IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
    Матеев спри да всяваш паника сред обществото,ако не искаш гладните орди слеед кризата да ти национализират пчелина в Габровско
    Гладни орди ще има, не от вируса, а от преекспонирането му

    Коментар


    • Споделям мнението на професора
      Професор от Станфорд против драконовските мерки в борбата с коронавирус

      Грипната епидемия в Италия през 2016 отне живота на 24 хиляди души. Изненада: светът тогава не затвори

      https://dnews.bg/profesor-ot-stanfor...ronavirus.html

      Коментар


      • Матеев спри да всяваш паника сред обществото,ако не искаш гладните орди слеед кризата да ти национализират пчелина в Габровско

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

          За каква манипулация говориш, когато се цитират истинските цифри. Това не е манипулация - това си е самата истина.
          .................................................. ...
          И тази истина не я цитирам, за да плаша някого, а за да затворя устата на малумниците в тази тема, защото ми писна да чета техните простотии, плод на невежество и на ниска информираност.
          Груба манипулация е, защото не използваш общоприетите данни за сравнение и целта ти е стряскане на обществото. Шок и ужас пред числа, които нямат масова значимост. И след епидемията също ще бъдат само вторични показатели на съотношения!


          Коментар


          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
            Матеев, предлагам ти да си изтриеш поста към Бота, бих изтрила и тази ми забележка към теб след това. В темата за имотите съм чела за здравословните проблеми на Бота 156(ти си писал за твой случай в семейството ти и неговия е от тежките). Би било безумие да не предприеме карантина, дори заради грипа, който върлуваше през януари и февруари.
            И права е Тънъмъ, не познаваме хората, за да им даваме оценки!!!
            А защо тогава ме напада и ми се подиграва на всеки един мой постинг, при това не само в тази тема, но и във всички останали теми на форума? Не осъзнаваш ли, че него трябва да съветваш, а не мене.

            Иначе съм съгласен на такава една сделка - ако той итрие всички обиди и подигравки, които досега незаслужено и без да го предизвиквам ми е нанесъл, аз ще направя същото и с моите отговори към него, в които само съм се отбранявал (но никога не съм нападал първи). Става въпрос за поне 1000 негови обидни и подигравателни постинги по всички теми във форума.
            Last edited by Mateev; 25.03.2020, 00:15.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
              Матеев си намери нова математическа залагала, щото явно в момента не са му интересни системите на Форекс бингото. Той ясно разбира, че системи няма, всичко е манипулация. Ще се убеди, че и с публичните числа за короната е така, а той се мъчи логика и системи да прави от тях - няма смисъл.
              https://www.youtube.com/watch?v=E5VZjorjqVs

              За Росимир Матеев - едни от най-големите пчелари на България

              Ама я виж какъв пчелар е ...само че във форума си е сложил снимка като по-млад











              Last edited by nkavrakov1982; 25.03.2020, 00:13.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mr.Gekko Разгледай мнение

                На слаб кандидат интервюиращите му пречат. Като си толкова добър защо не си се реализирал досега?
                От къде знаеш че не съм ? Дори днес накарах един работодател да сключи сделка с мен .Контракти по време на чума ,не сключва всеки ... Радвам се какви комплексчета ми избиваш тука

                Коментар


                • Матеев си намери нова математическа залагала, щото явно в момента не са му интересни системите на Форекс бингото. Той ясно разбира, че системи няма, всичко е манипулация. Ще се убеди, че и с публичните числа за короната е така, а той се мъчи логика и системи да прави от тях - няма смисъл.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Не се излагам ,просто си слаб търговец и не умееш нито да се пазариш,нито да оценяваш хората,просто си караш там по написаното в книгите както е .
                    На слаб кандидат интервюиращите му пречат. Като си толкова добър защо не си се реализирал досега?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                      За каква манипулация говориш, когато се цитират истинските цифри. Това не е манипулация - това си е самата истина. Тя трябва да се казва в очите, и нека тогава всеки сам да си прави изводите. Нали не препоръчваш информацията да се крие от масите, защото разбираш ли стадото било глупаво? За това ли намекваш?

                      Манипулация не е истината, а приказките на малоумниците, че това е било най-обикновено грипче. Точно тези манипулации могат да доведат до човешки жертви, и именно поради тази причина те се класифицират като ПРЕСТЪПНА БЕЗОТГОВОРНОСТ, защото омаловажават истинската опасност от коронавируса.

                      Също така не ми говори за паника, защото започваш да се изживяваш като властимаща, ама ти не си такава. Ти не си човека, който има правото да решава коя информация да се крие и коя да се показва на населението. Освен това не си мисли, че цяла България чете постингите на малоумниците в тази тема. Нищо подобно - цяла България и целия свят четат и слушат официалните новини и официалната статистика, която всъщност я цитирам и аз самия.

                      И тази истина не я цитирам, за да плаша някого, а за да затворя устата на малумниците в тази тема, защото ми писна да чета техните простотии, плод на невежество и на ниска информираност.

                      Матеев стига си всявал паника бре ,ти нямааш ли съвест ,направо да те арстуват военните .По време на пандемия да всяваш паника сред обществото .Ти си народен предател !!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mr.Gekko Разгледай мнение

                        Излагаш се.
                        Не се излагам ,просто си слаб търговец и не умееш нито да се пазариш,нито да оценяваш хората,просто си караш там по написаното в книгите както е .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Дай някой софтуер да го срина за 1,час за да видиш какви тестери наемаш,само че после искам да си подадеш сам молбата за напускане .
                          Излагаш се.

                          Нали нямаше смисъл да се занимаваш с това?

                          Коментар


                          • Матеев, предлагам ти да си изтриеш поста към Бота, бих изтрила и тази ми забележка към теб след това. В темата за имотите съм чела за здравословните проблеми на Бота 156(ти си писал за твой случай в семейството ти и неговия е от тежките). Би било безумие да не предприеме карантина, дори заради грипа, който върлуваше през януари и февруари.
                            И права е Тънъмъ, не познаваме хората, за да им даваме оценки!!!
                            Last edited by съни(тя); 24.03.2020, 23:56.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                              .....
                              По твоя метод, без някой да обръща внимание на изменените отправни данни, което е нормално за масовия човек, жертвите биха изглеждали 14.
                              В Бг не съм сигурна, но ако излекуваните са 3 и смътрните случаи 3, то по твоя коефициент е 50% смъртност. Но това са подробности, които в един форум може и да уточняваме защо начинът не е съвместим с реалната ситуация и не отговаря на научен подход,
                              докато в масовото съзнание остават едни големи цифри на числа без стойност към обстановката. Това не е лъжа, но се нарича груба МАНИПУЛАЦИЯ.
                              За каква манипулация говориш, когато се цитират истинските цифри. Това не е манипулация - това си е самата истина. Тя трябва да се казва в очите, и нека тогава всеки сам да си прави изводите. Нали не препоръчваш информацията да се крие от масите, защото разбираш ли стадото било глупаво? За това ли намекваш?

                              Манипулация не е истината, а приказките на малоумниците, че това е било най-обикновено грипче. Точно тези манипулации могат да доведат до човешки жертви, и именно поради тази причина те се класифицират като ПРЕСТЪПНА БЕЗОТГОВОРНОСТ, защото омаловажават истинската опасност от коронавируса.

                              Също така не ми говори за паника, защото започваш да се изживяваш като властимаща, ама ти не си такава. Ти не си човека, който има правото да решава коя информация да се крие и коя да се показва на населението. Освен това не си мисли, че цяла България чете постингите на малоумниците в тази тема. Нищо подобно - цяла България и целия свят четат и слушат официалните новини и официалната статистика, която всъщност я цитирам и аз самия.

                              И тази истина не я цитирам, за да плаша някого, а за да затворя устата на малумниците в тази тема, защото ми писна да чета техните простотии, плод на невежество и на ниска информираност.


                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mr.Gekko Разгледай мнение

                                Остави го на мира, той иска срив, ако трябва света да се свърши, само и само да паднат цените на имотите. Но пък същевременно се оплаква, че пандемията съсипва икономиката. Но пък от друга страна срива ще го върне на всички успели да си докарат добри доходи, не за друго ами защото не е честно спрямо него. А ако горното не помогне, ще ръководи революция за да може всеки да си получи заслуженото (естествено не брои себе си, вероятно защото нищо не е заслужил)

                                ​​​​​​
                                Дай някой софтуер да го срина за 1,час за да видиш какви тестери наемаш,само че после искам да си подадеш сам молбата за напускане .

                                Коментар

                                Working...
                                X