направо да слагаме по една кофа вода пред антената, да изчакаме да се разложи на водород и кислород, и да пълним резервоара на гоуфо... (патентовам го, ей...да не ми тафите идеята).

    Иначе по-назад имаше едно мнение на Ван Бастен - 99% моето. И какво стана с Банско, меверето и кой още тестваха накуп?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от alex1001111 Разгледай мнение

      Главния здравословен проблем с 5G според мен е свързан с разкъсване на молекулни връзки в тялото на живия организъм.
      Toва е само началото. 6G ще разкъсва направо междуатомни връзки.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

        Общо взето за два месеца извънредно положение, от които реално нещо по-така се спазваше около 2-3 седмици, прогнозите ич не се сбъднаха. Предполагам, че това се дължи на пословичната дисциплинираност на българина!
        ...А къде са кавичките?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
          Но има и диюобри новини, дано не са рано и преждевременно съобщени. Както казах в началото като очакване новите случаи вече не протичат така тежко, поне не повечето. Явно се наблюдава отслабване на вирулентността с времето след милионите вече заразявания. Това е надежда да наблюдаваме самоограничаване след около 3 месеца.
          А доколко е възможно тези с по-слаб имунитет да са се заразили по-рано и заболяването да е протекло с по-тежка симптоматика?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


            Имам въпрос към някой от 5G апокалиптиците - разбрахме вече че през 5G ни пускат вируси, ама някой да има информация дали могат и ваксина да ни вкарват? Гейтс сигурно го е измислил вече. И патентовал
            5G е за WO/2020/060606 + internet of things. WO/2020/060606 е патент на Гейтс. Главния здравословен проблем с 5G според мен е свързан с разкъсване на атомни връзки в тялото на живия организъм. Това в каква болест ще избие зависи от конкретния организъм. На първо време се сещам за преждевременно състаряване.
            Last edited by alex1001111; 12.05.2020, 01:55.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
              Извинявайте за глупавия въпрос ама скоро не съм чел нещо тук ...
              Смъртните случаи у нас от вируса, на хора без съпътстващи заболявания станаха ли двуцифрено число ???
              283 000 загинали от вируса ни поясняват по новините преди малко...
              Знаете ли, че годишно 240 000 биват поразени от мълния ?

              Почна да ме обзема страх . че вероятността светкавица (гръм) да удари здрав човек е съизмерима с това да хванеш кароната
              Общо взето за два месеца извънредно положение, от които реално нещо по-така се спазваше около 2-3 седмици, прогнозите ич не се сбъднаха. Предполагам, че това се дължи на пословичната дисциплинираност на българина!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                Тези, бързите тестове, не ПСР, откриват антитела, но откриват ли ако някой е заразен в момента ?
                Освен това има боклучиви марки тестове които трябва да се избягват.
                А аз се питам, доколко е възможен вариант, да боледува човек...и да няма антитела?

                Коментар


                • Тези, бързите тестове, не ПСР, откриват антитела, но откриват ли ако някой е заразен в момента ?
                  Освен това има боклучиви марки тестове които трябва да се избягват.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от perin Разгледай мнение
                    Вчера, докато минавах през препълнения Южен парк, мернах двама униформени, които пишеха акт на две майки с общо три деца, две от които в колички. Жените бяха - каква безочливост - седнали да си починат на една пейка. Какво да каже или да си помисли човек, тъжно-смешна история..

                    Интересно, всеки ден съм в Южния парк и има много седнали хора по пейките, включително и аз чат пат! Минавали са полицаи и никога не са го правили на въпрос. Единствено предупреждават, ако видят повече от трима четирима възрастни на едно място, че нарушават дистанцията. Като цяло съм останал с впечатлението, че са много толерантни, въпреки че много хора дори и не правят и минимално усилие да следват така наречените разпоредби. В крайна сметка едва ли и на ченгетата им е приятно да се занимават с подобни простотии!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение

                      Това за който иска да си държи децата в къщи е невъзможно двете предучилишни години са задължителни и мисля че това е наложено от ЕС защото навсякъде в ЕС се въвежда... това че ти си ок да си рискуваш децата като се не се знае не значи че всички са ОК (дори и да не ходят на детска ходят на часовете убочение - часовете по идкотринация според мен)

                      За повторното заразяване - не е повторно (макар че още не е сигурно с това че има няколко мутации дали един изкарал едната е имунизиран срещу другата ) ами е нехванат от теста вирус - и в бг го имахме

                      Докторката от пирогов се оказа че при аутопсията че има корона вирус дълбоко в дробовете при PCR не излезе защото пробвата се взима само от ноглътката от дробовете да ти вземат проба трябвало някаква биопсия която май е инвазивна не е да ти наврът 15 сантиметра клечка в носа

                      Като незнаеш нещо и се рискува животи е много по правилно да приемеш че най-лошия сценарии е верен и да си в грешка отколкото две три деца (поне е рядък синдрома (но освен от лондон го казаха и от ню йорк) да ритнат камбаната и да се окажеш в грешка затова)
                      Не, не е доказано повторно заразяване никъде все още. Вероятно протрахирана инфекция и забавено изчистване от вируса. Днес ни запознаха с основен бюлетин от ЮК който се сравнява с тукашните данни. Между другото и аз имам колега приятел от Бургас (семейството се ремести преди година от Плевен там) - те се заразиха цялото семейство, оздравяха, бащата беше в болница, майката беше без симптоми, но позитивна. Малкият обаче все още се чувства отпаднал почти два месеца след началото, контролна снимка доказа огнищна пневмония.
                      Но има и диюобри новини, дано не са рано и преждевременно съобщени. Както казах в началото като очакване новите случаи вече не протичат така тежко, поне не повечето. Явно се наблюдава отслабване на вирулентността с времето след милионите вече заразявания. Това е надежда да наблюдаваме самоограничаване след около 3 месеца.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Ето един човек, който разбира какво говори и може да го направи наистина. Вярно, чак каска не е но, поне работи. Някак.
                        За разлика от никак на един мастит бизнесмен.
                        Роден дизайнер проектира защитни маски и шлемове

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от perin Разгледай мнение
                          Вчера минах през препълнения Южен парк и мернах двама униформени, които пишеха акт на две майки с общо три деца, две от които в колички. Жените бяха - каква безочливост - седнали да си починат на една пейка. Какво да каже или да си помисли човек, тъжно-смешна история..

                          Не е смешна. Тия двама униформени са престъпници, защото изпълняват заповеди издадени от престъпниците от ГЕРБ.
                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Вчера, докато минавах през препълнения Южен парк, мернах двама униформени, които пишеха акт на две майки с общо три деца, две от които в колички. Жените бяха - каква безочливост - седнали да си починат на една пейка. Какво да каже или да си помисли човек, тъжно-смешна история..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                              Продължавай да джафкаш дано някой ти обърне внимание.
                              Тъй нищо и не разбра....
                              Last edited by RUBLA; 12.05.2020, 09:14. Причина: Спазвайте добрия тон!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                                Извинявайте за глупавия въпрос ама скоро не съм чел нещо тук ...
                                Смъртните случаи у нас от вируса, на хора без съпътстващи заболявания станаха ли двуцифрено число ???
                                283 000 загинали от вируса ни поясняват по новините преди малко...
                                Знаете ли, че годишно 240 000 биват поразени от мълния ?

                                Почна да ме обзема страх . че вероятността светкавица (гръм) да удари здрав човек е съизмерима с това да хванеш кароната
                                До сега у нас има само ДВАМА, които са с установен Ковид19 и са починали от бронхопневмония и не са имали други СМЪРТОНОСНИ заболявания. Всички други 90, които отчитат имат други СМЪРТОНОСНИ заболявания.
                                Ама според СЗО май и убитите от мълния ще ги пишат умрели от Ковид. Щото има спиране на сърцето-също като от вируса. И спиране на дишането-точно като при Ковида...
                                От тези 280 000 дето ги отчитат махни поне две нули. И няма да си много далеч, най много да са 2-3 пъти по-малко.

                                Всъщност от пневмония може да си умреш и без вирус. Тя се причинява от микроби. Може да се изкъпеш, да стоиш на течение и като не се лекуваш, може да умреш.
                                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X