IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Pyramid, мярнах някъде новина - за българите в хотела в Тенерифе нямало маски. Почва се и сега всички ще си покажат рогата.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
      Немците са "пламнали"... защо си трайкат?!
      Предпочитат явно, с тевтонско благородство, да дораз...за да не са сами...някак.
      - Колко „великодушно” !

      Коментар


      • Немците са "пламнали"... защо си трайкат?!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение



          Това кърти мифки отвсякъде. Не ми се мисли как ще скочи цената на среброто като се разчуе.
          Вземи се в две ръце и разсърфирай малко.. после може да ми благодариш, ..аз съм го направил.

          Коментар


          • В Италия, като че ли накуп са се изсипали последен стадий болни

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ДесеткиЛевове Разгледай мнение

              Аз затва предлагам белина като по-народен вариант. Белина с чесън ако случая е по-сериозен.
              Знаеш ли какво им казвам на такива като теб .. прав си !!.. и после смях ..поста не е за теб..има гоогле нека който има две мозъчни клетки да го провери.. ти си ходи във вма.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение



                Това кърти мифки отвсякъде. Не ми се мисли как ще скочи цената на среброто като се разчуе.
                Аз затва предлагам белина като по-народен вариант. Белина с чесън ако случая е по-сериозен.

                Коментар


                • Италия +94 за деня и общо 323 случая

                  Search:
                  China 77,666 +7 2,664 +1 27,636 9,126
                  S. Korea 977 +144 11 +3 22 6
                  Diamond Princess 691 4 +1 10 35
                  Italy 323 +94 11 +4 2 19
                  Japan 161 +2 1 23 7
                  Iran 95 +34 16 +4 25
                  Singapore 91 +1 58 7
                  Hong Kong 85 +4 2 18 6
                  USA 57 +4 6
                  Thailand 37 +2 21 2
                  Taiwan 31 +1 1 5 1
                  Bahrain 23 +21
                  Australia 22 15
                  Malaysia 22 20
                  Germany 17 +1 14
                  Vietnam 16 16
                  France 14 +2 1 11
                  U.K. 13 8
                  U.A.E. 13 3 2
                  Canada 11 3
                  Macao 10 5
                  Kuwait 9 +4
                  Spain 7 +4 2
                  Iraq 5 +4
                  Oman 4 +2
                  Philippines 3 1 2
                  India 3 3
                  Austria 2 +2
                  Israel 2
                  Russia 2 2
                  Afghanistan 1
                  Algeria 1 +1
                  Belgium 1 1
                  Cambodia 1 1
                  Croatia 1 +1
                  Egypt 1 1
                  Finland 1 1
                  Lebanon 1
                  Nepal 1 1
                  Sri Lanka 1 1
                  Sweden 1
                  Switzerland 1 +1

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                    Алтернативно лечение!!!! не ми дава да го постна предполагам дължината .. посочвам линк.. надявам се автора да не се сърди !!!


                    http://apocryphal-academy.com/index.php?topic=496.0



                    Това кърти мифки отвсякъде. Не ми се мисли как ще скочи цената на среброто като се разчуе.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ДесеткиЛевове Разгледай мнение

                      Пише "Веско". Кой е Веско? Маринов? Трябва ли да го познавам? Професор ли е, лекар ли е какъв е? И въобще има ли значение какъв е като е написал простотия? И ти като я преписваш тая простотия, без дори да разбираш защо е простотия, дали ти си овцата или аз? Ма както и да е, пий светена вода като дойде вируса и ако нещо почнеш да кашляш просто удвои дозата, няма нужда да ходиш на лекар.
                      Ти нямаш значение...не се напрягай

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                        Овца, ти имаш ли идея кой го е постнал това!!! знаеш ли колко му дреме за теб.. виж му постовете..и темите преди да блееш..
                        Пише "Веско". Кой е Веско? Маринов? Трябва ли да го познавам? Професор ли е, лекар ли е какъв е? И въобще има ли значение какъв е като е написал простотия? И ти като я преписваш тая простотия, без дори да разбираш защо е простотия, дали ти си овцата или аз? Ма както и да е, пий светена вода като дойде вируса и ако нещо почнеш да кашляш просто удвои дозата, няма нужда да ходиш на лекар.

                        Коментар


                        • Зам. Министърът на здравеопазването на Иран е пипнал вируса - това направо....


                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ДесеткиЛевове Разгледай мнение
                            Полагате ли някакви специални усилия за да изравяте възможно най-тъпите сайтове с най-дебилните съвети или всичко идва наготово през фейсбука? Среброто действа срещу бактерии и то като дезинфекция, не за пиене "профилактично". Чумата е бактерия. Коронавируса е...изненада..вирус!
                            Заедно със светената вода пийте белина и кислол. Гаранция за излекуване!
                            Овца, ти имаш ли идея кой го е постнал това!!! знаеш ли колко му дреме за теб.. виж му постовете..и темите преди да блееш..

                            Коментар


                            • Полагате ли някакви специални усилия за да изравяте възможно най-тъпите сайтове с най-дебилните съвети или всичко идва наготово през фейсбука? Среброто действа срещу бактерии и то като дезинфекция, не за пиене "профилактично". Чумата е бактерия. Коронавируса е...изненада..вирус!
                              Заедно със светената вода пийте белина и кислол. Гаранция за излекуване!

                              Коментар


                              • Алтернативно лечение!!!! не ми дава да го постна предполагам дължината .. посочвам линк.. надявам се автора да не се сърди !!!


                                http://apocryphal-academy.com/index.php?topic=496.0


                                Коментар

                                Working...
                                X