IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът прерастна в пандемия (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение

    Майтапа на страна, но баба ми е на 90 години. В момента си е в София, живее в центъра, обикаля по паркове и магазини всеки ден, като я спрат полицаи и я питат защо е без маска, казва, аз моето си изживях, преживях война, погребах дете, преживях комунизма, два пъти победих рака, вие ме карате последните месеци да ги прекарам като затворник. Никой не е посмял да и пише акт.
    Има 2 декара градина и вила 60 км от София, голямата и мъка е как да я закарам и да и направя лехите да засее. Днес измисли да я назнача във фирмата и да я командировам/закарам с разсада с цел отглеждане на прехрана. И така ще стане. Жена на 90 години. Лятото прави 91.
    Няма такива пумияри като гербавите на власт.
    Абс, майка ми е на 86. Медицинско лице/магистър-фармацевт/, което цял живот отрича традиционната медицина. Лекуваше, всичко с глад, чесън и лимони. Свръх активна. Сега седи в апартамента, и почти не шава. Щом и тя се е уплашила, смятай,
    П.П. Наистина е безотговорно, да сееш зараза. Пък ти колко си поживял, е друг въпрос.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
      Да бе, 100% оздравяли в твоята представителна извадка от 1 човек
      Знаех си аз, че си много умен
      Няма значение, че от САЩ съобщават:
      • Оздравяли: 37,449 (60%)
      • Е, има и някакви си там умряли, но засега са само 24,600 (40%)
      Барбароне, не се излагай, това, че макароня е геронтофил и се е насрал за банишкерата, та затвори нацията, не значи, че всички трябва да Омрем вкъщи ит глад. А дори и твоят Любимец плешивото генесралче не смята като теб процентът смъртност - той олигофрен ли е? Айде, че засядам за ваксинация. Наздраве

      Last edited by RUBLA; 14.04.2020, 20:16. Причина: Спазвайте добрия тон!
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        А задала ли си е въпроса колко народ може да зарази?
        Колко?
        Като гледам темпа с тия 1-2-3ма на ден изсмукани от пръстите, предполага нула.

        А защо не я пускат да си иде на село, където няма жива душа.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

          Ти какво предлагаш?
          За кой пореден път да го предложа - уволнение на генералгоджи и всички останали некадърници, дето стресират населението, премахване на всякакви карантии и продължаваме напред - който иска да бачка, да бачка, който бе иска, да си стои вкъщи. Простичко е, но не е за прости хора, хеле пък измислени генеСрали
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение

            Майтапа на страна, но баба ми е на 90 години. В момента си е в София, живее в центъра, обикаля по паркове и магазини всеки ден, като я спрат полицаи и я питат защо е без маска, казва, аз моето си изживях, преживях война, погребах дете, преживях комунизма, два пъти победих рака, вие ме карате последните месеци да ги прекарам като затворник. Никой не е посмял да и пише акт.
            Има 2 декара градина и вила 60 км от София, голямата и мъка е как да я закарам и да и направя лехите да засее. Днес измисли да я назнача във фирмата и да я командировам/закарам с разсада с цел отглеждане на прехрана. И така ще стане. Жена на 90 години. Лятото прави 91.
            Няма такива пумияри като гербавите на власт.
            А задала ли си е въпроса колко народ може да зарази?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение
              Не мен все повече ми се струва, че тук има потребители, родом от с.Панечерево. Недоволни от карантината, че не са успели да си засадят дУматитУ по родните си къщя.
              Майтапа на страна, но баба ми е на 90 години. В момента си е в София, живее в центъра, обикаля по паркове и магазини всеки ден, като я спрат полицаи и я питат защо е без маска, казва, аз моето си изживях, преживях война, погребах дете, преживях комунизма, два пъти победих рака, вие ме карате последните месеци да ги прекарам като затворник. Никой не е посмял да и пише акт.
              Има 2 декара градина и вила 60 км от София, голямата и мъка е как да я закарам и да и направя лехите да засее. Днес измисли да я назнача във фирмата и да я командировам/закарам с разсада с цел отглеждане на прехрана. И така ще стане. Жена на 90 години. Лятото прави 91.
              Няма такива пумияри като гербавите на власт.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                Ау, че страшно, ужас, планини, камари от трупове, а в тубата гледам как хора падат по улуците - ма от пиянство ли, от друго ли - не се знае, важното е, че падат. Ужас, ужас, всички ще Омрем. Очаквам
                направо масови самоубийства като онези на муун - че за кво да се мъчат всички апокалиптици - краят е близо, всички сте обречени. Апокалиписисссссс
                апропо, моята позната в САЩ е здрава след короната, всичко и е точно, ма то от чумата на 21 век е така. А да, тя е лекар. Дуууум
                Да бе, 100% оздравяли в твоята представителна извадка от 1 човек
                Знаех си аз, че си много умен
                Няма значение, че от САЩ съобщават:
                • Оздравяли: 37,449 (60%)
                • Е, има и някакви си там умряли, но засега са само 24,600 (40%)

                Коментар


                • Не мен все повече ми се струва, че тук има потребители, родом от с.Панечерево. Недоволни от карантината, че не са успели да си засадят дУматитУ по родните си къщя.
                  Last edited by SKP; 14.04.2020, 19:26.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    Ау, че страшно, ужас, планини, камари от трупове, а в тубата гледам как хора падат по улуците - ма от пиянство ли, от друго ли - не се знае, важното е, че падат. Ужас, ужас, всички ще Омрем. Очаквам
                    направо масови самоубийства като онези на муун - че за кво да се мъчат всички апокалиптици - краят е близо, всички сте обречени. Апокалиписисссссс

                    апропо, моята позната в САЩ е здрава след короната, всичко и е точно, ма то от чумата на 21 век е така. А да, тя е лекар. Дуууум
                    Ти какво предлагаш?

                    Коментар


                    • Ау, че страшно, ужас, планини, камари от трупове, а в тубата гледам как хора падат по улуците - ма от пиянство ли, от друго ли - не се знае, важното е, че падат. Ужас, ужас, всички ще Омрем. Очаквам
                      направо масови самоубийства като онези на муун - че за кво да се мъчат всички апокалиптици - краят е близо, всички сте обречени. Апокалиписисссссс

                      апропо, моята позната в САЩ е здрава след короната, всичко и е точно, ма то от чумата на 21 век е така. А да, тя е лекар. Дуууум
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Там където са взели мерки за борба в самото начало като Тайван,Виетнам или България пандемия няма ,но там където неглежираха проблемите
                        в първите седмици последиците са ужасни,планини от трупове.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Тепърва ще се уточнява реинфекция ли е или реактивация на остатъчен вирус и непродуктивен имунитет. Всичко това прави вируса адски коварен и прогнозите за справяне с него съмнителни. И да, пак са заразни. Отделят ли вируса заразни са.
                          Май е реактивация. Давама мои познати на по 42 г. още ги тресе. Втори месец.

                          Коментар


                          • Ю.Америка и тя пламна,в Еквадор не смогват да погребват труповете https://www.dnevnik.bg/sviat/2020/04...ka_amerika_se/

                            Коментар


                            • Аз не мога да разбера.Уж чакаме пик,призовават ни да не излизаме.А в същото време разрешават полети на Wizzair от вдругиден от Лондон отново до Варна.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение

                                Аз имам в предвид тези 91 излекувани при който вируса се е врънал че корейците казаха че част имат симптоми отново
                                Тепърва ще се уточнява реинфекция ли е или реактивация на остатъчен вирус и непродуктивен имунитет. Всичко това прави вируса адски коварен и прогнозите за справяне с него съмнителни. И да, пак са заразни. Отделят ли вируса заразни са.
                                Last edited by bulgarian lev; 14.04.2020, 18:05.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X