IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mr.Gekko Разгледай мнение

    Бате, Годжи и тези около него събират ли данни от операторите към кои клетки се е свързала SIM картата ти?

    ​​​За един технически неук мрънкащ човек питам
    още не,
    бях написал бъдещи мерки.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

      Ха някой да обясни, защо няма нищо против да го следят Гугул, Фейсбук, Майкрософт, Вей-хуй, Си Дзинпин... и кой ли още не. Пък един Годжи повече и се надава рев до небесата!
      Ми аз нямам против да ме следят.Не правя нищо нередно и незаконно.От работа в къщи до магазина до София един два пъти в годината няколко дена на почивка или екскурзия.Като ме следат какво ще научат?Ще си хабят само ресурса....Аз съм оперативно неинтересно лице.Не съм мераклия за власт за голям бизнес за пари напълно обикновен човек.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

        айде да се върнем в пак първи клас,
        ами Гугул събира информация за неговите си търговски цели, които едва ли биха ти навредили,
        ама не е така със Годжи и онези около него, нали бате ?
        Бате, Годжи и тези около него събират ли данни от операторите към кои клетки се е свързала SIM картата ти?

        ​​​За един технически неук мрънкащ човек питам

        Коментар


        • Коментар


          • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

            на технически неук мрънкащ човек трябва буквално да му се обесни всичко, кажи поне мерси дето ти пиша информацията а не разтягам локуми ....

            със придобиването на часовника ползваш и опцията fake gps locationnnnnnnnnn
            Сега ще се обиждаме ли? Ползвай си часовника със здраве

            Коментар


            • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

              Е,няма как да не си е отишъл поради заседяването....
              Въпросът е,че ако си е отишъл от белодробен тромб, заради заседяване от две седмици,при положение,че никакъв не му е проблема по десет пъти на ден да излеза и завърта една обиколка на квартала,то какъв ли е процентът на починалите от белодродробна емболия в затворите,дето някои се "заседяват" и по двайсетина години?!
              В затворите не са чак толкова заседнали. Много дори бачкат. В арестите са по-зле, защото там си в една стаичка и разходката е за разпити. Но това са малко случаи. Докато сега половината народ е арестуван и е статистически нормално да има болестни прояви от олежаването на дивана. Ако не са опитни и претръпнали като нашта Кака. Въпросът е, че от карантината ще се понасъберат повечко жертви, отколкото от Ковида. Един от едно, друг от друго. Сега говорих със съсед болен от Лаймска болест. Състоянието му е сериозно, а не може да отиде да си направи изследвания, тъй като само в националната лаборатория или във ВМА можело, а те не приемат. Много болничави ще се влошат, некои вероятно окончателно, за последно.

              Коментар


              • Ето ви малко статистика за смъртността по седмици.
                https://www.euromomo.eu/
                ВСЕ ОЩЕ И В ИТАЛИЯ И В ИСПАНИЯ Е ПО НИСКА ОТ 2017г.
                Ако няма ръст - над 1000 дневно, няма и да минем 2017 година. Ако не продължи повече от 2 месеца също.
                А 2009 е била по висока от 2017
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                  Тия и те ли са страхливи овци ,че виж къде се крият?
                  https://blitz.bg/svyat/vissheto-voen...ews736200.html
                  дай пак, че не те разбрах,
                  ама по-сериозно тоя път

                  Военните имат право да се крият там точно, щото декларираното оръжие е 8х по броя на популацията, ама сложи и нелегалното
                  САЩ си следват бизнес плана, който евентуално ще включи и бунтове

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                    Ха някой да обясни, защо няма нищо против да го следят Гугул, Фейсбук, Майкрософт, Вей-хуй, Си Дзинпин... и кой ли още не. Пък един Годжи повече и се надава рев до небесата!
                    айде да се върнем в пак първи клас,
                    ами Гугул събира информация за неговите си търговски цели, които едва ли биха ти навредили,
                    ама не е така със Годжи и онези около него, нали бате ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                      Тия и те ли са страхливи овци ,че виж къде се крият?
                      https://blitz.bg/svyat/vissheto-voen...ews736200.html
                      точно така - колкото повече възможности - богат толкова повече имаш да губиш.
                      толкова по голям страх. Питай матейко ко не вярваш. Не че няма да отрече
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение
                        Моля участниците в тази тема да декларират конфликт на интереси по същество по тази тема и по темата
                        Коронакризата предоставя златна възможност за закупуване на евтин петрол



                        Аз декларирам липса на конфликт на интереси.
                        Аз пък имам интерес. Не ми личи колко се олежавам и ояждам, тъй като и другите така.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                          Тия и те ли са страхливи овци ,че виж къде се крият?
                          https://blitz.bg/svyat/vissheto-voen...ews736200.html
                          Те по протокол са длъжни. Щат не щат. И те в карантина.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                            на технически неук мрънкащ човек трябва буквално да му се обесни всичко, кажи поне мерси дето ти пиша информацията а не разтягам локуми ....

                            със придобиването на часовника ползваш и опцията fake gps locationnnnnnnnnn
                            Ха някой да обясни, защо няма нищо против да го следят Гугул, Фейсбук, Майкрософт, Вей-хуй, Си Дзинпин... и кой ли още не. Пък един Годжи повече и се надава рев до небесата!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mr.Gekko Разгледай мнение

                              По SIM картата на часовника ти не могат да те проследят, нали ...
                              на технически неук мрънкащ човек трябва буквално да му се обесни всичко, кажи поне мерси дето ти пиша информацията а не разтягам локуми ....

                              със придобиването на часовника ползваш и опцията fake gps locationnnnnnnnnn

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                                В отговор на бъдещите мерки за проследяване на населението дали чрез телефона му дали спазва карантината.
                                За малко по-богатите:
                                Поддържайте връзка без телефона си: оставете телефона си у дома и все още приемайте обаждания, получавайте съобщения и извършвайте плащания от вашия Galaxy Watch Active2 4G¹

                                Друг евтин вариант е телефона стои у дома, но пренасочва обажданията към другия Ви телефон, когато сте навън и вече 8 часа разхождате кучето си ама после с колата сте тръгнали до супермаркета и после до аптеката

                                Трети вариант е да се сложи апликация на телефона, която да имитира Fake GPS Location и там му задаваш коя локация искаш телефона ти да показва.
                                Тоест си в Банкя, ама телефона ти показва че си в Люлин.

                                И 95% от хората са постоянно логнати във Фейсбук и Гугъл (Мейл, Ютуб и др техни услуги) когато излизат извън къщи.
                                Тези апликации автоматично се обновяват всеки няколко минути, нали така разбрате че сте получили нов имейл
                                Даже и при изключен GPS, тези компании събират данни за местонахождението Ви, чрез локацията на близката ретраслаторна клетка за мобилни телефони.

                                П.П.Начев написах противодействията за Гугъл току що.
                                Има и други по-напреднали методи например Copy SIM и т.н.
                                По SIM картата на часовника ти не могат да те проследят, нали ...

                                Коментар

                                Working...
                                X