IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Пирон Разгледай мнение

    Казваш после да не се чудим как са изчезнали и британците.
    Иронията на нагло-с-каските е, че сами провядваха стаден имунитет, доде главния им коч не се поболя.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Как какво? Ще настъпи повсеместен небивал икономически подем и ще измрат няколко "бабички" както бе вече упоменато в сий форум. И ти сега какви въпроси задаваш ...

      амен амен към 15-20 000 старчока и бабенца, ако развържат сценария "Мангъров".
      За младежите не смея да кажа

      Коментар


      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
        Не се чудете как и защо почти са изчезнали индианците в Северна Америка.
        Coronavirus 'could wipe out Brazil's indigenous people
        https://www.bbc.com/news/world-latin-america-52139875
        Казваш после да не се чудим как са изчезнали и британците.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

          Важи за всички, дори и за мене и за тебе (особено за тебе).

          Бъди щастлив, че ти отговарям. По принцип ти си ми в игнор листата, и въобще не виждам простотиите, които пишеш. Понякога обаче форума те показва (не знам защо), и тези редки случаи ми напомнят колко съм щастлив, че съм те игнорирал.
          За 2 месеца чудеса направих с тебе, още малко самоирония и ще си ток и жица
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • АНКЕТА

            Как ви се отразява социалната изолация?
            • Много добре. Стоя си вкъщи със семейството и поработвам 20%
            • Не е най-приятното нещо, но ще трябва да се изтърпи 36%
            • Чувствам се ужасно – не мога да излизам, да спортувам и да се виждам с хора 6%
            • Много е зле, мисля, че започвам да полудявам вече 8%
            • Имам куче, излизам до магазина и на кратка разходка – не е толкова зле 3%
            • Не мога да работя от вкъщи, затова ежедневието ми не се е променило много 12%
            • Избягах от големия град, за да имам повече свобода 3%
            • Не я одобрявам като мярка в борбата с COVID-19 12%
            Общо гласували: 3768

            https://www.dnes.bg/?pv=713

            Коментар


            • За любителите на конспирациите:

              Какво ще кажете за програмата за ваксинация ID2020, анонсирана още миналата година..от Бил Гейтс.. Ваксина + чип, съхраняващ инфо за ваксинациите на човек. Може би след като ги имаме ще можем да се придвижваме "свободно" след пандемията?

              Който има време и желание може да се разрови. Ключови думи - Бил Гейтс, Ноември 2019, Event201, ID2020

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                ъпгрейдни се - мини на лъвици
                Абе, все котки, но важното е да са независими, самостойни и достойни.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                  Тъп съм, та затова да Ви попитам нещо
                  Значи дори и сега, при тотална карантина и толкова малко заразени и умиращи болниците имат проблеми.
                  А какво ще стане, ако премахнат предсрочно тоталната карантина?
                  Така и не разбрахме кой обърка болничния ред дотолкова, та хронично болните да са аут. Това си е обичайното "шаш и паника" в действията на властта, но има и допълнително пренатягане, сякаш да се демонстрира власт и да се заплашва с терор - вижте как може да ви объркаме живота с едно извънредно положение, ако не слушкате. И си е така, извънредните пълномощия могат незабелижимо или натрапчиво да ни изработят всичките, без да успеем да се опънем. Поне докато не падне извън-положението. Няма да се учудя, ако има вълна от дела за съсипани бизнеси и нарушени права.

                  Коментар


                  • Не се чудете как и защо почти са изчезнали индианците в Северна Америка.
                    Coronavirus 'could wipe out Brazil's indigenous people
                    https://www.bbc.com/news/world-latin-america-52139875

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Льеле, значи вече и аз съм застрашен.
                      ъпгрейдни се - мини на лъвици
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                        Гигов,аз съм паникьор,признавам си....Освен паникьор,съм и планинар...
                        Освен че съм планинар,съм и планинар - паникьор....Което ще рече,че когато в града е 30 - градуса,аз потеглям към планината в "пълно бойно снаряжение"...Паникьорство не ми е проблем,когато си ходя сам по баирите....Паникьорството ми става проблем,когато няколко човека ме помолят да ги закарам в 30 градусовата градска жега на походче из планините...Почвам с паньорските съвети :затворени обувки,а не сандалки,дълги панталони,полар,яке и т.н.....
                        Започват се подигравките - "А бе ние не можем да дишаме от жега,какви якета ,полари и прочие...."
                        Естествено ,на утринта половината не са спазили паникьорските ми препоръки...
                        И да,понякога всичко си минава в шеги и закачки....
                        Проблемът е, когато планината реши да покаже,колко е величествена и непредсказуема, и ние колко сме малки и жалки....А такива случаи съм имал не един...
                        Проблемът е, когато сме тръгнали от 30 градусовата градска жега,кефим са на 18 градусовия хлад .....и само за 10 минути падне мъгла,завали суграшица, и температурата падне до 0- та,та и под нулата ....Тогава,само след 5-10 минути,ноктите на краката на тия със сандалките са почнали да посиняват,другите с късите гащи и тениски,невслушали се в моите паникьорски съвети, почват да потреперват от студ.... и ,аз - паникьорът се чудя как да разпределя раницата си ,на кой какво да дам....
                        От години ,категорично отказвам да "вземам" с мен такива смели хора,които отказват да се вслушат в паникьорските ми съвети...
                        Ами така сме ние паникьорите и бъзльовците.....
                        Не можем да се мерим със смелчаците с къси гащи,тениски,джапанки и сандалки из планините....
                        То ,това ,дето го написах,май няма нищо общо с темата,ама аз вече така съм се панирал,че не зная в коя тема пиша....
                        Така едни студентчета излизат в Понор планина на 24 май преди няколко десетилетия. Пада мъгла, разкъсва се групата, изпозагубват се и трима замръзват.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение

                          Не се ли сещаш какво ще стане, панихида през страстната седмица...
                          Ако маските бяха задължителни щеше да се размине минимално - сега стискаме палци
                          mWPCloud.com

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                            Не е ясно за връзката с темата,
                            но текстът е хубав и много човешки!
                            Начев ,благодаря ти ,че си схванал и цитирал най-основното от това,което искам да кажа в моя пост!
                            А....., отговорът на твоя въпрос се крие в последното изречение на моя пост....Ще се самоцитирам:

                            ".....То ,това ,дето го написах,май няма нищо общо с темата,ама аз вече така съм се панирал,че не зная в коя тема пиша...."

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Balu Разгледай мнение
                              "Тигрица в нюйоркски зоопарк се зарази с коронавирус"

                              https://bit.ly/39SlDdL

                              И по тигрите тръгна.
                              Добре че кучетата любимци са незасегнати, че стопаните им нямаше да смеят да мръднат от къщи.
                              Льеле, значи вече и аз съм застрашен.

                              Коментар


                              • Гледайте Тръмп, не иска карантини не иска маски. Още преди 2 месеца каза, че вируса ще си отиде както е дошъл април месец. Остават 24 дни, досега не си спомням да е лъгал.

                                Коментар

                                Working...
                                X