IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Днес видях как работи КПП-то. Събират декларации. Бумащина. Самите полицаи изглеждат вече скептични и формално изпълняват задълженията си.
    Той смисъла на мярката е хората с несериозни намерения въобще да не се опитват да преминат през КПП-тата, така че дори и полицаите да пропускат 100% от колите, мярката вече има някакъв положителен ефект.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
      В Белгия няма КПП-та. Няма забрани за излизане. Има изискване за спазване на дистанция , иначе глоба 35 евро. Холандия, Швеция също. Какво се радвате на терора в България не мога да си обясня.
      Днес видях как работи КПП-то. Събират декларации. Бумащина. Самите полицаи изглеждат вече скептични и формално изпълняват задълженията си.

      Коментар


      • В Белгия няма КПП-та. Няма забрани за излизане. Има изискване за спазване на дистанция , иначе глоба 35 евро. Холандия, Швеция също. Какво се радвате на терора в България не мога да си обясня.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

          Аз вече съм на фронта. Поддържам икономиката, фирмите ми работят и дават заплати, произвеждам дизенфектанти, давам дарения, давам данъци, никого не съм съкратил и няма да съкратя. Подкрепям мерките на правителството и не се подгравам на властимащите, които в последния месец дори не са се прибирали в къщи да преспят при семействата си.

          Ти ми кажи какво друго си направил, освен просташките ти постинги в този форум?
          Вземи прати по бурканче мед на партньорите от форума, да се убедим, че работиш съвестно и непредубедено.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение

            Като карантинат падне се надявам много хора да ходят с висок клас маски или всички с нисък така няма да натръшка много народ само тези без маските
            Имаше едно предсказание на Нострадамус, че хората ще изглеждат като прасета. Предполагаше се, че става въпрос за пилотите с маски. Е. сега разбираме, че не става дума само за тях.

            Коментар


            • Н
              Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

              Аз вече съм на фронта. Поддържам икономиката, фирмите ми работят и дават заплати, произвеждам дизенфектанти, давам дарения, давам данъци, никого не съм съкратил и няма да съкратя. Подкрепям мерките на правителството и не се подгравам на властимащите, които в последния месец дори не са се прибирали в къщи да преспят при семействата си.

              Ти ми кажи какво друго си направил, освен просташките ти постинги в този форум?
              Браво! Затова ли толкова паника сееш тука... Продажби, поръчки без ОП щото има ИП...
              Аз ше ида на фронтовата линия, ти ше спечелиш... )
              Това с Биби ли го уреди..? Или с Томето?
              Last edited by maverik; 28.03.2020, 21:55.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение

                Като карантинат падне се надявам много хора да ходят с висок клас маски или всички с нисък така няма да натръшка много народ само тези без маските
                Ми и висок клас ръкавици ли ще носят?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                  Не бих се вкарал в горните категории ...това, че някои хора имат различно мнение веднага стават фашисти ...
                  Така започва сталинизма ...ама на Сталин не му е пречело да хапва хайвер от белуга докато стотици хиляди са умирали от глад ...Разбра ли бизнесмене защо се преплита политиката с вируса ?
                  п.с. като си толкова човечен , помагай - как се прави игнор ?
                  Куца ти историята, така че не се позовавай на нея относно сблъсъка ти с Матеев. Все още не сте исторически личности.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Никога не казвай никога. Ако вирусът не спре лятоска, числото 100 на ден е постижимо. Карантината ще падне и сума народ ще се натръшка. Опазил ни Господ!
                    Като карантинат падне се надявам много хора да ходят с висок клас маски или всички с нисък така няма да натръшка много народ само тези без маските
                    mWPCloud.com

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                      Тези невярващите във вируса са ПАТОЛОГИЧНИ ЕГОИСТИ, който поставят собственото си щастие по-високо от нещастието на другите. Но дори и така да беше пак щяхме някакси да ги търпим, ако не беше факта, че нещастието на другите вече е свързано със смъртни случаи.

                      И тука вече егоизма започва да се доближава до ФАШИЗМА, който проповядва, че силните трябва да се борят със слабите и да ги унищожават. Точно това не ми дава мира, и искам да го споделя във форума. Няколко човека открито проповядват про-фашистки идеи, и ние продължаваме да ги търпим. Докога питам аз ????????????

                      Да не говорим за висшата форма на СНОБИЗЪМ, от типа "Аз съм по-умен от Генерал Годжи, и ще ви го натяквам това на всяко второ изречение, дори и с просташките вицове, които разказвам".

                      До скоро си мислех, че всичко това е само една НЕЛЕЧИМА ПРОСТАЩИНА, но вече започнах да си променям мнението. Не, не е простащина, това е просто УМИШЛЕН БОЙКОТ и УМИШЛЕНО БЕЗОТГОВОРНО ПРЕСТЪПНО ПОВЕДЕНИЕ. Тези хора УМИШЛЕНО искат да вкарат в гроба колкото се може повече Българи, и затова аз лично ДЪЛБОКО ГИ ПРЕЗИРАМ. И ако следващата мярка е такива да ги тикват зад решетките, аз бурно ще започна да ръкопляскам.
                      Матвеев, от многого дезинфектанти пак си направил главата. По-спокойно, да не решим, че ти си фашагата, който иска силово да се наложи в спора. Следвай правилата на взаимното уважение и изслушване.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                        Не бих се вкарал в горните категории ...това, че някои хора имат различно мнение веднага стават фашисти ...
                        Така започва сталинизма ...ама на Сталин не му е пречело да хапва хайвер от белуга докато стотици хиляди са умирали от глад ...Разбра ли бизнесмене защо се преплита политиката с вируса ?
                        п.с. като си толкова човечен , помагай - как се прави игнор ?
                        Горе, контролен панел и после пишеш ника.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                          Виждам..., крещиш, викаш, насаждаш паника, ма не отговаряш ше дойдеш ли на фронта...?!
                          Аре бе, ше те запозная с годжитУ...
                          Аз вече съм на фронта. Поддържам икономиката, фирмите ми работят и дават заплати, произвеждам дизенфектанти, давам дарения, давам данъци, никого не съм съкратил и няма да съкратя. Подкрепям мерките на правителството и не се подигравам на властимащите, които в последния месец дори не са се прибирали в къщи да преспят при семействата си.

                          Ти ми кажи какво друго си направил, освен просташките ти постинги в този форум?
                          Last edited by Mateev; 28.03.2020, 21:57.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                            Така е, груби бакалски сметки...
                            По-долу има един линк. Та в Италия в началото на 2020 е извършена задължителна имунизация, (Не знам как е в Испания, Селена ще каже) на възрастните хора (над 65 г.). Задължителна е, защото, ако я нямат и се разболеят лечението им не се покрива от държавата (каквато и да формата... в БГ - ЗК). Само че, тия ваксини, освен че кофти взаимодействат с короната имат а страничен ефект... 25%.....
                            Интересно каква е имунизацията в щатите, само в NY са минали 53000 заразени

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение

                              Зеленти също са в окопите Грета им каза така на 11 март https://www.dailymail.co.uk/news/art...st-online.html


                              Аз гледам да пиша оналй опитвам се да спася маскимално много нормита (докато те се шлаят насам натам по бойното поле) и дотук от мен... надявам се всичко което съм изписал да е било полезно и да е помогнало на някой да вземе добро решение за себе си
                              Не го приемам лично. Бъди здрав там където си.
                              Доколкото разбрах си в странство.
                              Гледайте да се приберете овреме...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev

                                Аз имам едно предложение - егоистите и фашистите да си отворят нова тема и там да си проповядват идеологията, а тука да останем сериозните и загрижените хора.
                                Не бих се вкарал в горните категории ...това, че някои хора имат различно мнение веднага стават фашисти ...
                                Така започва сталинизма ...ама на Сталин не му е пречело да хапва хайвер от белуга докато стотици хиляди са умирали от глад ...Разбра ли бизнесмене защо се преплита политиката с вируса ?
                                п.с. като си толкова човечен , помагай - как се прави игнор ?
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X