IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • В Иран изглежда се заформя доста голямо мазало. 106 нови случая днес (общо 245). 26 починали - никъде освен в Китай няма повече починали отколкото в Иран.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

      Пенсионните фондове, че удря най-вече възрастните и разходите за пенсии ще намалеят.

      Но па здравните фондове нямат файда.
      Логично, значи са те, гадините Обаче от друга страна сме на далавера (стига да не засяга наши близки де, тогава е трагедия) - по-малко разходи, т.е. нужда от по-малко кинти в пенсионните, съответно по-малко разпродажби на бфб. Наздраве
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

        Не, лечение няма.
        При заразяване може да разчиташ само на това имунната ти система да е в добра кондиция и организмът сам да се справи със заразата. Витамините С, D и от В групата сами по себе си не лекуват, но при техен дефицит отслабва имунната система.
        Другото е превенция- лицеви маски / ниско ефективни/ и честа дезинфекция на ръцете с препарати на алкохолна или хлорна основа.
        Вътрещнотелесната алкохолна дезинфекция също би била от полза, мисля..
        Но най важното е да имаме добър джос, както казва Дж. Клавел
        Абсолютно, abc, много вярно и подкрепям с две ръце. Аз може да съм саркастичен, но се пробвам да разбера хората, пишещи тук - не обикновения реднек, той е ясен, на него му казват, той не мисли и върви със стадото. та не разбирам масовата психоза, това ми е непонятното, а теориите на конспирациите са си само за бъзик, че ми писва от апокалиптични картини.
        Джосът е в основата на всичко. факт!
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
          Oкуражен от примера на Груйчо да напиша и своето предсказание

          До 3 месеца китайците ще направят ваксина и ще ваксинират всички китайци.

          През това време бюрократите в Европа ще са разделени на две - тези които смятат че е допустимо експериментална ваксина да се тества върху бели мишки и тези които отстояват правата на белите мишки. Дебатите ще бъдат нарушавани от антиваксърски демонстрации.

          След 4 месеца ще почнат да пристигат ваксините поръчани през Алиекспрес и Европа ще бъде спасена.
          Бе ти нали не беше фен на предсказанията.Гледам станал си пророк....Са на кого да вярвам на твоето предсказание или на оня дет позна

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

            какво лечение е най добро?
            витамин С?
            Не, лечение няма.
            При заразяване може да разчиташ само на това имунната ти система да е в добра кондиция и организмът сам да се справи със заразата. Витамините С, D и от В групата сами по себе си не лекуват, но при техен дефицит отслабва имунната система.
            Другото е превенция- лицеви маски / ниско ефективни/ и честа дезинфекция на ръцете с препарати на алкохолна или хлорна основа.
            Вътрещнотелесната алкохолна дезинфекция също би била от полза, мисля..
            Но най важното е да имаме добър джос, както казва Дж. Клавел

            "Джос“ е китайската дума, която означава късмет и съдба, и бог и дявол едновременно
            Last edited by abc; 27.02.2020, 12:52.

            Коментар


            • Като гледам как корейците последваха примера на китайците и пръскат с химикали градовете си вируса най-вероятно може да е на повърхности поне 2 седмици.Корейците са много на гъсто и там пламне ли подобно на Ухан няма угасване.Вече 1800 корейци са заразени.
              Last edited by Hermes73; 27.02.2020, 12:34.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Винаги си задавайте кой има полза от подобно нещо? И отговорът може да ви даде много неща
                Пенсионните фондове, че удря най-вече възрастните и разходите за пенсии ще намалеят.

                Но па здравните фондове нямат файда.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Oф, ми ето, дал съм ти прогноза - ако има следваща ударена голяма държава, то ще е Франция. Англия, Германия няма да се пипа, САЩ, Канада - също, а най-големите китайски общности извън Китай са именно в САЩ и Канада. И всички имат полза от този "вирус" - пазарите да си отдъхнат, потреблението да се увеличи и т.н. Виж златото - ако беше такава истерия, то щеше да се изстреля минимум до 2К долара, но не - тихичко и кротичко си пада вече трети ден по малко, докато по борсите уж е сеч и се търси сейф хевън.

                  Но това са празни мисли на един празен човек, както би казал Джером К. Джером, а кой ли съм аз, че да споря. Всички сме обречени, обречени, ще мрееееееммммм, покайте се, грешници
                  Златото не катери щото всички минават на доларови позиции, очакват голям креш, след който да изкупуват на безценица.Този път обратното изкупуване на акции и ликвидност от ЦБ може да не сработи, смъкване на лихви /то колко могат още/ Когато започнат вливане на квадралиони ликвидност на пазара, златото ще се събуди калкулирайки това в цената в долари. Скъсяващите се страхуват, че обратното изкупуване и ликвидността ще им изиграее лоша шега и пазарите ще направят бързо V нагоре към още по-големи върхове, но ако в западните страни почнат да падат граждани по улицитие като круши подобно на Китайците и Иранците тогава ликвидността няма да помогне и ЦБ ще трябва да я наливат в CDC и Биофармацията.

                  Коментар


                  • https://www.skandal.bg/index.php?lan.../QMs5kC/StHnFh

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                      Германия е на ръба на епидемия.

                      https://www.reuters.com/article/us-c...-idUSKCN20K2MG

                      Ако не я е обявила вече официално.
                      В Германия има 27 случая, от които 15 вече са оздравели и само двама са в по-тежко състояние, но няма смъртни случаи. Така че всичко е под контрол, няма как да е съвсем без хич. Разбира се, и тук ще дойде, но ние сме верен васал и всичко е точно
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Германия няма да се пипа
                        Германия е на ръба на епидемия.

                        https://www.reuters.com/article/us-c...-idUSKCN20K2MG

                        Ако не я е обявила вече официално.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ДесеткиЛевове Разгледай мнение

                          Паниката води единствено до презапасяване с храна, вода и лекарства. Всички други разходи се намаляват и отлагат. Общия резултат е масово замиране на икономиката. И не, не знам как е. Аз квото съм купил го ям така или иначе, с вирус и без,.и нямам намерение да хвърлям нищо. Ако някой конспиратор е разчитал на мен да му вдигна потреблението, трябва да го уволнят.

                          Но Тръмпича малко ме успокои. Вика "There is a very good chance you're not gonna die" ​​​​​​​
                          Ми има логика, признавам - нямам данни пред себе си, за да видя какви кинти отиват за стоките от първа необходимост и какви за ферарите и дом периньони Аз пък редовно откривам разни изпозабравени неща, на които им е изтекъл срока на годност - хората са различни, като твоята позиция е по-правилна от моята
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
                            Oкуражен от примера на Груйчо да напиша и своето предсказание

                            До 3 месеца китайците ще направят ваксина и ще ваксинират всички китайци.

                            През това време бюрократите в Европа ще са разделени на две - тези които смятат че е допустимо експериментална ваксина да се тества върху бели мишки и тези които отстояват правата на белите мишки. Дебатите ще бъдат нарушавани от антиваксърски демонстрации.

                            След 4 месеца ще почнат да пристигат ваксините поръчани през Алиекспрес и Европа ще бъде спасена.
                            Буахаха, браво, хареса ми +1
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
                              Oкуражен от примера на Груйчо да напиша и своето предсказание

                              До 3 месеца китайците ще направят ваксина и ще ваксинират всички китайци.

                              През това време бюрократите в Европа ще са разделени на две - тези които смятат че е долустимо експериментална ваксина да се тества върху бели мишки и тези които отстояват правата на белите мишки. Дебатите ще бъдат нарушавани от антиваксърски демонстрации.

                              След 4 месеца ще почнат да пристигат ваксините поръчани през Алиекспрес и Европа ще бъде спасена.
                              Toва твойто ми харесва. Лонг Baba, JD.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Хампарцумяне, ми аз си се бъзикам, но в случая има ли свръхпредлагане на стоки в световен мащаб - ми има. как да го разкараме - ми с някаква истерия. После тези припаси се изхвърлят и се купуват нови - знаеш как е. Аз иначе боб, леща и консерви няма да си купя, още по-малко пък ще ги ям в продължение на месеци, когато има прясна храна. Та така. Наздраве, както вече казах
                                Паниката води единствено до презапасяване с храна, вода и лекарства. Всички други разходи се намаляват и отлагат. Общия резултат е масово замиране на икономиката. И не, не знам как е. Аз квото съм купил го ям така или иначе, с вирус и без,.и нямам намерение да хвърлям нищо. Ако някой конспиратор е разчитал на мен да му вдигна потреблението, трябва да го уволнят.

                                Но Тръмпича малко ме успокои. Вика "There is a very good chance you're not gonna die" ​​​​​​​

                                Коментар

                                Working...
                                X