IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Нещата ЗАГРУБЯВАТ
    http://big5.bg/akcenti/item/16806-ko...CObyYszxTZKuO8
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Мангъров никога не е бил паникьор. Винаги е гледал компетентно и рационално на новата зараза. Друг въпрос е дали прогнозата му ще е точна.
      Ако е ( да не забравим месец юни, 2020) - ще го поздравя!
      Ако не, ще го броя в клакьорите на световната фармацефтична ... избери си каквото искаш.

      Коментар


      • Boyan Chukov

        1 час ·

        САЩ занесоха COVID-19 в Китай с фалшив армейски екип за военни игри. През октомври 2019 г. САЩ изпратиха 179 (реално 369) военни спортисти в Ухан за Световните военни игри. Няма видео или снимки на американския екип, не са водени записи.
        Източник: информационна платформа VT от 13 март 2020 година, САЩ
        Boyan Chukov

        2 часа ·
        YouTube
        ·

        В Ухан е закрит последният център за временно приемане на болни от коронавирус.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от COVID-19 Разгледай мнение

          Ти да видиш...
          Най-големия паникьор, друга песен запЕл.
          Мангъров никога не е бил паникьор. Винаги е гледал компетентно и рационално на новата зараза. Друг въпрос е дали прогнозата му ще е точна.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

            Колко от Вас чуха за САРС, МЕРС и птичия грип ?? Аз - не, тогава нямаше такава психоза по ТВ и интернет, макар, че умряха десетки хиляди.
            После за Ебола, знаех.
            от сарс са умрели 770+ човека и общо са 7000 заразени от мерс 850 при 2500 заразени


            https://www.foxnews.com/health/how-d...mers-outbreaks
            mWPCloud.com

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              Това, което в случая ме притеснява е, че играта между две мощни държави много взе да загрубява. Ако една война от търговска се превърне в гореща гърми планетата. Дреме ми дали сайтът е конспиративен, руски или марсиански. Ти гледай гората, не отделните дървета. Жална ни майка ако се стигне до по-остър конфликт...
              Споко не мисля че някой иска война. Даже Турсия се пази за туристическия сезон )
              Пък и то освен сега оздравелия Китай да нападне прокажената америка, ма вирусите могат да летят и не се знае ))

              Коментар


              • А бе гледам тук че се напъвате да доказвате недоказуеми неща, хайде да ви помогна малко- даймънд принцес -- колко пасажера имаше, колко се разболяха и колко умряха. Също моля да се отчете че там имаше идеални условия за развитие на епидемията. Сега има нов кораб- гранд принцес, какво става с него??

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
                  Иначе днес Южния парк беше пълен с безделници! Като ги гледах въобще не ми изглеждаха притеснени! Даже се чудех дали изобщо са разбрали, че има някаква сглобена ГМО гадина, където е пусната и вършее навред!
                  Колко от Вас чуха за САРС, МЕРС и птичия грип ?? Аз - не, тогава нямаше такава психоза по ТВ и интернет, макар, че умряха десетки хиляди.
                  После за Ебола, знаех.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                    Здравей Съни, за съмненията - има премного условности в "статистиката" и това може да бъде объркващо. Ето и пример: Мой колега ми казва, че синът му, който е в Англия (млад мъж на 25г) му се обажда и споделя - В англия се тестват досега по няколко хиляди човека дневно. Но от утре (може вече да е започнало) ще се тестват по 10 0000 дневно. И се очкват почти двойно повече засечени случаи, предупредили ги там да не се шашкат. А при това положение, какво да кажем ние, след като до оня ден бацето е казал, че имаме всичко на всичко 3000 теста в държавата .... Просто най-добре е да видят какво прави Тръмп и сие (ако не вярват достатъчно на себе си) и да затварят за един месец всички в кошарата
                    Здрасти, Прецаканче , радвам се да видя една широко скроена душа да попълва армията на полемиката И като при фронтовите действия разгръщането е във всички посоки, погледни теми на компании, спящи от години виждат светлина )

                    Статистиката е винаги объркваща, гледаш цъфтящи макро показатели, пък цели райони и хората им бедстват, цели системи от гръбнака на икономиката в кома, но бюджета на излишък... Малко като любимото ми зимно свинско със зеле ))

                    Но, същата статистика казва - за една година 100 000 българи са загубили живота си. 5хил оттях, заради респираторни усложнения и грип(тук не влиза статистика за усложненията на грипа при сърдено-съдовите)
                    Да си видяло някой да се стресне от тези стряскащи за мен цифри. Да обяви извънредно положение и да сложи в ред вакханалията?
                    Почти 400 болници, 2/3 от които частни, новосъздадени, за връзка с НЗОК и оставени на съдбата всички държавни и общински в много райони в страната. Епидемиите са само за държавни болници, но някои са във вид, наподобяващ лазарети от края на ВСВ

                    Статистиката показва и 50 души заразени на 1 милион в Китай.
                    Няма да продължавам редицата

                    И най-хубавото стана. Напук на статистиката. Затвориха почти всичко. Сега да видим какво следва.
                    Тук още не са почнали с икономическите мерки за биснеса. Чакат и мерките за хората.
                    Няма затваряне, тип Тръмп, което да е само месец. За 10 - 20 дни, както във форума си искаха преди е дори смешно.

                    Ще броим после жертвите на Паник-вируса и на Икономик вируса
                    –––––––––––––––––
                    Здраве и само добри неща да те спохождат!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Ако една война от търговска се превърне в гореща гърми планетата..

                      Пълен абсурд. А и за такива неща не се тревожа откак напълних мазето с тоалетна хартия и туршия.

                      Не мога да крия все пак че съм изненадан от плитката и прозрачна история която лансират китайците. Добро попадение

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Това, което в случая ме притеснява е, че играта между две мощни държави много взе да загрубява. Ако една война от търговска се превърне в гореща гърми планетата. Дреме ми дали сайтът е конспиративен, руски или марсиански. Ти гледай гората, не отделните дървета. Жална ни майка ако се стигне до по-остър конфликт...
                        Ше изчезна, как съм се появил.

                        А какво ще остане..., не знам.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                          Китайците официално или полуофициално се позовават на руски конспиративен сайт защото интересите им в случая съвпадат. По-щях да съм доволен да беше български, ама пита ли ме някой

                          И какво следва от това?

                          По всичко личи че някаква конспирация може и да има, но всеки се опитва да извърти фактире както му е по-удобно. Нали не сме забравили още шпионската история, която е поне официално документирана? Това може би е просто китайски опит за хвърляне на пясък в очите.

                          https://www.nature.com/articles/d41586-020-00291-2

                          Нещо не се справих с линка отдолу
                          Това, което в случая ме притеснява е, че играта между две мощни държави много взе да загрубява. Ако една война от търговска се превърне в гореща гърми планетата. Дреме ми дали сайтът е конспиративен, руски или марсиански. Ти гледай гората, не отделните дървета. Жална ни майка ако се стигне до по-остър конфликт...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Това е говорителят на външното им министерство и той пуска информация не в алтернативен конспиративен сайт, а в реномирана и широко ползвана от Тръмп и всички останали политици социална мрежа ....
                            Китайците официално или полуофициално се позовават на руски конспиративен сайт защото интересите им в случая съвпадат. По-щях да съм доволен да беше български, ама пита ли ме някой

                            И какво следва от това?

                            По всичко личи че някаква конспирация може и да има, но всеки се опитва да извърти фактите както му е по-удобно. Нали не сме забравили още шпионската история, която е поне официално документирана? Това може би е просто китайски опит за хвърляне на пясък в очите.

                            https://www.nature.com/articles/d41586-020-00291-2

                            Нещо не се справих с линка отдолу
                            Last edited by analog; 13.03.2020, 21:14.

                            Коментар


                            • Е сега ни се е@а мамата.
                              https://www.econt.com/news/spirame-d...raveopazvaneto
                              Затварят фирмите за доставка.
                              Ще ходим всички да се редим на опашка да се заразяваме
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


                                Нищо не знаят, те си мислят, че живота си продължава по старо му и това е някаква медийна истерия. Дори на част от познатите ми, които ги предупредих преди една седмица да си напазаруват най-необходимите неща, си мислеха че съм ненормален.
                                Аз не съм вирусолог, но като гледам как се развиват нещата, също съм на мнение, че това не е просто грип!

                                Не знам само дали това е ГМО лайно, пуснато нарочно или майката природа е решила малко да поразчисти, както се е случвало и в миналото!

                                Коментар

                                Working...
                                X