IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът прерастна в пандемия (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Този щаб е некомпетентен. Пълна пародия.
    Интересно е защо изчакаха с 1 седмица за задължителните маски. Чакаха май правилният доставчик
    Годжи скоро ще омръзне на публиката. Вече започва да дразни много. В началото бая хора му симпатизираха, но си личи че е кукла на конци и изпълнява някакви интереси.
    Защо беше разпуснат медицинският съвет? Защото искаха масово тестуване, а правилният доставчик явно ги нямаше в наличност?
    Тия катили искат да ни държат цяло лято и да подпомагат само някакви съмнителни субекти. За никой не е тайна че голяма част от фирмите в сивия сектор се отчитат на правилните места за да не ги закачат.
    Ген Годжи е позор за военните, както и всички на високите постове в армията. Кукли на конци. Единствено Радев има някаква дума, въпреки че изпълнява и той партиини интереси на Нинова и шайката олигарси около нея,
    Ако генерал годжи ни го гласят за президент ни чакат тежки времена, защото властта ще бъде узурпирана от разни далавераджии

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Ми, това е ясно от два месеца. След като другарчето излезе от Китай и заля останалите, се разбра, че не може да се спре като предходните вируси-убийци. Няма друг начин да се препъне, освен като го преболедуваме. А лошото е, че не може да си усилваме много имунитета, защото баш той може да ни нападне. Играем си на лотария с другарчето и когото отнесе - отнесе. Само Боко е разперил крила над цял народ и е заел поза като да е стъпил на фара на Хиос. Или даже да е като Исус над Рио де Женейро. Да ни е жив и здрав!
      Има съвсем нова теория, че вируса атакува хемоглобина и така тялото остава без кислород. Така, че имунитета може да е мн важен!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

        Много безотговорно. Ако не ти разкодира айпито ще вземе да удари наслуки по форума, па дето падне. Някой смирен енергетик мое да отнесе светкавицата.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Николайко Перник Разгледай мнение

          призовавайки Го да ме удари одма с некоя светкавица
          Много безотговорно. Ако не ти разкодира айпито ще вземе да удари наслуки по форума, па дето падне. Някой смирен енергетик мое да отнесе светкавицата.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

            Аз най смирено ще го помоля да ти прости и да се смили над тебе...Мо не си търси белята сам
            Благодаря ти, бат Пешо, мисля, че разбирам.
            Наистина ти благодаря за доброжеланието!
            И аз се моля за твое здраве, жив и здрав и ти, и твоите хора!
            Last edited by Николайко Перник; 15.04.2020, 15:19.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
              Минаха хилядо умрели (Швеция, бел.ред.) .
              Единственото важно число е "Умряли на 1 милион население"
              Битката за челните места е оспорвана
              Държава Брой заразени Общо умряли Общо оздравяли Активни Сериозни, Критични Общо/ 1M население Умряли/ 1M население
              Spain 177,633 18,579 70,853 88,201 7,371 3,799 397
              Belgium 33,573 4,440 7,107 22,026 1,204 2,897 383
              Italy 162,488 21,067 37,130 104,291 3,186 2,687 348
              France 143,303 15,729 28,805 98,769 6,730 2,195 241
              UK 93,873 12,107 N/A 81,422 1,559 1,383 178
              Netherlands 27,419 2,945 250 24,224 1,358 1,600 172
              Switzerland 26,023 1,190 14,700 10,133 386 3,007 137
              Luxembourg 3,307 67 500 2,740 30 5,283 107
              Sweden 11,445 1,033 381 10,031 915 1,133 102
              Ireland 11,479 406 77 10,996 194 2,325 82
              USA 614,246 26,064 38,820 549,362 13,473 1,856 79
              Iran 76,389 4,777 49,933 21,679 3,643 909 57
              Portugal 17,448 567 347 16,534 218 1,711 56
              Denmark 6,681 299 2,515 3,867 100 1,153 52
              https://www.worldometers.info/coronavirus/
              Last edited by barbaron; 15.04.2020, 19:22.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение

                думата Селендурите беше в кавички, - в смисъл селендурско мислене, само за себе си и пред носа си. Това, че ти си решил да се наречеш така, защото си на село е различно. Паника няма, но "селендурите" се опитват да я създават, било с криворазбрана храброст, било с неадекватност, било и заради собствен егоизъм. Увредени са в мисленето, за битието не мога да кажа.
                Ако четеш внимателно не става дума за криворазбрана храброст а за наистина разумни мерки.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Николайко Перник Разгледай мнение

                  Да, бат Пешо, именно "Бог" псувам.
                  Винаги съм "на нокти", образно казано. Нека твоят бог, садиста, ме накаже най-гадно – чрез децата ми.

                  Па нека после ме удари, мен, неговото непослушно творение – за да се докаже пред мен и вас, пред нас, слабите .

                  Мисля, бат Пешо, че, за съжаление, няма бог.

                  Няма бог.
                  Но има свинска гмеж.
                  Аз най смирено ще го помоля да ти прости и да се смили над тебе...Мо не си търси белята сам

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                    Ти Бог ли псуваш????Правилно ли съм разбрал????Имай впредвид че така ще те удари когато си забравил за псувните и най малко очакваш.Или си мислиш че си недосегаем???
                    Да, бат Пешо, именно "Бог" псувам.
                    Винаги съм "на нокти", образно казано. Нека твоят бог, садиста, ме накаже най-гадно – чрез децата ми.

                    Па нека после ме удари, мен, неговото непослушно творение – за да се докаже пред мен и вас, пред нас, слабите .

                    Мисля, бат Пешо, че, за съжаление, няма бог.

                    Няма бог.
                    Но има свинска гмеж.
                    Last edited by Николайко Перник; 15.04.2020, 15:09.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                      Да не ми е бащиния прав си и не зависи от мен.И без мен ще има ток.На това място не съм попаднал случайно но не е мястото тука да разказвам как ме интенираха...Неселендурите които са в паника да си изкопаят бункери и тама до като не свирят отбой.Аз питам селендури ли сме тия дето ходим на работа че да има ток храна интернет..Ако всички бяха паникьори в момента и си стояха дома какво щеше да се случи?много моля паникьорите да не раздават квалификации а да не ходят до магазина и да си изключат тока и интернета.Да ги видим тих храбри борци с вируса...
                      думата Селендурите беше в кавички, - в смисъл селендурско мислене, само за себе си и пред носа си. Това, че ти си решил да се наречеш така, защото си на село е различно. Паника няма, но "селендурите" се опитват да я създават, било с криворазбрана храброст, било с неадекватност, било и заради собствен егоизъм. Увредени са в мисленето, за битието не мога да кажа.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Николайко Перник Разгледай мнение

                        Ааа, за Сингапур!

                        Пак се сетих за една голема изцепка на неукото Генералгоджи, което вчера каза на шоуто, че "Сингапур е държава, малко по-малка от нас" – точен цитат!

                        Може ли такива тъпи и неуки фуражки да ни управляват?!! Казвам "фуражки ни управляват", щото под фуражката нема нищо.
                        Очевидно може, с желанието и горещото одобрение на още по-тъпите овце! Тех фуражката ги интересува, щото и двечките страни немат акъл в главата, ама щедро го раздават и набиват акъл на другите, щот са 80%-ната гмеж и матрял...
                        Лошото е, че покрай дискусията за вируса не се събират експерти, които да си мерят компетентността и познанията, а се струпват нарцисисти, които си показват отклоненията. Най-голямата грешка беше надменното казармено отношение към хората, на които им беше наредено да изпълняват, а не бяха съветвани достатъчно загрижено, защото грижата означава пълна съпричастност с тях. Докато държавата на присвоителите няма намерение да проявява съпричастност. Тя се кефи да мачка.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Николайко Перник Разгледай мнение

                          Аз мога, или пък Брадатият садист ме чака на мушка за по-късно.

                          Много пъти съм Го псувал, псувам го и сега (Да те еба в Бога и в гнилото ти Сътворение!), призовавайки Го да ме удари одма с некоя светкавица, но още съм жив и относително здрав.

                          Прочее, пробвайте от любопитство, ако не ви е страф и се интересувате от битието – като какво (ще) е то с вашия Брадатко.
                          Ти Бог ли псуваш????Правилно ли съм разбрал????Имай впредвид че така ще те удари когато си забравил за псувните и най малко очакваш.Или си мислиш че си недосегаем???

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                            По-долу Траков спомена нещо за Сингапур, което подсказва, че е вероятно статията вече да е разглеждана и коментирана, но аз не съм я виждал тук в темата, ама пък и не чета всичко.
                            Реч иде за обемисто изявление на Мангъров от вчера, където покрай другите неща става дума и за Сингапур.

                            Информативно, балансирано, смислено - струва си:


                            Публикувано във факти.бг: Доц. Мангъров пред ФАКТИ - как да излезем от ситуацията с коронавируса
                            Ех, Мангъров, Мангъров, колко истини говориш, ама стадото си реве да бъде изклатено и то качествено. Добре, че поне все още се дава поле за изява и на гласове в пустиня като твоя!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение

                              Насра се с тоя ток, аре спри се малко. Нито ти е бащиния, нито па от зависи всичкия ток от тебе. Попаднал си на това място случайно. Като не си ти, друг ще го организира. А на "селендурите" акъл не може да се даде, по простата причина, че са увредени. Какви бункери, какви шалтери и издевателства. Това не е филм на ужасите. Освен ако не си постоянно в него
                              Да не ми е бащиния прав си и не зависи от мен.И без мен ще има ток.На това място не съм попаднал случайно но не е мястото тука да разказвам как ме интенираха...Неселендурите които са в паника да си изкопаят бункери и тама до като не свирят отбой.Аз питам селендури ли сме тия дето ходим на работа че да има ток храна интернет..Ако всички бяха паникьори в момента и си стояха дома какво щеше да се случи?много моля паникьорите да не раздават квалификации а да не ходят до магазина и да си изключат тока и интернета.Да ги видим тих храбри борци с вируса...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение
                                Насра се с тоя ток, аре спри се малко. Нито ти е бащиния, нито па от зависи всичкия ток от тебе. Попаднал си на това място случайно. Като не си ти, друг ще го организира. А на "селендурите" акъл не може да се даде, по простата причина, че са увредени. Какви бункери, какви шалтери и издевателства. Това не е филм на ужасите. Освен ако не си постоянно в него
                                Ето какво,
                                Без ток се живее някак но, трудно. А точно Пешо не умее точно да е обективен, нито има силата и смелостта да поснесе извинения, когато греши. Все някой друг му е виновен, все другите криви. Аз обявих временен мораториум по отношение на неговите коментари и лично на него, за да видя, колко искрено желае мир. Понеже постоянно е онлайн, този период на временно затишие е до утре, да има време да реагира смислено. А ти, Лалка, не се товарѝ. Колкото -толкова. И без петли, съмва.

                                Коментар

                                Working...
                                X