IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    Кой те излъга за това е червеното?
    Какъв тест пусна?
    Че аз имам и IQ 152 далечната 98 година.
    Твоето колко е?
    Ако имаше и капчица интелигентност, нямаше непрекъснато да се заяждаш в личен план, да се подиграваш и да обиждаш. Попитай Гугъл как да разпознаем глупаците в интернет и след това изчети всички линкове.

    И знаеш ли коя е най-често срещаната тяхна характеристика?
    Ами че те не могат да водят разумен диалог, и каквото и да им напишеш, техния отговор е личностно заяждане, обида, подигравка или комбинация от тях.

    Така че не ми се сърди, но твоето поведение на 100% се вмества в определението за глупак, и това го казвам не аз, а хилядите линкове в интернет по въпроса. Освен тебе има още 3-4 човека, които се вместват в това определение, и всички останали са свестни хора.

    Препоръката е на глупаците да не се обръща никакво внимание. Те няма как да станат по умни, и ще продължават да пишат заядливи постинги с просташко съдържание. Затова от днес нататък аз смятам да се придържам към тази препоръка. Пиши си каквото си искаш, щом така те кара, но трябва да знаеш, че мнозинството от хората те преценява като безнадежден глупак.

    Извинявам се за думичките в този постинг, които ти ще ги възприемеш като обидни, въпреки че те са копирани от интернет. Повече няма да ти отговарям на твоите постинги и няма да използвам обидни думички нито към тебе, нито към който и да било друг глупак, защото това наистина е безсмислено, и защото използвайки ги се принизявам до твоето ниво.

    Коментар



    • https://www.ctvnews.ca/mobile/world/...irus-1.4864644
      Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение
      Чакам снимките от ледената пързалка в "мадрид" (както пишеш) затрупана с мъртви тела, леля...
      Ето ти я снимката "от ледената пързалка в "мадрид" (както пишеш) затрупана с мъртви тела".
      Сега щастлив ли си?
      Готви залите "фестивална", "универсиада" и "националния дворец на културата"
      https://montreal.ctvnews.ca/video?cl...47&jwsource=cl
      Last edited by barbaron; 26.03.2020, 15:11.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
        Снимки ще се появят и оттам.
        Леля...
        Като снимките на ...
        щех да напиша холокоста, но няма и ще го скрия...
        ... тифозни тела, заравяни в голям трап, обявени впоследствие за престъпление?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
          "Една от най-известните истории за ескимосите е техния странен обичай, когато възрастта ги застигне. Когато наближат заветна възраст, старите ескимоси се изпращат в морето, да плават върху айсберг. Сами върху леда, възрастните ескимоси в крайна сметка замръзват до смърт или умират от глад.
          Понеже ескимосите вярват, че след смъртта ги чака друг свят, те изпращат възрастните си в отвъдното с достойнство – начин да си отидат горди, без да се превръщат в тежест за семейството. Има сведения, че този обичай, макар и рядко, все още се практикува и днес."
          И аз бих практикувал този обичай, но засега предпочитам да финансирам еволюцията на синчето и внучетата
          Има дълго да чакаш некой айсберг, откъснал се от Антарктика, да акостира в Бискайския залив. Но огскачай веднъж седмично да провериш дали е дошъл за теб. Некой ден ще направим филм по твоята история. "Чакащият ледовете".

          Коментар


          • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

            Груев,напълно ще те разбера,ако обвиниш световните лидери в някакъв заговор...Само че трябва надълго и нашироко да ми обясниш целта на тоя заговор,точка по точка:
            а)обявяване на фалшива пандемия
            б)въвеждане на ограничение
            в)съсипване на световната икономика
            г)ползи за едикой си
            и т.н ,и т.н. , т.н.
            Дотук добре.....Ама на мен ми се струва ,че ти искаш всичко това да вмениш на Генералгоджи....Сякаш той е на върха на този междупланетарен заговор.....Та, той прави това,което правят в почти целия свят.........Аааааа,сетих се - той въведе ограниченията една седмица преди да ги въведат Франция и Германия....Ей тая една седмици ,ще ни е*е мамата на икономиката ...Разбрах....
            О,не !Всъщност не трябваше да въвеждаме никакви ограничиния....И тогава,независимо ,какво се е случило със световната икономика ,ние ще сме си окей.....Така си е....Генералгоджи е виновен за всичко...
            подчиняване на стадото.
            абсолютна власт - затвориха ни в мирно време в кутийка.
            който мръдне - арест и гаранция 50 000лв (случая Кошлуков) + съдене със вероятност за затвор.
            Щото си излязъл от затвора и си се разходил в планината.
            това и в османско иго го е нямало
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

              Азъ недостойний може би по-малко разбирам, какво е пуснал Алфаомега, но още в първия абзац на правителствения документ на Обединеното Кралство (удебеленото) пише:

              As of 19 March 2020, COVID-19 is no longer considered to be a high consequence infectious diseases (HCID) in the UK.
              Или
              "Към 19 март 2020 Ковид-19 вече не се смята за заразна болест с тежки последици (или от висок приоритет, вариант на превода ми) в Обединеното Кралство."
              Тчк

              Разгледах този правителствен сайт. В списъка му на страните с опасни заразни заболявания присъства и България - с кримско-сенегалска треска.
              Не разбираш англичаните: Честа шега.. Do you have LOicense for that that mate?

              Be e government top secret agent 007
              Need a license to kill !

              та и с това заболяване така

              ако e калсифицирано като HCID може да бъде managed by HCID treatment centres only.

              ако не е всички болници може да го лекуват / менажират като спазват съотвените инструкции

              mWPCloud.com

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                Аз мисля, и то много, но някои други въобще не мислят, и бързат да напишат поредната изцепка във форума.

                Смъртноста спрямо броя на заразените не може да се сметне в момента, защото говорим за различни периоди от време. Броя на умрелите до момента е факт ДНЕС, но сред останалите заразени има и други, които ще умрат в следващите дни. И ако започнем да го смятаме към днешна дата, ще получим много грешно число.

                По точка 2 в началото на епидемията ще има нулева смъртност, защото никой все още не е умрял. По средата на епидемията ще има някакво число, което нищо не значи, защото едновременно ползва цифри от днес и от преди 10 дена. В края на епидемията няма да има нови заразени, а смъртните случаи ще продължават да нарастват още поне 10 дена. И чак след оздравяването на последния човек и умирането на последния човек ще получим вярното и истинско число на смъртноста по т.2 спрямо броя на заразените.

                За разлика от точка 2 по точка 1 сметките са верни, защото числата във формулата са актуални към днешна дата. Тоест не се вземат числа от различни дати, както е по т.2.
                няма смисъл да доказваш че нищо не виждаш, нищо не знаеш и нищо не разбираш.
                опс виждаш 15% което по твои думи е "много грешно число"
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Смекчиха режима за пътуване между населените места

                  https://dariknews.bg/novini/bylgarii...aign=onesignal

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

                    Писал съм го тук и преди: "болни" или "носещи вируса"?

                    За мен разликата е голяма и тя е основно в използването на първата дума от пропагандмедиите, макар истината да е втората дума.

                    Журналисче ли си, Левове?
                    Тролче, цитирах лефти. Ако ще се хващаш за думата питай него дали е журналисче.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ДесеткиЛевове Разгледай мнение

                      Ахъ, и кой смята че са болни само 500000 човека? Щото имаме 2 професора от СтаМфорд дето казват че смъртността е 0.01%, аз не съм си го измислил. Дотук имаме и поне двама в тоя форум дето им вярват.
                      Остава да намерим и кой твърди че имаме само 500000 болни в цял свят и ще можем да се разберем кой е идиот, кой е свещен.
                      Писал съм го тук и преди: "болни" или "носещи вируса"?

                      За мен разликата е голяма и тя е основно в използването на първата дума от пропагандмедиите, макар истината да е втората дума.

                      Журналисче ли си, Левове?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                        Пак култура базирана на сурови безмилостни условия. За тях, но по подобен начин ескимосите оставят в снега старите хора ...
                        "Една от най-известните истории за ескимосите е техния странен обичай, когато възрастта ги застигне. Когато наближат заветна възраст, старите ескимоси се изпращат в морето, да плават върху айсберг. Сами върху леда, възрастните ескимоси в крайна сметка замръзват до смърт или умират от глад.
                        Понеже ескимосите вярват, че след смъртта ги чака друг свят, те изпращат възрастните си в отвъдното с достойнство – начин да си отидат горди, без да се превръщат в тежест за семейството. Има сведения, че този обичай, макар и рядко, все още се практикува и днес."
                        И аз бих практикувал този обичай, но засега предпочитам да финансирам еволюцията на синчето и внучетата

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Заглавието е на инвестора, статията не съм я чел в оригинал. А ти си разпространител на фалшиви новини - смъртността е 15% и точка. Гешев е радост, генералгоджи е слънце!

                          Колкото до диамантената принцеса - там хем са били основно възрастни хора, хем са имали идеалните условия да се заразят абсолютно всички. Е, заразили са се 20% и от тях смъртността е 1,4% засега, т.е. ако ше го вземаме за пиър, то такъв би бил процентът на заразени сред пенсионерите в идеални условия, ако ги сложим в съответната зала в съответния град, държим ги един месец и им пуснем поне един заразен сред тях. Ма това са фалишиви новини, държа да го подчертая отново - смъртността е 15% и точка. Гешев е радост, генералгоджи е слънце!

                          Самоизолация, Самоизолация, Самоизолация!!!
                          Груев,напълно ще те разбера,ако обвиниш световните лидери в някакъв заговор...Само че трябва надълго и нашироко да ми обясниш целта на тоя заговор,точка по точка:
                          а)обявяване на фалшива пандемия
                          б)въвеждане на ограничение
                          в)съсипване на световната икономика
                          г)ползи за едикой си
                          и т.н ,и т.н. , т.н.
                          Дотук добре.....Ама на мен ми се струва ,че ти искаш всичко това да вмениш на Генералгоджи....Сякаш той е на върха на този междупланетарен заговор.....Та, той прави това,което правят в почти целия свят.........Аааааа,сетих се - той въведе ограниченията една седмица преди да ги въведат Франция и Германия....Ей тая една седмици ,ще ни е*е мамата на икономиката ...Разбрах....
                          О,не !Всъщност не трябваше да въвеждаме никакви ограничиния....И тогава,независимо ,какво се е случило със световната икономика ,ние ще сме си окей.....Така си е....Генералгоджи е виновен за всичко...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

                            Еба си!..
                            Снимки, моля?
                            Ти имаше същата позиция и за издръжливостта на вируса върху повърхности. Заяждаше се с мен, че не издържал 9 дни върху някои повърхности, а се оказа, че издържа 17 дни. Снимки ще се появят и оттам. Уви. Много си заблуден, приятелю. Много. Имам болен колега, който бере душа. Дано да успее да прескочи. Сравнително млад е. Ти все търсиш някакви мистификации. Не ги търсиш обаче в правилната посока.

                            Вирус има. Кой и защо го е пуснал е друга бира.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

                              При коефициент на разпространение от между 1.5 и 3.5 (приемам, че е по средата) и доказаната вече температурна и физическа устойчивост на вируса с дни, и че масовото заразяване е започнало още от декември...., да се смята, че в света са болни само 500 000 човека не е идиотизъм, а е свещена тъпота
                              Ахъ, и кой смята че са болни само 500000 човека? Щото имаме 2 професора от СтаМфорд дето казват че смъртността е 0.01%, аз не съм си го измислил. Дотук имаме и поне двама в тоя форум дето им вярват.
                              Остава да намерим и кой твърди че имаме само 500000 болни в цял свят и ще можем да се разберем кой е идиот, кой е свещен.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                                Доста умно и находчиво:

                                2. Смъртност спрямо броя на доказано заразените. Може да се сметне точно само след приключване на епидемията.

                                Мисли, преди да пишеш....
                                Аз мисля, и то много, но някои други въобще не мислят, и бързат да напишат поредната изцепка във форума.

                                Смъртноста спрямо броя на заразените не може да се сметне в момента, защото говорим за различни периоди от време. Броя на умрелите до момента е факт ДНЕС, но сред останалите заразени има и други, които ще умрат в следващите дни. И ако започнем да го смятаме към днешна дата, ще получим много грешно число.

                                По точка 2 в началото на епидемията ще има нулева смъртност, защото никой все още не е умрял. По средата на епидемията ще има някакво число, което нищо не значи, защото едновременно ползва цифри от днес и от преди 10 дена. В края на епидемията няма да има нови заразени, а смъртните случаи ще продължават да нарастват още поне 10 дена. И чак след оздравяването на последния човек и умирането на последния човек ще получим вярното и истинско число на смъртноста по т.2 спрямо броя на заразените.

                                За разлика от точка 2 по точка 1 сметките са верни, защото числата във формулата са актуални към днешна дата. Тоест не се вземат числа от различни дати, както е по т.2.

                                Коментар

                                Working...
                                X