IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

    Погледна ли снимката?
    Моля, не ме карай да те мисля за дегенерат.
    А ти погледна ли че ти написах - снимки от вътре няма (в повечето държави където журналистите спазват някакъв етичен кодекс няма и да има)обаче такава новина съществува - публикувана от френска държавна медия - така че не е руска хибридна атака
    mWPCloud.com

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Мога ли да те попитам нещо - Каролев е капут и рядко срещан малоумник, който познавам задочно, но можеш ли да ми обясниш ти или който и да е друг, като как би се заразил от него или мен, ако не ме среща или е облечен във водолазен костюм, както всички сте екипирани? какво очавакте, че след 2 седмици всичко ще изчезне? Или след два месеца? Ми няма да изчезне и какво ще правим тогава? Ще затворим държавата за 2 години? Или 20? Личната превенция е преди всичко, останалото е перверзия, в която искаш 7 милиона да се съобразят и да затворят държавата за 3 умрели бабички с по 7 инсулта - та ако ти се пазиш, вероятността да се заразиш е нищожна. Горе-долу като със спин-а, нали?

      Апропо, това не съм го казвал и не е мое мнение. Вярвам, че Гешев е радост, а генералгоджи е слънце. Смъртността е 15%, другото е фалшиви новини!
      Не всички който е срешнал по трасето София - Разлог имат средства да се пазят - даи малко време да наваксаме с персоналните предпазни средства и ще почнем да рестартираме икономиката със съответните огрничения - да не може в определени бинзеси да се влиза без маска за да пазиш другите


      ПП В БГ цифрите са толкова добри защото имахе и грипна ваканция от 6-11 което също е форма на карнатина преди да почнат случайте и при откриване на първия случай ограничихме кръчми кина и театри

      Когато имаш болест с екпоненциално нарастване на случайте всяка малка пречка в началото дава огромни резултати в последствие...
      mWPCloud.com

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

        Само очаквам, както Селена писа, да видя ледената мадридска пързалка, затрупана с трупове.

        Сър Трак, толкова ли нямате театрално чувство? При това, че сега ачик-ачик ни играят театро в лицето?
        Винаги запазвам ироничното, дори в критични ситуации. Верно Испания е бая закъсала, но е възможно и да има някакво надписване. Отдалеч може само да наблюдаваме каквито данни ни подават. Дори от подробни данни сме лишени, защото коефициентът, за който й говорех умрели/критични е показателен при нови умрели/нови критични. Въобще тия динамични редици са доста сложни и само си чешем езиците, но Матейко прехвърли търпимото като произведе смъртност от умрели/оздравели, което си е почти нонсенс. И после почна да ругае, наместо да се вразуми. Така лакърдия не става.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

          Всички и всякога ,когато са се борили и умирали за някаква кауза,винаги срещу тях е била цялата държавна машина....Ако бяха си правили тънки сметки,едва ли света щеше да е такъв,какъвто е.....
          Ти нали си фен на историята...Хората участвали в Априлското въстание ,с целия си наивитет,ако щеш го наречи, са се изправили срещу воената ,полицейска,башибозушка мощ на цяла империя,без да се замислят ,или може би с мисълта ,че е кауза пердута...
          хехе, значи да се хвърля да спасям света за шепа неблагодарници - ми не, няма да стане/ Апропо, крайно незапознат си с Априлското въстание и причините за него - а основната е, че след Кримската война тук се е напълнило с татари, черкези и всякаква друга измет, които са прекъснали търговксите пътища на най-богатите краища. Затова и се вдига въстанието, и то се вдига в богатоте земи, а не сред селяните, които са смазани от турския произвол. Те затова и протести има само в София, и то само от умнокрасивите, които вземат по 2К и нагоре, обикновения селяк си седи дома и се кефи на БХ и генералгоджи. да не забравя, че гешев е радост, генералгоджи е слънце, а смъртността е 15%
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение

            Има го в новите публикувано снимки от вътре няма - France 24 is a French state-owned international news television network based in Paris. (освен ако не вярваш че френските държавни медии сеят пропаганда сещу Испания)

            https://www.france24.com/en/20200323...to-coronavirus
            Погледна ли снимката?
            Моля, не ме карай да те мисля за дегенерат.

            Коментар


            • Груец, почвай да събираш смешни мнения от темата като мен, че краят му прозрачно се вижда.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

                О, да, днес пред очите ми десетина човека капнаха на земята с възглас "Умирам от Ковид-19!" – и издъхнаха в ръцете ми. Но ледената пързалка "Ариана" не работи, та не извозих телата им там.

                ПП. Завиждам на мадридци с работещите им ледени пързалки – морги.
                Има го в новите публикувано снимки от вътре няма - France 24 is a French state-owned international news television network based in Paris. (освен ако не вярваш че френските държавни медии сеят пропаганда сещу Испания)

                https://www.france24.com/en/20200323...to-coronavirus
                mWPCloud.com

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение

                  Така изопчаваш фактите кошлуков мръдна преди да му е изтекла карантината ако му се седеше в разлог да беше посочил място за карантина разлог и да си седеше там



                  Така нарушава правята на другите да не ги зарзява - щото ти също имаш право на живот и свобода и не някой кйто си е дошъл от зона на зараза да щъка насам натам преди да се знае
                  Мога ли да те попитам нещо - Каролев е капут и рядко срещан малоумник, който познавам задочно, но можеш ли да ми обясниш ти или който и да е друг, като как би се заразил от него или мен, ако не ме среща или е облечен във водолазен костюм, както всички сте екипирани? какво очавакте, че след 2 седмици всичко ще изчезне? Или след два месеца? Ми няма да изчезне и какво ще правим тогава? Ще затворим държавата за 2 години? Или 20? Личната превенция е преди всичко, останалото е перверзия, в която искаш 7 милиона да се съобразят и да затворят държавата за 3 умрели бабички с по 7 инсулта - та ако ти се пазиш, вероятността да се заразиш е нищожна. Горе-долу като със спин-а, нали?

                  Апропо, това не съм го казвал и не е мое мнение. Вярвам, че Гешев е радост, а генералгоджи е слънце. Смъртността е 15%, другото е фалшиви новини!
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    Ех, как се правиш на зорлем на луд? Кой да протестира и как, когато срещу е едно на ръка цялата държавна машина (да припомням ли протестите за Катуница, когато размазваха от бой деца), а от друга всички "рицари в сияйна броня", които от нивото на нещастния си животец (както казва психиатъра - да го изровя ли отново), сега са пели на кръстоносна война срещу "олигофрените", които отказват да се насерат от страх от короната. Сложи отгоре на всичко, че абсолютно безконтролно ни следят във всеки един момент и пак задай въпроса си, моля.

                    да не забравя - Гешев е радост, генералгоджи е слънце, разграничвам се от всички олигофрени, които оспорват, че смъртността от чумата на 21 век е 15%. Поне! И ще расте, ако не се ръси със захар, И с шекер!

                    Самоизолация, Самоизолация,Самоизолация!
                    Всички и всякога ,когато са се борили и умирали за някаква кауза,винаги срещу тях е била цялата държавна машина....Ако бяха си правили тънки сметки,едва ли света щеше да е такъв,какъвто е.....
                    Ти нали си фен на историята...Хората участвали в Априлското въстание ,с целия си наивитет,ако щеш го наречи, са се изправили срещу воената ,полицейска,башибозушка мощ на цяла империя,без да се замислят ,или може би с мисълта ,че е кауза пердута...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение

                      В Китай ако не беше страшна болеста както някой смятат можеха да си го позволят ама не го направиха щото като почнат да капят болните по улицата никой няма да иска да отиде на работа и ще знае кой да обвини
                      О, да, днес пред очите ми десетина човека капнаха на земята с възглас "Умирам от Ковид-19!" – и издъхнаха в ръцете ми. Но ледената пързалка "Ариана" не работи, та не извозих телата им там.

                      ПП. Завиждам на мадридци с работещите им ледени пързалки – морги.
                      Last edited by 78-10; 26.03.2020, 15:02.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        хич не е ясно стадния имунитет или карантината е по добрата стратегия в дългосрочен план. Надявам се не говоря на китайски.
                        Ще се знае след няколко години.
                        Защо никой политик не може да си позволи "стаден" имунитет няма да обяснявам.
                        А им се искаше на ВСИЧКИ западни политици. Опитаха се ама не им се получи - осъзнаха че ще има неконтролируема тълпа и линч
                        В Китай ако не беше страшна болеста както някой смятат можеха да си го позволят ама не го направиха щото като почнат да капят болните по улицата никой няма да иска да отиде на работа и ще знае кой да обвини
                        mWPCloud.com

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                          Като ползвам твоя сценарий и действащи лица, бих искал да въведа още един критерий при констатирането на процента на намаление: важно е дали се мери преди или след
                          Вместо! Предвид мерките за ограничаване на епидемията.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Защо да я убеждавам? Такива са съотношенията към днешния ден. Тя е пуснала подобна таблица. Явно Мадрид е център на епидемичния взрив.
                            Само очаквам, както Селена писа, да видя ледената мадридска пързалка, затрупана с трупове.

                            Сър Трак, толкова ли нямате театрално чувство? При това, че сега ачик-ачик ни играят театро в лицето?
                            Last edited by 78-10; 26.03.2020, 14:56.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

                              Както виждаме, нидерландците, които си създават стаден имунитет, се справят "добре"
                              Засега имат само 356 умрели.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Ъхъ, ъхъ!!! Една разтропана и оправна жена и в състояние да смъкне IQ-то на почти всеки мъж наполовина
                                Наздраве, Selena!
                                Не съм съгласен - това го умеят повечето жени ...ако искате да бъдете изключителни се концентрирайте върху вдигането ...IQ , самолета или каквото си таргетирате
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X