IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Не разбирам защо хората в България са такива.Никъде не съм се изказвал че тоя младеж е феномен камо ли невероятен!!!И никъде не съм казвал че каквото е казал ще се случи или пък че има някаква дарба.....Може и измамник да е .Разбирам че за теб е измамник но защо ме наричаш наивен?Никъде не пиша че му вярвам...Не разбирам и защо нямаме култура на общуване а се държим един с друг по този начин..Можеше просто да кажеш за мен това е измамник аз на такива не вярвам и мача свършва.Не бих тръгнал да те убеждавам че грешиш...На мен просто тоя юнак ми направи впечатление че позна някои неща аз и едно няма да позная...
    Ми естествено че си наивен, как иначе да го кажа по-меко? Това което твърдиш е че "юнака" е "познал" за грипа. Е, той му викал птичи и то грип идва всяка година ама ще му пишем точка. В другия си пост твърдиш че е "познал" за студа през февруари. Февруари, който сигурно беше най-топлия през целия ми живот. Като си готов да изкривиш фактите за да ги нагодиш към прогнозите, кво друго да кажа освен че си наивен.

    И не се подценявай толкова. Много лесно и ти можеш да познаваш. Примерно кажи че Бойко ще уволни поне един министър, ще има забавяне при тол системата и балкански поток, Радев ще продължи да е в конфликт с премиера, ще има терористичен акт в Западна Европа и много хора ще умрат от коронавируса. Дотук имаш гарантирани 100% и можеш да вкараш малко по-невероятни събития - примерно война между Индия и Пакистан, Иран взривява Белия Дом...развихри си фантазията.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

      80000 заболели при пълна карантина в Китай. Всички хора в Ухан си стоят в жилищата. В голяма част от останалите градове на Китай е същата работа. Забрана за използване на лични автомобили, забрана за излизане от градове, неработещи предприятия и това вече два месеца.
      Ако не бяха взели тези крути мерки в Китай мъртвите щяха да са милиони
      Тук в Европа естествено такива ранни и тежки мерки са изключени, така че...
      Като допълнителен "бонус" при нас, Румъния и няколко други добави и прословутата дисциплинираност и съвестност на индианската популация.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от econo_miss Разгледай мнение
        https://www.vesti.bg/sviat/v-sasht-s...virusa-6106273

        https://www.vesti.bg/sviat/pekin-kor...-kitaj-6106265

        Бърза ваксина, липса на нулев пациент. Съдете сами.
        Стига бе, конспиратор, искам кръъъф, сълзи, сополи, искам апокалипсиииииииисссссс
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

          80000 заболели при пълна карантина в Китай. Всички хора в Ухан си стоят в жилищата. В голяма част от останалите градове на Китай е същата работа. Забрана за използване на лични автомобили, забрана за излизане от градове, неработещи предприятия и това вече два месеца.
          Ако не бяха взели тези крути мерки в Китай мъртвите щяха да са милиони
          Защо се ограничаваш до милиони, направо милиарди ще са, вярвай ми, даже трилиони - надминаваш Матеев, спри се, интелигентен човек си. Кажи в Индия що няма коронавирус - нямат граница с Китай ли, не ядат каквото им падне ли, хигиената ли им е висока? Интересно ми е
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от econo_miss Разгледай мнение
            https://www.vesti.bg/sviat/v-sasht-s...virusa-6106273

            https://www.vesti.bg/sviat/pekin-kor...-kitaj-6106265

            Бърза ваксина, липса на нулев пациент. Съдете сами.

            Какво да съдим? Бързата ваксина е резултат на новите технологии и изобщо не е изненада. При условие че е безопасна и ефективна, което засега никой не знае, ще в видим след 8-15 месеца.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от econo_miss Разгледай мнение
              https://www.vesti.bg/sviat/v-sasht-s...virusa-6106273

              https://www.vesti.bg/sviat/pekin-kor...-kitaj-6106265

              Бърза ваксина, липса на нулев пациент. Съдете сами.
              Оф той един доктор я обясни тази "ваксина" направили са я по компютърен модел, (дори не знам дали химическото съединение е готово, това само създателите знаят) ... и по всички медии затръбяха "ваксината е готова народе" дръж се само още малко.... не казват, че ще е година и половина най-малко ето ти новината.

              https://www.jpost.com/International/...oncerns-618968

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                Някой с информация как вървят производството и пратките от Китай?
                Аз поръчах 11 неща през амазон и ибей преди около 25 дни и вече към 9 дойдоха, включително няколко от Китай през БГ Пощи и няколко през gabco от UK

                При вас какви информации има?
                Китайците започнаха ли да произвеждат?
                От началото на декември имам десетина пратки . Направи ми впечатление, че забавянето започна още в края на годината. Само две пристигнаха със закъснение - което не ми се беше случвало досега. При направата на всяка втора поръчка получавах съобщение, че пратката може да закъснение поради "усложнената епидемиологична обстановка" ... Но явно имат желязна организация и си работят .
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Ако продължават в същия дух европейските правителства, след шест месеца нито едно европейско правителство няма да е на власт. Нито едно. И сигурно поне половината от министрите ще бъдат на съд за небрежност или там каквото друго може да ги съдят.

                  Коментар


                  • https://www.vesti.bg/sviat/v-sasht-s...virusa-6106273

                    https://www.vesti.bg/sviat/pekin-kor...-kitaj-6106265

                    Бърза ваксина, липса на нулев пациент. Съдете сами.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Равновесния, разбирам и тази ти логика, но засега се случва следното, нищо че според Матеев вече целят свят трябваше да е вирусоносител. В най-най-най-лошия случай имаш 80 000 заболели от 1 400 000 000 китайци, като от тях са умрели 3 000, основно такива, които така или иначе са били пътници до дни или месеци (извини цинизма ми, ма нали си говорим в цифри). нека китайската свинщина (ходил ли си в Китай да ги видиш в какви хигиенни условия живеят, щото аз съм бил там и имам някакъв поглед) да е равна на българската немарливост и липса на здравеопазване. Налагаме китайските данни тук - ние сме 200 пъти по-малки от Китай, т.е. тук ще имам 400-500 заболели и 15-20 мъртви - това в най-лошия вариант. умножи ги по 10, ако искаш - само по пътишата умират годишно повече, а от алкохолно натравяне са по 5 отгоре. Шок, ужас, бомба, апокалипсис - стига, умен човек си!

                      За финал ще цитирам един колега от Бисери и вицове, който за мен е приключил темата:
                      80000 заболели при пълна карантина в Китай. Всички хора в Ухан си стоят в жилищата. В голяма част от останалите градове на Китай е същата работа. Забрана за използване на лични автомобили, забрана за излизане от градове, неработещи предприятия и това вече два месеца.
                      Ако не бяха взели тези крути мерки в Китай мъртвите щяха да са милиони

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                        Не е като грип. Като искаш се успокоявай че това е само като грипче, но не е. Нищо лошо хората да гледат на коронавируса като на грип. Няма нужда да се панират за неща които не могат да променят. Но ако правителствата гледат на болест която на 1 милион човека заболели убива 20000 като на грип то тези правителства вършат престъпление.
                        Равновесния, разбирам и тази ти логика, но засега се случва следното, нищо че според Матеев вече целят свят трябваше да е вирусоносител. В най-най-най-лошия случай имаш 80 000 заболели от 1 400 000 000 китайци, като от тях са умрели 3 000, основно такива, които така или иначе са били пътници до дни или месеци (извини цинизма ми, ма нали си говорим в цифри). нека китайската свинщина (ходил ли си в Китай да ги видиш в какви хигиенни условия живеят, щото аз съм бил там и имам някакъв поглед) да е равна на българската немарливост и липса на здравеопазване. Налагаме китайските данни тук - ние сме 200 пъти по-малки от Китай, т.е. тук ще имам 400-500 заболели и 15-20 мъртви - това в най-лошия вариант. умножи ги по 10, ако искаш - само по пътишата умират годишно повече, а от алкохолно натравяне са по 5 отгоре. Шок, ужас, бомба, апокалипсис - стига, умен човек си!

                        За финал ще цитирам един колега от Бисери и вицове, който за мен е приключил темата:
                        Първоначално изпратено от 허 세-jose Разгледай мнение

                        81 хиляди са заразени с новия Коронавирус и всички искат да носят предпазна маска.
                        38 милиона са заразени с вируса на СПИН и малцина искат да използват презерватив.
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
                          В САЩ създадоха ваксина срещу коронавируса

                          Доказан фейк нюз от преди няколко дни. Става въпрос за компютърен модел на ваксина... обаче журналистите са мнооого бързи с изводите.


                          Явно наще на таз ваксина се надяват, те все едно Американците си нямат едни 360 милиона за ваксиниране... та на нас ще ни я изпратят, като стане готова след година и половина, най-рано.

                          Гледам учениците още си ходят на училище. Дори немога да си представя колко хора ще се заразят ако си я караме така "безгрижно".
                          Last edited by Xman1; 27.02.2020, 14:55.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                            Е има и изключения например нашето Правителство.На него му деме колко народ ще измре важното е да не се източва НОИ...
                            Да, тотален социопат. И Бойко и министъра на здравеопазването са пълни социопати, дори само заради това че пускат публично подобни доводи

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                              Някой с информация как вървят производството и пратките от Китай?
                              Аз поръчах 11 неща през амазон и ибей преди около 25 дни и вече към 9 дойдоха, включително няколко от Китай през БГ Пощи и няколко през gabco от UK

                              При вас какви информации има?
                              Китайците започнаха ли да произвеждат?
                              Шанхай композит е 8%+ нагоре тоя месец....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                                Не е като грип. Като искаш се успокоявай че това е само като грипче, но не е. Нищо лошо хората да гледат на коронавируса като на грип. Няма нужда да се панират за неща които не могат да променят. Но ако правителствата гледат на болест която на 1 милион човека заболели убива 20000 като на грип то тези правителства вършат престъпление.
                                Е има и изключения например нашето Правителство.На него му деме колко народ ще измре важното е да не се източва НОИ...

                                Коментар

                                Working...
                                X