IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • В Италия затишие. Нови случаи в Афганистан, Кувейт и Бахрейн.



    Search:
    China 77,345 +409 2,593 +151 24,871 11,477
    S. Korea 833 +231 7 +1 18 7
    Diamond Princess 691 3 17 36
    Italy 157 4 +1 2 25
    Japan 146 1 23 7
    Singapore 89 51 5
    Hong Kong 74 2 12 6
    Iran 47 +4 12 +4 1
    Thailand 35 21 2
    USA 35 7
    Taiwan 28 1 2 1
    Australia 22 11
    Malaysia 22 18
    Germany 16 14
    Vietnam 16 15
    U.K. 13 8
    U.A.E. 13 3 2
    France 12 1 10
    Canada 10 3
    Macao 10 6
    Philippines 3 1 2
    India 3 3
    Kuwait 3 +3
    Israel 2
    Russia 2 2
    Spain 2 2
    Afghanistan 1 +1
    Bahrain 1 +1
    Belgium 1 1
    Cambodia 1 1
    Egypt 1 1
    Finland 1 1
    Lebanon 1
    Nepal 1 1
    Sri Lanka 1 1
    Sweden 1
    Iraq 1

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Уви оказа се че има един мит по-малко и вируса няма проблем да обитава жилища от бялата раса....
      Надеждата остава в лятната слънчева радиация.... изглежда не се развива много положително в Сингапур, Виетнам, Малайзия, Тайланд и другите подобни.... Въпроса е дали е от топлото или е ограничен административно или цифрите не са верни....
      ПП Ей го лечението и превенцията - през лятото сички по потник през деня на градината за розАви домати на Бай Пешето, а вечер 300 мл 55 градусава домашнярка и вирус нема да смее да припари :-)
      Ако ще ги копаме розовите домати на Пешото, аз таз част от превенцията я пропукам.За мен полагането на труд е по-нездравословно от коронавируса.

      Никъде не съм прочела, че този вирус не налазва по индоевропейците. Дори ми се струва, че китайците/азиатците трябва да имат по силен имунитет от нас, защото мине не мине и от там тръгне някой грип.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Мда, не е лошо всеки да има план Б
        Глупава декларация, подклаждаща паниката , надеждата не трябва да умира, не го очаквах от него.

        Chinese President Xi Jinping makes a shocking admission that his country failed to contain the coronavirus outbreak. The confession is a clear sign that the Communist Party can no longer control the narrative around the infectious disease.
        • Dow futures crashed over 1.5% at the open of trade on Sunday.
        Last edited by hazard; 24.02.2020, 09:54.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Едната ми братчедка живее в Милано, другата е в малко градче в близост до границата с Швейцария. Преди малко чух втората. В няколко населени места около тях има наложена карантина. Народът започвал да изпада в паника.
          Сега почваш ли да разбираш думите на леля Слава ....после и да искат няма да могат да се върнат.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mohave __ Разгледай мнение

            По - интересно е че много от тях не прибавят дори по 1 случай . Някак замлъкнаха . А може и вирусът да се окаже калпав .
            За калпав не е калпав.Вчера смъртноста беше 9.6% а днес е 10.1%........

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Уви оказа се че има един мит по-малко и вируса няма проблем да обитава жилища от бялата раса....
              Надеждата остава в лятната слънчева радиация.... изглежда не се развива много положително в Сингапур, Виетнам, Малайзия, Тайланд и другите подобни.... Въпроса е дали е от топлото или е ограничен административно или цифрите не са верни....
              ПП Ей го лечението и превенцията - през лятото сички по потник през деня на градината за розАви домати на Бай Пешето, а вечер 300 мл 55 градусава домашнярка и вирус нема да смее да припари :-)
              Лятос вирусите по ги нема.300 грама са ного вечер и 55 градуса също са много....Разбирам тънката насмешка ма лятото без потник.Сутрин рано в градината от шест до осем и половина после бръснене душ закуска кафенце мое и с дваесе грама поне дванайсегодишно.До десет макс единадесет гол само по къса гаща и бос мааш из двора...Голям кеф е сутрин но лятото рядко има роса денем като се напече земята на краката е голям кеф.На обяд задължително дрямка поне до четири после кафенце после на сянка нещо свършиш след седем па час час и половина у градината.После пак у външаната баня после вечеря една хубава голяма салата и картофки с биричка....Те така и да благодаря на Бог здрав съм.Убеден съм че Бог обича хората свързани здраво със земята.И пак да благодаря.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mohave __ Разгледай мнение

                По - интересно е че много от тях не прибавят дори по 1 случай . Някак замлъкнаха . А може и вирусът да се окаже калпав .
                И голям процент излекувани....Или е бъг някъде или е решение... Италия и Южна Корея показват как за дни от 10-20-30 отиваме на стотици...., а там не мърдат от подобна изходна позиция....
                Last edited by pesimist4o na kvadrat; 24.02.2020, 09:36.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Уви оказа се че има един мит по-малко и вируса няма проблем да обитава жилища от бялата раса....
                  Надеждата остава в лятната слънчева радиация.... изглежда не се развива много положително в Сингапур, Виетнам, Малайзия, Тайланд и другите подобни.... Въпроса е дали е от топлото или е ограничен административно или цифрите не са верни....
                  По - интересно е че много от тях не прибавят дори по 1 случай . Някак замлъкнаха . А може и вирусът да се окаже калпав .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Едната ми братчедка живее в Милано, другата е в малко градче в близост до границата с Швейцария. Преди малко чух втората. В няколко населени места около тях има наложена карантина. Народът започвал да изпада в паника.
                    Уви оказа се че има един мит по-малко и вируса няма проблем да обитава жилища от бялата раса....
                    Надеждата остава в лятната слънчева радиация.... изглежда не се развива много положително в Сингапур, Виетнам, Малайзия, Тайланд и другите подобни.... Въпроса е дали е от топлото или е ограничен административно или цифрите не са верни....
                    ПП Ей го лечението и превенцията - през лятото сички по потник през деня на градината за розАви домати на Бай Пешето, а вечер 300 мл 55 градусава домашнярка и вирус нема да смее да припари :-)
                    Last edited by pesimist4o na kvadrat; 24.02.2020, 09:25.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Сега гледам по Нова празни магазини в Италия.Зловещо е....Пламне ли Италия в Европа става мазало.Мъча се да си представя карантина в София умът ми не го побира....Блокада на града единственото което ме развеселява е че Накавръчето не може да дойде да ми украдне запасите у мазето и хамбара.
                      Едната ми братчедка живее в Милано, другата е в малко градче в близост до границата с Швейцария. Преди малко чух втората. В няколко населени места около тях има наложена карантина. Народът започвал да изпада в паника.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                        43 българи под наблюдение в заразените 11 области на Северна Италия, без право да ги напускат.
                        Днес 2 заразени в Милано, 76 - извън него.
                        Австрия спира влаковете от Италия.
                        Сега гледам по Нова празни магазини в Италия.Зловещо е....Пламне ли Италия в Европа става мазало.Мъча се да си представя карантина в София умът ми не го побира....Блокада на града единственото което ме развеселява е че Накавръчето не може да дойде да ми украдне запасите у мазето и хамбара.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                          От друга страна хаосът и паниката от един опасен вирус са благоприятна почва за някои по-хард недемократични нововъведения. При подобна паника по-лесно могат да се прокарат, първо като временна мярка, а после и за постоянно.

                          А след това вече няма значение цената на петрола. Като заиграе голямата тояга.
                          Проектът за възстановяване на монархията.

                          Коментар


                          • Доскоро мислех, че Италия е случайно избрана да се дестабилизира ЕС икономически временно, сега осъзнавам,че изглежда е избрана точно защото попада в центъра на континента Европа, с дълга територия е и с доста население.
                            Защо Ухан ? Ами той е в центъра на по-развития Източен Китай, и е център на транспортните връзки за цял Китай

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                              Така че ще приема доста по-нормалното обяснение, че руснаците се ебават със света като се опитват да вкарват паника, през манипулирани постове

                              Това звучи много по-правдоподобно.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                А защо руснаците пускат тези измислени новини и по форуми, но и по националната си телевизия ми е пълна загадка. Те ще са най-губещата страна от световна паника. Те зависят адски много от петрола, а при световна паника първото което се случва е изключително рязко падане на потреблението на петрол. Единствения възможен отговор е Путин да намери външна причина когато болните почнат да падат и в Москва, да не го обвиняват него.
                                От друга страна хаосът и паниката от един опасен вирус са благоприятна почва за някои по-хард недемократични нововъведения. При подобна паника по-лесно могат да се прокарат, първо като временна мярка, а после и за постоянно.

                                А след това вече няма значение цената на петрола. Като заиграе голямата тояга.

                                Коментар

                                Working...
                                X