IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

    хахаха Съгласен съм с повечето, но, не удря само мъже, а по-скоро в Китай голям процент от мъжете пушат, срещу много нисък на жените. А това си преразположение. Интересно ще е да се видят случаите в Европа и по света без Китай, колко са мъже и колко жени.
    Пушенето не е дадено като потенциален проблем от СЗО. Дали са високото кръвно като проблем. Всъщност най-рисковия фактор от всички освен възрастта. А в България високото кръвно си е доста разпространено

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      Обречени сме, всички ще умреем, дууууууммммм. Покайте се. неверници, само аз, пророк Грую от тайната църква на просветени мога да ви спася -пратете ми по 10 кинта и ще ви пратя супер заклинанието, което лично Исус, Аллах, Буда и Заратустра, барабар с Маниту му пратиха нощес. Покайте се, неверници, коленичете пред силата на всевишния и ми пратете по 10 кинта, иначе няма да се спасите

      Абе вие нирмални ли сте - то бива малоумия, ма чак пък толкова, заеби. Най-обикновен вирус, абсолютно нищо особено и опасно, да не кажа, че почти напълно вярвам с конспирациите, че е лекинко биологично модулиран - удря само селектирани държави (Китай - враг номер 1 в индустрията, Иран - враг номер 1 по принцип към момента, Италия - щото единствена от южните държави се дърша и не ще мигранти). В същото време страна като САЩ, където има най-голямата общност от китайци извън Китай, и където на ден сигурно са кацали по 100 000 китайци, ходили на гости у някое село в Китай, отенциални носители на какво ли не, няма никакви или пренебрежимо никакви случаи? Същото и в Канада, Великобритания, съседните държави на юг? В една Индия, където хигиената е под нулата - също нищо? И тоя вирус удря само мъже? Айде помислете малко и спрете да се психясвате - нас ще ни подмине, ние сме верен васал, дишайте спокойно.

      А да, пак да повторя - покайте се неверници, това е наказание от всевишния, само аз, свети пророк Грую мога да ви пмогна - пратете ми до 10 кинта ище ви пратя супер заклинанието против корона, диадема, тиара и тантиема вируси. Дууууумммм, обречените сте без мен, дууууууумммм
      Груец аз не мисля да умирам...ма никакво намерение нямам....Търпение само и ще разберем истината.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Обречени сме, всички ще умреем, дууууууммммм. Покайте се. неверници, само аз, пророк Грую от тайната църква на просветени мога да ви спася -пратете ми по 10 кинта и ще ви пратя супер заклинанието, което лично Исус, Аллах, Буда и Заратустра, барабар с Маниту му пратиха нощес. Покайте се, неверници, коленичете пред силата на всевишния и ми пратете по 10 кинта, иначе няма да се спасите

        Абе вие нирмални ли сте - то бива малоумия, ма чак пък толкова, заеби. Най-обикновен вирус, абсолютно нищо особено и опасно, да не кажа, че почти напълно вярвам с конспирациите, че е лекинко биологично модулиран - удря само селектирани държави (Китай - враг номер 1 в индустрията, Иран - враг номер 1 по принцип към момента, Италия - щото единствена от южните държави се дърша и не ще мигранти). В същото време страна като САЩ, където има най-голямата общност от китайци извън Китай, и където на ден сигурно са кацали по 100 000 китайци, ходили на гости у някое село в Китай, отенциални носители на какво ли не, няма никакви или пренебрежимо никакви случаи? Същото и в Канада, Великобритания, съседните държави на юг? В една Индия, където хигиената е под нулата - също нищо? И тоя вирус удря само мъже? Айде помислете малко и спрете да се психясвате - нас ще ни подмине, ние сме верен васал, дишайте спокойно.

        А да, пак да повторя - покайте се неверници, това е наказание от всевишния, само аз, свети пророк Грую мога да ви пмогна - пратете ми до 10 кинта ище ви пратя супер заклинанието против корона, диадема, тиара и тантиема вируси. Дууууумммм, обречените сте без мен, дууууууумммм
        хахаха Съгласен съм с повечето, но, не удря само мъже, а по-скоро в Китай голям процент от мъжете пушат, срещу много нисък на жените. А това си преразположение. Интересно ще е да се видят случаите в Европа и по света без Китай, колко са мъже и колко жени.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          Обречени сме, всички ще умреем, дууууууммммм. Покайте се. неверници, само аз, пророк Грую от тайната църква на просветени мога да ви спася -пратете ми по 10 кинта и ще ви пратя супер заклинанието, което лично Исус, Аллах, Буда и Заратустра, барабар с Маниту му пратиха нощес. Покайте се, неверници, коленичете пред силата на всевишния и ми пратете по 10 кинта, иначе няма да се спасите

          Абе вие нирмални ли сте - то бива малоумия, ма чак пък толкова, заеби. Най-обикновен вирус, абсолютно нищо особено и опасно, да не кажа, че почти напълно вярвам с конспирациите, че е лекинко биологично модулиран - удря само селектирани държави (Китай - враг номер 1 в индустрията, Иран - враг номер 1 по принцип към момента, Италия - щото единствена от южните държави се дърша и не ще мигранти). В същото време страна като САЩ, където има най-голямата общност от китайци извън Китай, и където на ден сигурно са кацали по 100 000 китайци, ходили на гости у някое село в Китай, отенциални носители на какво ли не, няма никакви или пренебрежимо никакви случаи? Същото и в Канада, Великобритания, съседните държави на юг? В една Индия, където хигиената е под нулата - също нищо? И тоя вирус удря само мъже? Айде помислете малко и спрете да се психясвате - нас ще ни подмине, ние сме верен васал, дишайте спокойно.

          А да, пак да повторя - покайте се неверници, това е наказание от всевишния, само аз, свети пророк Грую мога да ви пмогна - пратете ми до 10 кинта ище ви пратя супер заклинанието против корона, диадема, тиара и тантиема вируси. Дууууумммм, обречените сте без мен, дууууууумммм

          Грую то в Италия и Южна Корея също нямаше "нищо" доскоро.... и това не е един най-обикновен вирус, чукай на дърво да не те стига и недей да го караш така "шеговито". България е в най-рисковата група ако заболее.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Ми дай да не правим нищо, всичко е изгубено, всички ще умрем. Китай изпуснаха милиони от Ухан, и въпреки това изглежда че успяха да овладеят ситуацията. ГЕРБ като нищо няма да съществува след 6 месеца, защото онова пропагандно име ГРОБ вече ще се приема буквално
            В нашата ситуация нямаме много полезни ходове. Вирусът си пробива през България от всички посоки. Засега с карантиниране леко го забавяме. И чакаме пролетта, която обаче може да се окаже по-смъртоносна поради отслабения имунитет. Студената пролет след топла зима ще е най-лошия вариант.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
              Категорично не е. 90% от полетите трябваше отдавна да са спрени. А сега вече и градския транспорт, кината, фитнесите и ресторантите.

              Мисля че в момента правителството ходи по ръба на бръснача с това забавяне, най-вече за полетите и туристическите пътувания.
              Просто туризма трябва да се прекрати веднага, това са едни абсолютно безотговорни хора, тия дето тръгват на туризъм из Европа в момента.

              Коментар


              • Обречени сме, всички ще умреем, дууууууммммм. Покайте се. неверници, само аз, пророк Грую от тайната църква на просветени мога да ви спася -пратете ми по 10 кинта и ще ви пратя супер заклинанието, което лично Исус, Аллах, Буда и Заратустра, барабар с Маниту му пратиха нощес. Покайте се, неверници, коленичете пред силата на всевишния и ми пратете по 10 кинта, иначе няма да се спасите

                Абе вие нирмални ли сте - то бива малоумия, ма чак пък толкова, заеби. Най-обикновен вирус, абсолютно нищо особено и опасно, да не кажа, че почти напълно вярвам с конспирациите, че е лекинко биологично модулиран - удря само селектирани държави (Китай - враг номер 1 в индустрията, Иран - враг номер 1 по принцип към момента, Италия - щото единствена от южните държави се дърша и не ще мигранти). В същото време страна като САЩ, където има най-голямата общност от китайци извън Китай, и където на ден сигурно са кацали по 100 000 китайци, ходили на гости у някое село в Китай, отенциални носители на какво ли не, няма никакви или пренебрежимо никакви случаи? Същото и в Канада, Великобритания, съседните държави на юг? В една Индия, където хигиената е под нулата - също нищо? И тоя вирус удря само мъже? Айде помислете малко и спрете да се психясвате - нас ще ни подмине, ние сме верен васал, дишайте спокойно.

                А да, пак да повторя - покайте се неверници, това е наказание от всевишния, само аз, свети пророк Грую мога да ви пмогна - пратете ми до 10 кинта ище ви пратя супер заклинанието против корона, диадема, тиара и тантиема вируси. Дууууумммм, обречените сте без мен, дууууууумммм
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Въпроса е че не сега е момента за пътуване и прибиране.
                  Категорично не е. 90% от полетите трябваше отдавна да са спрени. А сега вече и градския транспорт, кината, фитнесите и ресторантите.

                  Коментар


                  • Не ви ли прави впечатление, че гъвкавият в кръста силов министър се оплаква от тормоз върху неговите кадри във властта. Изглежда и това правителство се готви да напусне предсрочно. Ама закъсняха. Сега да се изсулиш от властта си е дезертьорство. А да управляваш по време на чума си е кошмар. Властогонството може да ти докара проказа. И по-нататък да те сочат като прокажен. Интересно ще да е през следващите месеци.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      ГЕРБ като нищо няма да съществува след 6 месеца, защото онова пропагандно име ГРОБ вече ще се приема буквално

                      Не знам защо се оплакваш тогава - революцията ще стане по естествен път, без да си мръднете пръста. А и само милениалчета ще оцелеят. Все позитиви

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                        Оценявам шансът им за оцеляване в Италия на поне 10 пъти по-добър.
                        Може и така да е . Въпроса е че не сега е момента за пътуване и прибиране.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                          Коронавируса е в България.

                          В момента се крие от населението за да не се всява паника, защото сме слаба държава.
                          Ай стига всява паника.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Ми дай да не правим нищо, всичко е изгубено, всички ще умрем. Китай изпуснаха милиони от Ухан, и въпреки това изглежда че успяха да овладеят ситуацията. ГЕРБ като нищо няма да съществува след 6 месеца, защото онова пропагандно име ГРОБ вече ще се приема буквално

                            И защо да не правим нищо?! Нещо не ти разбирам логиката, колкото повече се мотаем, толкова повече ще са загиналите... политиците да запретват ръкави и постепенно да затварят границите. Поне да не идват болни отвън.

                            Рано или късно ще започнем нещо да правим. Само заедно ще се справим а и няма къде да се бяга, защото скоро Европа ги чака същото... т.е. единственото място за бягство ще остане Китай, но те ще затворят границите, ако започнат болни от цял свят да напират към тях.


                            Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
                            Оценявам шансът им за оцеляване в Италия на поне 10 пъти по-добър.

                            Твърде рано е да се каже.
                            Last edited by Xman1; 26.02.2020, 09:59.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Да са се прибрали навреме като стана ясно, че вируса е плъзнал по света.....
                              Оценявам шансът им за оцеляване в Италия на поне 10 пъти по-добър.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Ако сложат някой под карантина трябва да му платят. Ако обаче сам се сложи сам ще си плати. Това им е проблема. Идиоти
                                Нали каза че САЩ задължително всички пристигащи от Китай ги слагат под карантина в казарми?

                                Там да питам плащат ли им?

                                Коментар

                                Working...
                                X