IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Много ми е интересно престоящата ''дезинфекция'' в кавички в България по същия начин ли ще бъде проведена ?
    Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

    Коментар


    • Приятел от столицата на Доминикана - Санто Доминго ме информира че от днес след полунощ е напълно забранено да има хора на улицата .Обяснението на власта е че се прави дезинфекция.Нямам представа какви са наказателните мерки, но когато бях в Санто Доминго преди 3 месеца мисля че скоро ще бъде страшно. Полицаите се разхождаха абсолютно всички с автомати.
      Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

      Коментар


      • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

        A след това един доктор гледа как вирусите пърхат из лука под микроскоп. Малко след Октомврийската революция.
        И аз това гледам. Ама те казаха бе, ТОЗИ вирус бил голям, къде 500 единици...
        ...дали пък, не го е видял направо с лупата тоз Юнакъ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

          'Ми да, хвърчи лукът из стаята, събира вируси от въздуха, и си ги пъха между слоевете. За тен.
          А Шрек - Шрек...ряпа да яде.
          A след това един доктор гледа как вирусите пърхат из лука под микроскоп. Малко след Октомврийската революция.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

            Бахти селските пръчки има по света,
            .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
              Ето откъде започна всичко - пазара в Ухан.Продават плъхове, прилепи, кучета, котки, змии.
              Избухването на новия тип коронавирусна инфекция COVID-19, причинена от коронавирус SARS-CoV-2, започна с откриването в края на декември 2019 г. в Ухан, провинция Хубей, централен Китай, първите случаи на пневмония с неизвестен произход при местните жители, свързани с местния пазар на животни и морски дарове.
              Приятно гледане
              Тато недей да пускаш подвеждаща информация. Това не е пазара в УХАН. Това е пазар в ИНДОНЕЗИЯ !!!!!!! Даже в началото на клипа го пише LANGOWAN в провинция северен Сулавеси. Има реални клипчета от пазара за морска храна в Ухан и всеки може да го види в Тубата и каква е разликата с тая помия дето циркулира от един месец поне.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
                Toва е покъртително смешно, благодаря
                'Ми да, хвърчи лукът из стаята, събира вируси от въздуха, и си ги пъха между слоевете. За тен.
                А Шрек - Шрек...ряпа да яде.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Когато я погледнал под микроскопа намерил грипните вируси вътре.

                  Toва е покъртително смешно, благодаря

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dragodanov Разгледай мнение

                    XMAN1, недей така, прав е Хазард! С хлорен диоксид пречистват питейна вода. освен това, туристическите таблетки за пречистване на вода, било то на утвърденият производител "KATADYN", BCB, OASISI са на хлорна основа. Хлорът е стар дезинфектант за обработка на вода и превръщането й в питейна такава.
                    Тъййй. АКО хлорът срещне вируса.
                    Ами, ако при тази концентрация, не гО? Тогава? Големи експерти се навъдиха тук.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


                      От това най-малко да ти изпадат зъбите... и да си разболееш стомаха.

                      Как може изобщо да пишеш подобни глупости, даваш ли си сметка, че рискуваш живота и здравето на хората?!


                      П.С. Само да допълня, Хлорния Диоксид няма нищо общо с белината и е много по-отровен и опасен. Надявам се няма човек който да направи подобна глупост, да пие Хлорен Диоксид и/или белина.

                      П.С.2 Мисля че модераторите трябва да се намесят и да изтрият безумното мнение на hazard.
                      XMAN1, недей така, прав е Хазард! С хлорен диоксид пречистват питейна вода. освен това, туристическите таблетки за пречистване на вода, било то на утвърденият производител "KATADYN", BCB, OASISI са на хлорна основа. Хлорът е стар дезинфектант за обработка на вода и превръщането й в питейна такава.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение

                        ... даваш ли си сметка, че рискуваш живота и здравето на хората?!
                        Само да допълня, Хлорния Диоксид няма нищо общо с белината и е много по-отровен и опасен. Надявам се няма човек който да направи подобна глупост, да пие Хлорен Диоксид и/или белина.
                        Незнам, нещо си се объркал, губиш ми времето да се доказвам, ей няма да се научите, или за някоя дума ще се хванете, или от 10 планини вода ще донесете само и да оборите половината изречение на някой (неразбрали целия смисъл на изречението) или този не е прав, щото не съм го казал аз, или т.н.

                        Хлорния диоксид е утвърден като средство за дезинфекция на питейна вода с европейския стандарт DIN ЕN 12671 и в Германия Стандарт DVGW-Arebeitsblatt-W291 и одобрен по БДС 2002 год.
                        https://patents.google.com/patent/CN...?oq=CN1250773C

                        http://shop.zdravnostudio.com/ЦДС-Ра...Диоксид

                        Това не е белина, написах каква е дозата, чети правилно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бай Сачо Разгледай мнение
                          ТЕГЛЕТЕ ПАРИТЕ ОТ БАНКИТЕ !
                          Да, бе! Кешът разнася заразата. Никакви хартийки. Само с карти и Apple Pay

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                            Ето откъде започна всичко - пазара в Ухан.Продават плъхове, прилепи, кучета, котки, змии.
                            Избухването на новия тип коронавирусна инфекция COVID-19, причинена от коронавирус SARS-CoV-2, започна с откриването в края на декември 2019 г. в Ухан, провинция Хубей, централен Китай, първите случаи на пневмония с неизвестен произход при местните жители, свързани с местния пазар на животни и морски дарове.
                            Приятно гледане
                            Ммммммм, вкусотийки! Къде е емотиконът за повръщане

                            Ама тези идиоти наистина ядат прилепи...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                              Излезна информация, че Китайците са преборили вируса със хлорен диоксид.
                              С него там пръскат стоки, улици, офиси.
                              Десет капки се сипват в една 250мл чаша вода и се пие веднага.
                              В България се използва от 2002г. за пречистване от микроби, бактерии и вируси на питейната вода.

                              От това най-малко да ти изпадат зъбите... и да си разболееш стомаха.

                              Как може изобщо да пишеш подобни глупости, даваш ли си сметка, че рискуваш живота и здравето на хората?!


                              П.С. Само да допълня, Хлорния Диоксид няма нищо общо с белината и е много по-отровен и опасен. Надявам се няма човек който да направи подобна глупост, да пие Хлорен Диоксид и/или белина.

                              П.С.2 Мисля че модераторите трябва да се намесят и да изтрият безумното мнение на hazard.
                              Last edited by Xman1; 17.03.2020, 00:11.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                                Ако имаш отговор защо китайския посланик го викаха на килима в белия дом да обяснява защо друг китаец на няква длъжност е обявил, че това е нарочна зараза внесена от САЩ, даваи отговора да се знае.
                                ...МОМЕНТ. Сякаш, чувам отговора на китайския посланик:
                                " - Ние сме свободна страна, всеки има право на мнение, явно, така вижда нещата човекът, няма да го изядем за едно мнение, я!
                                - Да, ама...
                                - Няма"Ама"! А вие защо биете негрите?
                                -Ама то беше преди, ние се променихме...
                                - И Китай се променя. При това, изключително бързо!
                                - Ама на Тян-ан-мън...
                                - Ето, виждате ли? И това беше отдавна. Накратко, ако имате нещо съществено, моля. А сега, имам работа."
                                ...
                                И в този дух.
                                Защо?
                                Ами, защото, УСА така си послаха, като бъркат тук, там, и еди-къде-си.

                                Коментар

                                Working...
                                X