IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тая седмица три пъти ходих до магазина да напазаря продукти за две седмици.
    Простак съм Азъ - Непобедим !!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

      Съни,може и наистина да съм сбъркал в преценката ми за теб,опирайки се на мненията ти, специално в тая тема....О, каква изненада -.... и аз съм човек,правя грешки!

      П.П.Гигов ми отговори уклончиво...Него също го подозирам в политическа окраска...И е възможно- пак да греша....
      Извадих и запалих лулата )) Наздраве!
      Между другото, и пушачите близо век са били заплашени от инквизиция, защото един папа не одобрявал навика, привнесен от индианците

      п.п. За Гигов личното ми мнение, само на база форума е, че е стабилно стъпил на земята и реагира принципно, а не конюнктурно

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
        Още едно цитатче за СЗО.

        Интервю с Бил Гейтс от 2015 за Ебола (ама тя поне не стигна до Европа)"
        Ми не стигна защото е много по-смъртоносна зараза и я оставиха на професионалисти (от СЗО примерно, а не от CNN или Бтв) да я овладеят и имено за това я увладяха и не пробваха да правят социален експеримент, ползвайки за повод нещо толкова опасно.

        То криза всички чакахме, нищо в света не е устойчиво в момента, така че повода за кризата не е много важен. Да речем че е грип ОК, но никой не е бил съгласен на планираното прочистване на слабите звена в обществото буквално с апела че точно тях спасяваме!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

          да ме вкараш в политическа окраска, заради мненията ми,

          Прехвърлих по диагонал назад непрочетени мнения и видях, че си питал Гигов - "Щеше ли да си против мерките, ако управляваше БСП?"
          Не видях дали ти е отговорил, но моят отговор е
          Категорично щях да съм на сегашната ми позиция!
          Когато човек има изградена здрава основа за поглед към света не се влияе от управление, за да изгражда мнението си.
          Съни, н ебой се, душо!

          Аз те харесвам във всякаква политическа окраска!

          Обаче, Не може да сме еднакви, и не можем да очакваме винаги и при всички обстоятелства да се харесваме с някого.
          Чувам, че Добрев върви добре в номинациите на БСП. Можеш ли да си представиш ситуация - има някакви развития в страната, те (партията им) се засилват, пренареждат се след изборите им, другите отслабват, при което бсп печелят парламентарни избори и Добрев става премиер, онзи Гечев - зампремиер по икономиката, мъжът на Мая - силов зампремиер, Вигенин - министър външни и т.н.
          Съни, ужас!
          Ами, да си стои БХ.

          Прости ме, Господи, не вярвах, че мога да го изрека.
          Неведоми са пътищата Ти!
          Позволявам си да г о кажа, бидейки ненаивен и знаейки, че няма да ни позволят да имаме начело на страната, интелигентни, образовани, културни, патриотично настроени, независими и вярващи в Господ Лидери.

          Да ти кажа, мен повече ме притеснява, че тук в раздумката ни в клин ни в ръкав, пряко или косвено редовно се появяват фразички от рода:

          "Господа, тук се пръскат революционни идеи против държавата на негово величество султана. Аз не мога да остана тука и излазям!"

          - както е рекъл героят на Дяда Вазов.

          Ама после нашите съвременни герои се връщат, но основно с цел отново да ми пуснат горното изречение.

          Мен могат да ме вкарват във всякаква политическа окраска, дори им дадох идея онзи ден да ме търсят под камънаците на терена, само да не събуждат гнева ми, че тогава ставам лош, та дори ти се плашиш от мен.

          Тук в темата реч иде за инфекцията, човешкия живот, грижата, спасението, солидарността!

          Нека първо тях да оправим, ще и найдем колая и на политиката.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

            Ами причината е същата каквато за разликата за смъртните случаи в Италия и Германия, сети се, не е конспирация
            Каква е? Наркоси? Или пияндета? Или мръсен въздух?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение
              Иначе да си кажем всички страдаме който играе трябва да играе малко на риск (който не играе не печели)

              Снимка от София (Секси или Не) ?




              Маската е тази ще спре вируса, колкото телената ограда - комарите
              Плюс, ще я пипне отпред, като я слага/сваля.
              После ще я сложи в джоба, после пак ще я извади , ефект никакъв
              Утре, пак ще я ползва...щото е модерна.
              Last edited by hazard; 11.04.2020, 22:19.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                Навсякъде говорят и пишат "стой в къщи""стой в къщи".
                И аз три дена стоях...
                Напрао сили нямах повече, изморен...
                Ама после си помислих, абе кой ще ме види бе и си легнах.
                И така хубоу ми стана.....
                Ама, ти поза мирно ли беше заел? Този генерал ше ви изпий мозъчетата с казармената си харизма.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak

                  Така като гледам, предимно негро измират. Още един повод за конспиративни догадки. Макар че по-вероятното обяснение е нарушен имунитет.
                  Ами причината е същата каквато за разликата за смъртните случаи в Италия и Германия, сети се, не е конспирация

                  Коментар


                  • Като гледам забраните,корона вируса живее по парковете, кафенета, ресторанти и най-активен е по време на вечерния час.
                    Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                    Коментар


                    • Иначе да си кажем всички страдаме който играе трябва да играе малко на риск (който не играе не печели)

                      Снимка от София (Секси или Не) ?





                      mWPCloud.com

                      Коментар


                      • Навсякъде говорят и пишат "стой в къщи""стой в къщи".
                        И аз три дена стоях...
                        Напрао сили нямах повече, изморен...
                        Ама после си помислих, абе кой ще ме види бе и си легнах.
                        И така хубоу ми стана.....
                        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                          Ретро, имах впечатление от мненията ти преди, че си балансиран, трезв човек, но упоритостта ти да ме вкараш в политическа окраска, заради мненията ми, различни от твоите ме кара и мен да се замисля дали не е тенденциозно. Жалко
                          Прехвърлих по диагонал назад непрочетени мнения и видях, че си питал Гигов - "Щеше ли да си против мерките, ако управляваше БСП?"
                          Не видях дали ти е отговорил, но моят отговор е
                          Категорично щях да съм на сегашната ми позиция!
                          Когато човек има изградена здрава основа за поглед към света не се влияе от управление, за да изгражда мнението си.
                          Съни трудно в сегашната ситуация човек да е балансиран .

                          А за политиката ,просто троловете от тема,, политика,, се преселиха тук поне не за друго щот тази тема е генерира супер трафик , даже мисля че късно се усетиха техните началници.
                          Last edited by Todor Sabev; 11.04.2020, 22:23.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                            Ще ми припомниш ли тоз човек, който носи маската под носа си, ако кихне какво става с момичето срещу него, което е без очила ))
                            Той толкова може ама поне се старае - ако кихне маската ще го спре донякъде ако не се изхузи, а момичето срещу него е американската посланничка

                            Все пак разчитаме това да сработи дори и с непълно сложена маска

                            Last edited by marketleverage; 11.04.2020, 22:06.
                            mWPCloud.com

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Уникум! Как ги разбираш тея работи!
                              Човекът е явно привърженик на философията за "добре роден"
                              Наздраве, Мрънкало!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                                В сила от утре. Днес все още може без
                                В Т маркет към 17 часа им разпоредиха да не пускат без маски. Точно на моя ред. Добре че имах една медицинска, макар да я бях забутал в най-страничен джоб, та едва я открих.

                                Коментар

                                Working...
                                X