IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
    Джинджифила го правя на фреш - със сокоизтисквачката за ябълки ... После го наливам в пликчета за лед и си слагам по една бучка в чая ...
    На това викам аз джинднифилов чай а не ония ароматизираните които ги продават
    Докато не стигнахме до джиндживилова бучка лед в чая, следях с интерес, но е твърде ексцентрично за моя вкус. Време е или да смените напитките или зандана

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ДесеткиЛевове Разгледай мнение
      Начев, не виждам смисъл от вирусна конспирация, с цел да се краде от ББР. От ББР се краде отдавна и редовно. Това си е личната банка на доброто голямо момче и по спомени има доста дебели кредити там.
      Ама,моля ти се,какви ги говориш?!Хубаво ,че дойде тоя коронавирус,та да могат да краднат нещо...Направо си бяха осиромашали,завалиите....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Джинджифилът е на почит в Азия. За мен е непознат като билка, макар и да съм го мярвала из рецептите.
        Наздраве - време е за грог Косатка / една чаша ром с една, най-много две капки черен или зелен чай, по избор/!.
        Бившата ми го стъжеше и го смешваше с мед и още нещо и така го ядеше за болки в гърлото - тврдеше че много помагало ама аз предпочитам стрпсилс
        mWPCloud.com

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
          Мани я тая, виж моята хардкор любимка


          [ATTACH=CONFIG]n3576143[/ATTACH]
          Като е с филтириран въздух се води само клас C защита, в лижето е на риск ама поне си личи че не е мъж

          mWPCloud.com

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

            Само 4 държави в света в момента нямат никаква зараза на Ковид .Това са Самоа,Туркменистан,С.Корея ,Палау и базите на Антрактида.
            Това ми го даваш като сводка или за нещо друго?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ДесеткиЛевове Разгледай мнение

              Това изследване казва само че 7% от близо 150 болни са се оказали със сериозен проблем с бъбреците. Твърде малко като процент за да се твърди че короната "удря" бъбреците, а и трябва да се направи сравнение с други грипове дали и те не дават подобни усложнения. А това за тестисите е само спекулация от тяхна страна.
              Идеята ми беше като е болница ама е без пневмония (според една важна клечка днес следобед ) ако е вярно без пневмони и се носят слухове че си пиива къде да го ударило Борис Джонсън че да го приемат в болница


              Има и второ изследване за тестисите от Март и понижен тестореон от няколко клиники в ухан който звучат сериозно (списък по долу)

              (средна възраст 38 годишни 0 90% карали леко - пак трябва още иследване че са малко хора с този проблем и не се знае дали е перманентно ама на кой по млад му се рискува)

              https://www.scmp.com/news/china/scie...mpact-male-sex

              https://www.medrxiv.org/content/10.1...267v1.full.pdf



              Effect of SARS-CoV-2 infection upon male gonadal function: A single centerbased study Ling Ma#1 , Wen Xie#2,5 , Danyang Li1 , Lei Shi1 , Yanhong Mao1 , Yao Xiong1 , Yuanzhen Zhang*1,3,4, Ming Zhang*1,3 .

              1 Reproductive Medicine Center, Zhongnan Hospital, Wuhan University, Wuhan 430071, Hubei Province, P. R. China.
              2 Department of Laboratory Medicine, Zhongnan Hospital, Wuhan University, Wuhan 430071, Hubei Province, P. R. China.
              3 Hubei Clinical Research Center for Prenatal Diagnosis and Birth Health, Wuhan 430071, Hubei Province, P. R. China.
              4 Department of Obstetrics & Gynecology, Zhongnan Hospital, Wuhan University, Wuhan 430071, Hubei Province, P. R. China.
              5 Department of Laboratory Medicine, Wuhan Leishenshan Hospital, Wuhan 430071, Hubei Province, P. R. China.


              mWPCloud.com

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                Тънъмънче, от няколко места чувам за джинджифилово чайче, за който му понася, пък някои и така го рупали... Наздраве! (Малко Грантс довършвам, после Тюламор - дедо не е манджия )
                Джинджифила го правя на фреш - със сокоизтисквачката за ябълки ... После го наливам в пликчета за лед и си слагам по една бучка в чая ...
                На това викам аз джинднифилов чай а не ония ароматизираните които ги продават
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  А бре дедо....
                  Аз от 5 години пиша за джинджифиловата ракия дето си я правя, ти за чайчета питаш....
                  Наздраве !
                  Сега, като казваш, наистина се сещам, че си го казвал, ама дедо - стар, не помни....
                  Имам една две ампули с дезинфектант - ще взема да го подобря....
                  И това ще мине ...

                  Коментар


                  • Малко да разведрим обстановката

                    https://gospodari.com/%D1%82%D0%B0%D...3%D1%81%D0%B0/

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                      Тънъмънче, от няколко места чувам за джинджифилово чайче, за който му понася, пък някои и така го рупали... Наздраве! (Малко Грантс довършвам, после Тюламор - дедо не е манджия )
                      Джинджифилът е на почит в Азия. За мен е непознат като билка, макар и да съм го мярвала из рецептите.
                      Наздраве - време е за грог Косатка / една чаша ром с една, най-много две капки черен или зелен чай, по избор/!.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ДесеткиЛевове Разгледай мнение

                        Е те на на село отде ще хванат короната като там са дислоцирани на 200 метра от други хора и без специални мерки за "социално дистанциране"? Вируса вършее предимно и основно където има хора нагъсто.
                        Някои имат изселени по гурбет съселяни, които се връщат.
                        Могат да прихващат и от тях. Пример - Пещера.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                          Тънъмънче, от няколко места чувам за джинджифилово чайче, за който му понася, пък някои и така го рупали... Наздраве! (Малко Грантс довършвам, после Тюламор - дедо не е манджия )
                          А бре дедо....
                          Аз от 5 години пиша за джинджифиловата ракия дето си я правя, ти за чайчета питаш....

                          пп Начии, как се прави такава ракия..? ( изискват се големи познания...)
                          Вземаш 1л силна ракия и настъргваш в нея 10 гр джинджифил.... След 1 месец имаш джинджифилова, лековита, вирусоубийствена, имуностимулираща, самолета вдигаща ракия...

                          Наздраве !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Не се отричай от думите си. В медицината, когато клиничната картина е без симптоми и заболяването практически е неразпознаваемо се говори за инапарентна форма на протичане.
                            Наздраве, хер Начев!
                            Еми, Танъмка, по медицината си падам леко проЗ!
                            Бързам да се отметна, щото си знам, че е вероятно да ме гепят по долни гащи. Бегам пред вятъра.

                            С дохтурите се гледаме с огромно взаимно недоверие.
                            И няма да излезе "на добро" таз работа в края на крайщатао

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ДесеткиЛевове Разгледай мнение
                              Е те на на село отде ще хванат короната като там са дислоцирани на 200 метра от други хора и без специални мерки за "социално дистанциране"?
                              Да, освен това какво пипат хората там - лопати, мотики... все неща, дето младежта няма шанс да ги докосне.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                                Coronavirus Cases:

                                1,356,380
                                view by country Deaths:

                                75,762 Recovered:

                                290,572

                                На вярващите в пандемията, гавърмента и сзо - честито
                                Честито
                                Щом свърши месеца, ни дай същата таблица, но само за месец април

                                Коментар

                                Working...
                                X