IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
    Още малко спекулации.
    ВАКСИНА ЗА ГРИП Е ВИНОВНА ЗА МНОГОТО СМЪРТНИ СЛУЧАИ
    https://lupa.bg/news/senzaciya-vaksi...sym99hIqeFHqAc
    Май вече го пусна по-долу някой.

    Коментар


    • Още малко спекулации.
      ВАКСИНА ЗА ГРИП Е ВИНОВНА ЗА МНОГОТО СМЪРТНИ СЛУЧАИ
      https://lupa.bg/news/senzaciya-vaksi...sym99hIqeFHqAc
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        На подобно мнение съм. Циганите донякъде имат естествен имунитет. Не е ясно срещу Ковида дали ще издържи.
        Само да им светнат далаверата. Ще се разболеят всички по пет пъти. Да не чуе Ендер, че е мноого чувствителен по темата.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
          О, обида - в никакъв случай. Според мен човек се обижда от несправедлива приказка/действие/ отношение от някой, на когото държи. Например, тук, бързо усещам кой колко е и практически мога да се обадя само за ... един четворен тоелуп. Отивам да поркам в кръчмата и да ви сипя по едно маврудче. Така за приспиване.
          Дано до утре вечер да няма прибавен към малките цифри. Дори ми е гадно да го напиша....
          Няма как да се спре. Може само да се молим за душите им.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

            Зараза ще тръгне там където мият ръцете на децата си с антибактериален сапун. Алергии, астми, аутизми разни. Купиш ли такъв сапун вече си пътник.
            На подобно мнение съм. Ромите донякъде имат естествен имунитет. Не е ясно срещу Ковида дали ще издържи.
            Last edited by mibova; 29.03.2020, 09:44.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              ....... Не можеха да ме обидят сполучливо.
              О, обида - в никакъв случай. Според мен човек се обижда от несправедлива приказка/действие/ отношение от някой, на когото държи. Например, тук, бързо усещам кой колко е и практически мога да се обадя само за ... един четворен тоелуп. Отивам да поркам в кръчмата и да ви сипя по едно маврудче. Така за приспиване.
              Дано до утре вечер да няма прибавен към малките цифри. Дори ми е гадно да го напиша....
              И това ще мине ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Нали затова смятаме гетото за неспасяемо. Тръгне ли там зараза, загражда се и да се самоизолират вътре, ако щат. Друго спасение не виждам. Който работи, излиза, но след проверка. За съжаление, ще има неминуеми ограничения на гражданските права при такива особени урбанистични структури, но извънредното положение трябва да овладява центровете на заразата, а не повсеместно да травматизира.
                Зараза ще тръгне там където мият ръцете на децата си с антибактериален сапун. Алергии, астми, аутизми разни. Купиш ли такъв сапун вече си пътник.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  Къщата му е незаконна, доходите са му незаконни, брака му е незаконен, секса му е незаконен, тока, водата, че бил пикал в градинката да искаме да му е законно.
                  Че и ще им вземат пари?
                  Айде малко по сериозно.
                  Изпълнителен лист кой издава?
                  Кой съд работи, а като обжалваш?
                  Дотам сме го докарали. Но трябва усилие и да се поправи.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

                    В гетото има и неходили в чужбина. За тях ми е интересно.
                    Нали затова смятаме гетото за неспасяемо. Тръгне ли там зараза, загражда се и да се самоизолират вътре, ако щат. Друго спасение не виждам. Който работи, излиза, но след проверка. За съжаление, ще има неминуеми ограничения на гражданските права при такива особени урбанистични структури, но извънредното положение трябва да овладява центровете на заразата, а не повсеместно да травматизира.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Грую на английски, Марков - на български.
                      Благодарим, да си жива и здрава, и неувирусинена! Кихна май.... - наздраве!
                      И това ще мине ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                        А форума е точна социологическа извадка на обществото ни в момента.
                        Направо разкош - мечтата на социалния антрополог!
                        Тодор нещо щеше да споделя за дЪрвинизъм, ма още го чакаме.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Гастарите се връщат с печалба. Имат по-хубави къщи, обзавеждане. А големите глоби с изпълнителен лист. Това при крайно безотговорно поведение, де.
                          Къщата му е незаконна, доходите са му незаконни, брака му е незаконен, секса му е незаконен, тока, водата, че бил пикал в градинката да искаме да му е законно.
                          Че и ще им вземат пари?
                          Айде малко по сериозно.
                          Изпълнителен лист кой издава?
                          Кой съд работи, а като обжалваш?
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                            Е, разнообразие, разнообразие, ама, все пак първите 7 години, или както мернах някъде - от значение са и първите седем книги. Не е нормално да учиш някого на нещо, а то да ти казва - ти си дъра бъра. Ясно, че комплексите трудно се прикриват, но е страшно да не ги осъзнаваш. Наздраве! Чух те да кихаш, не че нещо алкохолизъм...
                            Не съм досеглив. някои мои познати много ги дразнеше това. Не можеха да ме обидят сполучливо.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Нали е минал границата. Лична карта трябва.
                              В гетото има и неходили в чужбина. За тях ми е интересно.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

                                Колко ли от тях са без свидетелство за раждане?
                                Нали е минал границата. Лична карта трябва.

                                Коментар

                                Working...
                                X