IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът прерастна в пандемия (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
    В Русия, Сърбия, Гърция затварят църквите. Само ЩАБА не смее да затвори църквите и се правят на набожни. Вчера гледах и клипчетата на БХ дето се кръсти повече от поп. Ебаси позите.

    Много сте набожни бе.....
    Другия,, артист,, с каскето нещо не можа да се включи успешно у филма.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

      Предложих ти да си отговориш за себе си, но виждаме, че не си успял. И така, случаите са 31 от излекувани 102. Докато се излекуват всички 676 стават доста повече от 30-50 . Ясно !?
      Въпрос 2 - колко трябва да станат, за да е комфортно за статистиката на бота и да няма "шум". Дано няма шум и между ушите на някои
      Аз съм си отговорил и ВЗЕЛ МЕРКИ КРАЯ НА ЯНУАРИ. от 10 фев съм си дома.
      Какви повече мерки искаш да взема?
      НЯМА ДА СЕ САМОУБИВАМ.
      Ама има 99% вероятност да загубя безвъзвратно зрението си на лявото око, не че не виждам 0,1 ама това е милиони пъти повече от НИЩО -ТЪМНИНА.
      Подсигурил съм си всичко което може да направя сам вкъщи за евентуално лечение.
      Единствено не мога да се интубирам, ама ако се стигне до там така или иначе само господ може да ми помогне.
      Аз съм му галеник - 1 път вече ме спаси
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • В Русия, Сърбия, Гърция затварят църквите. Само ЩАБА не смее да затвори църквите и се правят на набожни. Вчера гледах и клипчетата на БХ дето се кръсти повече от поп. Ебаси позите.

        Много сте набожни бе.....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          УМИРАТ 100 000 ГОДИШНО. ТИ ме занимаваш с 30-50 случая. НЕ СА ЗНАЧИМИ. НЕОБХОДИМИЯ ШУМ.
          СЕГА ЯСНО ЛИ Е?
          Ти си сметни процента, че аз не го хващам
          Предложих ти да си отговориш за себе си, но виждаме, че не си успял. И така, случаите са 31 от излекувани 102. Докато се излекуват всички 676 стават доста повече от 30-50 . Ясно !?
          Въпрос 2 - колко трябва да станат, за да е комфортно за статистиката на бота и да няма "шум". Дано няма шум и между ушите на някои

          Коментар


          • Той тиквата да каже що не изпълнява мерките разписани от дясната му ръка (Ананиев)?
            Не носи маска (на брадата сигурно има ефект) или па на очите
            Не спазва 2 метра дистанция
            Не си СТОИ ВКЪЩИ ...
            Да не би да лекува хората, да е на първа линия срещу "чумата" на века.
            Ами медиите - каква им е ползата за ЛЕКУВАНЕТО на хората?
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Айде най-накрая фурнаджииската лопата Мутафчийски и Кантарджиев да обяснят що наричаха вируса ГРИПЧЕ и защо седмица по късно двата прокламират че това е страшна болест идваща с невиждана ярост и е като ЧУМА. Това ли е ЩАБА? Фурнаджииски лопати дето са марионетки. Айде бе Мутафчийски няма ли журналист да те пита що говореше онова. Отговора е ясен за да може правилните да запасят маските, дезифектантите и прочие. Е тва е целят тоя щаб калинки. И тоя щел да става президент. Смешкии. Не съм за червените, но РАДЕВ е много повече мъж от тия олигофрени марионетки

              Коментар


              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                Gigow ма ти гледаш ли ги тия???!!!Сериозно те питам.шТаба живее в някакъв свой измислен свят и си мисли че всички трябва да изпълняваме всякакви дивотии...Генерала просто няма житейски опит неговият живот е дома на работа на почивка у Гърция.И той слага мерки подходящи за такъв тип хора.Генерала не му е ясно че има хора чиито родите са по селата че в дворовете имат градини и разчитат на това.имат земя която обработват имат продукция която да пласират.Аз тая година с градините съм се ограничил само за мен за семейството ми.Единствено малко повечко домати ще насадя .Беше каквото беше.Да произвеждам и после да се чудя дали един такъв идиот ще ми развали продажбите няма да стане..И като мен са много хора.Никой не мисли за повече всеки гледа семейството си и толкова...А това с маските добре ама по селата откъде маски??Откъде оня н един комшия ми се оплака че не може да си смени гумите не го пускат в града това не било уважителна причина друг се оплаква че му изтекла банковата карта и не може да си вземе новата няма откъде да изтегли пари и с какво.Въобще пълна идиотия.Никой не мисли за хората по селата и малките градчета където няма банкомати и аптеки
                Ми, тия са управленци на бюро, на хартия, на постановление. Дори когато разбират, че животът е по-шарен, се опитват го намъкнат, сбутат в папките, да го подредят по стелажите и да се пъчат пред тях. Позьорите политика не правят. Може и да са епични усилията им да спасят страната от Ковида, но я спасяват като я давят в застой, бездеяние и усмирение. За да се знае кой е властта. Хаотичността на действията им си е за "Стършел". Сега чакаме Боко да дари на хората милион маски като личне тръгне да ги раздава по селата. По балканските и родопските махали. От рид на рид,

                Коментар


                • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                  Интересното е на КОЙ се позволява да спекулира?
                  И второкласник ще го каже като сравни цените преди "пандемията " и сега ....
                  И като свърже логически най-активните участници в социалните мрежи
                  За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                    Живота на възрастните хора и на болнавите хора е застрашен, и ще остане застрашен до момента на откриване на лекарство и/или ваксина. До тогава трябва да се спазват мерките на щаба, каквито и да са те.

                    На който не му харесва, да си потърси друга държава, а не да извършва подривна дейност.
                    Този щаб е НЕКОМПЕТЕНТЕН. Те са просто едни калинки изпълняващи заповеди и прокрадващи интереси на определени хора.
                    Защо сега не искат тестовете? На бас че след месец два като правилните хора ги осигурят ще се почне да се прокламира масовото тестуване с тестове боклуци. Важно е обаче всичко да е в правилните ръце.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                      Живота на възрастните хора и на болнавите хора е застрашен, и ще остане застрашен до момента на откриване на лекарство и/или ваксина. До тогава трябва да се спазват мерките на щаба, каквито и да са те.

                      На който не му харесва, да си потърси друга държава, а не да извършва подривна дейност.
                      Едва ли има и 100 човека по застрашени от мене. И АЗ СЪМ ПРОТИВ НАЧИНА НА ПРИЛАГАНЕ НА МЕРКИТЕ.
                      НЕ ПРОТИВ ОГРАНИЧЕНИЯТА а конкретните действия. СМЯТАМ ГИ ЗА ПРЕЧЕЩИ А НЕ ПОМАГАЩИ.
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                        За сметка на това процъфтява спекулата
                        Интересното е на КОЙ се позволява да спекулира?

                        Коментар




                        • Oт България за Обединените арабски емирства (ОАЕ) заминаха два самолета с 32 тона храни - зеленчуци, месо и млечни продукти, които бяха доставени вчера вечерта на международното летище в Абу Даби. Доставката се организира от българското министерство на земеделието, храните и горите и се осигурява от български фирми. В замяна ОАЕ осигуряват за България 15 тона медицински консумативи - маски, ръкавици, дезинфектанти и облекла, както и храна, съобщават от правителствената информационна служба.

                          Хаха пишем го като размяна а? Хахаха
                          Тая държава е пълна пародия. Парите са само за шайката за другите трохи

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                            Живота на възрастните хора и на болнавите хора е застрашен, и ще остане застрашен до момента на откриване на лекарство и/или ваксина. До тогава трябва да се спазват мерките на щаба, каквито и да са те.

                            На който не му харесва, да си потърси друга държава, а не да извършва подривна дейност.
                            Мерките на фуражките не са адекватни, защото не са насочени към възрастните хора достатъчно. Трябва повече мерки, но само към рисковите.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                              Ама зомбирането, истерията, затварянето на болници за планови операции, прекратяване на всякакви скрийнинги за рак, детските и женските консултации, прегледите на леко заболелите (ами ги лекуват по телефона!!), т.е. работа на болниците само за някакво незначително по размер заболяване, ТОВА КАК помага да има повече здрави?Да, сигурмо има няколко българи умрели от Короната и увредени, които не са показали до сега признаци на заболявания, ама дай да унищожим всичко в държавата заради нещо. което по всяка вероятност не може да се предотврати.
                              Давай, продължавай
                              Апелирай българия да се качи в класацията на смъртността от КОВИД-19
                              Тръмп дрънкаше като теб. Сега САЩ чупят рекорди.
                              И Джонсън, и той правеше юнаклъци Сега го питай какво мисли

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                                Не бе, не грешиш. Хубаво е хората да са здрави.
                                Ама зомбирането, истерията, затварянето на болници за планови операции, прекратяване на всякакви скрийнинги за рак, детските и женските консултации, прегледите на леко заболелите (ами ги лекуват по телефона!!), т.е. работа на болниците само за някакво незначително по размер заболяване, ТОВА КАК помага да има повече здрави?
                                Да не говорим за "задравяване" на 70 -80 000 хиляди, които вече останаха без работа в България.
                                Аз имам приятел, който миналата седмица затвори магазина си и вече си изнесе стоката, която сам произвежда и даваше хляб на трима работника. Той едва креташе преди кризата, ама вече го довършиха.
                                А как подобна истерия се отразява на психическото здраве на нацията? Когато сутрин, предиобед, на обед, след обед, привечер и вечер някакви типове със скръбни физиономии ни говорят за трупове, морги, ковчези.....
                                Това прави ли ни по-здрави?
                                И какви здрави са онези, които ги броят за загинали от Ковида, а умряха от рак, от бъбречна недостатъчност, поставена на хемодиализа от 7 години, от белодробна фиброза, от ХОББ (хронична обструктивна белодробна болест), просто от старчески заболявания, а ги писаха умрели от Ковида?
                                Да, сигурмо има няколко българи умрели от Короната и увредени, които не са показали до сега признаци на заболявания, ама дай да унищожим всичко в държавата заради нещо. което по всяка вероятност не може да се предотврати.
                                Gigow ма ти гледаш ли ги тия???!!!Сериозно те питам.шТаба живее в някакъв свой измислен свят и си мисли че всички трябва да изпълняваме всякакви дивотии...Генерала просто няма житейски опит неговият живот е дома на работа на почивка у Гърция.И той слага мерки подходящи за такъв тип хора.Генерала не му е ясно че има хора чиито родите са по селата че в дворовете имат градини и разчитат на това.имат земя която обработват имат продукция която да пласират.Аз тая година с градините съм се ограничил само за мен за семейството ми.Единствено малко повечко домати ще насадя .Беше каквото беше.Да произвеждам и после да се чудя дали един такъв идиот ще ми развали продажбите няма да стане..И като мен са много хора.Никой не мисли за повече всеки гледа семейството си и толкова...А това с маските добре ама по селата откъде маски??Откъде оня н един комшия ми се оплака че не може да си смени гумите не го пускат в града това не било уважителна причина друг се оплаква че му изтекла банковата карта и не може да си вземе новата няма откъде да изтегли пари и с какво.Въобще пълна идиотия.Никой не мисли за хората по селата и малките градчета където няма банкомати и аптеки

                                Коментар

                                Working...
                                X