IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

    По '' тии '' сметки - може . Винаги са грешни , обаче .............

    Относно епитетите от второто изречение ............... за ''по--хубав'' не мога да се меря с жена ( критериите са различни ) ,но ти щом се чувстваш така ..... значи си с по набола от мойта брада .........
    Другите неща са без коментар ........... Те са очевадни , бабауле .........................
    Тъй като си бил, си и ще бъдеш лека кавалерия това е сърдечен както казват руснаците “адресен” поздрав от мен за теб, мон амур . Лека нощ.

    https://youtu.be/Soy8l53zRGE

    Коментар


    • Първоначално изпратено от щурец Разгледай мнение
      „Големият конфликт между САЩ и Китай беше на 16 февруари 2020г., когато китайците отказаха да предоставят реални стоки, които съществуват в реалния свят, срещу доларите, които печата Федералния резерв на САЩ. Китайците поискаха да им се плаща с реални вещи и реални стоки. При което, разбирате, че цялата предишна схема, която работеше, се срути“

      А долара го помпат повече месец... с въздух...

      Затова
      Затова Тръмпа дава зор за работа:
      Болните - в болница
      Умрелите - в гробища
      Другите - на тръстиката
      Именно! Руснаците и китайците подготвят зона за разплащане с друга резервна валута. Вероятно юанът. И ще настане голям катаклизъм на финансовата система. Вирусът може би отвлича вниманието.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        Важен урок от Япония: Близо до Китай, но само 1128 заразени с коронавирус

        блиц
        Вирусът тепърва ще атакува пак, ще се завръща, ще ни клати. Дано се омаломощи чрез мутиране. Само да не стане по-нападателен. Тогава ще се разпадне световната общност. Писах вече за цунгцванг и цайтнот.
        Last edited by mibova; 24.03.2020, 20:45.

        Коментар


        • „Големият конфликт между САЩ и Китай беше на 16 февруари 2020г., когато китайците отказаха да предоставят реални стоки, които съществуват в реалния свят, срещу доларите, които печата Федералния резерв на САЩ. Китайците поискаха да им се плаща с реални вещи и реални стоки. При което, разбирате, че цялата предишна схема, която работеше, се срути“

          А долара го помпат повече месец... с въздух...

          Затова
          Не могат повече да стоят и да блеят
          Затова Тръмпа дава зор за работа:
          Болните - в болница
          Умрелите - в гробища
          Другите - на тръстиката/царевицата
          Last edited by щурец; 24.03.2020, 20:45.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Няма да е тотално срутена. Те вече имат ваксина. Ще е икономика доминирана от тях или поне не така силно доминирана от запада. Шах и мат.
            Имат напкун.Нищо няма да доминират.Бог ще им разкаже играта

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              По мии сметки съм по млада от теб . По-млада, по-хубава и умна. Мъка а ?
              По '' тии '' сметки - може . Винаги са грешни , обаче .............

              Относно епитетите от второто изречение ............... за ''по--хубав'' не мога да се меря с жена ( критериите са различни ) ,но ти щом се чувстваш така ..... значи си с по набола от мойта брада .........
              Другите неща са без коментар ........... Те са очевадни , бабауле .........................

              Коментар


              • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                Селена,още не знаем до каква степен,ще е сгомнясана световната икономика....Виж,ако китайците и това са предвидили,евала...
                Много е сложен за моя дребен мозък такъв колосален анализ,пък и никога не съм харесвал шаха...Ама в това безвремие - да взема да го понауча ли?!
                Значи, нямам кристално кълбо. Обаче Две седмици след като Испания гръмна Китай плати билетите на всички тукашни китайци и си ги прибра всичките почти, а бяха много китайци. Нагли, алчни, прости и нелюбезни. Защо си ги прибраха толкова бързо?

                Останаха две три магазинчета за цвят. Ако не са го пуснали те бацила, трябва да им се признае, че доста добре се възползват от ситуацията. От мен толкоз и лека вечер на всички. Човек трябва да знае и кога да се оттегли .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Няма да е тотално срутена. Те вече имат ваксина. Ще е икономика доминирана от тях или поне не така силно доминирана от запада. Шах и мат.
                  Селена,още не знаем до каква степен,ще е сгомнясана световната икономика....Виж,ако китайците и това са предвидили,евала...
                  Много е сложен за моя дребен мозък такъв колосален анализ,пък и никога не съм харесвал шаха...Ама в това безвремие - да взема да го понауча ли?!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

                    хОди се плякай , многониковото бабе ...................

                    за теб е добре да съм '' момченце '' - макар че ме бегаш с едни 15 години ............

                    И все с такива '' канари '' да те среща и събира живота ........ като математейко ........... ( където се раздроби на пясък , в 800 страници за 3000 $ бонус ..... )

                    пп Айде , и дано оцелеете от короновируса ..........



                    Баси ......... напълни се със .............COVIDиоти .......

                    По мои сметки съм по млада от теб . По-млада, по-хубава и умна. Мъка а ? Умна жена. Бичът за комплексаря. Слава Богу тук си екзотично изключение.

                    Айде и дано никога България не достигне до такова ниво на насищане със заразени, болни и мъртви.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      В момента на “шахматната дъска” се разиграва животът ми и този на близките ми. Ще почакаш, мон амур. Да не дава Господ да попаднеш на моето място.

                      Поведението ти не е мъжко. Коригирай се.

                      Матеев сравнен с теб е като да сравниш канара с глухарче.

                      Между другото това е страничен ефект който наблюдавам. Вижда се кой е мъж и кой момченце.
                      хОди се плякай , многониковото бабе ...................

                      за теб е добре да съм '' момченце '' - макар че ме бегаш с едни 15 години ............

                      И все с такива '' канари '' да те среща и събира живота ........ като математейко ........... ( където се раздроби на пясък , в 800 страници за 3000 $ бонус ..... )

                      пп Айде , и дано оцелеете от короновируса ..........



                      Баси ......... напълни се със .............COVIDиоти .......


                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        В Щатите имат 50 000 заразени и само 1175 сериозни. Умрелите са наполовина на последните. За една велика държава загубите засега са пренебрежими. Не могат повече да стоят и да блеят защото стопирането на икономиките по света може да е нечия гениална конспирация. При разумните държави извънредното положение ще се състои в това да работят и боледуват едновременно. Особено ако имат вече нужната лекарствена защита.
                        Важен урок от Япония: Близо до Китай, но само 1128 заразени с коронавирус

                        блиц
                        Last edited by mibova; 24.03.2020, 20:44.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                          Дано да остане човешки ресурс, който да ѝ върти педалите на тази икономика!
                          Че като гледам динамиката в NY, сметките нещо са му без кръчмар...
                          В Щатите имат 50 000 заразени и само 1175 сериозни. Умрелите са наполовина на последните. За една велика държава загубите засега са пренебрежими. Не могат повече да стоят и да блеят защото стопирането на икономиките по света може да е нечия гениална конспирация. При разумните държави извънредното положение ще се състои в това да работят и боледуват едновременно. Особено ако имат вече нужната лекарствена защита.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                            Виж,няма да се учудя ,ако тоя вирус са си го пуснали китайците....Знаели са ,как да го овладеят,изчислили са някакви приемливи жертви,знаели са ,че той ще плъзне по целия свят и познавайки западните либерални общества,са отчели че ще има забавени мерки и от там тотално сгомнясване....После някой трябва да ми трябва да подскаже ,какви точно са ползите за китайците и какви евентуални загуби ще понесат.....За ползите някой по-надолу написа,ако изобщо е вярно,че изкупуват акции на безценица...Добре ,ама една тотално срутена западна икономика(визирам целия "модерен" свят),дали нама да им донесе помече загуби,отколкото ползи ....Нека някой да се опита да направи един анализ....И пак казвам,това е просто една хипотеза,в която може и нищо да не е вярно....
                            Но мога и да предложа и друга хипотеза...Вирусът се е появил от само себе си ....Китайците са му усетили "потенциала",позабавили са малко информацията и от там...... - прочети по-горе какво написах.....
                            До утре мога да излагам разни хипотези,но докато някой не ми направи един обоснован анализ - какво печели Китай от срутването на "модерните" икономики,всичко е в сферата - световни заговори и конспирации....
                            И дори ,дори и някой да покаже точните и то огромни ползи за Китай от цялата тая "ситуация",пак не е сигурно,че вирусът е "пуснат" умишлено,а не е случайност ,от която Китай се е възползвал по възможно най-добрия начин....
                            Но вирусът го има...Факт ....И може би,е по-опасен от един грип....Може би - много по-опасен.....Да перефразирам един руски лаф - Поживьом и ако уживьом - увидим....
                            Да се включа все пак и аз в конспиративните теории....Ха-ма-ха....
                            Няма да е тотално срутена. Те вече имат ваксина. Ще е икономика доминирана от тях или поне не така силно доминирана от запада. Шах и мат.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Съжалявам, че съм пропуснал началото на инфото, но не се ровя назад в страниците ...Благодаря !
                              Наистина ми просветна и пъзела се нареди..
                              Кво да ти пиша...? Кът съм пил и не дай се Боже взема да почерпя форумка в тез мрачни, изолирани, снежни и времена, може и други помисли да ми се явят в главата...
                              пп Нооо, но като за първа чашка, става !
                              Наздраве !
                              Наздраве!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

                                Да, иронията ти в голяма степен може да е права. Но може и да не.

                                Спомни си, че всичко започна от втрещяването на света от невижданите досега карантинни мерки в Ухан. Обърни също така внимание на това, че специалистите казват, че ковидът е просто поредният грип. Добави големите несъответствия в статистиката на заразата по света (и Дайъмънт Принцес). Признай, моля, и че сега всички медии играят голям театър с числата и новините по новата зараза, "забравяйки", че същевременно паралелно вървят "познатите" грипове, при които числата са по-големи - и сега, и преди.
                                От "свинския" грип 2008—2009 у нас са умрели 4 000 човека, например.
                                Виж,няма да се учудя ,ако тоя вирус са си го пуснали китайците....Знаели са ,как да го овладеят,изчислили са някакви приемливи жертви,знаели са ,че той ще плъзне по целия свят и познавайки западните либерални общества,са отчели че ще има забавени мерки и от там тотално сгомнясване....После някой трябва да ми трябва да подскаже ,какви точно са ползите за китайците и какви евентуални загуби ще понесат.....За ползите някой по-надолу написа,ако изобщо е вярно,че изкупуват акции на безценица...Добре ,ама една тотално срутена западна икономика(визирам целия "модерен" свят),дали нама да им донесе помече загуби,отколкото ползи ....Нека някой да се опита да направи един анализ....И пак казвам,това е просто една хипотеза,в която може и нищо да не е вярно....
                                Но мога и да предложа и друга хипотеза...Вирусът се е появил от само себе си ....Китайците са му усетили "потенциала",позабавили са малко информацията и от там...... - прочети по-горе какво написах.....
                                До утре мога да излагам разни хипотези,но докато някой не ми направи един обоснован анализ - какво печели Китай от срутването на "модерните" икономики,всичко е в сферата - световни заговори и конспирации....
                                И дори ,дори и някой да покаже точните и то огромни ползи за Китай от цялата тая "ситуация",пак не е сигурно,че вирусът е "пуснат" умишлено,а не е случайност ,от която Китай се е възползвал по възможно най-добрия начин....
                                Но вирусът го има...Факт ....И може би,е по-опасен от един грип....Може би - много по-опасен.....Да перефразирам един руски лаф - Поживьом и ако уживьом - увидим....
                                Да се включа все пак и аз в конспиративните теории....Ха-ма-ха....

                                Коментар

                                Working...
                                X