IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Чакайте да ви върна в темата:

    Толкова за глупостите на генералгоджи как страдали младите ударното страхуване 24/7 от телевизора
    Военни, сър.
    Те са скарани с мисленето, както и активно политически прорагандиращия за американските демократи тука Мъни.
    Сега очаквам годжитата и мънитата да кажат, на основа на горната картинка, че над 90 годишните са по-устойчиви от тези на 60-70 години...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Ти мислиш ли че ще живееш още дълги години ?
      Еми ти защо на направиш харакири тогава

      Коментар


      • Сега разбрах, че от 10ч. тази вечер, по Тв Евроком ще бъдат излъчени 2 предавания. заради които освен гостите в тях, в прокуратурата се привикват поетапно водещите, редактори и оператори. За едното знам, че гост е бил следовател Бойко Атанасов. Не знам много за него, но помня, че имаше изявена позиция против избора на сегашния главен прокурор. На проведения разпит в прокуратурата са го разпитвали защо участва в делото Рико(САЩ), кои други и т.н. Заведеното производство било по сигнал на ПИК или Монитор, не съм сигурна. Не знам други подробности.
        Телевизията ще излъчи въпросните предавания от 10ч

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение

          Можеби с по голяма ще е по добре ама това са силно контактни групи и те търсят имунитет (да видят колко са го прекали тихо) поне ми се иска да успешно
          Извадката е достатъчна но. трябва да има минимум 50% положителни случай. Не става да искаш да хванеш игла в купа сено.
          Ама е по добре от нищо.
          За да искат да имат представителност спрямо очакваните резултати трябва да има 1000 положителни случая. Иначе доверителния интервал е по голям от случаите.
          Ако се направят 10 пъти тестове на тези 1000 човека ще е достатъчно за тенденция. За точност 10 пъти повече, 1 път 100 пъти повече
          Last edited by bota156; 27.03.2020, 21:35.
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            Всичко е ясно, само това твърдение ако може да ми разясниш - то абсолютно ли е или относително?
            И ако е абсолютно, на база какви знания/информация го изказваш?
            Ако е относително - с правителството на коя държава правиш сравнение?

            П.С. С теб ли чукнахме бас за американската икономика по Великден?
            Или беше некой от другите дисиденти?
            На базата на обиколки на магистрали раздаване на пари за стадиони лапацане и дръдорене

            Коментар




            • 45 doctors with coronavirus are dead in Italy

              https://edition.cnn.com/world/live-n...db9a82b8478e05

              Коментар


              • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
                Интересен парадокс ...

                https://www-24chasa-bg.cdn.ampprojec...icle%2F8369596
                Писах го вчера или оня ден. Ваксините от време оно са били ок при нас.
                Last edited by Selena; 27.03.2020, 21:27.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                  Ето друг случай от днес

                  16-year-old girl becomes France’s youngest coronavirus victim

                  https://www.france24.com/en/20200327...navirus-victim
                  А колко подобни случая от грип или други вирусни болести?

                  Коментар


                  • Чакайте да ви върна в темата:

                    Толкова за глупостите на генералгоджи как страдали младите ударното страхуване 24/7 от телевизора
                    и по региони:


                    А това е по региони - айде някой да ми каже, че не са ударени, щото много странно удря тоя грип. Ето и карта на Италия с регионите ѝ, за да си го представите по цветно


                    a ето и по БВП на региони


                    ма много избирателно бе, много
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Комунизма чука на вратата again ,ако не си разбрал де ...
                      и текезето

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                        Да, много е добро това решение, но извадката е малка. Според мен, поне с един порядък трябва да е по-голяма, за да има предтсавителност по групи. Тези 1000, ако бъдат рахвърляни по възраст, пол, контактност, антропология /килограми, височина/, начин на живот/професия и другии критерии, може да даде отклонения.
                        Можеби с по голяма ще е по добре ама това са силно контактни групи и те търсят имунитет (да видят колко са го прекали тихо) поне ми се иска да успешно
                        mWPCloud.com

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
                          Интересен парадокс ...

                          https://www-24chasa-bg.cdn.ampprojec...icle%2F8369596
                          До неотдавна нямаше случаи в Украйна. В Туркменистан май все още няма. Не ги разкриват засега. Но и там ще има взрив, вероятно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

                            Аз също смятам, че ефектът на короната в 90% е истерия, което не ми пречи да знам, че има някаква възможност да умра от новия грип. Както и от стар. Както от инфаркт, инсулт или рак, които вероятности са по-големи.
                            Едното на отрича другото, двете явления нямат сечение, обща точка за някакъв логичен извод или сравнение.

                            Но либерастите сте скарани с мисленето, с логиката и фактите, обявявате това публично (какво струва даже само вашата концепция "постистина"...), така че не виждам защо пускаш пропагандата си под флага на мислене и логика.
                            Браво ,предавай го на повече хора .Страхливците да умират у дома си ,това са хора които не заслужават Новия живот след пандемията .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение

                              Привет

                              Така или иначе повечето ще минем през грипа, това че заразените са милиони е без съмнение, щом Джонсън и част от кралското семейство са болни при рапортувани 10к случая в UK показва че въпросът със статистиката е смешен, що касае Европа и САЩ, да не говорим за Русия. Просто Италия показа нагледно колко е зле да нямаш капацитет за извънредни случаи и никой лидер не смее да допусне страната му да попадне в подобна ситуация. Разбирам ги на никой не му се ще да го обвиняват за "директни" жертви с доказан вирус а единствената му защита да е че косвените ще са в пъти повече заради опита да проточим пандемията...

                              Просто добре рекламиран грип, с огромни икономически последици, и колкото да е грозно все някой печели и ще печели с десетилетия много пари от това страдание/невиждано фиаско на капацитета на управляващите.

                              Апропо, като гледам реакциите не ми се мисли какво щеше да стане ако беше истинска заплаха с истински сериозни проценти умиращи.

                              Много здраве и късмет желая, лошото все ще отмине
                              Привет,

                              и аз мисля, че реално болните са много повече, но дано да мине по-бързо. Иначе си мислех днес.... ако вземе, че им хареса на кукловодите тази схема.... минат не минат 10 години и ще ни изпускат напрежението (+ спестяванията на някои) без да се стига до война.

                              Живи и здрави!
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
                                Интересен парадокс ...

                                https://www-24chasa-bg.cdn.ampprojec...icle%2F8369596
                                Климата ,имаш най много слънчеви дни ,липса на влага ,в исторически план на Балканите сме давали най малко жертви от чумата до наши дни

                                Коментар

                                Working...
                                X