IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Време ти е да навксаш. С вакса и пълен комплект за химическа отбрана. Щото много наивно това вашето поколение.
    Един от малките който познавам се е сдобил със немски NBC костюм така че спокойно трупаме екипировка ако положението стане много зле ще останат достатъчно от нас да отмъстим на комунистически китай за вас

    Иначе се почва

    Japan to pay firms to leave China, relocate production elsewhere as part of coronavirus stimulus
    https://www.scmp.com/news/asia/east-...elsewhere-part


    mWPCloud.com

    Коментар


    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

      Ааа, недей така! Остави за жената да има, докато ти си разсейваш вниманието от нея .Пък и не ме излагай, точно те похвалих, че си здраво стъпил на земята, сега да ходя да си трия мнението ли ))
      То и аз толкова пия, но няма лошо, а и кво по-тематично Да си здрав! И за да не кихаш без маска, пак профилактично - наздраве ))
      Наздраве Съни. Благодаря за подкрепата.
      И ще си наруша табуто-налях си някаква Метакса 7 звезди и някаква стара кока-кола, стои в хладилника от Нова година.
      Само и само да избегна "минуса" на Ретрото.
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар













      • Коментар


        • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
          Твърде интересно е, че на 20-ти Март 2020 година на Пресконференция за „Коронавируса“ в Белия дом Държавният секретар и бивш Директор на ЦРУ Майкъл Помпео, в присъствието на Президента Тръмп от дясната си страна, изплюва камъчето заявявайки: „Тук сме на упражнение на живо“ (We’re in a live exercise here), а Тръмп коментира: „Трябваше да ни уведомите“ (You should’ve let us know). Така че, „Коронавирус“ е упражнение на живо, тоест учение, а не пандемия! Според военната терминология: „упражнение на живо е упражнение, в което участват действителни военни сили“. Следователно, това уж „неволно изпускане“ на Държавния секретар Помпео, трябва да покаже на „вътрешните посветени хора“, че Специалната операция на Световните Тайни служби върви по план и те не бива да се притесняват за нищо!
          Аaa, добро утро . нали и аз това казвам ама то страха е голяма работа.
          Много по лесно е да излъжеш хората отколкото да ги убедиш че са били излъгани. Веднъж повярват ли в една лъжа, и то мащабно цялото стадо, после няма спиране. Нали и затова медиите синхронизирано повтарят абсолютно едни и същи новини и скалъпени истории и стъкмистики. Няма значение кой вестник, сайт, или телевизия гледаш, новините са едни и същи и то по целият свят. Няма различни гледни точки. Няма разследваща журналистика, няма мнения на реални независими експерти... Всичко идва от "централата".

          Архитектите на кризата даже не се и крият вече! Те съвсем открито си проведоха пресконференциите и показаха планът си за действие, имат си даже сайт където е описана програмата още през Октомври миналата година. Това е поне 1 месец преди да се появи "заразата" в Китай.

          http://www.centerforhealthsecurity.org/event201/about




          Всичко това е финансирано от фондацията на Бил Гейтс. А пък новият бизнес на Бил Гейтс е разработката и продажбата на ваксини. Човека вече даже официално напусна Microsoft и започна да инвестира десетки милиарди в това последните години.

          Ето ги и последните му инвестиции на тоя убавец. Въпрос на време е да го думнат някъде из америките.....
          Last edited by alphaomega; 11.04.2020, 23:45.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
            Ма, Начев и аз не съм съгласна с теб. Само по кръчми ходиш, а мен ме подстрекаваш пъртини да прокарвам в тежката зима.
            И направо си ме е страх, кат помня как ме навика за едни 80% ентелигенти ))
            Наздраве
            Кой, аз?!?!

            Май ме бъркаш с някого!
            Вярно е - понякога злоупотребявам, хойкам и не пея ентусиазирано песни в прослава на партията и нейните ръководители, както настойчиво ни се предписва, но раницата си я нося сам.
            Как така съм те пращал да прокарваш пъртина?! Че то тази година нямаше зима

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

              А чекай чекай малко, Защо плашачи? Та още откога ви успокоявам, че зорът е межжду 20 и 30 април?! Ама пусто не можете да устискате и една седмица. Да сте малки деца - разбирам, ама сте от бабаитите, дето не взимат от дума и гледате света разделен на черно и бяло Случайно чух веднъж такъв детски лаф" - "Чарли чаплин се напил ... и жена си той набил." Представи си, откъде и как са го съчинили децата, Гоолям бабаитлък са видели, няма що
              Остава сега да кажете, че заради Чернобил сме "имунизирани" срещу ковида
              ps. ще ти кажа за един "опит" на мой приятел войник, химически войски, вдигнали ги по тревога да мерят радиация, като я мерили той се сащисал от показанията и не вярвал на уредите, но пък затова изрично ги предупредили никаква информация да не излиза. Е той им теглил майните и избягал за да се обади на бременната си сестра. Още в първата година на демокрацията - хвана чужбината с думите - "е*аси държавата"" - нещо, което много често го чуваме сред вашия лагер, Грую например отдавна е теглил майните и на българското черноморие Това не пречи да сте истински патриоти, за което ви поздравявам
              Добре, не разбирам, нарочно ли лъжеш, или си тъп? Винаги съм почивал на родното Черноморие, ама всяка година, включително последните 4 с децата. Дейба, единият ме изкарва пушач, мен, дето бе съм пробвал каквато и да е димна мизерия, друг ми изкарва страхливец и мизантроп, мен, дето съм бил на повече протести и благотворителни събития от всички апокалиптици взети заедно, това пък прецаканоти вика, че съм отебал Черноморието???? Да казвам ли за сестра ми нешо, щото имам и е във Франция и въпреки това считам емигрантите за предатели?

              явно нямате какво са кажете за грипчето, за да се оправдаят малоумщините на простия шапкар генералгоджи, затива почнахте с измислиците на килограм. Не ви прави чест!

              а да, утре ще пробия блокадата и ще събера децата и родителите ми без маски на село - те така, щото съм олигофрен и не се плаша от един грип. Баси!

              ай, наздраве - от утре с маски, честито, станахме ислямска държава доброволно - направо да раздават бурките! Народе????
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Зомбирането от екрана на ТВто върви с пълна сила:
                По БНТ- "Подводницата К-19" - ужасии за ядрена авария на съветска подводница.
                По БТВто - някакъв марсианец. И той ша мре, ама може и да оцелее. Ще има май хепиенд.
                По Диема - други ужасии. Война на американци и японци. Горят хора с огнемети, откъснати глави, ръце, крака и купища трупове.
                По Дискавъри - нещо за края на света. Няма бензин, храни, масова паника и порция ужасии.

                Май ще взема да си сипя един коняк. ЕБАСИ!
                Стига бе!

                А, по Евроспорт2 снукър. Старо, повтарят нещо, ама все пак.
                И световното отложиха гадовете. Айде ще погледам Джъд Тръмп. Само дето знам как ще завърши....
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                  Съни, стига с това "наздраве" бе! От близо две години не пия, а пък барчето пълно с всякакви квалитетни питиета (жената порка и купува да има). Та както много ме страхуват, ще взема пак да пропия, да му се не види!
                  Гигов,сложих ти плюсче на мнението ти за "политическа обстановка" у нас,но с това ти мнениние тотално ме разочарова...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Начев, светнаха ме, че си пияница и пропадняк. Ще се преместя на друг чин да не ми разваляш поведението. Защото требва права биография. За бъдещо израстване духовно, тъй като има накъде. Не съм като Чичи привършил с усъвършенстването.
                    Е-еее!
                    Стисках, крих се, правих се, ама не се издържа вече!
                    Признавам си, че съм непоправим пияндурник!
                    Тази ми зависимост се използва от разни лоши хора, които в моменти на слабост ме подучват да върша и говоря разни лоши неща.

                    Как мислиш, ако се покаем искрено, имаме ли шанс да пооправим изгледите за по-прилична биография?

                    Ако измислиш нещо, че призная, че съм те подкокоросвал

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                      Съни, стига с това "наздраве" бе! От близо две години не пия, а пък барчето пълно с всякакви квалитетни питиета (жената порка и купува да има). Та както много ме страхуват, ще взема пак да пропия, да му се не види!
                      Ааа, недей така! Остави за жената да има, докато ти си разсейваш вниманието от нея .Пък и не ме излагай, точно те похвалих, че си здраво стъпил на земята, сега да ходя да си трия мнението ли ))
                      То и аз толкова пия, но няма лошо, а и кво по-тематично Да си здрав! И за да не кихаш без маска, пак профилактично - наздраве ))

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                        Ма, Начев и аз не съм съгласна с теб. Само по кръчми ходиш, а мен ме подстрекаваш пъртини да прокарвам в тежката зима.
                        И направо си ме е страх, кат помня как ме навика за едни 80% ентелигенти ))
                        Наздраве
                        Съни, стига с това "наздраве" бе! От близо две години не пия, а пък барчето пълно с всякакви квалитетни питиета (жената порка и купува да има). Та както много ме страхуват, ще взема пак да пропия, да му се не види!
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Финансовите съветници бяха ошашавени от Вируско. Плюят в пазва, кълнат, чукат на дърво, ругаят, чукат на глава, псуят дълбоката държава и скръстват пръсти за защита. Ето тук една финансова консултантка:
                          https://www.facebook.com/permalink.p...00032630748015
                          В момента слагат залози колко дълга ще е рецесията и баят за срив между 5 и 35%

                          Коментар


                          • Ма, Начев и аз не съм съгласна с теб. Само по кръчми ходиш, а мен ме подстрекаваш пъртини да прокарвам в тежката зима.
                            И направо си ме е страх, кат помня как ме навика за едни 80% ентелигенти ))
                            Наздраве

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                              Продавам БИО чорапи !!!
                              4 дена не съм ги сменял и съм бачкал на ранчото БИО земеделие.
                              Парите ги пращаите на болниците.
                              Като видя фактурата - пращам чорапите по ЕКОНТ.
                              И като ми ги изперете да ми ги върнете да ги продам на следващия...
                              Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                                Я, по-добре си признай, че снощи се напихме заедно и пяхме революционни песни против Н.В. султана!
                                Е, н е сме чак такива смели революционери, ама нали имаше готини мацки в компанията, та ... знаеш как е!

                                След признанието, винаги на човек му олеква
                                Начев, светнаха ме, че си пияница и пропадняк. Ще се преместя на друг чин да не ми разваляш поведението. Защото требва права биография. За бъдещо израстване духовно, тъй като има накъде. Не съм като Чичи привършил с усъвършенстването.

                                Коментар

                                Working...
                                X