IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко за COVID-19

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
    Това е много удобно - избил семейството си, и после се самоубил. Не ви ли светна лампичката, че по-вероятно това е инсценирано убийство на цяло едно семейство? Хайде - нали сте спецове по разкриване на световни конспирации, а тука с едно убийство не можете да се справите.
    На мен специално много лампички ми светят в момента и много добри сигнали ми дават.

    Коментар


    • 1 апреля 2020 года 16:50 Московская область, Ново-Огарёво

      Уважаемый Владимир Владимирович! Уважаемые коллеги!

      Я также хотела бы сказать несколько слов о том, что наши ведущие научные учреждения работают по всем направлениям профилактики, диагностики, и лечения новой коронавирусной инфекции. В конце марта этого года мы провели исследования на выявление антител к новому коронавирусу. Было рассмотрено 226 образцов сыворотки крови от людей из различных коллективов, которые не были зарегистрированы как больные новой коронавирусной инфекцией. Из этого круга людей в 226 человек было выявлено 11 человек переболевших и имеющих антитела к новому коронавирусу.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
        Това е много удобно - избил семейството си, и после се самоубил. Не ви ли светна лампичката, че по-вероятно това е инсценирано убийство на цяло едно семейство? Хайде - нали сте спецове по разкриване на световни конспирации, а тука с едно убийство не можете да се справите.

        Коментар


        • Всеки поне средно грамотен човек може да прочете историята на епидемията H1N1 от 2009г. и да направи паралелно сравнение с това което се случва в момента. Сравнете какви са били мерките тогава и какви са сега. И какви са пораженията за хората и икономиката.
          После може да сравните данните със една по голяма и вече истинска пандемия като тази от 1918г.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
            Вирусът е истински.
            Пандемията е фалшива. Данните от статистиката както и характеристиките на вирусът не отговарят на дефиницията за пандемия.
            Извънредното положение е глобален координиран експеримент. Крайните цели не са напълно ясни но при всички случаи става въпрос за много пари и власт.
            Има сезонна епидемия както всяка година. Симптомите са подобни, смърността е със 100-150% по висока защото щамът е агресивен към някой групи хора но пък е по слаб като цяло в сравнение със епидемията от свински грип H1N1 от 2009г когато само в България починаха най малко 500 души въпреки че има твърдения и за много по голяма бройка.
            Икономическата криза обаче си е съвсем истинска и от нея наистина ще пострадат много повече хора от колкото от грипът. Като добавим и извънредното положение и ограничителните мерки и преследването, хората вече започват да се изнервят. Това тепърва ще избива в различни посоки.
            Ето един пример от днес.

            С голяма доза вероятност е нещо подобно, въпросът е дали се е налагало защото тази работа с потреблението като двигател на растежа очевадно не стига за ресурсите на една планета с повишаващ се брой население в дългосрочен план и второ писна ни на Бали от китайски туристи първо поколение богаташи

            Коментар


            • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
              Вирусът е истински.
              Пандемията е фалшива. Данните от статистиката както и характеристиките на вирусът не отговарят на дефиницията за пандемия.
              Извънредното положение е глобален координиран експеримент. Крайните цели не са напълно ясни но при всички случаи става въпрос за много пари и власт.
              Има сезонна епидемия както всяка година. Симптомите са подобни, смърността е със 100-150% по висока защото щамът е агресивен към някой групи хора но пък е по слаб като цяло в сравнение със епидемията от свински грип H1N1 от 2009г когато само в България починаха най малко 500 души въпреки че има твърдения и за много по голяма бройка.
              Икономическата криза обаче си е съвсем истинска и от нея наистина ще пострадат много повече хора от колкото от грипът. Като добавим и извънредното положение и ограничителните мерки и преследването, хората вече започват да се изнервят. Това тепърва ще избива в различни посоки.
              Ето един пример от днес.
              Браво, много точно и коректно мнение и анализ в резюме

              Коментар


              • Вирусът е истински.
                Пандемията е фалшива. Данните от статистиката както и характеристиките на вирусът не отговарят на дефиницията за пандемия.
                Извънредното положение е глобален координиран експеримент. Крайните цели не са напълно ясни но при всички случаи става въпрос за много пари и власт.
                Има сезонна епидемия както всяка година. Симптомите са подобни, смърността е със 100-150% по висока защото щамът е агресивен към някой групи хора но пък е по слаб като цяло в сравнение със епидемията от свински грип H1N1 от 2009г когато само в България починаха най малко 500 души въпреки че има твърдения и за много по голяма бройка.
                Икономическата криза обаче си е съвсем истинска и от нея наистина ще пострадат много повече хора от колкото от грипът. Като добавим и извънредното положение и ограничителните мерки и преследването, хората вече започват да се изнервят. Това тепърва ще избива в различни посоки.
                Ето един пример от днес.
                Last edited by alphaomega; 12.04.2020, 20:35.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение

                  Другарю Mateev, моля не обиждайте инакомислещите и несъгласните с "правата вяра" на тема умствен капацитет, не Ви отива! Ако сте вярващ, поне тези дни се смирете и си помислете дали имате право да хвърлите камъка.

                  Ако овен "мнение" имате и списък с несъгласни с "правата вяра" и това смятате че Ви прави силен, ще Ви кажа че се надценявате.

                  Смирете се господине!
                  Колега, що се хАбиш? Да не мислиш, че безсмъртният Непогрешим ще осмисли какво му казваш. Ами че ти си в оная му група, която той отрича. Човекът, с извинение, знае че е 100% прав за всичко.
                  Аз например знам, че не винаги съм прав. Дори се случва някой да ме убеди дотолкова, че понякога се извинявам и си променям мнението. Затова писах, че е рано да твърдя, че заразата е обърнала тренда. Същалявам, че не можах да пусна графиката, ама толкова си мога. Дърт съм за компютри очевидно. То и синът ми ми го каза преди двайсетина години.
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                    Да бе да, има световна конспирация, и тука във форума я разгадаха няколко малоумника. Какво - нима си вярвате?

                    Не искам да споменавам имена, но вече си имам мнение за същите тези хора от другите теми, и ми е пределно ясно какъв им е умствения багаж. И сега ми е достатъчно да видя какви ги плещят, за да заема обратната позиция и да съм 100% сигурен, че съм прав..
                    Другарю Mateev, моля не обиждайте инакомислещите и несъгласните с "правата вяра" на тема умствен капацитет, не Ви отива! Ако сте вярващ, поне тези дни се смирете и си помислете дали имате право да хвърлите камъка.

                    Ако овен "мнение" имате и списък с несъгласни с "правата вяра" и това смятате че Ви прави силен, ще Ви кажа че се надценявате.

                    Смирете се господине!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                      Да бе да, има световна конспирация, и тука във форума я разгадаха няколко малоумника. Какво - нима си вярвате?

                      Не искам да споменавам имена, но вече си имам мнение за същите тези хора от другите теми, и ми е пределно ясно какъв им е умствения багаж. И сега ми е достатъчно да видя какви ги плещят, за да заема обратната позиция и да съм 100% сигурен, че съм прав..
                      Матеев какво се случва, докато хората седят насрани от страх.... долара възстановява позиците си.. умножи 7 мил по 2-3 хил.лв... ето ти нашите валутни резерви / свършиха/ .. същото се отнася за всяка държава.. после кредите от МВФ и СБ в долари колкото искаш.. в същото време се купуват активи и акции на половин цена от които трябва.. целия запад е всръх задлъжнял / това щеше да ги застигне/.. сега вече няма да са виновни политиците а корона вируса.. и всичко е точно.. дори се дразна да пиша по темата.. бахти страхливите овце.. ако знаеш какви пари правят някои в момента лошо ще ти стане.. пък ти пъшкай у вас...

                      Пий сребърна вода като попчетат и всичко ще е точно! те това правят от векове само дето го крият от стадото си!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                        Да бе да, има световна конспирация, и тука във форума я разгадаха няколко малоумника. Какво - нима си вярвате?

                        Не искам да споменавам имена, но вече си имам мнение за същите тези хора от другите теми, и ми е пределно ясно какъв им е умствения багаж. И сега ми е достатъчно да видя какви ги плещят, за да заема обратната позиция и да съм 100% сигурен, че съм прав..
                        ти кажи дека че ги копаме нидерландците че имат 99,5% смъртност (ПО ТВОИТЕ "СМЕТКИ"). Па те има няма 15-20 милиона.
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение

                          ККолега, виждаш ми се малко изморен в неделя следобед. Да оставим настрана ББ и Щаба, макар и в отбора на умните. Тях никой не ги закача, дори и драка като мен смята че е по-добре ги оставим да си вършат работата и не искам да ги разсейвам от дейностите по спасяването на държавата в тази, меко казано, необичайна ситуация.
                          Това е така защото това е по-важно от нашия опит за брейнсторминг на проблема, който от своя страна ти непрестанно саботираш!
                          Както вероятно си забелязал се опитваме да мислим до колко заплахата е истинска и как да са най-малко вредите, предвид че вече е ни е натрапена тази заплаха. От друга страна, няма сред повечето от мислещите някакви фанариоти (за разлика от немислещите), които да смятат че са абсолютно прави по даден въпрос.
                          Просто проблема е нов и съмнително странен, но се надявам да не се забрани мисленето, все пак.
                          Апропо, статистиката е на страната на тези изказали съмнение че ни правят на луди в световен мащаб, може би също – факт, а може би не съвсем
                          А кои са ТЕ,дето правят на луди в световен мащаб ? Поименно, моля!Каква им е крайната цел?Какво ще спечелят?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение

                            ККолега, виждаш ми се малко изморен в неделя следобед. Да оставим настрана ББ и Щаба, макар и в отбора на умните. Тях никой не ги закача, дори и драка като мен смята че е по-добре ги оставим да си вършат работата и не искам да ги разсейвам от дейностите по спасяването на държавата в тази, меко казано, необичайна ситуация.
                            Това е така защото това е по-важно от нашия опит за брейнсторминг на проблема, който от своя страна ти непрестанно саботираш!
                            Както вероятно си забелязал се опитваме да мислим до колко заплахата е истинска и как да са най-малко вредите, предвид че вече е ни е натрапена тази заплаха. От друга страна, няма сред повечето от мислещите някакви фанариоти (за разлика от немислещите), които да смятат че са абсолютно прави по даден въпрос.
                            Просто проблема е нов и съмнително странен, но се надявам да не се забрани мисленето, все пак.
                            Апропо, статистиката е на страната на тези изказали съмнение че ни правят на луди в световен мащаб, може би също – факт, а може би не съвсем
                            Да бе да, има световна конспирация, и тука във форума я разгадаха няколко малоумника. Какво - нима си вярвате?

                            Не искам да споменавам имена, но вече си имам мнение за същите тези хора от другите теми, и ми е пределно ясно какъв им е умствения багаж. И сега ми е достатъчно да видя какви ги плещят, за да заема обратната позиция и да съм 100% сигурен, че съм прав..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                              Така е само в твоята глава, повярвай ми.

                              Умните хора се учат от грешките на другите !!! Така е с ББ, щаба и с още 77% от населението на България. Достатъчен беше само Ухан, за да си извадим верните изводи. След това Бергамо потвърди съмненията ни. След това ги потвърди и Милано, след това Ню Йорк и една камара други градове. На фона на всичко това не знам как все още има дървени глави, които да твърдят, че няма никаква опасност.

                              Само глупаците са тези, които се учат от собствените си грешки. Само глупаците са тези, които ако им кажеш, че печката пари, искат да се опарят сами, за да повярват. Такива явно са 22% от населението на България, които все още си мислят, че няма никаква опасност, защото били умрели само няколко бабички със съпътстващи заболявания.
                              ККолега, виждаш ми се малко изморен в неделя следобед. Да оставим настрана ББ и Щаба, макар и в отбора на умните. Тях никой не ги закача, дори и драка като мен смята че е по-добре ги оставим да си вършат работата и не искам да ги разсейвам от дейностите по спасяването на държавата в тази, меко казано, необичайна ситуация.
                              Това е така защото това е по-важно от нашия опит за брейнсторминг на проблема, който от своя страна ти непрестанно саботираш!
                              Както вероятно си забелязал се опитваме да мислим до колко заплахата е истинска и как да са най-малко вредите, предвид че вече е ни е натрапена тази заплаха. От друга страна, няма сред повечето от мислещите някакви фанариоти (за разлика от немислещите), които да смятат че са абсолютно прави по даден въпрос.
                              Просто проблема е нов и съмнително странен, но се надявам да не се забрани мисленето, все пак.
                              Апропо, статистиката е на страната на тези изказали съмнение че ни правят на луди в световен мащаб, може би също – факт, а може би не съвсем

                              Коментар





                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                                Така е само в твоята глава, повярвай ми.

                                Умните хора се учат от грешките на другите !!! Така е с ББ, щаба и с още 77% от населението на България. Достатъчен беше само Ухан, за да си извадим верните изводи. След това Бергамо потвърди съмненията ни. След това ги потвърди и Милано, след това Ню Йорк и една камара други градове. На фона на всичко това не знам как все още има дървени глави, които да твърдят, че няма никаква опасност.

                                Само глупаците са тези, които се учат от собствените си грешки. Само глупаците са тези, които ако им кажеш, че печката пари, искат да се опарят сами, за да повярват. Такива явно са 22% от населението на България, които все още си мислят, че няма никаква опасност, защото били умрели само няколко бабички със съпътстващи заболявания.
                                не съм вярваш в господ па в тебе ли да вярвам?
                                Кой си ти че да обиждаш всички и всичко?
                                22% сме умните и красивите - 77% (има 3% намаление) са "материала". И аз съм изненадан, че сме толкова много

                                Правиш ли разлика межди ЗАБОЛЕЛИ И ЗАРАЗЕНИ.
                                Разликата е колкото между НАЕБАНИ И БРЕМЕННИ
                                Last edited by bota156; 12.04.2020, 16:56.
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X