IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Ето, вчера ви давам инфо за "чистия като сълзица" генералгоджи в няколко аспекта:

    - що тегли лизинг за 109 000 лева, като има депозити за 200 000+ на нулеви лихви
    - колко голям комплексар трябва да си, за да си купиш кола на лизинг за 109 000 лева

    На това получих следните троления:

    - от математика, че било изгодно, щото лизингът бил на 0% лихва. Може, ама едва ли, щото лизингът е от дъщерно дружество на банка, а не от вносител
    Ако си забелязал в тази тема аз не коментирам хора, колко пари вземат, кой плющат и други лични неща. Коментирам най-вече статистически факти и разни научни публикации, идеи и пр.

    За колата и лизинга просто вметнах че и аз съм направил така, поради съответната причина която споменах - а именно че и лизинга може да е с нулева лихва (не съм казвал че е по-изгодно - това са твои измишльотини). Демек причината може да е много проста и да не е в теория на конспирацията. И ако търсиш под вола теле, най-много да му намериш оная работа.

    Другите неща, дето бяха в тоя пост - нито ги знам, нито ме интересуват, нито ще ровя данни в регистри разни, нито ще ги коментирам.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

      За разлика от тебе аз не се изживявам като СПЕЦИАЛИСТ ПО ВСИЧКО. Имам си постижения, с които да се гордея, и те са ми достатъчни да си подхранвам собственото самочувствие.

      Ти си човека, който има комплекси с постиженията в този живот, в резултат на което проявяваш висша форма на СНОБИЗЪМ - ВИЖТЕ МЕ МЕНЕ колко съм по умен от Матеев, правителството, щаба и учените по света. Но понеже умря циганката, която те хвалеше, и започваш сам да се хвалиш по неявен начин - всички други са глупави, прости и тъпи и ти единствения си НАЙ-УМНИЯ, който има правото да ги критикува и да се подиграва с тях. Искрено те съжалявам, но не мога да ти помогна. Каквото си си надробил, това и ще сърбаш.
      Я пак
      Неспециалист? Няма нито едно твое мнение в което да не псуваш и викаш "Знаеш ли кой съм аз".
      Аз такива мнооого ги обичам и не мога да издържа да не им се смея с пълно гърло, корема ме боли и сълзи ми текат.
      Откога говориш за другите, а имаш предвид себе си?
      Преди 2 месеца казах - ВИРУСА ЩЕ Е САМО ЕДИН ЛОШ СПОМЕН КРАЯ НА МАЙ.
      Ех че съм глупав - имам 2 дена да позная.
      Искам да питам какво стана с твоите писания за 99,5% смъртност в нидерландия?
      А 30, 40, 50% из другите страни. Глобално било 13, 15, 17% и се увеличавало.
      Иначе е похвално че си научил да делиш 2 числа и можеш да представиш резултата като процент.
      Поздравления, че нещо все злоба вместо бръмб
      Кво стана с НАС ТЪПИТЕ дето ти викаха че приказваш глупости?
      Не че си спирал да ни забавляваш
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

        Груец не знаех че имаш детероден орган Да не си минал на левият бряг
        Хехе, Батка, това не е плевенски лаф, затова не го разбираш - другарска закачка, знаеш си
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          Матеев, без да ви влизам в спора с Гигов, но троленете при теб взема нов връх. Досега си мислех, че най-големите тролове в стила "пиша фермани, без да казвам нищо в тях, но винаго звучат позитивно в прохвала на герП" са 4Д/Ендър и прочие многоникови мечи никове в бичи кожи, ма ти биеш всичко!

          Ето, вчера ви давам инфо за "чистия като сълзица" генералгоджи в няколко аспекта:

          - що тегли лизинг за 109 000 лева, като има депозити за 200 000+ на нулеви лихви
          - колко голям комплексар трябва да си, за да си купиш кола на лизинг за 109 000 лева
          - откъде са му парите, за да плати над половин (или беше цял, че не помня на семестър на дете ли бяха тези 20 000 паунда, или бяха на годишна база) милион за обучението на синовете си, като ивнаги е бил прост фатмак и не е бачкал в частни болници на яката кинта
          - като как купува Тойота (неясно каква и нясно от коя година като модел) за 20 000 лева и продава същата за 40 000 лева през 2018 - то бива дупнишки автоджамбазки тарикатлъци, ама...

          На това получих следните троления:

          - от математика, че било изгодно, щото лизингът бил на 0% лихва. Може, ама едва ли, щото лизингът е от дъщерно дружество на банка, а не от вносител
          - от 4Д/Ендър, който явно беше дежурен по долап тази вечер, че съм биел негрите, че било много изгодно (изгодно е, но за ЮЛ, за Фл като генералгоджи не е), "стандартното", че съм бил тъп и "затапването", че всеки е невинен до доказване на противното - факт, така е, и Шиши е честен бизнесмен, щото йи дела има срещу него, ни влезели в сила присъди - също факт до факта, мила моя майно льо. Да се чуди човек що онези тъпаци - умнокрасивите жълтопаветници протестираха тогава - идиотите му с идиоти
          - и за финал, троленето на годината - ма Путин що е страхливо джудже, изказан от Матеев. Е, това наистина ме остави без думи - ти му даваш факти, то ти вика за космоса и планетите.

          Ма не ми пука ни за путя, ни за тръмплина, ни за си-ту, ни за никой, вълнува ме само и единствено моята страна, моята Родина. Всички други са ми през детеродния орган и са ми интересни дотолкова, доколкото интересите ни съвпадат с техните. Колкото мразя руснаците за "вечната благодарност и слугинаж", дето трябва да им дължим и безумните паметници, толкова ненавиждам и краварите с бомбенето на София и срамът на срамотиите - паметника на американските пилоти, дето са ни бомбили. От това по-голям диш хакъ - здраве!

          Толкова - отговорете на някой от поставените въпроси, ако искате, а путя, трамплина и т.н., ако може другаде. Благодаря
          Груец не знаех че имаш детероден орган Да не си минал на левият бряг

          Коментар


          • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
            Бе, Матев, ама наистина в постинга с озона звучиш така назидателно и велико, от такъв пиедестал, че на човек да му се поиска паметник да ти сложи. ​​​​
            И поради това гафът ти в него е смешен.

            Човек обикновено не е безгрешен, но ти
            ​​​​​​гачели си го забравил?
            Бях го прочел в интернет и въобще не се замислих, че е фейк. После се разрових повече и видях, че гама лъчите всъщност ги спира цялата атмосфера. Това за сканирането на цялата земя винаги съм си мислил, че е възможно. Да, гама лъчите с използваните от нас дължини на вълната не могат да го направят, но пък знаем за неутриното, което на майтап преминава през цялата земя. Остава въпросът дали има някакви частици/вълни, които са по средата между неутриното и гама лъчите, с които сканирането на земята вече наистина да е възможно. Не съм специалист и не мога да твърдя нищо повече, но нали знаете за вярата - милиони хора по света вярват във всякакви бабини диветини, но никой не им се подиграва.

            При това положение въпросът не е с нечие незнание, а с това, че има ЗЛОБАРИ, които искат да се подиграват с него. Ако аз исках да се подигравам на демонстираното тотално невежество от страна на Гигов, трябваше да го скъсам от подигравки. Да, ама не искам да падам толкова ниско до неговото ниво.
            Last edited by Mateev; 28.05.2020, 13:36.

            Коментар


            • Матеев, без да ви влизам в спора с Гигов, но троленете при теб взема нов връх. Досега си мислех, че най-големите тролове в стила "пиша фермани, без да казвам нищо в тях, но винаго звучат позитивно в прохвала на герП" са 4Д/Ендър и прочие многоникови мечи никове в бичи кожи, ма ти биеш всичко!

              Ето, вчера ви давам инфо за "чистия като сълзица" генералгоджи в няколко аспекта:

              - що тегли лизинг за 109 000 лева, като има депозити за 200 000+ на нулеви лихви
              - колко голям комплексар трябва да си, за да си купиш кола на лизинг за 109 000 лева
              - откъде са му парите, за да плати над половин (или беше цял, че не помня на семестър на дете ли бяха тези 20 000 паунда, или бяха на годишна база) милион за обучението на синовете си, като ивнаги е бил прост фатмак и не е бачкал в частни болници на яката кинта
              - като как купува Тойота (неясно каква и нясно от коя година като модел) за 20 000 лева и продава същата за 40 000 лева през 2018 - то бива дупнишки автоджамбазки тарикатлъци, ама...

              На това получих следните троления:

              - от математика, че било изгодно, щото лизингът бил на 0% лихва. Може, ама едва ли, щото лизингът е от дъщерно дружество на банка, а не от вносител
              - от 4Д/Ендър, който явно беше дежурен по долап тази вечер, че съм биел негрите, че било много изгодно (изгодно е, но за ЮЛ, за Фл като генералгоджи не е), "стандартното", че съм бил тъп и "затапването", че всеки е невинен до доказване на противното - факт, така е, и Шиши е честен бизнесмен, щото йи дела има срещу него, ни влезели в сила присъди - също факт до факта, мила моя майно льо. Да се чуди човек що онези тъпаци - умнокрасивите жълтопаветници протестираха тогава - идиотите му с идиоти
              - и за финал, троленето на годината - ма Путин що е страхливо джудже, изказан от Матеев. Е, това наистина ме остави без думи - ти му даваш факти, то ти вика за космоса и планетите.

              Ма не ми пука ни за путя, ни за тръмплина, ни за си-ту, ни за никой, вълнува ме само и единствено моята страна, моята Родина. Всички други са ми през детеродния орган и са ми интересни дотолкова, доколкото интересите ни съвпадат с техните. Колкото мразя руснаците за "вечната благодарност и слугинаж", дето трябва да им дължим и безумните паметници, толкова ненавиждам и краварите с бомбенето на София и срамът на срамотиите - паметника на американските пилоти, дето са ни бомбили. От това по-голям диш хакъ - здраве!

              Толкова - отговорете на някой от поставените въпроси, ако искате, а путя, трамплина и т.н., ако може другаде. Благодаря
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Бе, Матев, ама наистина в постинга с озона звучиш така назидателно и велико, от такъв пиедестал, че на човек да му се поиска паметник да ти сложи. ​​​​
                И поради това гафът ти в него е смешен.

                Човек обикновено не е безгрешен, но ти
                ​​​​​​гачели си го забравил?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                  Абе ти към умните ли се причисляваш?
                  Ей на една твоя умнотия:

                  Антогравитационен двигател и свободна енергия.... Божичко УМЕН бе!

                  И другата "умнотия";

                  Ами за "умното" сканиране на Земята с лъчи от сателити:

                  Озоновият слой СПИРАЛ всички гама и рентгенови лъчи.... Божичко! Каква въпиюща неграмотност! Озоновият слой до известна степен намалява УЛТРАВИОЛЕТОВИТЕ лъчи, не гама или рентгеновите. Целият слой озон, тоест ако наложиш всичкия озон на повърхността на Земята, ще се получи слой от 3 МИЛИМЕТРА, който не може да спре и една милиардна част от рентгеновите или гама лъчите. Тези лъчи се намаляват от по-плътни вещества. Колкото по-плътни, толкова повече отслаба лъчението. Всеки, който е учил физика в 7ми и 8ми клас ги знае тези работи.
                  Само УМНИЯТ не ги знае.
                  За разлика от тебе аз не се изживявам като СПЕЦИАЛИСТ ПО ВСИЧКО. Имам си постижения, с които да се гордея, и те са ми достатъчни да си подхранвам собственото самочувствие.

                  Ти си човека, който има комплекси с постиженията в този живот, в резултат на което проявяваш висша форма на СНОБИЗЪМ - ВИЖТЕ МЕ МЕНЕ колко съм по умен от Матеев, правителството, щаба и учените по света. Но понеже умря циганката, която те хвалеше, и започваш сам да се хвалиш по неявен начин - всички други са глупави, прости и тъпи и ти единствения си НАЙ-УМНИЯ, който има правото да ги критикува и да се подиграва с тях. Искрено те съжалявам, но не мога да ти помогна. Каквото си си надробил, това и ще сърбаш.
                  Last edited by Mateev; 28.05.2020, 12:33.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                    Хубаво де, ама защо като коронавирусът не е опасен Путин изчезна и две седмици се кри като мишок?

                    Можеш ли това да ми обясниш?

                    Защото са го утепали и сега командорят двойника, а втория двойник започна да се различава.
                    Затова пазят двойника и го крият като мишок
                    Кои са тези - долните комуняги, разбира се

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                      Само един починал с Covid-19 за ден в Испания



                      Аха! НОВА МЕТОДИКА на отчитане на смъртните случаи.... И по новата методика да не се окаже, че са починали не 27 хиляди, ами 270??
                      Нямат изгода да си намаляват с толкова лъжи набраната бройка на пострадалостта, сега когато са първи на опашката за грантове от вкусните 750 милиарда на ЕС.

                      Виж, че обявиха даже 10 дена национален траур. Такова нещо не е имало в цялата история на Испания при каквито и да е събития! Ега ти пропагандата.

                      Предполагам, че ще драпат за още по-голяма бройка с преизчисленията.

                      Коментар


                      • Хубаво де, ама защо като коронавирусът не е опасен Путин изчезна и две седмици се кри като мишок?

                        Можеш ли това да ми обясниш?

                        Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                        Обаче за Путин презумпцията за невиновност не важи. Щом американските тролове обявяват, че има 100 милиарда долара, значи е вярно. Мръсна сган са троловете, нали?
                        Аз затуй работя с числа на Националния статистически институт, а не повтарям тролските мантри за Путин.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                          ................................................

                          Едно време Боко, когато дойде на власт и промениха методиката на отчитане на смъртните случаи от катастрофи на пътя. До тогава всеки починал В РЕЗУЛТАТ на катастрофата се отчиташе за починал в резултат на ПТП............................................... ......!
                          В 80-90 години на миналия век починал до 30 дни след ПТП, се смяташе за починал от ПТП-то.
                          И това ще мине ...

                          Коментар


                          • Само един починал с Covid-19 за ден в Испания

                            Само един починал сред заразените с коронавируса има за последното денонощие в Испания, съобщи днес здравното министерство, предаде Ройтерс.

                            За последните седем дни смъртните случаи са само 39. С единствения смъртен случай в последните 24 часа починалите от началото на епидемията стават 27 118. Заразените са общо 236 769.

                            Правителството предупреди, че през следващите дни данните може да се колебаят поради прилагана от властите със задна дата нова методология в отчитането на новите случаи и починалите.
                            Аха! НОВА МЕТОДИКА на отчитане на смъртните случаи.... И по новата методика да не се окаже, че са починали не 27 хиляди, ами 270??

                            Едно време Боко, когато дойде на власт и промениха методиката на отчитане на смъртните случаи от катастрофи на пътя. До тогава всеки починал В РЕЗУЛТАТ на катастрофата се отчиташе за починал в резултат на ПТП. Боко Сикаджията като яхна властта и започна да отчита починали В ПТП. Демек умрелите на пътя и починалите в линейката по път за болница, само тях. Ако го приемат в болница жив и почине там, вече не го броят за починал в ПТП. И умрелите спаднаха от 1000 на година, на 600. Ура, ура, ура за ГРОБ! Ура за Боко Сикаджията!

                            Така ви манипулират и с измислената пандемия от Ковид, драги другарки и другари, дами и господа. МАНИПУЛИРАТ ВИ!
                            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                              Смешници са тези, които говорят, че умните хора и властимащите са смешници. Просто балкански синдром, който ходи по неудачниците, които си търсят оправдание за проблемите си навсякъде другаде, но не и в себе си.

                              Ти като си набожен я ми кажи Господ дали с нещо ти е помогнал, или той също е смешник?
                              Абе ти към умните ли се причисляваш?
                              Ей на една твоя умнотия:
                              Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                              Това ли видя?



                              Щото ако е това, нарича се TR-3B. Американски е, има антигравитационен двигател, който се захранва с генератор на свободна енергия. Уж се пази в тайна, но тайната е публична. Руснаците също са в течение и имат аналогичен (почти същия) модел. Явно си сътрудничат с американците.

                              TR-3B развива огромна скорост, защото генератора за свободна енергия създава някакво вакумно поле около триъгълника, в резултат на което има нулево триене в атмосферата. Това му позволява огромни скорости във въздуха (някъде 8-9 пъти скороста на звука). Лети бързо и под водата, както и в космоса. Ускорението му също е впечатляващо - сигурно над 1000 G, но хората не се размазват вътре, защото са защитени от антигравитационно поле.

                              Това е една от световните конспирации, която има много висока вероятност да се окаже самата истина, колкото и да е невероятна най-вече заради антигравитацията и свободната енергия. А че извънземните имат пръст в технологията и конструкцията на този модел - това е повече от ясно.
                              Антогравитационен двигател и свободна енергия.... Божичко УМЕН бе!

                              И другата "умнотия";

                              Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                              При мене беше преди повече от 30 годими. Връщах се от София с Москвича. Навън нямаше луна и беше тъмно като в слонски г..з. Карах на правия участък преди Севлиево сигурно със 120 km/h. Нямаше кьорава кола както пред мене, така и зад мене. В един момент ме изпревари нещо като лека кола, но без светлини. Ако нещо светеше по нея, щях да я видя в огледалото за задно виждане. Да, ама не видях нищо. Усетих се чак когато прелетя покрай мене и въздушната струя силно разклати Москвича. Сигурно летеше с над 200 km/h.

                              Неслучайно два пъти казах ЛЕТЕШЕ - ами това чудо наистина летеше на около 1 метър над пътя. Беше черно като катран с размери, по-големи от на лека кола както на ширина, така и на дължина. Видях го ясно чак когато ме изпревари на светлината на моите фарове. Секунда-две и пак изчезна в тъмното.
                              Явно нямаше и задни габарити или някакви светлоотражатели, иначе щях да го виждам доста далече напред. Да, ама след като излезе от обсега на фаровете, и повече нищо не се виждаше.

                              В Москвича бяхме двама, така че имаше кого да попитам дали имам привидение или не. Не, потвърдено нямах привидекие, пък и Москвича доста се разклати, така че бях стиснал силно кормилото да го вкарам в пътя и бях натиснал спирачките. И това е всичко. Докато пътувахме до Габрово с колегата през цялото време обсъждахме кой какво е видял, и най-накрая решихме да пазим тайна, за да не ни се смеят хората. Така и стана - цял живот пазих тайна. Не съм разказвал дори и на жена ми. Сега обаче вече не ми пука ще ми се смеете или не, така че ето - казах си какво преживях.

                              От тогава вече съм по-склонен да вярвам в извънземни и с интерес следя какво се публикува в интернет за НЛО-та, но дотам.
                              Ами за "умното" сканиране на Земята с лъчи от сателити:

                              Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                              А сега да се върнем на случайното интензивно облъчване, което досега вече 2 пъти засичам. Да беше един път и да кажа, че нещо съм се объркал, но да се случи и втори път, когато вече съм се ококорил, гледам дисплея и го чакам - това вече е прекалено много.

                              Ами защото четох из интернет, че озоновия слой спира всички гама и ренгенови лъчи от слънцето и от другите звезди. Единственият начин такива лъчи да ги засека на земната повърхност е само ако те се излъчват от някакви устройства, намиращи се под озоновия слой. Ами такива устройства са всички сателити на ниска орбита, като например GPS сателитите (имат ги 3-4 държави), както и интернет сателитите на Илон Мъск. Има разбира се и много разузнавателни, военни или метеорологични сателити, които също се намират на ниска орбита.

                              Та явно някои от тези сателити се занимават с нерегламентирано облъчване с гама лъчи, например с цел пресканиране на планетата за природни богатства (нефт и газ),......
                              Озоновият слой СПИРАЛ всички гама и рентгенови лъчи.... Божичко! Каква въпиюща неграмотност! Озоновият слой до известна степен намалява УЛТРАВИОЛЕТОВИТЕ лъчи, не гама или рентгеновите. Целият слой озон, тоест ако наложиш всичкия озон на повърхността на Земята, ще се получи слой от 3 МИЛИМЕТРА, който не може да спре и една милиардна част от рентгеновите или гама лъчите. Тези лъчи се намаляват от по-плътни вещества. Колкото по-плътни, толкова повече отслаба лъчението. Всеки, който е учил физика в 7ми и 8ми клас ги знае тези работи.
                              Само УМНИЯТ не ги знае.
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Не може никой да ме убеди, че властимащите са там и се натискат за по едни заплати от 3000 лева или колкото им са официално.
                                Значи, един кмет на малък град може спокойно да пооткрадне едни 6 цифрени сумички без да се усетят. (за справка - има доста журналистически разследвания)
                                А за европроекти на национално ниво... не ми се мисли. А и според критериите на Матеев, който човек не е бизнесмен, е неуспял, провалил се човек, бачкатор. Значи... или политиците са баш бизнесмени, и той ги уважава заради това... Или не са... ако са там за смешната заплатка.
                                От друга страна, ето Матеев има там един градски в голямата политика.... с жена и тя у европроектите... може пък и да го познава... По партийно-бизнес линия.

                                Убеден съм, а има и анализи тук-там, че от приватизацията, до наши дни са откраднати от властимащите и всякакви приватизации, фондове и т.н. суми от порядъка на ХХ милиарда.
                                И после офшорки, хотелчета, бизнесмени....

                                Сигурен съм, и че има тук-там някой свестен, да...
                                Но... дори и да смесиш 10 кила мед с едно кило лай...а, стават 11 кила лай..а. Нали така....
                                Last edited by d333; 27.05.2020, 21:31.

                                Коментар

                                Working...
                                X