IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не, просто не са били актуализирали информацията. Ето как изглеждат нещата. Нови 2973 случая и 96 починали. Все пак нещата изглежда да се стабилизират.


    Search:
    China 40,171 +2,973 907 +96 3,280 6,484 Asia
    Japan 96 +7 4 Asia
    Singapore 43 +3 6 6 Asia
    Hong Kong 36 +10 1 Asia
    Thailand 32 10 1 Asia
    S. Korea 27 +3 3 Asia
    Taiwan 18 +1 1 Asia
    Malaysia 17 +1 1 Asia
    Australia 15 5 Oceania
    Vietnam 14 +1 3 Asia
    Germany 14 Europe
    USA 12 3 N.America
    France 11 1 Europe
    Macao 10 1 Asia
    U.A.E. 7 Asia
    Canada 7 N.America
    U.K. 4 +1 Europe
    Philippines 3 1 2 Asia
    India 3 Asia
    Italy 3 2 Europe
    Russia 2 Europe
    Spain 2 +1 Europe
    Cambodia 1 1 Asia
    Finland 1 1 Europe
    Sweden 1 Europe
    Nepal 1 Asia
    Sri Lanka 1 1 Asia
    Belgium 1 Europe

    Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

    Играят ва банк, или са свършили тестовете.. но по-скоро първото, вече и починали няма.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
      Gold Zombie, може вируса да е мутирал и да е made in cina ...т.е. да са знаели че така ще стане. Според мен си е чисто природно творение или ако не е е работа на хора от бъдещето които могат да пътуват във времето.
      Не пиши глупости във времето не може да се пътува, както си мислиш!

      Ето ти нещо за размисъл..

      https://www.flagman.bg/article/207278

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Gold Zombie Разгледай мнение

        ККП са поръчали "добри новини". Първоначалните планове бяха да отворят кепенците на 10-ти.
        Новите данни са +2654 заразени.

        Коментар


        • Gold Zombie, може вируса да е мутирал и да е made in cina ...т.е. да са знаели че така ще стане. Според мен си е чисто природно творение или ако не е е работа на хора от бъдещето които могат да пътуват във времето.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

            Играят ва банк, или са свършили тестовете.. но по-скоро първото, вече и починали няма.
            ККП са поръчали "добри новини". Първоначалните планове бяха да отворят кепенците на 10-ти.
            До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

            Коментар


            • China 39,852 +2,654 904 +93 3,232 6,188 Asia

              Коментар


              • Обновиха сайта. За жалост картинката е друга:
                China 39,852 +2,654 904 +93 3,232 6,188 Asia

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                  Много добре. В Китай само 39 нови случая дават за сега за днес. И само още двама починали.
                  Играят ва банк, или са свършили тестовете.. но по-скоро първото, вече и починали няма.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    движение на серен диоксид, но честно казано до колко на това нещо може да му се вярва?

                    ето ти една 'по-яка' визуализация на същите данни

                    https://www.windy.com/bg/-%D0%9C%D0%...00,6,m:evrajlS

                    прави впечатление, че в РБ също има зона и мисля, че това е заради мариците.... в нета много се спекулира, че било от кремиране на хора, но това е несериозно... според мен се дължи на факта, че Китаюгите използват масово ТЕЦове и вероятно при горене на въглища се отделя върпосния газ.

                    ако спестяват (както и нашите енергийни лъвове) от 'сероочистки' - ето ти резултат
                    Специално този сайт, аз си го следя с интерес вече втора година и по други причини. Смея да твърдя, че такива концентрации на SO2 там никога не е имало. Само ги сравнете - 4 пъти по-високи нива от което и да е друго място в Китай. Освен това си има ветрец - не е защото се акумулира.
                    И не е точно като нашите Марици, защото там, точно в радиуса на града няма такива мощности.
                    У един форум един се опита да каже, че било от стомано-преработвателен завод... Не е! Всички работници са си по домовете, повечето са в провинцията по селата си и със сигурност този завод не работи в момента.
                    До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                    Коментар



                    • Много добре. В Китай само 39 нови случая дават за сега за днес. И само още двама починали.

                      Search:
                      China 37,237 +39 813 +2 2,948 6,188 Asia
                      Japan 96 +7 4 Asia
                      Singapore 43 +3 6 6 Asia
                      Thailand 32 10 1 Asia
                      Hong Kong 29 +3 1 Asia
                      S. Korea 27 +3 3 Asia
                      Taiwan 18 +1 1 Asia
                      Malaysia 17 +1 1 Asia
                      Australia 15 5 Oceania
                      Vietnam 14 +1 3 Asia
                      Germany 14 Europe
                      USA 12 3 N.America
                      France 11 1 Europe
                      Macao 10 1 Asia
                      Canada 7 N.America
                      U.A.E. 7 Asia
                      U.K. 4 +1 Europe
                      Philippines 3 1 2 Asia
                      India 3 Asia
                      Italy 3 2 Europe
                      Russia 2 Europe
                      Spain 2 +1 Europe
                      Nepal 1 Asia
                      Sri Lanka 1 1 Asia
                      Cambodia 1 1 Asia
                      Finland 1 1 Europe
                      Sweden 1 Europe
                      Belgium 1 Europe

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        движение на серен диоксид, но честно казано до колко на това нещо може да му се вярва?
                        Е, не е само серен диоксид (модерното зелено плашило), а преди всичко въздушни течения..., та първа спирка е Тайван...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Gold Zombie Разгледай мнение
                          Тук това знаете ли какво е ?

                          https://earth.nullschool.net/#curren...114.380,30.786

                          ККП може да блокира нета и информацията, може да лъже и да манипулира данните, но някои неща просто се виждат.
                          движение на серен диоксид, но честно казано до колко на това нещо може да му се вярва?

                          ето ти една 'по-яка' визуализация на същите данни

                          https://www.windy.com/bg/-%D0%9C%D0%...00,6,m:evrajlS

                          прави впечатление, че в РБ също има зона и мисля, че това е заради мариците.... в нета много се спекулира, че било от кремиране на хора, но това е несериозно... според мен се дължи на факта, че Китаюгите използват масово ТЕЦове и вероятно при горене на въглища се отделя върпосния газ.

                          ако спестяват (както и нашите енергийни лъвове) от 'сероочистки' - ето ти резултат
                          Last edited by bertram; 09.02.2020, 22:46.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Тук това знаете ли какво е ?

                            https://earth.nullschool.net/#curren...114.380,30.786

                            ККП може да блокира нета и информацията, може да лъже и да манипулира данните, но някои неща просто се виждат.
                            До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Мен и този патент ми е интересен.
                              https://www.fbcoverup.com/docs/libra...ov-20-2018.pdf
                              Точно същия скоро и на мен ми попадна...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Gold Zombie Разгледай мнение
                                Абе, някой има ли представа с какво точно са ваксинирали китайците след влизането в сила на новият им закон за задължителна имунизация на населението от 01.12.2019 ?

                                Интересното е, че това което беше открито в генома на 2019-nCoV за повърхностните S-protein-и се прави или когато се цели свръх реакция при ваксина или когато се търси 100% успеваемост на заразяване - вирусът има свръх силен афинитет благодарение на много копия в генома на свързващите пептиди, което е нещо като допълнителна застраховка, че независимо какви мутации се случат, вирусът пак ще образува достатъчно връзки с рецепторите на гостоприемника... а да, и още нещо - всички тези копия, познайте, са старателно разположени изключително и само в точно определени 2 локуса на генома (това абсолютно няма как да стане при естествено настъпили мутации).

                                Не знам на коя дата ще настъпва световната рецесия, но мога да ви кажа, че за мен 2 неща са абсолютно извън всякакво съмнение:
                                1. Тази high-tech гад не е естествено появил се вирус (за простотията с прескачането му от животно, даже няма смисъл да говорим);
                                2. Данните от Китай са многократно занижени.


                                Тестове за 2019-nCoV се правят САМО на хоспитализирани пациенти !!!

                                https://www.youtube.com/watch?time_c...ature=emb_logo

                                Мен и този патент ми е интересен.
                                https://www.fbcoverup.com/docs/libra...ov-20-2018.pdf

                                Коментар

                                Working...
                                X